Niventill

Retirees

Niventill last won the day on April 5

Niventill had the most liked content!

Community Reputation

1352 Doskonała

About Niventill

 • Rank
  ._______________.
 • Birthday 07/29/2003

Contact

 • Discord
  Niventill#5444
 • Steam
  Niventill

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  (nie)odwalanie
 • Nick
  Niventill lub Wentyl
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

8255 profile views

 1. Niventill

  Nick: Niventill Imię i nazwisko postaci: Nap Niventill ID postaci: 7370 Czas rozpoczęcia pracy: 19.08.2021
 2. W ramach tej modyfikacji nie ma takiej możliwości. Mapka SA musi być kwadratem, a niestety Green Island nie zmieści się w tym kwadracie.
 3. spóźnione wszystkiego najlepszego 

 4. Niventill

  Zadzwoń do dostawcy internetu. Tyle i aż tyle.
 5. Wszystkiego najlepszego!! 

 6. Aktualizacja v1.2.4 Dodano nową wyspę LS
 7. Od jakiegoś czasu wchodząc na serwer możemy się spotkać z takim lub podobnym błędem: Jest to nic innego jak błąd w kodzie MTA, który losowo uszkadza pliki podczas ich weryfikacji, co uniemożliwia wejście na serwer. Co robić? Jak żyć? Sposobów na uporanie się z problemem jest sporo, a ja postaram się opisać kilka z nich (w miarę możliwości polecam je robić po kolei, jeśli poprzedni nie zadziała). Sposób 1: Restart MTA Pozornie niewinna czynność może szybko pozbyć się problemu. Uszkodzony plik zostanie "odblokowany" i przy ponownym wejściu na serwer nie powinno być dodatkowych komplikacji. Sposób 2: Usunięcie wadliwego pliku z zasobów MTA Na początek wyłączamy MTA i przechodzimy do lokalizacji zasobów MTA. Domyślnie jest to ta lokalizacja: "C:\Program Files (x86)\MTA San Andreas 1.5\mods\deathmatch\resources". Jeśli MTA zainstalowaliśmy na innym dysku lub/i lokalizacji, ścieżka ta będzie oczywiście inna. Alternatywną opcją dostania się do lokalizacji zasobów jest przejście do zakładki "Zaawansowane" w Ustawieniach MTA i kliknięcie na "Pokaż w Eksploratorze": Kontynuując, wpisujemy nazwę zasobu - w moim przypadku "podmianki", jak widać na screenie wyżej - i usuwamy folder. Wchodzimy na serwer. Po pobraniu usuniętego przez nas zasobu wszystko powinno działać normalnie.
 8. Niventill

  Nick: Niventill ID: 7370 Powód: Podany w ogłoszeniu Zwolniony 27.01.2021; 18:23
 9. Niventill

  Ogłoszenie #15 Hej. Dzisiejsze ogłoszenie jest nieco inne niż pozostałe, choć dzieli je jedno wspólne słowo - zmiany. Zmian potrzebuje Petrol, a także TruckWorld (gamemode PTS), który zresztą jest głównym powodem dla którego zdecydowałem się oddać stołek szefa Petrolu. Zarzucając krótką historią - do Petrolu dołączyłem niespełna 600 dni temu całkowicie z przypadku. Już jako szary pracownik miałem spory wpływ na awans firmy w sierpniu 2019 roku. Krótko po awansie zostałem wcielony do zarządu, a kilka miesięcy później zostałem szefem, będąc wrzuconym na głęboką wodę bez doświadczenia, a na dokładkę z brakiem jakichkolwiek umiejętności w obsłudze Excela mogąc liczyć tylko na pomoc DarXe. Przez okres prawie 450 dni (bo tyle minęło odkąd zostałem szefem) wybudowałem i postawiłem obie filie firmy, usprawniłem kulejące systemy obecne w Petrolu oraz stworzyłem listę średniego wynagrodzenia towarów. Oprócz tego, z rzeczy które mogą wydawać się nieistotne dla większości, stworzyłem prawdopodobnie najbardziej zaawansowaną "tabelę do wypłat" na PTS, która całkowicie automatycznie zarządza awansami, urlopami (cache'ując je bezpośrednio z forum), podsumowaniem (tabelę można zobaczyć w spojlerze w dowolnym rozliczeniu firmy) i wiele wiele więcej. Zajmowane stanowisko programisty w ekipie nie pozwala mi przeznaczać wystarczająco dużo czasu na zarządzanie firmą, a całkowite poświęcenie się rozwojowi PTS'a jest najlepszym rozwiązaniem dla wyższego dobra. Przechodząc do konkretów, moim następcą zostaje @WiejskaPyra. Liczę, że wspólnie z moją tabelką uda mu się zapewnić Petrolowi to, czego nie byłem w stanie ja i uda mu się odbudować lekko martwy status firmy.
 10. Niventill

 11. @Minyaas, nie ma takiej opcji. Jeśli utrudnia ci to życie i w serduszku pragniesz żeby to się zmieniło, zgłoś to tutaj https://truckers.com.pl/tracker/mta/suggestions/. Wtedy na pewno nigdzie nie zniknie , a nawet może kiedyś będzie wprowadzone.
 12. Niventill

 13. Niventill

 14. Niventill

 15. Niventill