Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Egzekutor

Emeryci

Egzekutor last won the day on October 22 2019

Egzekutor had the most liked content!

Community Reputation

1278 Doskonała

About Egzekutor

 • Rank
  Huge Trucker
 • Birthday September 1

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Nie ustawione
 • Nick
  Thor69
 • Lokalizacja
  Polska

Recent Profile Visitors

2807 profile views
 1. Egzekutor

  Przerabiałem to gdy byłem odpowiedzialny wespół z Pyrsonem za komis. Pomimo ustalonych godzin pracy komisu i tak często-gęsto musiałem podjeżdżać pod komisy poza tymi godzinami, bo akurat teraz i koniec. A gdy informowałem, że w sumie nie muszę ponieważ godziny są ustalone to po wstępnych: " no podjedź, co ci szkodzi" następowały: " przecież od tego jesteś i to Tobie powinno na tym zależeć, bo masz z tego kasę" a kończyło się często na: " to się gryźnij, kupię od Pyry albo od graczy". Ktoś wcześniej już gdzieś na forum pisał- pomimo ustalonych godzin pracy komisu i tak graczom to nie pasowało.
 2. Egzekutor

  Bo widzicie- administrator nie musi mieć szczególnych kwalifikacji w zakresie pracy na serwerze. Wystarczy aby był człowiekiem, który zawsze znajdzie czas aby " porozmawiać" z graczami, " wysłuchać" ich żalów i problemów, traktować graczy jak równych sobie a nie pokazywać kim to on nie jest i pomagać na miarę swoich możliwości i wiedzy. Obejmując dane stanowisko trzeba poświęcić swoją prywatną rozgrywkę na rzecz graczy, którzy też powinni zrozumieć, że czasami administrator może chcieć mieć chwilę dla siebie. Moja krótka przygoda z administracją skończyła się również z tego powodu, że chciałem być bliżej graczy. Jednakże zarzuty w kierunku niektórych administratorów, że nie odpowiadają na wiadomości nie będące w zakresie ich kompetencji uważam za niesprawiedliwe- jeśli gracz nie ma rozeznania do kogo powinien zwrócić się z danym problemem, to sam stawia sobie złą ocenę.
 3. Nick: Thor69( Egzekutor) Powód: Score: 9665 To już nie jest miejsce dla mnie- ciągłe " wezwania" spowodowane freezami podczas jakichś dzikich zabaw odstręczają mnie od aktywnej gry. Przepraszam Zaah i Bóbr, ale nie jestem w stanie dalej funkcjonować przy takich harcach. Dodam, że pomiędzy 17.02 a 17.43 takich wezwań było kilkadziesiąt. Jak sobie życzysz Thorze, zwolniłem Cię dzisiaj o godzinie 21:58. Kary nie dostaniesz, za fachową rękę i podejście Dziękujemy, że ponownie zawitałeś w naszych progach,życzę odnalezienia spokoju w innej pracy na serwerku!
 4. Egzekutor

  Dawno nie grałem w MP- napiszcie jak teraz się dostać na MP, bo, kuźwa, nie wiem.
 5. Egzekutor

  Na pierwszy rzut oka- wyjeżdżając z wyspy TR mogę dojechać do LV płacąc tylko raz, a jadąc do SF mam dwie bramki chociaż odcinek kilkukrotnie krótszy. Ogólnie pomysł dobry z nowymi lokalizacjami bramownic, ale trzeba się dokładniej przyjrzeć.
 6. Egzekutor

  Dziękuję Zaah za informację. A do Kapiego- włącz zw podczas powrotu na bazę i poczytaj teksty w stylu:" ja pi...ę, teraz zw włączył" albo " no nie rób sobie jaj z tym zw". Może Ty się z tym nie spotkałeś, ale takie przypadki są dość częste, więc nie jest " po problemie", chyba że ktoś ma w głębokim poważaniu graczy, którzy potrzebują akurat w tej chwili pomocy pogotowia i zlewa samego siebie, bo na to się kiedyś-tam zdecydował. No ale skoro jakiekolwiek pomysły maja spotykać się z taką reakcją, to można o nich zapomnieć.
 7. Egzekutor

  No widzisz Niventill- chciałeś być mądrzejszy a wyszło jak zwykle. To ja Wam też dodatkowe uzupełnianie chcę podać na tacy a Ty przeciwko. Drugi post już tego nie zmieni. A z drugiej strony- to było poddane dla szefów pogo i ratowników w naszym dziale.
 8. Egzekutor

