NaimadSh

Truckers

NaimadSh last won the day on April 29

NaimadSh had the most liked content!

Community Reputation

1148 Doskonała

About NaimadSh

 • Rank
  Le cadavre
 • Birthday 01/11/1999

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  NaimadSh

Recent Profile Visitors

8455 profile views
 1. MANDAT!

  1. Mieszko_1

   Mieszko_1

   Nieśmiertelny powrócił. Czołem Panu. 🙂

  2. #Iwanowicz

   #Iwanowicz

   Mistrz zaległych! 🕵️‍♂️🚔🤠

  3. Fabio

   Fabio

   witam chyba nie

 2. Halo, gdzie ten zaległy?

 3. MANDAT!

  1. Show previous comments  2 more
  2. Linshi
  3. Wersjon

   Wersjon

   idziesz do lochu, nie przechodzisz przez start, nie otrzymujesz bonusu

  4. Fabio
 4. NaimadSh

  Nie mam pojęcia kto to.
 5. NaimadSh

  Nazwa pojazdu: Burtówka Właściciel pojazdu oraz firma: Brak danych Rejestracja: SZEFGEJ Data znalezienia: 14.04.2020 ScreenShot: https://imgur.com/a/pEdqI9o
 6. NaimadSh

  Punkt I. t) dotyczy patroli przy każdej liczbie funkcjonariuszy online. I chciałbym Ci zwrócić uwagę, że jazda na skróty i jazda po terenie nieprzystosowanym to ten sam mandat i oba pojęcia są często (bo nie zawsze można, tutaj akurat można) stosowane wymiennie.
 7. NaimadSh

  Nadal nie czytasz ze zrozumieniem. Bierny patrol można wykonywać kiedy jest przynajmniej 3 funkcjonariuszy aktywnie patrolujących teren. Będąc samemu nie masz do tego prawa. Odnosząc się do sytuacji przy TS, nie widziałem całości Twojej jazdy, bo jak już pisałem wyskoczyłem niechcący z auta. Nawet jeśli jak twierdzisz nie przejechałeś na pas wjazdowy autostrady, to jazda po trawie (do czego się przyznałeś) też kwalifikuje się jako jazda po terenie nieprzystosowanym.
 8. NaimadSh

  Kieruję skargę na funkcjonariusza Deadpool (ID: 111232), który dzisiaj złamał przy mnie 2 razy regulamin. 1. Jazda na skróty Przy głównym TSie przejechał na skróty z drogi prowadzącej do autostrady bezpośrednio na wjazd. 2. Kampienie Czekał na mnie blisko 5 minut aż się załaduję. Po tym czasie postanowił odjechać, a gdy się ruszyłem zawrócił i zatrzymał mnie po wyjechaniu na drogę. Po zwróceniu uwagi stwierdził jedynie, że przesadzam i dodał, że ja również jechałem pod prąd (przypadek gdy skracał, wyskoczyłem niechcący z pojazdu) i mógłby mi dać mandat.
 9. NaimadSh

  Szanowny Pan administrator.
 10. NaimadSh

  Szanuję za szpreja.
 11. NaimadSh

  Pałowałbym.
 12. NaimadSh

  Wstrzymuje zabawę i to mocno.
 13. NaimadSh

  I will just do a quick explanation. You were caught braking rules earlier. I told you back then that if I see anything like this you will be fired and now you’re saying that there were no warning. I can’t always read PMs in couple of hours from sending. I have my private life and sometimes I’m occupied. And you had training just like the others.