Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

drftmn

Moderatorzy serwera

drftmn last won the day on May 22

drftmn had the most liked content!

Community Reputation

1075 Doskonała

About drftmn

 • Rank
  Huge Trucker
 • Birthday 12/20/1998

Contact

 • Discord
  drftmn#6653

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  tupanko do tehenka
 • Nick
  drftmn
 • Lokalizacja
  Warszawa/Białystok

Recent Profile Visitors

7922 profile views

 1. drftmn

  Z gotowych kreatorów to Megakoszulki lub Ideashirt. A tak szczerze mówiąc najlepiej zamówić dobrej jakości koszulki gildana i potem zlecić nadruk w drukarni w twojej okolicy. Jak tak bardzo zależy Ci na jakości to warto aby to było wykonane sitodrukiem. Wszystko leży po stronie ilości nakładu i ewentualnie możliwości zakładów w twojej okolicy. Sam kiedyś ogarnąłem że na nakład 30 sztuk haft u lokalsa zapłaciłem mniej niż w necie. Edit/ Kiedyś był gość na instagramie co robił takie teesy/bluzy z nadrukiem odblaskowym w fajnej jakości w normalnej cenie ale również go nie mogę znaleźć.
 2. drftmn

  Firma Mecha Industries zostaje ukarana kwotą $500 000 za nieodpowiednie zachowanie na czacie jak i w grze. Radzimy mieć się na baczności, gdyż następne takie wybryki będą surowo karane. Pragniemy jeszcze przypomnieć, że na takie zachowania nie ma miejsca na serwerze, a wszelkie próby oczywistego omijania otrzymania mandatów(np. respienie naczep) nie są bezkarne. Życzymy szybkiej regeneracji i spokojnej niedzieli.
 3. drftmn

  Liryki prosto z Ostródy nie oceniam bo zbyt oczywista byłaby ocena
 4. drftmn

  @xvrekk niestety, zazwyczaj dobieram zestawy metodą prób i błędów ze względu na ich różne zachowanie przy pewnych kombinacjach. Polecam uzbroić się w cierpliwość i testować różne zestawienia.
 5. drftmn

  https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/115730-scania-next-generation-r-s-euro-6-2016-2018/ https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/101409-scania-next-generation-s730-v8-euro-6-2016-2018.html Wymagają poprawek i można śmigać. Co do burt zapraszam jest w czym wybierać
 6. Cześć, nazywam się Gabriel i mam 21 lat. Gram już trochę na serwerze i mam w okolicach 5700 score. Imię i nazwisko w grze to Jakub Turcjewicz o ID 56835. Ostatnio pracowałem w Petrol ale tak jak pisałem w zwolnieniu naczepa mi już zardzewiała i szukam pracy przy przewozie towarów na innym typie naczepy. Chciałbym dołączyć do ASL bo wozicie na fajnych przyczepach i mi się to podoba. Dziękuje za poświęcony czas na przeczytanie tego krótkiego podania i życzę miłego dnia, wieczoru lub nocy.
 7. drftmn

  Nick: drftmn. ID: 56835 Powód(opcjonalnie): Zerdzewiała mi cysterna i potrzebuje znaleźć jakiś inny typ naczepy dla siebie. Dzięki za te 5 słodkich miesięcy. Nawet sobie nie zdajesz sprawy jak bardzo mnie serduszko boli :(. Zwolniony o 21:37. miłej zabawy w ASL
 8. drftmn

  Nick: drftmn. ID: 56835 Okres (od-do): 8.04-15.04.2020 Powód (opcjonalnie): "Święta"(wiem że nie wolno, siła wyższa...)
 9. drftmn

  Jest jakieś ENB, które wydajnie i wygodnie wpływa na działanie MTA. Nie mogę go aktualnie odnaleźć ale mam odbicia pojazdów na dysku. https://sharemods.com/xbm2awwkq0w8/ENB_Series___40_jedynie_odbicia_pojazd__w__41_.rar.html
 10. drftmn

  I dobrze że tak robią. Każda choroba, czy to inny powód dla osłabionego organizmu to czysta pożywka dla wirusa. Temu warto co jakiś czas wykonać telefon do swoich rodziców/dziadków i spytać jak się czują, czy nie wychodzą bez potrzeby z domu albo np. czy nie zrobić za nich zakupów.
 11. drftmn

  Krótkie ogłoszenie w związku ze zleceniami na ten tydzień. Dziękujemy za spore zainteresowanie ubiegłotygodniowymi zleceniami. Bardzo nas cieszy fakt, że pomogliście przedsiębiorcom w uzupełnieniu sklepów. Jednocześnie pragniemy wspomnieć , że wracamy do normalnych zleceń i zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą w tym temacie. Nie zmienia to faktu, że wciąż możecie pobierać większą ilość zleceń niż jedno trzymając oczywiście zgodności ze specjalizacją. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc i życzymy szerokości na drogach San Andreas.
 12. drftmn

  Drodzy pracownicy firm! Ze względu na zwiększone zapotrzebowanie na towary powstały specjalne zlecenia. Pragniemy was zachęcić do pobierania tych zleceń, w związku z czym odchodzimy od ograniczeń dotyczących specjalizacji(możecie brać nie ze swojej specki)! Brak takiego ograniczenia skutkuje powstaniem nieformalnej zasady przy pobieraniu - kto pierwszy ten lepszy. Przypominamy też o możliwości pobierania większej ilości zleceń. Liczymy na waszą pomoc w dostarczeniu towarów w tym okresie i życzymy szerokości na drogach San Andreas. Pozdrawiamy, Ministerstwo firm.
 13. drftmn

  @SynMłynarza zasada podobna jak w przypadku ETS'a podstawka to jedno, główną robotę robią mody i DLC
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines