Hubeert

Truckers

Hubeert last won the day on April 11 2018

Hubeert had the most liked content!

Community Reputation

555 Wzorowa

About Hubeert

 • Rank
  Lina pęka, nie komandos!
 • Birthday 09/13/2000

Contact

 • Strona WWW
  https://www.facebook.com/Hubert.Ciesiolkaa

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Hubert
 • Lokalizacja
  Bydgoszcz

Recent Profile Visitors

4426 profile views
 1. Hubeert

  No cześć Piękna trasa się trafiła, Taranto (I) - Knarvik (NO) ponad 3200 km Aktualnie jestem w drodze powrotnej, tym razem do Hamburga a stamtąd znowu na słoneczną Italię.Niestety teraz juz tylko pod Boloniie Po małym incydencie w Kristiansadzie gdzie Rumun sciągnął mi lustro, bo jak to tłumaczył "nie zauważył, że mu się ośki w naczepie podniosły" wracam do formy i uśmiechu na twarzy.Lustro nowe, można połykać kilometry dalej Aktualnie stoję w Padborgu (granica DK-D) na IDS'ie i kręcę 24h pauzy a w poniedziałek szykuję się taniec z gwiazdami bo aż 6 miejsc załadunku A tutaj foteczka z tunelu w Bergen, pozdrawiam!
 2. Hubeert

  Kilka ujęć z pierwszych samodzielnych podbojów europy, chociaż w sumie nie samodzielnych bo z narzeczoną na 2m*2 (kwadratowych)
 3. Hubeert

  Druga trasa po europie rozpoczęta, kierunek Tromso, Norwegia. Trasa podobno bardzo wymagająca, mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez łańcuchów i oby bez holownika. Jak będzie dobra pogoda to będą też zdjęcia. Na naczepie tylko 7 ton opakowań, dwie ośki w górze, strach się bać co będzie jak będzie lodowisko O 23 prom ze Świnoujścia do Trelleborga, od jutra wojujemy po Szwecji Mam też zdjęcia sprzed kilku lat 18 km mostu, tylko tego który łącze wyspę z lądem.Faktycznie widoki niesamowite, uczucie również, gorzej gdy wieje silny wiatr A tutaj jedziemy
 4. Hubeert

  Pierwsza samodzielna trasa na fotelu kierowcy, zarazem bardzo wymagająca, przynajmniej dla mnie Łańcuchy z kolcami 3x były zakładane Ale człowiek uczy się na błędach i następnym razem będzie lepiej Alta zdobyta!
 5. Hubeert

  Chyba jednak nie wstyd, cwaniakoanie to wodowanie komuś naczepy po złości, także nie pindol głupot, bo myslisz, że jesteś kimś wielkim i bronisz kolegi.
 6. Hubeert

  Co nie zmienia faktu, że on zawinił ;)
 7. Hubeert

  Sam się pogrążyłeś aktualnie, ale to szczegół XDDDDD
 8. Hubeert

  ID gracza:6130 Utrudnił mi grę, ukradł naczepę odstawioną w BB, po czym pojechał do Palomino Creek, po moich groźbach za zgłoszeniem skargi na danego gracza zwodował ją, ponieważ mu groziłem tym, że złoże skargę, no i proszę bardzo, proszę bardzo o miesiąc, dwa przerwy dla tego gracza bo widać, że go jajka za bardzo swędzą ;) SS: Nie będę zamieszczał SS zgrywania kozaka z jego strony, ponieważ jest to bez sensu... Decyzję pozostawiam wam, na ss widać, że naczepa zwodowana a na ss gracz się przyznaje do jej "kradzieży i utrudnienia mi gry Tak jak mówiłem, nie odpuszczę ci tego za twoje chamstwo w konwersacji u góry, jednak to zostanie między nami ;) Pozdro
 9. Hubeert

  @Revzik* czy ty kiedyś w piątek nie zapijesz tej mordeczki i zrobisz te wypłaty terminowo? Buziaczki :*
 10. "So much grams, unzip the bag
  Dip in my hand
  Then I palm trees
  So when you throw shade, it could never harm me"

   

   

  1. Hubeert

   Hubeert

   może i mam, co ci do tego?

 11. Hubeert

  No tak, czarodziejskie sztuczki Revzika
 12. Hubeert

  Ej zoomiacze, bo zostały 3 dni do końca zlecenia a my mamy dopiero 20%
 13. Hubeert

  Bardzo kulturalny i miły człowiek, lubi piwo kraftowe. Gdy już zaczniesz z nim gadać to bardzo dojrzała i inteligentna osoba z niego.
 14. Hubeert

  No nie chcę cię obrażać ani nic, ale to takie trochę wieś-tuning.Robisz coś dodatkowego i inwestujesz w jakieś wydechy, malujesz bębny, wymieniasz felgi a ja na twoim miejscu zajął bym się konserwacją nadwozia, wypolerowaniem lakieru i jego całkowitym odświeżeniu, pozbyciem się rys które są widoczne na zdjęciu wyżej. Moim osobistym zdaniem robienie z samochodu sportowej fury, który oficjalnie został wyprodukowany do wożenia starych dziadków i ich wnuków do przedszkola, nie ma żadnego sensu, ale jak kto woli. Oczywiście akceptuję krytykę wywołaną moją wypowiedzią, jednak jest to moje osobiste zdanie która zawiera małą radę dla ciebie, z szacunkiem, pozdrawiam.