Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mirko

Truckerzy

Mirko last won the day on August 4 2018

Mirko had the most liked content!

Community Reputation

267 Dobra

About Mirko

 • Rank
  Derbi Senda <3
 • Birthday August 14

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Mirko

Recent Profile Visitors

1549 profile views

 1. Mirko

  Nick: Mirko ID: 49493
 2. Mirko

  Jeżeli sprawa nie będzie rozpatrzona do środy to nagram film jak wyglądała sytuacja.
 3. Mirko

  Czy uciekanie przed policją jest odwalaniem? Nie wyzywałem policjanta, nie taranowalem go, mandat przyjmowałem bez problemu. Nie opuszczałem serwera podczas ucieczki, gdy policjant zatrzymał, nie uciekałem. Karę przyjmowałem na klatę, więc z jakiego powodu te skargi na mój temat? Celowe uwalanie graczy, to nazywasz ucieczką?
 4. Mirko

  @Karot jeżeli uda mi się zdobyć ss to ci je dostarczę. Lecz trochę to potrwa, jutro marne szanse.
 5. Mirko

  Nie pisz tu, że było to przypadkowo. Naimad sfreezowal uciekiniera i stał obok FBI ranchera zwrakowanego. Ja podjechałem, pd już tam było i naprawiało. W tym momencie Karot flatbedem skrócił i wjechał w naszą trójkę. Nie była to duża prędkość ponieważ rozpędzał się. Nie widziałem żadnej próby uniknięcia tego ze strony karota. Po chwili odjechał, stanął na boku i jeszcze raz, tym razem rozpędzony wjechał w pojazd stojący obok naimada. Spowodowało to wyrzucenie zatrzymanego na pewną odległość (jeżeli będzie taka potrzeba pokaże gdzie to się wszystko działo).
 6. Mirko

  Nie wiem czy mogę się wypowiedzieć ale skoro byłem świadkiem to raczej mogę. Sorry Karot ale czasami nie rozumiem twojego zachowania. Dałeś mi bana za utrudnianie gry i wysadzenie gracza beczką. Dostałem informacje od pewnej osoby , że po pewnym czasie sam wysadziłes celowo gracza. Przy interwencji naimada wobec odwalacza wjeżdżając w owego funkcjonariusza, gracza pomocy drogowej i mnie, sam utrudniłes grę. Po chwili ropędzileś się i wjechałeś ponownie w naimada. Rozumiem, powiedziałeś przepraszam ale to nie wystarczy, mi nie dałeś szansy aby przeprosić. Ps. Nie rozumiem jak możesz karać kogoś za coś, a sam zachowywać się tak samo.
 7. Mirko

  Nick:Mirko Serial:5A774D7435BB12F7F75D6DA415612394 Zbanował mnie: Karot Powód blokady: Beczka, utrudnianie gry Wytłumaczenie: Siema, zostałem zbanowany dosłownie przed chwilką. Otrzymałem go za utrudnianie gry poprzez pchanie beczki. Szczerze to nawet nie byłem świadomy tego, że za to jest ban. Wydaje mi się, że trochę nie rozsądne jest dawanie bana permanentnego za takie coś. Chciałem mu zwrócić koszty i przeposić ale reakcja ze strony Karota była błyskawiczna. Nie uważam, że jestem bez winy bo źle postąpiłem narażając na wybuch innych. Jest to mój pierwszy ban i może dałbyś mi szansę na powrót przed świętami. Dziękuję za przeczytanie i przepraszam.
 8. Mirko

  Ja mam i3 8100 oraz gtx 1050 Ti, reszty podzespołów nie pamiętam. Za kompa dałem 2700zł z wszystkim.
 9. Mirko

  Hmm, Iwan dobry robol na nocki. Fajnie się z nim gaworzy na discordzie. Co tam jeszcze było, o jest rudy. Lecz uważa, że wcale nie jest i wyzywa wszystkich wokół siebie od rudych.
 10. Mirko

  Jak dla mnie dobre urozmaicenie. Z losowania będą zadowolone 3 osoby a nie jedna Można jeszcze tak zrobić, że np. co 2 tygodnie wrócić do jednej osoby wygranej i potem znowu 3.
 11. Mirko

  Się wie, pozytywny ziomek. Czasami wyzywa na discordzie od rudych xd
 12. Mirko

  Dobry szefu
 13. Mirko

  Posiada podrasowanego FBI ranchera
 14. Mirko

  Nie znam typa Nie no dobry z niego zawodnik
×