Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Egzekutor

Emeryci

Egzekutor last won the day on July 2

Egzekutor had the most liked content!

Community Reputation

1330 Doskonała

About Egzekutor

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Nie ustawione
 • Nick
  Thor69
 • Lokalizacja
  Polska

Recent Profile Visitors

2624 profile views
 1. Egzekutor

  Dawno nie grałem w MP- napiszcie jak teraz się dostać na MP, bo, kuźwa, nie wiem.
 2. Egzekutor

  Na pierwszy rzut oka- wyjeżdżając z wyspy TR mogę dojechać do LV płacąc tylko raz, a jadąc do SF mam dwie bramki chociaż odcinek kilkukrotnie krótszy. Ogólnie pomysł dobry z nowymi lokalizacjami bramownic, ale trzeba się dokładniej przyjrzeć.
 3. Egzekutor

  Nick: Egzekutor Imię i nazwisko postaci: Thorgal Aegirsson ID: 47366
 4. Egzekutor

  Dziękuję Zaah za informację. A do Kapiego- włącz zw podczas powrotu na bazę i poczytaj teksty w stylu:" ja pi...ę, teraz zw włączył" albo " no nie rób sobie jaj z tym zw". Może Ty się z tym nie spotkałeś, ale takie przypadki są dość częste, więc nie jest " po problemie", chyba że ktoś ma w głębokim poważaniu graczy, którzy potrzebują akurat w tej chwili pomocy pogotowia i zlewa samego siebie, bo na to się kiedyś-tam zdecydował. No ale skoro jakiekolwiek pomysły maja spotykać się z taką reakcją, to można o nich zapomnieć.
 5. Egzekutor

  No widzisz Niventill- chciałeś być mądrzejszy a wyszło jak zwykle. To ja Wam też dodatkowe uzupełnianie chcę podać na tacy a Ty przeciwko. Drugi post już tego nie zmieni. A z drugiej strony- to było poddane dla szefów pogo i ratowników w naszym dziale.
 6. Egzekutor

  Wiem, ze kiedyś było to już poruszane, ale podbiję ten temat raz jeszcze. Moglibyśmy się postarać o pns-a na bazie dla ambulansów i dystrybutor. Naprawy i tak mamy gratisowe w PD a szkoda ściągać mechaników z drugiego końca mapy skoro po skończonym dyżurze byłaby możliwość naprawy na bazie. Podobnie z paliwem- tankujemy do pełna i w drodze na bazę pojawiają się wezwania co wymusza konieczność powtórnego dojazdu na stację- przy niezmiennych cenach za usługi pogotowia od bardzo dawna koszt paliwa dla nas również powinien być stały a przy dystrybutorze na bazie byłaby taka opcja.
 7. Egzekutor

  Nie jest traktowany jak zwykły gracz bo byłem świadkiem sytuacji, gdy policjant niemal płakał aby PD zaholowało zestaw na wagę a pracownik PD miał w tym czasie kilka wezwań, a wcześniej, mimo wezwania od gracza, podjął jednak holowanie zestawu na prośbę policjanta. A teraz ciekawostka: co robi policjant gdy wezwał PD do holowania zestawu a mechanik odpowiada, że ma kilka wezwań od graczy? Czeka na PD czy oznacza zestaw i wraca do obowiązków? Jeśli to pierwsze to chyba lepiej aby wrócił na bazę po holownik i sam wykonał czynności niż stał kilka lub kilkanaście minut jak błędny rycerz w oczekiwaniu na uśmiech królewny a jestem przekonany, że tak właśnie się dzieje.
 8. Egzekutor

  Propozycja dla policji: dodajcie policji jeden holownik aby mogli sami holować " podejrzane" zestawy na wagę. Przy jednym pracowniku PD na serwerze jest trochę upierdliwe czekanie na jego przybycie z powodu holowania zestawów na wagę na zlecenie policjanta. Jeśli policjant chce sprawdzić wagę jakiegoś zestawu niech sam sobie go zaholuje a nie blokuje PD. W końcu chyba usługi dla graczy są ważniejsze niż podejrzenia funkcjonariusza.
 9. Egzekutor