  Wiem, ze kiedyś było to już poruszane, ale podbiję ten temat raz jeszcze. Moglibyśmy się postarać o pns-a na bazie dla ambulansów i dystrybutor. Naprawy i tak mamy gratisowe w PD a szkoda ściągać mechaników z drugiego końca mapy skoro po skończonym dyżurze byłaby możliwość naprawy na bazie. Podobnie z paliwem- tankujemy do pełna i w drodze na bazę pojawiają się wezwania co wymusza konieczność powtórnego dojazdu na stację- przy niezmiennych cenach za usługi pogotowia od bardzo dawna koszt paliwa dla nas również powinien być stały a przy dystrybutorze na bazie byłaby taka opcja.
 9. Egzekutor

  Nie jest traktowany jak zwykły gracz bo byłem świadkiem sytuacji, gdy policjant niemal płakał aby PD zaholowało zestaw na wagę a pracownik PD miał w tym czasie kilka wezwań, a wcześniej, mimo wezwania od gracza, podjął jednak holowanie zestawu na prośbę policjanta. A teraz ciekawostka: co robi policjant gdy wezwał PD do holowania zestawu a mechanik odpowiada, że ma kilka wezwań od graczy? Czeka na PD czy oznacza zestaw i wraca do obowiązków? Jeśli to pierwsze to chyba lepiej aby wrócił na bazę po holownik i sam wykonał czynności niż stał kilka lub kilkanaście minut jak błędny rycerz w oczekiwaniu na uśmiech królewny a jestem przekonany, że tak właśnie się dzieje.
 10. Egzekutor

  Propozycja dla policji: dodajcie policji jeden holownik aby mogli sami holować " podejrzane" zestawy na wagę. Przy jednym pracowniku PD na serwerze jest trochę upierdliwe czekanie na jego przybycie z powodu holowania zestawów na wagę na zlecenie policjanta. Jeśli policjant chce sprawdzić wagę jakiegoś zestawu niech sam sobie go zaholuje a nie blokuje PD. W końcu chyba usługi dla graczy są ważniejsze niż podejrzenia funkcjonariusza.
 11. Egzekutor

  Nick: Egzekutor Nick oskarżonego: EZbhop i gangstervirus Powód i dowody: Gracze atakują innych użytkowników poprzez celowe niszczenie pojazdów. Gracz EZbhop skacze i uderza w p[pojazd a gangstervirus blokuje swoim pojazdem możliwość ucieczki zaatakowanemu. https://imgur.com/ZGwoM5n Poza tym gracze używają mocno wulgarnego języka na czacie, czego świadkami byli gracze obecni na serwerze około godziny 13-tej. ID obu twardzieli: 109440 i 109271. Po akcji widniejącej na ss-ie doszło do eksplozji pojazdu, którym się poruszałem, a który został przez obu graczy zniszczony. Na serwerze w tym czasie nie było policji ani też przez bardzo długi czas jakiegokolwiek admina.
 12. Egzekutor

  Nick: Thor69 ID: 47366 Powód: Wygrany przetarg na likwidację firmy. P.S.: Po raz drugi opuszczam szeregi tak zacnej firmy. Gdyby nie ten przetarg z pewnością zostałbym tu dłużej, ale już od pewnego czasu kiełkowała we mnie myśl o wzięciu udziału w takim wydarzeniu jeśli tylko nadarzy się ku temu okazja- nie wiedziałem tylko, ze nastąpi to tak szybko. Dziękuję Stalionowi i Michaelowi za zaufanie jakim obdarzyli mnie pozwalając w części zarządzać firmą i jednocześnie przepraszam za to, że nie mogłem bardziej pomóc. Przyszłość pokaże czy decyzja o starcie w przetargu została podjęta w odpowiednim momencie, ale mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe i nie zamkniecie mi drzwi gdyby coś poszło nie tak. Zwolniony o godz. 14:27, dzięki za spędzony czas.
 13. Egzekutor

  Prawdopodobnie dzisiaj odbiorę kompa z naprawy i wracam na serwer. A jeśli nie będzie jeszcze naprawiony to chyba c..a naprawiacza uduszę.
 14. Egzekutor

  Krótko i w temacie- nie tak dawno gracz dostał dyspensę pomimo swego niewłaściwego zachowania, więc powtórzył to dzisiaj. Pobłażanie graczom, którzy nie rokują na zagoszczenie na serwerze na dłużej nie ma najmniejszego sensu i powinni być takowi " wycinani " od razu. https://imgur.com/lo5XBtV https://imgur.com/2ST9b0j https://imgur.com/hetpON1 https://imgur.com/poTKiq0 https://imgur.com/gGRnK3e Dodałem ss spod Tab aby nie było wątpliwości co do ID. Dodam tylko, ze te odzywki były za każdym razem gdy puszczałem binda o uzupełnianiu stacji. O chamskich odzywkach pod adresem innych graczy nie wspomnę nawet, bo miejsca za mało.
×