Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

drftmn

Moderatorzy serwera

drftmn last won the day on December 14 2019

drftmn had the most liked content!

Community Reputation

1067 Doskonała

About drftmn

 • Rank
  Huge Trucker
 • Birthday 12/20/1998

Contact

 • Discord
  drftmn#6653

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  tupanko do tehenka
 • Nick
  drftmn
 • Lokalizacja
  Warszawa/Białystok

Recent Profile Visitors

7365 profile views

 1. drftmn

  I dobrze że tak robią. Każda choroba, czy to inny powód dla osłabionego organizmu to czysta pożywka dla wirusa. Temu warto co jakiś czas wykonać telefon do swoich rodziców/dziadków i spytać jak się czują, czy nie wychodzą bez potrzeby z domu albo np. czy nie zrobić za nich zakupów.
 2. drftmn

  Krótkie ogłoszenie w związku ze zleceniami na ten tydzień. Dziękujemy za spore zainteresowanie ubiegłotygodniowymi zleceniami. Bardzo nas cieszy fakt, że pomogliście przedsiębiorcom w uzupełnieniu sklepów. Jednocześnie pragniemy wspomnieć , że wracamy do normalnych zleceń i zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą w tym temacie. Nie zmienia to faktu, że wciąż możecie pobierać większą ilość zleceń niż jedno trzymając oczywiście zgodności ze specjalizacją. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc i życzymy szerokości na drogach San Andreas.
 3. drftmn

  A ja jestem przeciw tworzeniu freezów na wszystkich parkingach. Jedynie powinna nastąpić poprawa istniejących już stref na większych parkingach. Takich parkingów jest trochę na mapie, nie wspominając o bazach/filiach/domkach, które po coś są.
 4. drftmn

  Drodzy pracownicy firm! Ze względu na zwiększone zapotrzebowanie na towary powstały specjalne zlecenia. Pragniemy was zachęcić do pobierania tych zleceń, w związku z czym odchodzimy od ograniczeń dotyczących specjalizacji(możecie brać nie ze swojej specki)! Brak takiego ograniczenia skutkuje powstaniem nieformalnej zasady przy pobieraniu - kto pierwszy ten lepszy. Przypominamy też o możliwości pobierania większej ilości zleceń. Liczymy na waszą pomoc w dostarczeniu towarów w tym okresie i życzymy szerokości na drogach San Andreas. Pozdrawiamy, Ministerstwo firm.
 5. drftmn

  @SynMłynarza zasada podobna jak w przypadku ETS'a podstawka to jedno, główną robotę robią mody i DLC
 6. drftmn

  Nie mogę się z Panem zgodzić Panie Tost. Sam dobrze wiesz, że mimo "przejedzenia" po jakimś czasie i tak się wraca na serwer. To że nie potrzebuje podłączać kierownicy aby poczuć frajdę z rozgrywki, martwić się czy na moim już x letnim sprzęcie nie będzie się gra dusić i prostota systemu jest tym czego potrzebuje do spędzenia miłego wieczoru. Co do drugiej części to uważam, że temat "kiedy przenosiny na GTAV" jedynie fajnie brzmi i nie ma przełożenia na praktykę(temat już wałkowany nie raz). Mimo wciąż wzrastającej popularności GTA V serwery na FiveM(RP/RPG) nie utrzymują graczy na dłużej(niektóre serwery RP z MTA/SAMPa robią żarty strasząc graczy o przejściu na piątkę, spotykając się potem z dezaprobatą graczy). Dużo osób skarży się tam na nieustanne grindowanie jednej czynności w kółko(nawet nasza "trakerka" ma mniej nudzący system). A co najważniejsze serwery truckerskie nie mają tam kompletnie żadnej racji bytu, co łatwo zauważyć na najpopularniejszym serwerze związanym z transportem z tej platformy, gdzie zrezygnowali nawet z umieszczania w nazwie słowa "truck". Chyba, że ktoś zna serwer truckerski z ciekawszym niż nasz systemem będący jednocześnie aktywnym, TRUCKERSKIM serwerem to chętnie sprawdzę. ( @Kimi ostanie zdanie odnosi się do twojego posta)
 7. drftmn

 8. drftmn

  Nocą proszę Pana, nocą
 9. Pomysł znany i lubiany na wielu byłych serwerach. Gdyby uregulować trochę czas byłoby super opcją. Osobiście bardzo lubiłem ten system. Nie zmienia to faktu że ten cały post powinien wylądować na trackerze, więc zapraszam w celu przeniesienia go.
 10. drftmn

  Nie da się zaprzeczyć tylko jak wiadomo to jest gra na którą wchodzimy się "rozerwać".
 11. drftmn

  Myślę że dzień mniej i by było super. Żałuje, że pojawiłem się tak późno bo MichaS wypisał całą istotę tacho jaka powinna być ale jedynie mogę dodać od siebie żeby czas odpoczynku skalował się wraz z czasem jazdy. Oczywistym wyborem jest brak policji = brak magnesu(na tej samej zasady co przemyty). Najbardziej teraz zastanawia kwestia zmęczenia, które w pewnym sensie sprawowało funkcję takiego tachografu. Z jednej strony pełne usunięcie nie jest najlepszym wyjściem, z drugiej natomiast dziwna byłaby sytuacja gdzie zmęczenie goni się z tachografem. Kompletny bezsens albo ITD albo policja. Ciężko by było rozgraniczyć obowiązki itp.
 12. drftmn

  Niestety nic lepszego od samodzielnego ustalenia tras i poznania miejsc nie będzie ale wiem że aplikacje "rodzinne" typu life360 śledzą trasy jakie pokonujesz(oczywiście w wersji darmowej nie pokazuje dokładnej trasy ale pewne punkty do których kolejno trafiasz już tak). Nie jest to najlepsze rozwiązanie i nie wiem czy znajdziesz darmową appkę, która Ci pokaże całą historię aczkolwiek pozwoli Ci na podgląd przebytych tras bez użycia GPS'a tym samym nie używając sporo baterii(wyżej wspomniane life360 je mi tak mało że nawet nie pokazuje się w statystykach zużycia).
 13. wszystkiego najlepszego :D

   

×