drftmn

Server Administrators

drftmn last won the day on December 24 2020

drftmn had the most liked content!

Community Reputation

1119 Doskonała

About drftmn

 • Rank
  Huge Trucker
 • Birthday 12/20/1998

Contact

 • Discord
  drftmn#1312

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  tupanko do tehenka
 • Nick
  drftmn
 • Lokalizacja
  Warszawa/Białystok

Recent Profile Visitors

9103 profile views

 1. drftmn

  Owocnie rozpoczynamy nowy rok z informacją o kolejnym awansie. Firma Globe Oil awansuje na drugi poziom! Gratulujemy całej ekipie firmy i liczymy na kolejne sukcesy w niedalekiej przyszłości.
 2. drftmn

  Firma Arche&Telos leci jak burza, w związku z czym awansują na ósmy poziom tuż przed zakończeniem roku. Serdecznie gratulujemy szefowi jak i pracownikom oraz życzymy sukcesów na dalszej drodze.
 3. drftmn

  Drodzy kierowcy stanu San Andreas, Otrzymaliśmy pilną informację od magazynów o nadzwyczajnej ilości towarów. Przeprowadziliśmy analizę sytuacji i chcemy Was serdecznie zachęcić do odciążenia magazynów za pośrednictwem transportu towarów z tymczasowej kategorii - Artykuły Świąteczne! Towary, jak i dedykowana dla nich specjalizacja będą dostępne już dziś w nocy przez około dwa tygodnie. Życzymy mile spędzonego czasu i wielu udanych dostaw. Ministerstwo Firm
 4. drftmn

  Zgodnie z tym co napisałem wyżej - przedstawiam listę skonfiskowanych aut.
 5. drftmn

  Kontrola komornicza z dnia 15 grudnia 2020 r. Nieuregulowane opłaty administracyjne(czynsz) można uiścić u administratorów zajmujących się nieruchomościami - @drftmn @#Zykfrydes Auta jutro.
 6. drftmn

  Brr ale ziąb Trochę nam zasypało banner reklamowy ale na stronie agencji pojawiły się nowe gorące nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług.
 7. drftmn

  F1

  @Karot grałem przez chwilę na kierownicy i było to bardzo przyjemne, kwestia dostosowania ustawień ale zabawa przednia bo nawet idzie się trochę zmęczyć wymachując kierownicą :3
 8. drftmn

  Szybkie dwa ujęcia z pierwszej trasy najnowszego nabytku firmy.
 9. drftmn

  w41 to od 2 tygodni już jest, więc jeszcze trochę do nowego serwera będzie. Ja śmigam na w9 i s38.
 10. drftmn

  Chcielibyśmy przekazać szybką informację - statut firm przechodzi modernizację. Aktualnie wprowadzone zmiany są w wersji roboczej, a o każdych kolejnych zmianach będziemy was informować. Zmiany wprowadzamy stopniowo w celu ułatwienia wam aklimatyzacji z nimi. §2. Komisja Firm - Wykreślone 10.3 - Wykreślone Życzymy miłego dnia i szerokości na drogach San Andreas, Ministerstwo Firm
 11. drftmn

  Firma Mecha Industries zostaje ukarana kwotą $500 000 za nieodpowiednie zachowanie na czacie jak i w grze. Radzimy mieć się na baczności, gdyż następne takie wybryki będą surowo karane. Pragniemy jeszcze przypomnieć, że na takie zachowania nie ma miejsca na serwerze, a wszelkie próby oczywistego omijania otrzymania mandatów(np. respienie naczep) nie są bezkarne. Życzymy szybkiej regeneracji i spokojnej niedzieli.
 12. drftmn

  Liryki prosto z Ostródy nie oceniam bo zbyt oczywista byłaby ocena
 13. drftmn

  @xvrekk niestety, zazwyczaj dobieram zestawy metodą prób i błędów ze względu na ich różne zachowanie przy pewnych kombinacjach. Polecam uzbroić się w cierpliwość i testować różne zestawienia.
 14. drftmn

  https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/115730-scania-next-generation-r-s-euro-6-2016-2018/ https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/101409-scania-next-generation-s730-v8-euro-6-2016-2018.html Wymagają poprawek i można śmigać. Co do burt zapraszam jest w czym wybierać