Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mirko

Truckerzy

Mirko last won the day on August 4 2018

Mirko had the most liked content!

Community Reputation

275 Dobra

About Mirko

 • Rank
  Derbi Senda <3
 • Birthday August 14

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Mirko

Recent Profile Visitors

1771 profile views

 1. Mirko

  Amigo stojąc na poboczu napisał światełka to prawda ale czy ja mam się domyslac do kogo on to pisał. Przy kontroli mi tego nie napisał tylko przy staniu na poboczu nawet nie napisał do kogo to kieruje.
 2. Mirko

  Twój nick: Mirko Nick policjanta, który mandat wystawił: Karlosow Powód, dla którego otrzymałeś mandat: Brak świateł i stan pojazdu poniżej 45% Wysokość mandatu: 3000$ i 8score Dowody potwierdzające Twoją niewinność: https://imgur.com/a/YitnqVZ Twoja argumentacja: Siema, policjant dał mi mandat za stan pojazdu w czasie gdy pd nie było na serwerze, rozbiłem światła przed ap chciałem dojechać do pns lecz przed tym zatrzymal mnie owy policjant. Wydaje mi się, że chociaz powinien dać szanse na dojechanie do pns. Dziękuję za przeczytanie, pozdrawiam.
 3. Mirko

  Wzór: Nick: Mirko ID postaci: 49493 Imię i nazwisko postaci: Mirek Mirkowski
 4. Mirko

  Siema, nazywam sie Mirek, mam 17 lat. Na serwerze gram około 4 lat, posiadam 2800sc. Byłem w wielu firmach oraz w wszystkich frakcjach. W zoomie byłem za czasów Rodri. Jestem pomocny, staram sie nie robic nikomu problemów. Ciężko mnie wyprowadzić z równowagi. Nie musze sie chyba rozpisywać poniewaz kazdy powinien mnie kojarzyć z serwera. Moimi zainteresowaniami są sporty ekstremalne głównie Enduro. Id postaci to 49493. Dziękuje za przeczytanie podania, pozdrawiam.
 5. Mirko

  Dobra sory nie było tematu, właśnie sobie przypomnialem, że te podmianki są na forum pd. Dzięki AdiX
 6. Mirko

  Podeslij, to ci napisze czy o to mi chodzi ale raczej tak. Chodzi o to, że cysterna będzie miała lepsza jakość oraz rejstracje.
 7. Mirko

  Poszukuje podmianki cysterny z lepszą grafiką
 8. Mirko

  Nick: Mirko ID: 49493
 9. Mirko

  Jeżeli sprawa nie będzie rozpatrzona do środy to nagram film jak wyglądała sytuacja.
 10. Mirko

  Czy uciekanie przed policją jest odwalaniem? Nie wyzywałem policjanta, nie taranowalem go, mandat przyjmowałem bez problemu. Nie opuszczałem serwera podczas ucieczki, gdy policjant zatrzymał, nie uciekałem. Karę przyjmowałem na klatę, więc z jakiego powodu te skargi na mój temat? Celowe uwalanie graczy, to nazywasz ucieczką?
 11. Mirko

  @Karot jeżeli uda mi się zdobyć ss to ci je dostarczę. Lecz trochę to potrwa, jutro marne szanse.
 12. Mirko

  Nie pisz tu, że było to przypadkowo. Naimad sfreezowal uciekiniera i stał obok FBI ranchera zwrakowanego. Ja podjechałem, pd już tam było i naprawiało. W tym momencie Karot flatbedem skrócił i wjechał w naszą trójkę. Nie była to duża prędkość ponieważ rozpędzał się. Nie widziałem żadnej próby uniknięcia tego ze strony karota. Po chwili odjechał, stanął na boku i jeszcze raz, tym razem rozpędzony wjechał w pojazd stojący obok naimada. Spowodowało to wyrzucenie zatrzymanego na pewną odległość (jeżeli będzie taka potrzeba pokaże gdzie to się wszystko działo).
 13. Mirko

  Nie wiem czy mogę się wypowiedzieć ale skoro byłem świadkiem to raczej mogę. Sorry Karot ale czasami nie rozumiem twojego zachowania. Dałeś mi bana za utrudnianie gry i wysadzenie gracza beczką. Dostałem informacje od pewnej osoby , że po pewnym czasie sam wysadziłes celowo gracza. Przy interwencji naimada wobec odwalacza wjeżdżając w owego funkcjonariusza, gracza pomocy drogowej i mnie, sam utrudniłes grę. Po chwili ropędzileś się i wjechałeś ponownie w naimada. Rozumiem, powiedziałeś przepraszam ale to nie wystarczy, mi nie dałeś szansy aby przeprosić. Ps. Nie rozumiem jak możesz karać kogoś za coś, a sam zachowywać się tak samo.
 14. Mirko

  Nick:Mirko Serial:5A774D7435BB12F7F75D6DA415612394 Zbanował mnie: Karot Powód blokady: Beczka, utrudnianie gry Wytłumaczenie: Siema, zostałem zbanowany dosłownie przed chwilką. Otrzymałem go za utrudnianie gry poprzez pchanie beczki. Szczerze to nawet nie byłem świadomy tego, że za to jest ban. Wydaje mi się, że trochę nie rozsądne jest dawanie bana permanentnego za takie coś. Chciałem mu zwrócić koszty i przeposić ale reakcja ze strony Karota była błyskawiczna. Nie uważam, że jestem bez winy bo źle postąpiłem narażając na wybuch innych. Jest to mój pierwszy ban i może dałbyś mi szansę na powrót przed świętami. Dziękuję za przeczytanie i przepraszam.
 15. Oczyść skrzynkę :E 

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines