Thor69

Retirees

Thor69 last won the day on September 26 2020

Thor69 had the most liked content!

Community Reputation

1247 Doskonała

About Thor69

 • Rank
  Huge Trucker
 • Birthday September 1

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Nie ustawione
 • Nick
  Thor69
 • Lokalizacja
  Polska

Recent Profile Visitors

3791 profile views
 1. Thor69

  Hmmm... ok, I accept but Frg? I don't know, I don't know. You'll find me on server I add you to company. I take it on my chest.
 2. Thor69

  Ogłoszenie #10 Nowy Rok- nowe porządki i zasady. W dniu dzisiejszym, tj. 1.01.2021 firma zakupiła dwa nowe ciągniki i obecny stan taboru firmowego to 5 ciągników Roadtrain, 1 ciągnik Tanker oraz 6 naczep typu cysterna. Wraz z Szefem Oil-Trax podjęliśmy decyzje co do dalszego rozwoju firmy, które to mają na celu podniesienie rangi firmy na rynku transportowym. Pierwszy krok w postaci uzyskania minimum potrzebnego do maleńkiego skoku na wyższy poziom został już postawiony. Dalsze plany są uzależnione od kondycji finansowej firmy oraz zaangażowania pracowników i szefostwa zarówno w pracy jak i odbioru firmy na serwerze.
 3. Thor69

  Popełniłem błąd w głosowaniu sugerując się kolejnością z poprzedniego wątku- mój faworyt to propozycja: https://i.imgur.com/RlMF1hT.png Proszę więc o odjęcie jednego głosu z propozycji nr 3 na korzyść propozycji nr 4.
 4. Thor69

  W dniu dzisiejszym, tj. 19.12.2020r. na stan firmy zostały dodane trzy ciągniki siodłowe marki Roadtrain i obecny stan taboru firmowego to: 4 ciągniki RT oraz 6 naczep typu cysterna. W związku z powyższym z warunków rekrutacji znika wymóg posiadania własnego zestawu.
 5. Thor69

  Mam pytanko- mod " Coast to coast", pobrałem i niby mam aktywowany, ale nie usuwa mi tych dziwnych "X" i blokuje mi przejazd. jest jakiś sposób na to?
 6. Thor69

  Już poprzednio był taki problem: napisałem wyraźnie" załóżmy" . " Załóżmy" jest tutaj słowem kluczowym a liczby są przykładowe i nie jest to ściśle określona norma.
 7. Thor69

  Wiem, że coś takiego było w którejś firmie, ale co myślicie o kontraktach zawieranych między pracownikami a właścicielem lub zarządzającym firmą? Na prostej zasadzie: pracownik zobowiązuje się do wykonania, załóżmy, 300 kursów z pełną ładownością w ciągu 5 tygodni na stawce 70% i po tym czasie i spełnieniu warunków kontraktu może odejść z firmy bez kary, pozostać z następnym kontraktem lub na zasadach obowiązujących obecnie. Być może spowoduje większe zaangażowanie szefów w sprawy firm a także zwiększy ochotę graczy do jazdy.
 8. Dziękuję za życzenia urodzinowe!!

 9. :friends: Happy birthday 🎂🎊🎉

 10. Wszystkiego najlepszego!

 11. Thor69

  https://imgur.com/6lzuwGX https://imgur.com/kx3IjlI https://imgur.com/ZC0UFf7 https://imgur.com/TxZXjK8 W dniu wczorajszym, tj. 22.08.2020r, miała miejsce taka sytuacja. Obaj gracze bez jakichkolwiek chęci do normalnej rozgrywki traktowali innych jak przysłowiowe " worki treningowe" posługując się przy tym odpowiednią dla swojego, niszowego środowiska gwarą, która w żaden sposób nie przystaje ludziom chociaż w niewielkiej części inteligentnym, co sprawia wrażenie, że miałem do czynienia z osobnikami z zerowym poczuciem własnej wartości, czyli krótko pisząc przysłowiowymi "0". Na moje szczęście zdążyłem w porę zablokować pojazd i dzięki temu tylko zestaw poniósł szkodę. Po incydencie na załadunku jeden z bohaterów uciekł z serwera a drugi, zapewne bardziej pewny siebie, podążał za mną przez pół miasta blokując i uderzając w mój zestaw. W obawie przed wtargnięciem obu " gierojów" na teren bazy musiałem bujać się po drogach, dlatego też drugi gumiś miał sposobność aby za mną jeździć i dalej niszczyć pojazd. Zrezygnował, gdy przeceniając własne umiejętności rozbił swój pojazd na zwężce LV-SF, co już ostatecznie utwierdziło mnie w przekonaniu, że jego wartość jako gracza jest niższa od 0.
 12. Thor69

  Nie w temacie, ale chyba rzeczywiście coś nie tak się dzieje z pojazdami- wczoraj po zalogowaniu stwierdziłem, że mój prywatny tanker ma zerowy stan paliwa, tzn. 0,00l, podczas gdy dzień wcześniej zostawiłem go na bazie z niemal pełnym zbiornikiem. Żeby było zabawniej przebieg się nie zmienił.
 13. Thor69

  Odnośnie zmiany frakcji Policja w Inspekcja Transportu Drogowego i zasad przeprowadzania kontroli- czy w przypadku jazdy pojazdem z mapy i pojawieniem się komunikatu o respie nieużywanych pojazdów, osoba kontrolowana będzie mogła bez zgody funkcjonariusza opuścić jego pojazd i zająć miejsce za kierownicą swojego w celu uniknięcie jego " ulotnienia się"? Czy w przypadku gdy funkcjonariusz " przegapi" ten komunikat i pojazd zniknie poniesie on koszt zwrotu kasy graczowi za utracony ładunek? Czas pomiędzy pojawieniem się komunikatu a rzeczywistym respem jest dużo krótszy niż 30 sekund i wymiana " uprzejmości" między funkcjonariuszem a osobą kontrolowaną może być stanowczo za długa aby zdążyć uratować pojazd i ładunek.
 14. Thor69

  Krótko i na temat: mój nick na serwerze Thor69, ID 47366, aktualnie score coś koło 10600 a staż cztery lata z niewielkim ponad półrocznym haczykiem. Posiadam własny zestaw Tanker + cysterna, opinia na serwerze właściwie nie wiem jaka jest, bo od pewnego czasu jakoś mnie to nie zajmuje szczególnie i najważniejsze- mogę dać firmie 50-60 kursów tygodniowo( przy moim score myślę, że wystarczy do wyrobienia normy), więc mam nadzieję na załapanie się w naborze. Jeśli nie- trudno.