Thor69

Retirees

Thor69 last won the day on September 16

Thor69 had the most liked content!

Community Reputation

1329 Doskonała

About Thor69

 • Rank
  Huge Trucker
 • Birthday 09/01/1969

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Nie ustawione
 • Nick
  Thor69
 • Lokalizacja
  Polska

Recent Profile Visitors

4704 profile views
 1. Thor69

  Nazwa pojazdu: Burito, Właściciel pojazdu oraz firma: ASL, Rejestracja: ASL B3, Data znalezienia: 25.09.2021 r, Screenshot: https://imgur.com/a/ypqjwNS Nazwa pojazdu: Huntley, Właściciel pojazdu lub firma: ..., Rejestracja: HU2, Data znalezienia: 25.09.2021 r, Screenshot: https://imgur.com/a/NxLmTYB
 2. Thor69

  Zrobione.
 3. Thor69

  Zrobione.
 4. Thor69

  Nazwa pojazdu: Burrito, Rejestracja: PTS 3317, Kto odebrał: DarXe, Data odbioru: 04.09.2021. Nazwa pojazdu: Szambiarka, Właściciel pojazdu oraz firma: Globe Oil, Rejestracja: EBONS, Data znalezienia: 04.09.2021, Screenshot: https://imgur.com/a/Wubixh1 . Łączy posty- nic nie poradzę.
 5. Thor69

  Zrobione.
 6. Thor69

  Od czasu przystąpienia do frakcji Pomoc Drogowa i mając możliwość holowania pojazdów zauważyłem pewien mankament związany z blokowaniem pojazdów. Zdarza się, że pojazd porzucony na drodze czy też w innych miejscach jest po prostu zablokowany bez strefy freeza a nawet nie będąc w jej pobliżu, co zdecydowanie utrudnia nam wykonywanie swoich obowiązków. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale pojawiają się przypuszczenia iż dzieje się tak po restarcie serwera( wtedy pojazdy są przerzucane w inne miejsca niż w zgłoszeniach) lub niektórzy gracze po prostu znają jakieś " magiczne zaklęcia" na blokowanie pojazdów w miejscach poza strefami freeza. Jeśli ma to miejsce na parkingach lub nawet gdziekolwiek i nie przeszkadza innym graczom to pal licho, ale na środku drogi to już inna para kaloszy.
 7. Thor69

  Nazwa pojazdu: RT+ burtówka, Właściciel pojazdu lub firma: NexuS, Rejestracja:PTS 1165, RED, Data znalezienia: 31.08.2021, godz.18.08, Screenshot:https://imgur.com/a/9y915Q8
 8. Thor69

  Po prawdopodobnym restarcie serwera secu zablokowane stoi na chodniku przy załadunku w pobliżu lotniska LS. Nie do wzięcia przez holownik.
 9. Thor69

  Zrobione. Zrobione- jedyny pojazd jaki mi pasował do ASL to burek, więc on został podstawiony pod bazę.
 10. Thor69

  Nazwa pojazdu: RT + cysterna, Rejestracja: OT PJOTE, Kto odebrał: Piotrek, Data odbioru: 24.08.2021.
 11. Thor69

  Zrobione.
 12. Thor69

  Nick: Thor69, Czas nieobecności: 20-23.08.2021, Powód: krótki wypad weekendowy.
 13. Sprawa nie dotyczy mnie, ale napiszę kilka słów. Po pierwsze i jedyne popierające skargę: to, że nie było blipa nie oznacza że możemy olać wzywającego, zwłaszcza gdy na pw daliśmy mu do zrozumienia, że pomożemy. I to jest bardzo niestosowne zachowanie pracownika PD. Po drugie: najczęściej otrzymujemy zlecenia właśnie od firmy OT( pomimo wielkiego sentymentu dla niej) co jest dość dziwne- wiadomo, że część graczy OT porusza się w innej strefie czasowej, ale zazwyczaj zlecenia dotyczą graczy z Polski, a oddźwięk tego jest taki, że PD zawsze nie ma na serwerze gdy gracze OT mają problemy. No cóż- powinniśmy pracować miedzy 8.00 a 0.00 poza tymi godzinami być tylko na wezwania z dc, ale my w nocy staramy się odpoczywać jak na normalnych ludzi przystało. Ze zleceń w ostatnim czasie pojawiło się może jedno lub dwa z innych firm. Po trzecie: też jakoś dziwnie się składa, że nawet podczas obecności PD na serwerze najwięcej zgłoszeń jest właśnie od firmy OT( z wyjątkiem Zoomie, ale tam to wiadomo, że zabawy idą pełną parą i dopóki nie napisze się wyraźnie, że koniec z naprawami, to czat jest czerwony od wezwań) i nie miałbym z tym problemu gdyby nie fakt, że albo są to porzucone zestawy( wykluczam tutaj historię ze zwrakowanymi cysternami, bo to raz na jakiś czas może się każdemu zdarzyć) albo nagminne uszkodzenia w konkretnych miejscach, co może też świadczyć o dość lekceważącym podejściu do gry. Po czwarte: odejście Michaela( którego cenię bardzo wysoko) z PD było jego decyzją, na którą wpływ może miały wydarzenia poprzedzające aferę w PD, ale nie oznacza to, że stała się jakaś wielka tragedia- jeśli uważa ktoś, że PD w obecnym składzie działa źle to ja osobiście odbieram to jako duży afront w moim kierunku i mam propozycję: proszę złożyć podanie do frakcji i pokazać jak to powinno wyglądać, ale bez jakiegokolwiek kumoterstwa. HaKiR jest szefową frakcji dopiero od niedawna, więc porównywanie jej do Michaela jest nie na miejscu. Reasumując: pracownik PD z pewnością zachował się nie fair, ale może też tak spojrzycie na to co wyprawiają wasi pracownicy.
 14. Przeniosłem do naszego działu na dc.
 15. Thor69

  Ta z FC jest odholowana. Chodzi mi o tą z LS przy moście na GI.