Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

NaimadSh

Emeryci

NaimadSh last won the day on May 11

NaimadSh had the most liked content!

Community Reputation

1141 Doskonała

About NaimadSh

 • Rank
  Le cadavre
 • Birthday 01/11/1999

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  NaimadSh

Recent Profile Visitors

5280 profile views
 1. NaimadSh

  Jeśli nie potrafisz dostrzec niskiej jakości poprzednich wywiadów to sam nie osiągniesz zadowalającej jakości.
 2. NaimadSh

  Jeśli dalej będą tak miernej jakości to nie ma to sensu.
 3. NaimadSh

  Nie mam pojęcia kto to.
 4. NaimadSh

  Nazwa pojazdu: Burtówka Właściciel pojazdu oraz firma: Brak danych Rejestracja: SZEFGEJ Data znalezienia: 14.04.2020 ScreenShot: https://imgur.com/a/pEdqI9o
 5. main_co_robi_zwierzaki_w_zoo_kiedy_nie_ma_zwiedzaj_cych.jpg

  1. Frea

   Frea

   Skąd masz moje zdjęcie :E

 6. NaimadSh

  Punkt I. t) dotyczy patroli przy każdej liczbie funkcjonariuszy online. I chciałbym Ci zwrócić uwagę, że jazda na skróty i jazda po terenie nieprzystosowanym to ten sam mandat i oba pojęcia są często (bo nie zawsze można, tutaj akurat można) stosowane wymiennie.
 7. NaimadSh

  Nadal nie czytasz ze zrozumieniem. Bierny patrol można wykonywać kiedy jest przynajmniej 3 funkcjonariuszy aktywnie patrolujących teren. Będąc samemu nie masz do tego prawa. Odnosząc się do sytuacji przy TS, nie widziałem całości Twojej jazdy, bo jak już pisałem wyskoczyłem niechcący z auta. Nawet jeśli jak twierdzisz nie przejechałeś na pas wjazdowy autostrady, to jazda po trawie (do czego się przyznałeś) też kwalifikuje się jako jazda po terenie nieprzystosowanym.
 8. NaimadSh

  Kieruję skargę na funkcjonariusza Deadpool (ID: 111232), który dzisiaj złamał przy mnie 2 razy regulamin. 1. Jazda na skróty Przy głównym TSie przejechał na skróty z drogi prowadzącej do autostrady bezpośrednio na wjazd. 2. Kampienie Czekał na mnie blisko 5 minut aż się załaduję. Po tym czasie postanowił odjechać, a gdy się ruszyłem zawrócił i zatrzymał mnie po wyjechaniu na drogę. Po zwróceniu uwagi stwierdził jedynie, że przesadzam i dodał, że ja również jechałem pod prąd (przypadek gdy skracał, wyskoczyłem niechcący z pojazdu) i mógłby mi dać mandat.
 9. NaimadSh

  Szanowny Pan administrator.
 10. NaimadSh

  Szanuję za szpreja.
 11. NaimadSh

  Pałowałbym.
 12. NaimadSh

  Wstrzymuje zabawę i to mocno.
 13. NaimadSh

  I will just do a quick explanation. You were caught braking rules earlier. I told you back then that if I see anything like this you will be fired and now you’re saying that there were no warning. I can’t always read PMs in couple of hours from sending. I have my private life and sometimes I’m occupied. And you had training just like the others.
 14. NaimadSh

  Jako Minister frkacji uznaję odwołanie. Od funkcjonariusza wymaga się również logicznego myślenia i pewnej wiedzy, których tutaj nie zastosowano. Na dość płaskim terenie, nie jest możliwym rozpędzenie RT do takiej prędkości. Jednocześnie pouczam @Mainamach, że w odwołaniu powinny być wypełnione wszystkie pola. Choćby w dowodach podać miejsce pomiaru prędkości. Co do błędów pomiaru prędkości. Wystarczy mały lag lub bug aby pomiar nie wyszedł idealnie. Po to jest tolerancja prędkości 9 km/h aby właśnie w takim wypadku gracz jadący przepisowo nie dostał mandatu. Przypominam, że obowiązują ograniczenia do 50, 70, 90 i 110 km/h, a nie 59, 79, 99 i 119 km/h. Pragnę jeszcze zauważyć, że Generalny Inspektor miał prawo odrzucić odwołanie i zrobił to w pełni zgodnie z regulaminem. Postanowiłem interweniować aby pokazać, że czasem lepiej pomyśleć niż ślepo wlepiać mandat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines