Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Thor69

Emeryci

Thor69 last won the day on June 30

Thor69 had the most liked content!

Community Reputation

1224 Doskonała

About Thor69

 • Rank
  Huge Trucker
 • Birthday September 1

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Nie ustawione
 • Nick
  Thor69
 • Lokalizacja
  Polska

Recent Profile Visitors

3301 profile views
 1. Dziękuję za życzenia urodzinowe!!

 2. Happy birthday 🎁🎀

  1. Thor69

   Thor69

   Dziękuję!!

 3. :friends: Happy birthday 🎂🎊🎉

 4. Wszystkiego najlepszego!

 5. Thor69

  https://imgur.com/6lzuwGX https://imgur.com/kx3IjlI https://imgur.com/ZC0UFf7 https://imgur.com/TxZXjK8 W dniu wczorajszym, tj. 22.08.2020r, miała miejsce taka sytuacja. Obaj gracze bez jakichkolwiek chęci do normalnej rozgrywki traktowali innych jak przysłowiowe " worki treningowe" posługując się przy tym odpowiednią dla swojego, niszowego środowiska gwarą, która w żaden sposób nie przystaje ludziom chociaż w niewielkiej części inteligentnym, co sprawia wrażenie, że miałem do czynienia z osobnikami z zerowym poczuciem własnej wartości, czyli krótko pisząc przysłowiowymi "0". Na moje szczęście zdążyłem w porę zablokować pojazd i dzięki temu tylko zestaw poniósł szkodę. Po incydencie na załadunku jeden z bohaterów uciekł z serwera a drugi, zapewne bardziej pewny siebie, podążał za mną przez pół miasta blokując i uderzając w mój zestaw. W obawie przed wtargnięciem obu " gierojów" na teren bazy musiałem bujać się po drogach, dlatego też drugi gumiś miał sposobność aby za mną jeździć i dalej niszczyć pojazd. Zrezygnował, gdy przeceniając własne umiejętności rozbił swój pojazd na zwężce LV-SF, co już ostatecznie utwierdziło mnie w przekonaniu, że jego wartość jako gracza jest niższa od 0.
 6. Thor69

  Nie w temacie, ale chyba rzeczywiście coś nie tak się dzieje z pojazdami- wczoraj po zalogowaniu stwierdziłem, że mój prywatny tanker ma zerowy stan paliwa, tzn. 0,00l, podczas gdy dzień wcześniej zostawiłem go na bazie z niemal pełnym zbiornikiem. Żeby było zabawniej przebieg się nie zmienił.
 7. Thor69

  Odnośnie zmiany frakcji Policja w Inspekcja Transportu Drogowego i zasad przeprowadzania kontroli- czy w przypadku jazdy pojazdem z mapy i pojawieniem się komunikatu o respie nieużywanych pojazdów, osoba kontrolowana będzie mogła bez zgody funkcjonariusza opuścić jego pojazd i zająć miejsce za kierownicą swojego w celu uniknięcie jego " ulotnienia się"? Czy w przypadku gdy funkcjonariusz " przegapi" ten komunikat i pojazd zniknie poniesie on koszt zwrotu kasy graczowi za utracony ładunek? Czas pomiędzy pojawieniem się komunikatu a rzeczywistym respem jest dużo krótszy niż 30 sekund i wymiana " uprzejmości" między funkcjonariuszem a osobą kontrolowaną może być stanowczo za długa aby zdążyć uratować pojazd i ładunek.
 8. Thor69

  Nick: Thor69, ID: 47366, Okres pracy: 28.03- 30.06.2020, Powód: bez wciskania kitów o braku czasu i innych tego typu pierdołach- pomyślałem, że może czas na zmianę lub odpoczynek, a tak po prawdzie to czekałem na otwarcie naboru w najmniejszej firmie aby nieco pomóc w rozwoju. Czy poleciłbyś AS-y i czy chciałbyś coś w nich zmienić?: firma godna polecenia jak kiedyś Petrol. Nie można zmienić czegokolwiek w dobrze pracującej maszynce... no może poza większą aktywnością Szefa, ale jego dodatkowe obowiązki serwerowe go tłumaczą. Dziękuję Wersjonowi za danie możliwości pracy tutaj po dość długiej przerwie- mam nadzieję, że spełniłem swoje obowiązki w firmie w stopniu zadowalającym. /// @Thor69 został zwolniony 30.06.2020 o godzinie 11:12 PM przez //Wersjon /Aktualna aktywność jest w dużym stopniu spowodowana egzaminem zawodowym EE08 /Po 04.07 wróci do normalności. Opinia: Bardzo dobra
 9. Thor69

