Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

MjolnirThor

Emeryci

Ostatnia wygrana MjolnirThor w dniu 21 Luty

Użytkownicy przyznają MjolnirThor punkty reputacji!

Reputacja

1 214 Doskonała

O MjolnirThor

 • Tytuł
  Huge Trucker

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Nie ustawione
 • Nick
  Thor69
 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnie wizyty

1 957 wyświetleń profilu
 1. MjolnirThor

  Jeśli już mowa o rzucaniu kamieniami- pozwolę sobie ten kamień podnieść i wymierzyć, ale nie zamierzam rzucać. Czuję się pokrzywdzony zachowaniem byłych kolegów z Petrolu, którzy pozbawiali mnie możliwości wyrobienia normy paliwowej poprzez ponadnormatywne uzupełnianie stacji, ale nawet przez myśl mi nie przeszło aby na forum publicznym ich napiętnować. Były takie uwagi na forum teamu i jeśli któryś z winowajców byłby odpowiedzialny, to powinien był sam poddać się karze. Nie mam też pretensji o nadanie kar dla tych, którym się one należały. Boli mnie tylko sposób w jaki zostało to przeprowadzone i środków jakie zostały do tego zastosowane. Jak napisał Brzydal- nie wszyscy mają po 12 lat aby traktować ich jak " gorszy sort" a tak to właśnie wyglądało. Jednak jeśli tak to ma teraz wyglądać to oczekiwałbym równego traktowania każdego odwalacza i takie publiczne rozliczanie go. Administracja miała dobry zamiar i słusznie ukarała winnych, ale nie popisała się taktem i szacunkiem w stosunku do graczy a przecież sama wymaga tego od nich.
 2. MjolnirThor

  Nick: Thor69 ID: 47366 Powód: Po tym, co stało się dzisiaj ( nie chodzi mi o kary dla graczy, którzy zawinili, ale o takie potraktowanie zarówno Staliona jak i pozostałych pracowników poprzez narzucenie na stanowisko szefa firmy osoby z zewnątrz) straciłem cały zapał do gry w jakiejkolwiek grupie na serwerze. Petrol to najlepsza po zlikwidowanej ML firma na serwerze i naprawdę żal mi odchodzić, ale chyba lepiej , a z pewnością zdrowiej, będzie pozostawać na serwerze jako " wolny strzelec". Zwolniony, o godz. 16:20 // Stalion
 3. MjolnirThor

  Korzystając z okazji, że już tutaj jestem chciałbym na ręce Szefa PTS Klubu złożyć rezygnację z członkostwa w tymże Klubie. Zapowiadałem to wcześniej, ale jeszcze do dziś udało mi się pozostawać w tym gronie. Była to fajna przygoda, tag Klubu nosiłem z nieukrywaną przyjemnością co było dla mnie dużym zaszczytem a poza tym mam nadzieję, że decyzją o rezygnacji spełnię gdzieś głęboko skrywane oczekiwania kilku, jeśli nie więcej, osób na serwerze. Blokowanie miejsca w Klubie samą tylko opieką nad kontem eventowym nie jest tym co jest teraz Klubowi potrzebne- niech na moje miejsce zostanie przyjęty ktoś, kto doda rozpędu pracom Klubu. Pojazd specjalny marki Dune zostanie jeszcze dzisiaj zaparkowany przy komisie dostawczaków i przekazany zarządcy komisu. Jeśli będzie miał życzenie, to kwotę należną za ten pojazd( został on zakupiony z moich prywatnych środków) może zatrzymać lub wpłacić na konto eventowe. Co do pojazdu marki Sandking- pojazd był nagrodą za przygotowanie eventu rajdowego przekazaną mi przez ówczesne szefostwo Klubu- jeśli takie będzie rozporządzenie obecnego Szefa, to ten pojazd również zwrócę do komisu. To byłoby na tyle. Życzę Klubowi aby nadal stanowił elitę graczy serwera i dawał im sporą dawkę rozrywki w postaci różnych eventów i nie tylko.
 4. MjolnirThor

  Ja, Thor69, informuję zarząd iż chciałbym opuścić szeregi firmy GoodTrans dnia 14.03.2019r, podczas trwania umowy z powodu ograniczenia do minimum czasu gry na serwerze, co nie pozwoli mi na wyrabianie ustalonej normy. Oświadczam iż jestem świadomy związanych z tym konsekwencji takich jak kary pieniężnej oraz punktów score. 14.03.2019r, Thor69.
 5. MjolnirThor

  Doma21- zestaw zaparkowany na swoim miejscu- akurat się na niego nadziałem jak wyjeżdżałem z bazy i szkoda mi się go zrobiło, więc się nim zająłem.
 6. MjolnirThor

  Jak dla mnie nie ma to znaczenia- najważniejsze aby było szybsze od LR-a, ale nie za szybkie na mandaty.
 7. MjolnirThor

  Wczoraj zabrakło towaru do zlecenia ( fosforan wapnia) na rozładunku nr 15!!!
 8. MjolnirThor

  Nick: Thor69 UID Postaci: 29 Data dołączenia do firmy: 21.02.2019(?)
 9. MjolnirThor

  Będą mierzone czasy przejazdów? Jeśli tak, to ja dam 250k najszybszemu maszyniście, 150k drugiemu i 100k trzeciemu.
 10. MjolnirThor

  W związku z tym, że mamy graczy, którzy chcą nabić score, od tego tygodnia będę uzupełniał stacje tylko do normy lub w sytuacji, gdy któraś stacja zostanie wyzerowana.
 11. Najlepszego !!!

 12. MjolnirThor

  W związku z tym, że jednak nie jestem w stanie poświęcić tyle czasu na zajmowanie się jednostką oraz przebywanie na serwerze tyle czasu ile chcieliby inni abym poświęcił, z dniem dzisiejszym jestem zmuszony do rezygnacji z zajmowanego stanowiska dowódcy JRG, co niektórym sprawi pewnego rodzaju przyjemność. Nie odbieram tego jako osobistą porażkę, a raczej jako swojego rodzaju doświadczenie, że w pewnych kręgach nie da się wprowadzić bardziej " ludzkiego" charakteru współistnienia na jednej powierzchni, choćby i wirtualnej. Decyzję co do dalszej mojej egzystencji w jednostce pozostawiam w gestii Administracji nie " namaszczając" jednak nikogo na moje stanowisko.
 13. MjolnirThor

  Dnia 26.01.2019r. wykonano przeglądy pojazdów służbowych JRG, za które zapłacono 5000$. Przeglądy są ważne przez 14 dni.
×