Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

NicoNicoNii

Gracze

NicoNicoNii last won the day on December 3 2018

NicoNicoNii had the most liked content!

Community Reputation

857 Wzorowa

2 Followers

About NicoNicoNii

 • Rank
  NicoNicoNii
 • Birthday 11/12/1997

Contact

 • Strona WWW
  https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=186506
 • Gadu-Gadu
  32657643

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  NicoNicoNii
 • Lokalizacja
  Chabarowsk

Recent Profile Visitors

2705 profile views

 1. NicoNicoNii

  Japońska technologia w Fińskim wydaniu? Why not
 2. NicoNicoNii

  Czy jest szansa że zostanie coś poczynione w sprawie wrakowania pojazdów? Trochę śmieszne jest to że gracz kopiąc auto może je wysadzić.
 3. NicoNicoNii

  Jako iż transport się nie opłaca postanowiłem zarejestrować mojego trucka w Rosji, pojazd dostał tablice z obwodu Sachalińskiego. Tak jak już wyżej pisałem, transport się nie opłaca więc postanowiłem śmigać z dwoma naczepami aby coś tam zarobić.
 4. NicoNicoNii

  Cała sytuacja miała miejsce i jestem rozgoryczony zachowaniem gracza. guzik sobie wymyślił że niby go zwrakowałem czy zfreezowałem, nawet go nie dotknąłem, ogólnie na początku nie ogarnąłem o co chodzi i mnie to rozbawiło i też nie robiłem wszystkich SS ale mam jedno.
 5. Wszystkiego najlepszego

 6. Wszystkiego Najlepszego. :urodzinki:

 7. A może by tak wprowadzić opłatę za logowanie się na serwer? 

 8. NicoNicoNii

  Wczoraj po dłuższym czasie uruchomiłem ets2 i stworzyłem takie cudo, dodatkowo wrzuciłem moda na dźwięk V8 i brzmi jak marzenie.
 9. NicoNicoNii

  Jest szansa że kiedyś będzie można przypisać prywatny pojazd do dwóch graczy?
 10. NicoNicoNii

  Pora pokazać moje pierwsze autko. Miałem zbierać na Honde Accord 7 generacji jednak życie miało inne plany i musiałem przyśpieszyć zakup tego pierwszego autka. Jak widać padło na wszystkim dobrze znanego VW Passata B5 kombi, posiada on benzynę 1.8 bez turbiny oraz automatyczną skrzynię biegów co mnie cieszy Autkiem fajnie się śmiga i mam nadzieje że wytrzyma dłuższy czas bez jakiś większych napraw.
 11. NicoNicoNii

  Widok gór Pirenejskich które miałem za niedługi czas pokonać (jak się potem okazało spędziłem w nich noc) A tutaj kawałek dalej A tutaj już w górach. Widok na morze Balearskie, miałem okazje odpocząć jeden dzień nad morzem we Walencji, Hiszpania. A tutaj znowu Francja, jednak tym razem mamy tutaj widok na Clermont-Ferrand, dojechanie na ten parking był nie lada wyczynem, byłem załadowany na maxa i trzeba było przejechać odcinek drogi który się korkował i miał 10% podjazdu, mogłem sobie poćwiczyć ruszanie pod górkę Dodatkowym utrudnieniem było zachodzące słońce które odbijało się od asfaltu i i strasznie oślepiało, były momenty gdzie nic nie widziałem.
 12. NicoNicoNii

  Wiadomo kiedy forum zdobędzie certyfikat http?
 13. NicoNicoNii

  Czy jest szansa na zniesienie limitu pojazdów dla domku lub podniesienia ilości posiadanych pojazdów?
 14. NicoNicoNii

  Pierwsza trasa po Europie za mną, więc przynoszę parę fajnych zdjęć. Na pierwszy ogień idzie fotka z Francji, widzimy na niej odległą linie horyzontu, ciekawe jak daleko się znajduje. Teraz pora na fotki z Hiszpanii, ale Francja jeszcze się pokaże. Cóż, teraz zdjęcia raczej będą z gór, jako człowiek nizin widok gór Pirenejskich zrobiły na mnie mega wrażenie. Góry po stronie francuskiej. A na sam koniec pokaże czym śmiga Nico, autko jak wiele innych więc nie spodziewajcie się czegoś specjalnego.
 15. NicoNicoNii

  Na logikę, jak chcesz grać na becie w mp? Jak nazwa wskazuje jest to beta wersja gry która ma dużo błędów i ma na celu je wyłapać. A jak wyłapią wszystkie błędy wychodzi oficjalna wersja. Jaki jest sens wypuszczania MP na bete skoro za chwile beta się skończy i będą musieli od nowa przystosowywać modyfikacje do oficjalnej wersji gry? Pamiętaj. Najpierw jest beta, potem oficjalna wersja a na samym końcu przystosowany do najnowszej wersji gry MP.
×