Thor69

Retirees

Thor69 last won the day on March 16

Thor69 had the most liked content!

Community Reputation

1289 Doskonała

About Thor69

 • Rank
  Huge Trucker
 • Birthday September 1

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Nie ustawione
 • Nick
  Thor69
 • Lokalizacja
  Polska

Recent Profile Visitors

4140 profile views
 1. Thor69

  Announcement # 19 18.04, czyli w niedzielę, zakupiliśmy Cysternę Packer dla firmy celem przetestowania i urozmaicenia. Myślę, że kilka kursów co jakiś czas innym pojazdem wpłynie pozytywnie na załogę. Ponadto zmieniliśmy strategię rozwoju firmy i skupiamy się teraz na wymaksowaniu drugiej specjalizacji, czyli Chemikalia, aby móc sprawniej uzupełniać stan konta. Zaznaczam, że obecnie jest ona na 6 poziomie. Czekamy również na obiecywany start systemu punktowego dla firm- z pewnością przyczyni się to do szybszej rozbudowy infrastruktury firmy. Chcielibyśmy też, aby powrócił system uzupełniania stacji paliw, o czym wspominał w odpowiednim dziale na forum szef " konkurencyjnej" firmy, a w rzeczywistości, mamy nadzieję, zaprzyjaźnionej, jako iż uważamy, że współpraca jest znacznie korzystniejsza od niezdrowej konkurencji, co przy odpowiednim dograniu mogłoby spowodować zwiększenie atrakcyjności naszych firm.
 2. Thor69

  Announcement # 17 W dniu dzisiejszym, 27.03., dokonaliśmy zakupu pojazdów na stan firmy i teraz przedstawia się on następująco: 9 ciągników marki Roadtrain, 1 ciągnik marki Tanker oraz 14 naczep typu cysterna. Po przyjęciu nowego pracownika stan osobowy firmy wynosi 10 co w połączeniu ze stanem taboru pozwala nam, po uzupełnieniu konta firmy do wymaganej wysokości, na przedstawienie Ministerstwu Firm wniosku o awans na 4 *. Jak zwykle wniosek przedstawi nasz Szef czyli "M", ponieważ to on podejmie decyzję o tym kiedy to nastąpi- wiadomo: "M" może dużo, więc po co mu wchodzić w drogę.
 3. Thor69

  Ogłoszenie #15 No tak- mamy nowego v-ce szefa - Orion przyjmij gratulacje. Liczę na super współpracę, która już od kilku dni rozwija się pomyślnie. Nawiązując do mojego poprzedniego wpisu: niestety projekt nowej bazy nie wypalił po części z mojego powodu jako iż nie do końca zrozumiałem intencje osób władnych w tym temacie po stronie Administracji, ale bez obaw- jest już nowa lokalizacja, która zostanie przedstawiona do zaakceptowania i w ciągu kilku dni od pozytywnej odpowiedzi( mam taką nadzieję) powinien być gotowy produkt finalny. Oby tym razem wszystko poszło gładko. Przy okazji chciałem podziękować osobie, która przygotowała dla nas projekt i przeprosić ją jednocześnie za takie zakończenie- myślę, że przy nowym projekcie również zechce poświęcić nam swój czas i umiejętności. Sprawa drugiej specjalizacji- została ona już zakupiona, ale zaproponowałem Zarządowi, aby na pełny gwizdek zacząć z nią zabawę dopiero w następnym okresie rozliczeniowym- oczywiście gdy tylko będzie aktywowana możemy ją wozić, o czym poinformujemy, ale póki co plan na najbliższy tydzień zakłada optymalny przychód i rozbudowę taboru, więc wymaksowana już specjalizacja będzie lepszym rozwiązaniem.
 4. Thor69

  Na chwilę obecną nie dam rady grać normalnie, bo nie działa mi panel F4( wszystko otwarte jednocześnie- jedna wielka kołomyja), co chwilę mnie wywala z serwera i mam potężne lagi oraz zniknął mi nowy typ cysterny i mam tylko te stare. Jeden kurs- dwa timedy i zazwyczaj wrakowanie.
 5. Thor69

