Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hubeert

Gracze

Hubeert last won the day on April 11 2018

Hubeert had the most liked content!

Community Reputation

610 Wzorowa

About Hubeert

 • Rank
  Lina pęka, nie komandos!
 • Birthday 09/13/2000

Contact

 • Strona WWW
  https://www.facebook.com/Hubert.Ciesiolkaa

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Hubert
 • Lokalizacja
  Bydgoszcz

Recent Profile Visitors

2377 profile views
 1. Hubeert

  Druga trasa po europie rozpoczęta, kierunek Tromso, Norwegia. Trasa podobno bardzo wymagająca, mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez łańcuchów i oby bez holownika. Jak będzie dobra pogoda to będą też zdjęcia. Na naczepie tylko 7 ton opakowań, dwie ośki w górze, strach się bać co będzie jak będzie lodowisko O 23 prom ze Świnoujścia do Trelleborga, od jutra wojujemy po Szwecji Mam też zdjęcia sprzed kilku lat 18 km mostu, tylko tego który łącze wyspę z lądem.Faktycznie widoki niesamowite, uczucie również, gorzej gdy wieje silny wiatr A tutaj jedziemy
 2. Hubeert

  Pierwsza samodzielna trasa na fotelu kierowcy, zarazem bardzo wymagająca, przynajmniej dla mnie Łańcuchy z kolcami 3x były zakładane Ale człowiek uczy się na błędach i następnym razem będzie lepiej Alta zdobyta!
 3. Hubeert

  Chyba jednak nie wstyd, cwaniakoanie to wodowanie komuś naczepy po złości, także nie pindol głupot, bo myslisz, że jesteś kimś wielkim i bronisz kolegi.
 4. Hubeert

  Co nie zmienia faktu, że on zawinił ;)
 5. Hubeert

  Sam się pogrążyłeś aktualnie, ale to szczegół XDDDDD
 6. Hubeert

  ID gracza:6130 Utrudnił mi grę, ukradł naczepę odstawioną w BB, po czym pojechał do Palomino Creek, po moich groźbach za zgłoszeniem skargi na danego gracza zwodował ją, ponieważ mu groziłem tym, że złoże skargę, no i proszę bardzo, proszę bardzo o miesiąc, dwa przerwy dla tego gracza bo widać, że go jajka za bardzo swędzą ;) SS: Nie będę zamieszczał SS zgrywania kozaka z jego strony, ponieważ jest to bez sensu... Decyzję pozostawiam wam, na ss widać, że naczepa zwodowana a na ss gracz się przyznaje do jej "kradzieży i utrudnienia mi gry Tak jak mówiłem, nie odpuszczę ci tego za twoje chamstwo w konwersacji u góry, jednak to zostanie między nami ;) Pozdro
 7. Hubeert

  @Revzik* czy ty kiedyś w piątek nie zapijesz tej mordeczki i zrobisz te wypłaty terminowo? Buziaczki :*
 8. "So much grams, unzip the bag
  Dip in my hand
  Then I palm trees
  So when you throw shade, it could never harm me"

   

   

  1. Hubeert

   Hubeert

   może i mam, co ci do tego?

 9. Hubeert

  Dzięki za pozdrowienia Zaah! Ale czemu nie wspomniałeś o tym jak robiłeś prawo jazdy i na egzaminie gdy zaczął padać deszcz nie wiedziałeś gdzie włączyć wycieraczki? Pozdrowienia mordeczko, już nie długo znowu się widzimy w jednej ekipie!
 10. Hubeert

  No tak, czarodziejskie sztuczki Revzika
 11. Hubeert

  Ej zoomiacze, bo zostały 3 dni do końca zlecenia a my mamy dopiero 20%
 12. Hubeert

  Bardzo kulturalny i miły człowiek, lubi piwo kraftowe. Gdy już zaczniesz z nim gadać to bardzo dojrzała i inteligentna osoba z niego.
 13. Hubeert

  No nie chcę cię obrażać ani nic, ale to takie trochę wieś-tuning.Robisz coś dodatkowego i inwestujesz w jakieś wydechy, malujesz bębny, wymieniasz felgi a ja na twoim miejscu zajął bym się konserwacją nadwozia, wypolerowaniem lakieru i jego całkowitym odświeżeniu, pozbyciem się rys które są widoczne na zdjęciu wyżej. Moim osobistym zdaniem robienie z samochodu sportowej fury, który oficjalnie został wyprodukowany do wożenia starych dziadków i ich wnuków do przedszkola, nie ma żadnego sensu, ale jak kto woli. Oczywiście akceptuję krytykę wywołaną moją wypowiedzią, jednak jest to moje osobiste zdanie która zawiera małą radę dla ciebie, z szacunkiem, pozdrawiam.
 14. Hubeert

  Ja to tylko tutaj zostawię
×