  Nick: Egzekutor Nick oskarżonego: EZbhop i gangstervirus Powód i dowody: Gracze atakują innych użytkowników poprzez celowe niszczenie pojazdów. Gracz EZbhop skacze i uderza w p[pojazd a gangstervirus blokuje swoim pojazdem możliwość ucieczki zaatakowanemu. https://imgur.com/ZGwoM5n Poza tym gracze używają mocno wulgarnego języka na czacie, czego świadkami byli gracze obecni na serwerze około godziny 13-tej. ID obu twardzieli: 109440 i 109271. Po akcji widniejącej na ss-ie doszło do eksplozji pojazdu, którym się poruszałem, a który został przez obu graczy zniszczony. Na serwerze w tym czasie nie było policji ani też przez bardzo długi czas jakiegokolwiek admina.
 10. Egzekutor

  Nick: Thor69 ID: 47366 Powód: Wygrany przetarg na likwidację firmy. P.S.: Po raz drugi opuszczam szeregi tak zacnej firmy. Gdyby nie ten przetarg z pewnością zostałbym tu dłużej, ale już od pewnego czasu kiełkowała we mnie myśl o wzięciu udziału w takim wydarzeniu jeśli tylko nadarzy się ku temu okazja- nie wiedziałem tylko, ze nastąpi to tak szybko. Dziękuję Stalionowi i Michaelowi za zaufanie jakim obdarzyli mnie pozwalając w części zarządzać firmą i jednocześnie przepraszam za to, że nie mogłem bardziej pomóc. Przyszłość pokaże czy decyzja o starcie w przetargu została podjęta w odpowiednim momencie, ale mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe i nie zamkniecie mi drzwi gdyby coś poszło nie tak. Zwolniony o godz. 14:27, dzięki za spędzony czas.
 11. Egzekutor

  Prawdopodobnie dzisiaj odbiorę kompa z naprawy i wracam na serwer. A jeśli nie będzie jeszcze naprawiony to chyba c..a naprawiacza uduszę.
 12. Egzekutor

  Krótko i w temacie- nie tak dawno gracz dostał dyspensę pomimo swego niewłaściwego zachowania, więc powtórzył to dzisiaj. Pobłażanie graczom, którzy nie rokują na zagoszczenie na serwerze na dłużej nie ma najmniejszego sensu i powinni być takowi " wycinani " od razu. https://imgur.com/lo5XBtV https://imgur.com/2ST9b0j https://imgur.com/hetpON1 https://imgur.com/poTKiq0 https://imgur.com/gGRnK3e Dodałem ss spod Tab aby nie było wątpliwości co do ID. Dodam tylko, ze te odzywki były za każdym razem gdy puszczałem binda o uzupełnianiu stacji. O chamskich odzywkach pod adresem innych graczy nie wspomnę nawet, bo miejsca za mało.
 13. Egzekutor

  Poruszę temat wożenia towarów spoza specjalizacji- czy można ten punkt w regulaminie przeredagować? Zauważyłem, że nie ma takiego wymogu w Statucie Ministerstwa Firm i nie wszystkie firmy taki wymóg maja ujęty w regulaminie, a w naszym przypadku załadunków pod nasze specjalizacje nie ma aż tak dużo i trzeba czasami pół dzielnicy przejechać, aby coś znaleźć.
 14. Egzekutor

  Na załadunku nr 2 nie ma towaru pod zlecenie!!!
 15. Egzekutor

  Panowie- 100 kursów na zlecenie. Wystarczyło aby zrobić 10-12 kursów na łebka dla tych, którzy mogli wozić. Jutro upływa termin, ale po co? Lepiej uzupełniać stacje. A przecież można to robić na powrocie po zlecenie.
×