drftmn

Truckers

drftmn last won the day on February 16 2021

drftmn had the most liked content!

Community Reputation

1154 Doskonała

About drftmn

 • Rank
  Huge Trucker
 • Birthday 12/20/1998

Contact

 • Discord
  drftmn#1312

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  tupanko do tehenka
 • Nick
  drftmn
 • Lokalizacja
  Warszawa/Białystok

Recent Profile Visitors

11880 profile views

 1. drftmn

  Szukasz domu? Myślisz o zmianie aktualnego miejsca zamieszkania? To bez znaczenia, bo na stronie agencji pojawiły się nowe pozycje w związku z czym serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą dostępną na stronie z linku poniżej. https://nieruchomosci.mta.truckers.com.pl/ W celu umówienia się na zakup lub sprzedaż domu prosimy o kontakt z aktualnymi agentami nieruchomości.
 2. drftmn

  Kontrola komornicza z dnia 16 kwietnia 2021r. Nieuregulowane opłaty administracyjne(czynsz) można uiścić u administratorów zajmujących się nieruchomościami - @drftmn @#Zykfrydes @#Liq
 3. drftmn

  Oil-Trax ani na chwilę nie zwalniają, w związku z czym chciałbym ogłosić, że awansują na 4 poziom! Serdecznie gratulujemy i liczymy na kolejne dobre wiadomości w niedalekiej przyszłości.
 4. drftmn

  Poczciwi truckerzy zmuszeni do wożenia mniej opłacalnych bułek, wędlin, itp...
 5. drftmn

  Odśnieżyliśmy trochę banner i oferty na stronie agencji. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nowymi jak i ciut starszymi pozycjami na naszej stronie. A skoro już się przydarzyła do tego okazja, to chcielibyśmy poinformować, że do agencji dołączyła nowa twarz - @#Liq. Jeżeli zainteresuje was oferta to zapraszamy do kontaktu i zakupu lub sprzedaży domu u aktualnych agentów agencji nieruchomości - @#Zykfrydes @#Liq @drftmn
 6. drftmn

  Arche&Telos w swoich lodówkach dojeżdża prawie na sam szczyt i awansuje na dziewiąty poziom. Gratulujemy tempa i życzymy dalszych sukcesów.
 7. drftmn

  Kontrola komornicza z dnia 16 lutego 2021r. Nieuregulowane opłaty administracyjne(czynsz) można uiścić u administratorów zajmujących się nieruchomościami - @drftmn @#Zykfrydes @#Liq
 8. drftmn

  Firma Globe Oil awansuje na trzeci poziom! W imieniu ministerstwa firm serdecznie gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju.
 9. drftmn

  Owocnie rozpoczynamy nowy rok z informacją o kolejnym awansie. Firma Globe Oil awansuje na drugi poziom! Gratulujemy całej ekipie firmy i liczymy na kolejne sukcesy w niedalekiej przyszłości.
 10. drftmn

  Firma Arche&Telos leci jak burza, w związku z czym awansują na ósmy poziom tuż przed zakończeniem roku. Serdecznie gratulujemy szefowi jak i pracownikom oraz życzymy sukcesów na dalszej drodze.
 11. drftmn

  Drodzy kierowcy stanu San Andreas, Otrzymaliśmy pilną informację od magazynów o nadzwyczajnej ilości towarów. Przeprowadziliśmy analizę sytuacji i chcemy Was serdecznie zachęcić do odciążenia magazynów za pośrednictwem transportu towarów z tymczasowej kategorii - Artykuły Świąteczne! Towary, jak i dedykowana dla nich specjalizacja będą dostępne już dziś w nocy przez około dwa tygodnie. Życzymy mile spędzonego czasu i wielu udanych dostaw. Ministerstwo Firm
 12. drftmn

  Zgodnie z tym co napisałem wyżej - przedstawiam listę skonfiskowanych aut.
 13. drftmn

  Kontrola komornicza z dnia 15 grudnia 2020 r. Nieuregulowane opłaty administracyjne(czynsz) można uiścić u administratorów zajmujących się nieruchomościami - @drftmn @#Zykfrydes Auta jutro.
 14. drftmn

  Brr ale ziąb Trochę nam zasypało banner reklamowy ale na stronie agencji pojawiły się nowe gorące nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług.
 15. drftmn

  F1

  @Karot grałem przez chwilę na kierownicy i było to bardzo przyjemne, kwestia dostosowania ustawień ale zabawa przednia bo nawet idzie się trochę zmęczyć wymachując kierownicą :3