  Wypłaty są w poniedziałek a plik jest generowany w nocy z niedzieli na poniedziałek więc jeśli ktoś napisze zwolnienie w piątek to jak to wygląda? Według Statutu Ministerstwa Firm gracz musi otrzymać wypłatę pozostaje więc w firmie do momentu jej otrzymania, nie może logować się na truckerkę i rozwozić towarów, bo może to spowodować błędne naliczanie wypłaty( według ogłoszenia w naszym dziale). Od kiedy w takim razie liczy się okres 4 dni? Od momentu napisania zwolnienia czy od momentu otrzymania wypłaty? A jeśli zwolnienie napisane zostanie we wtorek i gracz nie będzie mógł zalogować się na truckerkę ani nie będzie miał chęci wozić towarów w firmie, to czy może zostać zwolniony za nieaktywność? Proszę o wyjaśnienie bo wydaje mi się to trochę nie fair: czekać pięć dni na wypłatę( czyli de facto zwolnienie) i jeszcze cztery karencji? Pytanie chciałem zadać bezpośrednio Ministerstwu Firm, ale nie ma działu na zadawanie pytań tylko propozycje- o ile odpowiedź na to zagadnienie jest możliwa w ramach firmy to dobrze, a jeśli nie- proszę o puszczenie wyżej.
 10. Thor69

  Delegacje, wymiany tylko za zgodą tak graczy chętnych na takie coś jak i szefów oraz lidera frakcji- tutaj nie może być mowy o jakimkolwiek swobodnym przepływie między frakcjami. Czas trwania takiej wymiany to oczywiście kwestia do dogadania- pracowałem tylko w pogotowiu i nie mogę tutaj narzucać czegokolwiek- 4 tygodnie wrzuciłem dla przykładu. Jeśli ustalony zostanie minimalny okres wymiany na 2 miesiące( również przykładowo), to powrót raczej na poprzednie stanowisko, a jeżeli zostanie przedłużony- przykro: traktujemy jako nowicjusza. Co do dni otwartych- popieram przedmówcę: były organizowane i wyszło bardzo fajnie. Nie oznacza to, że od razu ktoś się rzuci na daną frakcję, ale podobnie jest z okresem próbnym: mamy tydzień, dwa na zapoznanie się ze specyfiką danej frakcji tylko po krótkich testach początkowych. A przecież rozważamy tutaj kwestię wymian między frakcjami a nie rekrutację nowych pracowników. Zresztą: szefowie powinni orientować się kto mógłby nadawać się do takiej formy współpracy, a kto nie. Wydaje mi się, że jeśli uda się wypracować dobry system takowych wymian( nie jest powiedziane, że musi się udać od pierwszego strzału) to można będzie ustalić mocne i doborowe składy wszystkich frakcji a zwolnienia z powodu znudzenia pracą we frakcjach będą sporadyczne.
 11. Thor69

  Jeśli coś takiego miałoby dojść do skutku, to w pierwszej kolejności wszyscy pracownicy frakcji musieliby przejść odpowiednie szkolenia lub testy- nieważne czy ktoś pracował wcześniej czy nie. Każdy policjant powinien odbyć testy ambulansem oraz szkolenie z napraw, ratownik szkolenie z napraw oraz szkolenie z przeprowadzenia kontroli i mechanik szkolenie z przeprowadzenia kontroli oraz testy z ambulansu. Dobrym rozwiązaniem byłoby zorganizowanie dni otwartych we frakcjach, gdzie w pierwszej kolejności i niejako z obowiązku powinni w nich uczestniczyć pracownicy frakcji. Wymiana między frakcjami obejmowałaby tylko i wyłącznie pracowników z dłuższym stażem i za ich zgodą- nie może być tak, że " tygodniowy" ratownik przechodzi do PD lub policji. Dopuszczalne byłoby również czasowe zasilenie danej frakcji, tzn. w przypadku wakatów przez dłuższy czas gdy rzeczywiście zaczyna brakować " rąk do pracy", w porozumieniu między szefami i ministrem, osoba lub osoby chętne do takiego przejścia zostałyby oddelegowane na okres, załóżmy, 4 tygodni z zachowaniem jednak należności finansowej i score na poziomie dotychczasowym. Oczywiście jeśli byłoby to możliwe i niezbyt uciążliwe dla szefa frakcji przy wypłatach.Taki sam okres obowiązywałby w przypadku wymiany, chyba że gracze doszliby do wniosku, że przedłużają czas wymiany na następne 4 tygodnie i zostałoby to zaakceptowane przez szefów i ministra. W tym przypadku( wymiana) gracze zaczynają od najniższej rangi. Przy każdorazowym naborze do którejkolwiek z frakcji i uzyskaniu akceptacji, nowy pracownik musiałby obligatoryjne przejść szkolenia w pozostałych dwóch frakcjach, aby w razie potrzeby bez zbędnej straty czasu mógł podjąć inne obowiązki.
 12. Thor69

  Bardzo ciekawa propozycja- podniesie w końcu rangę pogotowia i zmniejszy nudę ratowników nie dając im czasu na głupie zabawy. problem tylko w stronie technicznej- gdyby udało się to wprowadzić byłoby super.
 13. Thor69

  Mamy coś takiego jak pożyczka z Ministerstwa Firm. A co byłoby gdybyśmy dali możliwość zainwestowania w firmę przez graczy z zewnątrz? Coś na zasadzie funduszu inwestycyjnego. Na ten przykład- mamy teraz dwie nowe firmy, które wchodzą w strefę działania Petrol-u, więc teoretycznie mają nieco trudniej niż inne firmy, które wchodziły na serwer w tereny zupełnie " dziewicze". Niektórzy gracze posiadają gotówkę, z którą nie do końca wiedzą co zrobić bo nie chcą kupować domków, pojazdów ponieważ i tak z nich przeważnie nie korzystają. Jest to kasa przez nich zarobiona i trudno jest im przeznaczyć ją na nagrody w losowaniach czy innych zabawach( niektóre eventy są po prostu zbyt śmieszne, aby wrzucić tam nieco pieniędzy na nagrody) a chcieliby je w jakiś sposób ulokować. Skoro jest możliwość zasilać frakcje dobrowolnymi wpłatami, to dlaczego nie wspomóc w ten sam sposób dowolnej firmy. Oczywiście na zasadach inwestycji. Przykładowo: firma X - jej wartość to 4kk( tabor, baza, konto), gracz chciałby zainwestować 2kk, czyli podnieść jej wartość do 6kk. Rzecz jest prosta: inwestuję 2kk w firmę, czyli mam 1/3 udziałów, na okres 3 miesięcy. Po tym czasie inwestor może wycofać swoje udziały w wysokości zależnej od wcześniejszych ustaleń: 2kk lub odpowiednia część udziałów( w tym przypadku 1/3), lub przedłużyć inwestycję( bez możliwości zwiększenia inwestycji z odpowiednią korektą udziałów). Zwykłe ryzyko inwestycyjne- można zyskać lub stracić. Jeśli firma się rozwija- nie stracimy a możemy zyskać, jeśli upada- zabezpieczamy najpierw roszczenia pracowników, później inwestorów. W pewnym stopniu pozwoliłoby to na ograniczenie upadłości firm, powstawania nowych nie do końca przemyślanych projektów i zwiększyło konkurencyjność na rynku pracy poprzez podniesienie atrakcyjności firm i większą kontrolę graczy nad poczynaniami niektórych właścicieli. Wysokość inwestycji i ich ilość musiałaby być ograniczona. To takie coś, co mogłoby urozmaicić nieco rozgrywkę i zmienić nieco sposób myślenia o innych. Luźna propozycja.
 14. Thor69

  Latem dopiero miała być 7*- wystarczyło przyjąć kilku dobrych graczy zamiast miękkie faje, pozbyć się nierobów i po dwóch miesiącach jest już 8*.
 15. Thor69

  Regulamin frakcji jasno określa godziny i warunki jakie muszą być spełnione aby pracownicy frakcji mogli przewozić towary. Jeszcze nie tak dawno był całkowity zakaz dorabiania na truckerce, później można było dorobić, ale tylko w określonych godzinach i nie na postaci zatrudnionej we frakcji( prawie wszyscy " frakcyjni" posiadali druga postać aby powozić sobie towary), następnie dano możliwość( według nowego regulaminu) już oficjalnie dorabiać na truckerce na postaci z frakcji. Teraz znowu następne ustępstwa. W myśl zasady: daj palec to zjedzą całą rękę, za niedługo frakcje będą normalnymi firmami przewożącymi towary. Zasada jest prosta- są udogodnienia, to korzystajcie z nich; nie pasują- odejść z frakcji i iść do firmy, tylko że za chwilę będzie: znudziło mi się wożenie towarów i chcę iść do frakcji. Ludzie- to nie jest odpustowy kram z zabawkami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines