Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Polniak

Emeryci

Polniak last won the day on February 7

Polniak had the most liked content!

Community Reputation

1858 Doskonała

About Polniak

 • Rank
  Ja
 • Birthday 07/14/1993

Contact

 • Steam
  Poln!ak
 • Gadu-Gadu
  2429090

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Polniak
 • Lokalizacja
  Legionowo

Recent Profile Visitors

14330 profile views
 1. Polniak

  Polniak 81 Janush Tracz
 2. Polniak

  DFT-30

  Proponuję zmniejszyć nieco spalanie w pojeździe DFT. Cały bak wystarcza tylko na kilka kursów, lub ewentualnie zwiększyć pojemność baku. Pozdrawiam
 3. Wszystkiego Najlepszego! :urodzinki:  :) 

 4. Najlepszego były szefu

 5. Wszystkiego najlepszego Polniak x3 :urodzinki:
  byppT9M.png

  1. Polniak

   Polniak

   Dzięki wielkie :D

 6. Sto lat polny! :urodzinki: :uszanowanko:

 7. Artur, zawsze będę pamiętał Cię takiego jak podczas naszej ostatniej rozmowy. Twoja świeczka zgasła zdecydowanie za szybko. Spoczywaj w Pokoju [*].

  1. summit

   summit

   Zdecydowanie za szybko [*]

 8. Polniak

  Monitoring SAMP

  Monitoring serwera samp cały czas pokazuje tą samą ilośc graczy, a dane są podawane cały czas z dnia 16 sierpnia 2015 roku. Pozdrawiam
 9. Polniak

  Nadszedł czas, kiedy w końcu zebrałem się do napisania tego ogłoszenia. Nie przychodzi mi to z łatwością, ale pomimo usilnych starań jestem zmuszony zrobić coś czego nigdy nie chciałem. Liczyłem na to, że ten moment nigdy nie będzie musiał nadejść. Zapewne część z Was się ucieszy, a część będzie czuło żal. Mam cichą nadzieję, że więcej będzie tych drugich. Obejmując kilka miesięcy temu urząd Głównego Administratora Serwera, postawiłem sobie za cel prowadzenie serwera ku jego lepszej przyszłości i świetności. Miałem w głowie ogrom pomysłów, które pozwoliłyby mi i całemu społeczeństwu serwera osiągnąć coś czego żadnemu innemu serwerowi się nie udało. Chciałem wynieść go na wyżyny popularności i osiągnąć szczyt jego grywalności. Chciałem, aby wizja funkcjonowania serwera, którą od wielu lat grania na tym serwerze układałem sobie w głowie w końcu ujrzała światło dzienne i stała się rzeczywistością, Chciałem, aby nasz serwer w końcu stał się serwerem z prawdziwego zdarzenia. Wiele osób rzucało mi kłody pod nogi, co było dla mnie sporym ciosem, gdyż wierzyłem, że jesteśmy jednością, która ma się wspierać a nie sobie wzajemnie wchodzić w drogę. Ale mimo to uparcie dążyłem do zrealizowania tego co było dla mnie najważniejsze. Zapytacie więc, dlaczego to wszystko poszło w zapomnienie? W moim życiu pojawiły się pewne nieoczekiwane okoliczności, które zmusiły mnie do podjęcia takiej a nie innej decyzji. Nie będę się tu zagłębiał w szczegóły. Powiem tylko, że jest to długofalowy problem, którego rozwiązanie może nastąpić jutro, za miesiąc lub za rok. Dodam również, że po niespełna 9 latach uczestniczenia w życiu serwera, wypaliłem się i granie nie sprawia mi już tak dużej przyjemności co kiedyś. Czy zostanę w administracji? Czy będę jeszcze grywał na serwerze? Tego nie wiem. Mam nadzieję, że znajdę trochę czasu, aby wejść i pograć trochę ze starymi znajomymi. Przechodząc do formalności: Z dniem dzisiejszym składam rezygnację z funkcji Głównego Administratora Serwera. Jak dobrze wiecie tymczasowo moje obowiązki przejął inspektor, któremu w tym miejscu bardzo dziękuję za wszelką pomoc i zrozumienie z jakimi spotkałem się z jego strony. Aczkolwiek na chwilę obecną jest szkolona osoba, która zgodziła się przejąć pod swoją opiekę zarządzanie serwerem. Jeżeli inspektor zdecyduję, to poznacie jej tożsamość o ile już jej nie znacie :). Trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję, że w trakcie swojej kadencji nie popełnisz tych samych błędów co ja. Do zobaczenia, trzymajcie się.
 10. Polniak

  Długo przesiedziałeś w po złej stronie mocy, więc dam Ci szansę. Nie zmarnuj jej. Apelację uznaję.
 11. Polniak

  Apelacja zostanie rozpatrzona po wyjaśnieniu pewnych niejasności w twojej sprawie.
 12. Polniak

  @Shot. oraz @Volff pomyślnie przechodzą rozmowy i tym samym zasilają szeregi administracji. Gratuluję.
 13. Polniak

  Na rozmowę w tej świątecznej atmosferze zapraszam @Volff oraz @Shot..
 14. Polniak

  Drodzy Gracze, Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego administracja Polskiego Truckerskiego Serwera chciałaby życzyć Wam Zdrowych i Wesołych Świąt. Niech przyniosą Wam wiele radości, miłości i refleksji nad wszelkimi sprawami życia codziennego. Niech ten okres będzie dla Was czasem pojednania i wzajemnego zrozumienia. Wykorzystajcie ten czas na rozważanie nad swoim życiem oraz nad samym sobą. Życzymy Wam abyście zjednoczyli się w dobru oraz wzajemnym szacunku i wytrwali w tym zjednoczeniu przez resztę swojego życia. Pamiętajmy, że Boże Narodzenie jest to czas, w którym spotykamy się z bliskimi przy jednym stole zapominając o starych żalach i wzajemnych urazach. Mamy nadzieję, że tak samo jak przy stole, będziecie spędzać czas na serwerze z czystym sercem, które jest wolne od niesnasek czy wzajemnych konfliktów, gdyż tylko w ten sposób uda nam się wspólnie dążyć do lepszej przyszłości i osiągać nasze cele. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy, Administracja Polskiego Truckerskiego Serwera.
×