Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

drftmn

Przemytnicy

drftmn last won the day on December 2 2017

drftmn had the most liked content!

Community Reputation

776 Wzorowa

About drftmn

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  drftmn
 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

5212 profile views

 1. drftmn

  Nie modelowałem go, nie przypisuje sobie "stworzenia" go. Jest to tylko konwert. Ruskie bo takie były i pasują - dają mu takiego uroku.
 2. drftmn

  Elo siema pozdro wariaty nudzi mi sie dziś to mam dla was coś tam coś tam no więc fajny nie? no to macie, kolor TYLKO zumi bo nie chce mi się robić zmiennych ; p (a i jakieś tam mini błędy są ale tez mi się nie chce już robić Xd) ciekawostka: tym zestawem najwięcej $$$ narobiłem bez wrakowania :---D ACHTUNG UWAGA СТОЙ - trochę waży jak ktoś ma słaby kompik to uważać https://sharemods.com/ohcdft183eaa/efhacz_i_frojhauf.rar.html
 3. drftmn

  Xd zmień to na z3d, nikomu się nie będzie chciało eksportować tekstury z txd tego laptopa i importować do txd auta
 4. Kto też lubi PTS łapka w góre :icon_smile5:

  1. Show previous comments  4 more
  2. Cropek.

   Cropek.

   Kocham PTS Klub, to moi idole, kiedyś jeszcze wrócę podawać im ręczniki jak zwykły mały szary trucker.

    

  3. Zykfrydes

   Zykfrydes

   ja lubie!

    

  4. Lukee

   Lukee

   Słucham?

 5. drftmn

  Sesja? a to dopiero za kilka msc ;p
 6. drftmn

  Fajnie tak po długiej przerwie odmulić dwie traski, szkoda że bez kierownicy
 7. drftmn

  Bycie porządnym facetem musi być trudne
 8. drftmn

  Przy aktualnych cenach G29(+opłata za shifterxD) to G27 najlepszy wybór, cicha, sporo przycisków używkę w dobrym stanie łatwo złapać za rozsądną cenę i długo wytrzyma. Tylko trzeba na zasilacz uważać, bo słyszałem że lubi się silnik przepalić jak się kupi jakiś pierwszy lepszy.
 9. drftmn

  Zgłaszałem to już Lee. Swoją drogą warto patrzeć na jasny styl pobłażliwie, jest sporo rzeczy które są na liście do "poprawy".
 10. drftmn

  Nie tylko karta graficzna na to wpływa, więc obawiam się, że nie.(mi na zwykłej karcie takie ENB nie chodzi płynnie) Z resztą, większość ludzi używa takich ENB tylko do zdjęć, bo gra na nich często jest bardzo niewygodna.
 11. drftmn

  Pojawiły się zdjęcia z gali...
 12. drftmn

  To co może jakieś szybkie propozycje po oficjalnym starcie(zapraszam do dyskusji) 1) Zmiana klawiszologii Osobiście(hehe rejestracja w 2016 co ty wiesz o serwerach truck) uważam, że pewne klawisze używane na SAMPie mocno kolidują z rozgrywką i wygodą dlatego proponuje: - 2+E na silnik oraz 2+LPM na światła; -Kierunkowskazy na , oraz . albo [ i ]; 2) Wygląd paneli Ja rozumiem, że zapewne zależy wam na prostym dostępie do serwera, lecz nie uważam za wielki trud wyposażenie graczy w customowy plik tekstur, dzięki którym poprawi się jakość serwera, będzie możliwa łatwiejsza zmiana tekstur, czy też pojawi się możliwość wgrania znaków drogowych. Oczywiście da się to zrobić bez tego pliku, lecz tu nie mam większego pomysłu. [Hejt alert] rozumiem że komuś taki styl serwera może przypominać dzieciństwo i stare serwery ale chyba każdy kto ma te wspomnienia wie, jak szybko takie serwery upadały jakie miały community i opinie wśród innych. 3) HUD Szybka sprawa, usunąć customowy HUD(według mnie jest zdecydowanie za duży i zbyt zwracający na siebie uwagę). Uważam że zestaw podstawowego huda z paskiem głodu w zupełności wystarczy. 4) Większa swoboda rozgrywki Nie wiem czemu ale odniosłem wrażenie, że jestem zmuszony odgrywać w pewnym sensie RPG od samego startu. Zaczynam od jakiegoś rumpo, jestem zmuszony jeździć z takimi a nie innymi ładunkami i rozwijać postać. Czy nie byłoby lepsze dać możliwość swobodnej jazdy pojazdem "z respa"? Nie grałem na PST ale nie przypominam sobie żeby było dużo serwerów truck na SAMPie nastawionych pod RPG ze ścieżką rozwoju.
 13. Tu nie chodzi o pieniądze panowie, tylko o bycie człowiekiem. Nic nie macie z zabierania pojazdów na hangar, a jedyne co się traci to czas. Po prostu zależy nam żebyście myśleli jak zabieracie auta na hangar, czy też wykonujecie inne prace.
 14. @Mareczek12 To moje Dune ale widzę że również tutaj Zdarzyła się podobna sytuacja.
 15. drftmn

  A tak mi naszło na myśl teraz. Co z podmiankami? W sensie, na MTA jest to "w miarę" dostosowane do gry, żeby nie skakały i uprzykrzały życie innym itd. Lecz z tego co pamiętam na SAMPie był dość spory problem z podmiankami(zwłaszcza z tymi, które obsługują skrypty CLEO czyli tandemy ze skrętną osią i tym podobne). Kiedyś były zakazane, ze względu na spore problemy, co było zrozumiałe, lecz co teraz? Kicki za podmianki i zmuszanie do ich usuwania czy samowolka? Osobiście wolałbym żeby zakazu jako takiego nie było(albo był w przypadku większych podmianek, gdzie naprawdę gracz skacze z widoku innych graczy i powoduje tym samym problemy w rozgrywce dla innych), gdyż sam na cięższych podmiankach lubię grać. a na MTA brakuje mi właśnie obsługi skryptów CLEO. EDIT/// Chyba że na SAMPie nie ma już takich problemów z podmiankami, to wtedy pardon i można zignorować pytanie.
×