Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MjolnirThor

Emeryci

MjolnirThor last won the day on February 21

MjolnirThor had the most liked content!

Community Reputation

1214 Doskonała

About MjolnirThor

 • Rank
  Huge Trucker

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Nie ustawione
 • Nick
  Thor69
 • Lokalizacja
  Polska

Recent Profile Visitors

1993 profile views
 1. MjolnirThor

  Jeśli już mowa o rzucaniu kamieniami- pozwolę sobie ten kamień podnieść i wymierzyć, ale nie zamierzam rzucać. Czuję się pokrzywdzony zachowaniem byłych kolegów z Petrolu, którzy pozbawiali mnie możliwości wyrobienia normy paliwowej poprzez ponadnormatywne uzupełnianie stacji, ale nawet przez myśl mi nie przeszło aby na forum publicznym ich napiętnować. Były takie uwagi na forum teamu i jeśli któryś z winowajców byłby odpowiedzialny, to powinien był sam poddać się karze. Nie mam też pretensji o nadanie kar dla tych, którym się one należały. Boli mnie tylko sposób w jaki zostało to przeprowadzone i środków jakie zostały do tego zastosowane. Jak napisał Brzydal- nie wszyscy mają po 12 lat aby traktować ich jak " gorszy sort" a tak to właśnie wyglądało. Jednak jeśli tak to ma teraz wyglądać to oczekiwałbym równego traktowania każdego odwalacza i takie publiczne rozliczanie go. Administracja miała dobry zamiar i słusznie ukarała winnych, ale nie popisała się taktem i szacunkiem w stosunku do graczy a przecież sama wymaga tego od nich.
 2. MjolnirThor

  Nick: Thor69 ID: 47366 Powód: Po tym, co stało się dzisiaj ( nie chodzi mi o kary dla graczy, którzy zawinili, ale o takie potraktowanie zarówno Staliona jak i pozostałych pracowników poprzez narzucenie na stanowisko szefa firmy osoby z zewnątrz) straciłem cały zapał do gry w jakiejkolwiek grupie na serwerze. Petrol to najlepsza po zlikwidowanej ML firma na serwerze i naprawdę żal mi odchodzić, ale chyba lepiej , a z pewnością zdrowiej, będzie pozostawać na serwerze jako " wolny strzelec". Zwolniony, o godz. 16:20 // Stalion
 3. MjolnirThor

  Ja, Thor69, informuję zarząd iż chciałbym opuścić szeregi firmy GoodTrans dnia 14.03.2019r, podczas trwania umowy z powodu ograniczenia do minimum czasu gry na serwerze, co nie pozwoli mi na wyrabianie ustalonej normy. Oświadczam iż jestem świadomy związanych z tym konsekwencji takich jak kary pieniężnej oraz punktów score. 14.03.2019r, Thor69.
 4. MjolnirThor

  Doma21- zestaw zaparkowany na swoim miejscu- akurat się na niego nadziałem jak wyjeżdżałem z bazy i szkoda mi się go zrobiło, więc się nim zająłem.
 5. MjolnirThor

  Jak dla mnie nie ma to znaczenia- najważniejsze aby było szybsze od LR-a, ale nie za szybkie na mandaty.
 6. MjolnirThor

  Wczoraj zabrakło towaru do zlecenia ( fosforan wapnia) na rozładunku nr 15!!!
 7. MjolnirThor

  Nick: Thor69 UID Postaci: 29 Data dołączenia do firmy: 21.02.2019(?)
 8. MjolnirThor

  Będą mierzone czasy przejazdów? Jeśli tak, to ja dam 250k najszybszemu maszyniście, 150k drugiemu i 100k trzeciemu.
 9. MjolnirThor

  W związku z tym, że mamy graczy, którzy chcą nabić score, od tego tygodnia będę uzupełniał stacje tylko do normy lub w sytuacji, gdy któraś stacja zostanie wyzerowana.
 10. Najlepszego !!!

 11. MjolnirThor

  W związku z tym, że jednak nie jestem w stanie poświęcić tyle czasu na zajmowanie się jednostką oraz przebywanie na serwerze tyle czasu ile chcieliby inni abym poświęcił, z dniem dzisiejszym jestem zmuszony do rezygnacji z zajmowanego stanowiska dowódcy JRG, co niektórym sprawi pewnego rodzaju przyjemność. Nie odbieram tego jako osobistą porażkę, a raczej jako swojego rodzaju doświadczenie, że w pewnych kręgach nie da się wprowadzić bardziej " ludzkiego" charakteru współistnienia na jednej powierzchni, choćby i wirtualnej. Decyzję co do dalszej mojej egzystencji w jednostce pozostawiam w gestii Administracji nie " namaszczając" jednak nikogo na moje stanowisko.
 12. MjolnirThor

  Dnia 26.01.2019r. wykonano przeglądy pojazdów służbowych JRG, za które zapłacono 5000$. Przeglądy są ważne przez 14 dni.
×