NicoNicoNii

Truckers

NicoNicoNii last won the day on October 22 2021

NicoNicoNii had the most liked content!

Community Reputation

891 Wzorowa

2 Followers

About NicoNicoNii

 • Rank
  NicoNicoNii
 • Birthday 11/12/1997

Contact

 • Strona WWW
  https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=186506
 • Gadu-Gadu
  32657643

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  NicoNicoNii
 • Lokalizacja
  Chabarowsk

Recent Profile Visitors

8319 profile views

 1. NicoNicoNii

  Czas pokazać pokazać trochę fotek z Kazachstanu w którym miałem okazje być Kazachstan w większości jest państwem nizinnym o suchym klimacie co zresztą zobaczycie na zdjęciach. Jedyny kontakt z terenami górskimi jaką miałem okazje mieć styczność to od Szymkent do Ałmat ale niestety w obie strony jechałem nocą i nie udało się zrobić zdjęć. Na poniższym zdjęciu w oddali widać lekkie rozjechanie się dróg, jest to miejsce na którym można zawrócić. Tutaj w Okolicach Szymkent widok na góry które w większości przejechałem nocą i jest to jedyne moje zdjęcie na góry. Dodatkowo częstym widokiem są zwierzęta które się pasą w pobliżu dróg i często się zdarza że owe zwierzęta przechodzą przez jezdnie, głownie spotkać można krowy, konie i wielbłądy. I na koniec zdjęcie zestawu którym miałem okazje tam pojechać. Volvo FH13 z grudnia 2020 roku. Co do samego kierunku, jedna z najlepszych tras które miałem okazje zrobić, zakochałem się w tym kierunku i chciałbym tam kursować regularnie, niestety geopolityczna sytuacja w regionie oraz wirus sprawiły że firma musiała zamknąć kierunek.
 2. NicoNicoNii

  Koniec przygody ze Skandynawią Nowe Renault w drodze na Portugalie, jednakże w Bajonnie będzie musiał poczekać do czwartku aż otworzą granicę
 3. NicoNicoNii

  Po zakupie autka planowałem się tu pochwalić ale tak się zbierałem że prawie rok minął Volvo V50 R-Designe z 2012 roku 2.0l D3 150 kunia automat, w wyposażeniu takie bajery jak: nawigacja, czujniki deszczy, zmierzchu, swiatła do jazdy dziennej zamiast przeciwmgielnych, automatyczna klima dwustrefowa itp.
 4. NicoNicoNii

  Skoro @Mck odświeżył temat to i ja zrobię aktualizacje. Zacznę od zdjęcia które wykonałem jeszcze będąc kierowcą busa, pewnie każdy wie w jakim mieście znajduje się ta o to konstrukcja Kolejne fotki zostały zrobione już po przesiadce na większe auto, w tej fotce pędziłem ku granicy z Niemcami, okolice Człuchowa. Tutaj mamy prom polskiego armatora który kursuje między Polską a Szwecją. Tu statek przepływający przez port w Holandii. I na koniec fotka z promu który płynie do Ouistreham[FR] na nabrzeże brytyjskie.
 5. Zapraszam do merytorycznej dyskusji 

   

  kliknij mnie / press me

 6. NicoNicoNii

  Jako że od czterech miesięcy bujam się już na dużych to pora się pochwalić czym się bujam na co dzień. Jest to Scania Streamline czerwona bo szybka poprzedniej generacji wyposażona w największą kabinę Topline oraz niezbyt mocny 410cio konny silnik. Uważam że jak na pierwszy truck to całkiem dobrze trafiłem
 7. NicoNicoNii

  F1 2018 za free do końca wtorku, brać póki gorące! kliknij mnie! (Humble Bundles)
 8. NicoNicoNii

  Nick: NicoNicoNii' Imię i nazwisko postaci: Nico Yazawa ID postaci: 31409 Czas rozpoczęcia pracy: 14.06.2020
 9. NicoNicoNii

  Jestem na nie. Nie chce tracić całego mojego dobytku, wielu godzin poświęconych na zdobycie tego wszystkiego. Tym bardziej że nie ma szans abym ponownie wbił taką ilość score ze względu na brak czasu i pracę. A po drugie taki reset byłby potężnym ciosem dla takich Graczy jak FrgBR, poświęcił mnóstwo czasu aby wbić te 20k score a taki reset by mu to wszystko zabrał, taka ma być nagroda za wytrwałość? A co do ilości graczy niech powstaną nowe skrypty a gracze sami się pojawią bo jak wiadomo rozwijane i wspierane gry/mody przez twórców żyją najdłużej.
 10. NicoNicoNii

  Sorry za ppp. Od jakiegoś miesiąca zacząłem robić nowy kierunek a mianowicie wschód. Białoruskie i Rosyjskie autostrady względem autostrad w UE są niemalże puste. Tutaj widok na powstające nowe osiedle gdzieś przed Moskwą. Takie ciężarówki można spotkać u naszych wschodnich sąsiadów: Białoruś Rosja
 11. NicoNicoNii

  Fotki z wycieczki do Grecji Zacznę od widoku na Serbię (rzeka jest granicą między Serbią a Rumunią) Tutaj pomnik w Grecji z widokiem na góry. A na sam koniec objazd płatnej bramki we Francji za Bordeaux w stronę Hiszpanii.