Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

NaimadSh

Emeryci

NaimadSh last won the day on October 8 2019

NaimadSh had the most liked content!

Community Reputation

1294 Doskonała

About NaimadSh

 • Rank
  Le cadavre
 • Birthday 01/11/1999

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  NaimadSh

Recent Profile Visitors

4952 profile views
 1. NaimadSh

  NaimadSh 51701 Marilyn Warhol
 2. NaimadSh

  Punkt I. t) dotyczy patroli przy każdej liczbie funkcjonariuszy online. I chciałbym Ci zwrócić uwagę, że jazda na skróty i jazda po terenie nieprzystosowanym to ten sam mandat i oba pojęcia są często (bo nie zawsze można, tutaj akurat można) stosowane wymiennie.
 3. NaimadSh

  Nadal nie czytasz ze zrozumieniem. Bierny patrol można wykonywać kiedy jest przynajmniej 3 funkcjonariuszy aktywnie patrolujących teren. Będąc samemu nie masz do tego prawa. Odnosząc się do sytuacji przy TS, nie widziałem całości Twojej jazdy, bo jak już pisałem wyskoczyłem niechcący z auta. Nawet jeśli jak twierdzisz nie przejechałeś na pas wjazdowy autostrady, to jazda po trawie (do czego się przyznałeś) też kwalifikuje się jako jazda po terenie nieprzystosowanym.
 4. NaimadSh

  Kieruję skargę na funkcjonariusza Deadpool (ID: 111232), który dzisiaj złamał przy mnie 2 razy regulamin. 1. Jazda na skróty Przy głównym TSie przejechał na skróty z drogi prowadzącej do autostrady bezpośrednio na wjazd. 2. Kampienie Czekał na mnie blisko 5 minut aż się załaduję. Po tym czasie postanowił odjechać, a gdy się ruszyłem zawrócił i zatrzymał mnie po wyjechaniu na drogę. Po zwróceniu uwagi stwierdził jedynie, że przesadzam i dodał, że ja również jechałem pod prąd (przypadek gdy skracał, wyskoczyłem niechcący z pojazdu) i mógłby mi dać mandat.
 5. NaimadSh

  Szanowny Pan administrator.
 6. NaimadSh

  Szanuję za szpreja.
 7. NaimadSh

  Pałowałbym.
 8. NaimadSh

  Wstrzymuje zabawę i to mocno.
 9. NaimadSh

  I will just do a quick explanation. You were caught braking rules earlier. I told you back then that if I see anything like this you will be fired and now you’re saying that there were no warning. I can’t always read PMs in couple of hours from sending. I have my private life and sometimes I’m occupied. And you had training just like the others.
 10. Boss, I've taught so many things from you and @H.T.Simple. You gave me the first lesson and you've opened my eyes to the police work. I want to thank you again, you were a great boss! Now @H.T.Simple will be the new great boss in the history of police. Legends Never Die XD

  See ya, greetings.

 11. NaimadSh

 12. NaimadSh

  Awanse: @ParkereK i @kkubakks na Aspiranta.
 13. NaimadSh

  Awanse: @dixiklo., @Cysiek, @Pazdek na st. Posterunkowego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines