Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MjolnirThor

Emeryci

MjolnirThor last won the day on February 21

MjolnirThor had the most liked content!

Community Reputation

1238 Doskonała

About MjolnirThor

 • Rank
  Huge Trucker

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Nie ustawione
 • Nick
  Thor69
 • Lokalizacja
  Polska

Recent Profile Visitors

2343 profile views
 1. MjolnirThor

  Prawdopodobnie dzisiaj odbiorę kompa z naprawy i wracam na serwer. A jeśli nie będzie jeszcze naprawiony to chyba c..a naprawiacza uduszę.
 2. MjolnirThor

  Nick: Thor69 ID: 47366( chyba) Okres: 19.06.2019 r - 24.06.2019 r. Powód: Właśnie minutę temu strzelił mi komp- wyłączył się i nawet młotkiem nie mogę go uruchomić. Czas niedyspozycji jest uzależniony od szybkości kontaktu z " naprawicielem " oraz jego operatywność. Na szczęście mam zapasowy laptop do kontaktu na forum, lecz nie pociągnie mi MTA.
 3. MjolnirThor

  Krótko i w temacie- nie tak dawno gracz dostał dyspensę pomimo swego niewłaściwego zachowania, więc powtórzył to dzisiaj. Pobłażanie graczom, którzy nie rokują na zagoszczenie na serwerze na dłużej nie ma najmniejszego sensu i powinni być takowi " wycinani " od razu. https://imgur.com/lo5XBtV https://imgur.com/2ST9b0j https://imgur.com/hetpON1 https://imgur.com/poTKiq0 https://imgur.com/gGRnK3e Dodałem ss spod Tab aby nie było wątpliwości co do ID. Dodam tylko, ze te odzywki były za każdym razem gdy puszczałem binda o uzupełnianiu stacji. O chamskich odzywkach pod adresem innych graczy nie wspomnę nawet, bo miejsca za mało.
 4. MjolnirThor

  Poruszę temat wożenia towarów spoza specjalizacji- czy można ten punkt w regulaminie przeredagować? Zauważyłem, że nie ma takiego wymogu w Statucie Ministerstwa Firm i nie wszystkie firmy taki wymóg maja ujęty w regulaminie, a w naszym przypadku załadunków pod nasze specjalizacje nie ma aż tak dużo i trzeba czasami pół dzielnicy przejechać, aby coś znaleźć.
 5. MjolnirThor

  Na załadunku nr 2 nie ma towaru pod zlecenie!!!
 6. MjolnirThor

  Panowie- 100 kursów na zlecenie. Wystarczyło aby zrobić 10-12 kursów na łebka dla tych, którzy mogli wozić. Jutro upływa termin, ale po co? Lepiej uzupełniać stacje. A przecież można to robić na powrocie po zlecenie.
 7. MjolnirThor

  Jeśli już mowa o rzucaniu kamieniami- pozwolę sobie ten kamień podnieść i wymierzyć, ale nie zamierzam rzucać. Czuję się pokrzywdzony zachowaniem byłych kolegów z Petrolu, którzy pozbawiali mnie możliwości wyrobienia normy paliwowej poprzez ponadnormatywne uzupełnianie stacji, ale nawet przez myśl mi nie przeszło aby na forum publicznym ich napiętnować. Były takie uwagi na forum teamu i jeśli któryś z winowajców byłby odpowiedzialny, to powinien był sam poddać się karze. Nie mam też pretensji o nadanie kar dla tych, którym się one należały. Boli mnie tylko sposób w jaki zostało to przeprowadzone i środków jakie zostały do tego zastosowane. Jak napisał Brzydal- nie wszyscy mają po 12 lat aby traktować ich jak " gorszy sort" a tak to właśnie wyglądało. Jednak jeśli tak to ma teraz wyglądać to oczekiwałbym równego traktowania każdego odwalacza i takie publiczne rozliczanie go. Administracja miała dobry zamiar i słusznie ukarała winnych, ale nie popisała się taktem i szacunkiem w stosunku do graczy a przecież sama wymaga tego od nich.
 8. MjolnirThor

  Nick: Thor69 ID: 47366 Powód: Po tym, co stało się dzisiaj ( nie chodzi mi o kary dla graczy, którzy zawinili, ale o takie potraktowanie zarówno Staliona jak i pozostałych pracowników poprzez narzucenie na stanowisko szefa firmy osoby z zewnątrz) straciłem cały zapał do gry w jakiejkolwiek grupie na serwerze. Petrol to najlepsza po zlikwidowanej ML firma na serwerze i naprawdę żal mi odchodzić, ale chyba lepiej , a z pewnością zdrowiej, będzie pozostawać na serwerze jako " wolny strzelec". Zwolniony, o godz. 16:20 // Stalion
 9. MjolnirThor

  Wczoraj zabrakło towaru do zlecenia ( fosforan wapnia) na rozładunku nr 15!!!
 10. MjolnirThor

  Będą mierzone czasy przejazdów? Jeśli tak, to ja dam 250k najszybszemu maszyniście, 150k drugiemu i 100k trzeciemu.
 11. MjolnirThor

  W związku z tym, że mamy graczy, którzy chcą nabić score, od tego tygodnia będę uzupełniał stacje tylko do normy lub w sytuacji, gdy któraś stacja zostanie wyzerowana.
 12. Najlepszego !!!

×