  Ogłoszenie #12 Hmmm. Po zakupieniu kolejnych dwóch zestawów RoadTrain+ cysterna tabor firmy Oil-Trax zwiększył się do 1 Tanker-a, 7 RoadTrain-ów oraz 8 naczep typu cysterna. W związku z tym, że zarówno stan liczebny załogi, taboru oraz stan konta na to zezwolił firma Oil-Trax awansowała, po pozytywnym zaopiniowaniu przez Ministerstwo Firm, na trzeci poziom uzyskując trzecią gwiazdkę przy swoim logo. Nie będę tutaj wymieniał kto miał przy tym największy udział( dziękuję, dziękuję, nie trzeba było... ) bo jest to wszem i wobec wiadome, ale słowa uznania należą się każdemu z osobna i wszystkim razem. Teraz przed nami możliwość wyboru drugiej specjalizacji... Nie musicie się sprężać i przekrzykiwać z propozycjami, bo decyzja została już podjęta, a dowiecie się, gdy Szef nad szefami( ten gostek z dalekiej Brazylii) ogłosi to osobiście. Jak już zapewne jest też Wam wiadomo podjęliśmy również starania o zmianę lokalizacji i wyglądu bazy- prace nad tym tematem są zaawansowane i być może, podkreślam- być może, w nieodległej przyszłości uda nam się je sfinalizować przedstawiając projekt odpowiednim czynnikom serwerowym do akceptacji. Zaproponuję również naszemu " M" delikatną korektę zarobków procentowych dla danych stanowisk( nie żeby w górę.... a może jednak tak), ale to będzie warunkowało termin wgrania nowej bazy- opłaty nie są jak za złom, ale raczej za zboże i dlatego będziemy musieli nieco zacisnąć zęby i więcej pracować( kurde- teksty jak obecnie w naszym rządzie). To byłoby póki co na tyle( chodzi o zakończenie a nie stronę zestawu).
 6. Thor69

  Ja się takim wożę od dłuższego czasu.
 7. Thor69

  Ogłoszenie #10 Nowy Rok- nowe porządki i zasady. W dniu dzisiejszym, tj. 1.01.2021 firma zakupiła dwa nowe ciągniki i obecny stan taboru firmowego to 5 ciągników Roadtrain, 1 ciągnik Tanker oraz 6 naczep typu cysterna. Wraz z Szefem Oil-Trax podjęliśmy decyzje co do dalszego rozwoju firmy, które to mają na celu podniesienie rangi firmy na rynku transportowym. Pierwszy krok w postaci uzyskania minimum potrzebnego do maleńkiego skoku na wyższy poziom został już postawiony. Dalsze plany są uzależnione od kondycji finansowej firmy oraz zaangażowania pracowników i szefostwa zarówno w pracy jak i odbioru firmy na serwerze.
 8. Thor69

  Popełniłem błąd w głosowaniu sugerując się kolejnością z poprzedniego wątku- mój faworyt to propozycja: https://i.imgur.com/RlMF1hT.png Proszę więc o odjęcie jednego głosu z propozycji nr 3 na korzyść propozycji nr 4.
 9. Thor69

  W dniu dzisiejszym, tj. 19.12.2020r. na stan firmy zostały dodane trzy ciągniki siodłowe marki Roadtrain i obecny stan taboru firmowego to: 4 ciągniki RT oraz 6 naczep typu cysterna. W związku z powyższym z warunków rekrutacji znika wymóg posiadania własnego zestawu.
 10. Thor69

  Mam pytanko- mod " Coast to coast", pobrałem i niby mam aktywowany, ale nie usuwa mi tych dziwnych "X" i blokuje mi przejazd. jest jakiś sposób na to?
 11. Thor69

  Już poprzednio był taki problem: napisałem wyraźnie" załóżmy" . " Załóżmy" jest tutaj słowem kluczowym a liczby są przykładowe i nie jest to ściśle określona norma.
 12. Thor69

  Wiem, że coś takiego było w którejś firmie, ale co myślicie o kontraktach zawieranych między pracownikami a właścicielem lub zarządzającym firmą? Na prostej zasadzie: pracownik zobowiązuje się do wykonania, załóżmy, 300 kursów z pełną ładownością w ciągu 5 tygodni na stawce 70% i po tym czasie i spełnieniu warunków kontraktu może odejść z firmy bez kary, pozostać z następnym kontraktem lub na zasadach obowiązujących obecnie. Być może spowoduje większe zaangażowanie szefów w sprawy firm a także zwiększy ochotę graczy do jazdy.
 13. Dziękuję za życzenia urodzinowe!!

 14. :friends: Happy birthday 🎂🎊🎉