Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

drftmn

Przemytnicy

drftmn last won the day on August 8

drftmn had the most liked content!

Community Reputation

893 Wzorowa

About drftmn

 • Rank
  Huge Trucker
 • Birthday 12/20/1998

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  drftmn
 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

5880 profile views

 1. drftmn

  it's not about making own server but tournament in our community
 2. drftmn

  tylko 1.6?? Bo juz nie umiem tam strzelać:(
 3. drftmn

  Chyba raz w życiu mi coś zablokował przez kompletną nieuwagę pobrałem coś takiego co mogło zaszkodzić komputerowi, a tak to staram się sam uważać. (w sensie nawet sie nie staram jakoś super się "chronić" a i tak nie mam żadnych infekcji)
 4. drftmn

  @MichaS ja tak żyje od 2-3 lat i nie narzekam, póki masz łeb na karku to nawet możesz torrenty ściągać(nie mówię o grach czy filmach). Nie zdarzyło mi się odkąd zrezygnowałem z antywira mieć jakiegoś wirusa, jedynie raz na jakiś czas skanuje kompa co do malware itp.
 5. drftmn

  To daj strone sprawdzimy
 6. drftmn

  Jeśli usługa polega na przerzuceniu kasy przez konta to polecam samemu się pofatygować i założyć konto na przykładowym serwisie do przewalutowania niż dawać komuś zarabiać nawet 50% kwoty, którą się dostaje "za darmo".
 7. drftmn

  jestem kopacz gram w minecraft i kopie diaksy
 8. drftmn

  cześć
 9. drftmn

 10. drftmn

  HALO ja nie chciałem post pod postem ale wyboru nie mam widze?? Dwa szybkie zdjęcia bo trzeba kręcić z powrotem na rumunie.
 11. drftmn

  @Fabio pewnie chodziło mu o router czasem ludzie mylą modem a router zwłaszcza teraz gdy częściej ciągną bezpośrednio światłowód do mieszkania ethernetem. A powodów może być sporo czemu wystąpił taki problem, oni sobie naprawią go w serwisie i dadzą komuś innemu xD
 12. drftmn

  Jeśli router dostałeś od dostawcy to niech Ci pomagają ale jeśli nie to prawdopodobnie nie obejdzie się bez wizyty w "środku" routera. Polecam takie jedno słynne forum ele****da(takie tam od komputerów ale nie żebym reklamował czy coś) bo tam ludzie się lepiej znają i jak mądrze opiszesz problem to z pewnością Ci pomogą(chociaż czasem potrafią wnerwić xD) Mi zawsze tam o dziwo potrafili pomóc z routerem bo czasem dostawcy robią tak że jeszcze gorzej działa ten internet.
 13. Co to znaczy haha keep distance, taka jest prawda że większość osób w klubie aktualnie robi nic i jest dla tagu bo on przecież robi Cie takim prestiżowym na serwerku.(chociaż nie wszyscy tacy są) No i nie zapomnijmy o możliwości jazdy Dunem ale to też nie jest takie super bo przecież mimo że na Dune zarabia się szybciej i więcej to nadal dla was jest mało.(Jeszcze ten post jako "błąd"XD) Przewodniczący klubu, który nawet nie zrobi grafiki(ale na robienie grafiki dla swojej niedoszłej firmy ma czas) na jeden z ważniejszych eventów odbywających się co roku na PTSie bo woli zlecić komukolwiek mimo że on sam ma największe umiejętności graficzne?(No offence Zykfryd bo mimo że nie jest to grafika wysokich lotów to chociaż to zrobiłeś tylko dziwi mnie fakt że pan przewodniczący nawet nie zwrócił uwagi na rozpikselowaną grafikę) Nie jestem pewien jak to teraz wygląda u was w środku klubu ale nie wyobrażam sobie że nie zostaną wyciągnięte większe konsekwencje zwłaszcza wobec tych dwóch co wozili zlecenie podczas konwoju na 1 sierpnia XD Wy jesteście dla graczy robicie to by przyciągnąć, zachęcić. Ten tag nie znaczy, że jesteście elitą serwerową i nawet jeśli na konwój przyjdzie jedna osoba powinniście się nim zająć w jakikolwiek sposób a nie olewać bo "hehe kolejny nieudany event kto by pomyslalxd". Z resztą jeśli oczekiwaliście tłumów w samym środku wakacji w czwartek to chociaż mogliście poudawać że serio was nie ma i nie możecie wejść na serwer - tak dla własnego sumienia. Pozdrawiam cieplutko : )
 14. drftmn

  Sama odpowiedź tak/nie mnie nie satysfakcjonuje więc chciałbym z góry napisać jaki prawdopodobnie by był problem z wywiadami "mówionymi". Myślę, że to nie jest dobry pomysł bo do wywiadów mówionych trzeba osobę, która będzie potrafiła płynnie i wyraźnie prowadzić taki wywiad i być w pewnym sensie związana z tym typem działań(wiadomo że prowadzący wywiadów nie prowadzą ich bez powodu, mają umiejętności, dzięki którym z łatwością przychodzi im prowadzenie czegoś takiego). Oprócz tego może być sporo wątpliwości co do jakości dźwiękowej takich wywiadów. Dodatkowo wiadomo stres może czasem zabić taki wywiad, a takie rzeczy zdarzają się nawet w radiach. Aczkolwiek nie bronie spróbować, tylko pytanie czy to miałoby wtedy formę dłuższych rozmów czy np lekkiej pogawędki?
 15. drftmn

  Niby u dziada miałem robić a eRke dostałem...
×