Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Polniak

Emeryci

Polniak last won the day on February 7 2019

Polniak had the most liked content!

Community Reputation

1906 Doskonała

About Polniak

 • Rank
  Ja
 • Birthday 07/14/1993

Contact

 • Steam
  Poln!ak
 • Gadu-Gadu
  2429090

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Polniak
 • Lokalizacja
  Legionowo

Recent Profile Visitors

14644 profile views
 1. Polniak

  Nic mi to nie mówi. Jeżeli o mnie chodzi to gram cały czas na swoim nicku. Ciężko mi jest powiedzieć czy IP jest zmienne. Nie wiem za bardzo jak to zweryfikować. Ale w tej sytuacji to by było jedyne logiczne wyjaśnienie. IP zmieniło się na to, które ma aktywnego bana. No cóż, ale nie pozostaje Nam nic innego jak oczekiwać na opinię i decyzję Pawła.
 2. Polniak

  Nick: Polniak Serial: EC3EA65FAC56984E220D7A3871B3E744 Zbanował mnie: Micropolak? Powód blokady: perm (by micropolak) Wytłumaczenie: Ciężko wytłumaczyć coś o czym nie ma się zielonego pojęcia. Powróciłem na serwer stosunkowo niedawno. Do wczorajszego wieczora grałem normalnie na serwerze. Dzisiaj chcąc wejść na serwer moim oczom ukazała się informacja, iż zostałem zbanowany. Prosiłbym w miarę możliwości o wyjaśnienie mi owej sytuacji. Pozdrawiam.
 3. Polniak

  No tu muszę się nie zgodzić. Kiedyś można było sprawdzić, gdzie można załadować daną kategorię, wybierając załadunek, ten podświetlał się na mapce.
 4. Polniak

  Zauważyłem jeden problem z listą rozładunków pod F9. Po wybraniu "szukaj z kategorii" i kliknięciu w kategorię nie lokalizuje na mapce rozładunku po wybraniu go z listy dostępnych rozładunków.
 5. Polniak

  DFT-30

  Proponuję zmniejszyć nieco spalanie w pojeździe DFT. Cały bak wystarcza tylko na kilka kursów, lub ewentualnie zwiększyć pojemność baku. Pozdrawiam
 6. Wszystkiego Najlepszego! :urodzinki:  :) 

 7. Najlepszego były szefu

 8. Wszystkiego najlepszego Polniak x3 :urodzinki:
  byppT9M.png

  1. Polniak

   Polniak

   Dzięki wielkie :D

 9. Sto lat polny! :urodzinki: :uszanowanko:

 10. Artur, zawsze będę pamiętał Cię takiego jak podczas naszej ostatniej rozmowy. Twoja świeczka zgasła zdecydowanie za szybko. Spoczywaj w Pokoju [*].

  1. CaverN

   CaverN

   Zdecydowanie za szybko [*]

 11. Polniak

  Monitoring SAMP

  Monitoring serwera samp cały czas pokazuje tą samą ilośc graczy, a dane są podawane cały czas z dnia 16 sierpnia 2015 roku. Pozdrawiam
 12. Polniak

  Nadszedł czas, kiedy w końcu zebrałem się do napisania tego ogłoszenia. Nie przychodzi mi to z łatwością, ale pomimo usilnych starań jestem zmuszony zrobić coś czego nigdy nie chciałem. Liczyłem na to, że ten moment nigdy nie będzie musiał nadejść. Zapewne część z Was się ucieszy, a część będzie czuło żal. Mam cichą nadzieję, że więcej będzie tych drugich. Obejmując kilka miesięcy temu urząd Głównego Administratora Serwera, postawiłem sobie za cel prowadzenie serwera ku jego lepszej przyszłości i świetności. Miałem w głowie ogrom pomysłów, które pozwoliłyby mi i całemu społeczeństwu serwera osiągnąć coś czego żadnemu innemu serwerowi się nie udało. Chciałem wynieść go na wyżyny popularności i osiągnąć szczyt jego grywalności. Chciałem, aby wizja funkcjonowania serwera, którą od wielu lat grania na tym serwerze układałem sobie w głowie w końcu ujrzała światło dzienne i stała się rzeczywistością, Chciałem, aby nasz serwer w końcu stał się serwerem z prawdziwego zdarzenia. Wiele osób rzucało mi kłody pod nogi, co było dla mnie sporym ciosem, gdyż wierzyłem, że jesteśmy jednością, która ma się wspierać a nie sobie wzajemnie wchodzić w drogę. Ale mimo to uparcie dążyłem do zrealizowania tego co było dla mnie najważniejsze. Zapytacie więc, dlaczego to wszystko poszło w zapomnienie? W moim życiu pojawiły się pewne nieoczekiwane okoliczności, które zmusiły mnie do podjęcia takiej a nie innej decyzji. Nie będę się tu zagłębiał w szczegóły. Powiem tylko, że jest to długofalowy problem, którego rozwiązanie może nastąpić jutro, za miesiąc lub za rok. Dodam również, że po niespełna 9 latach uczestniczenia w życiu serwera, wypaliłem się i granie nie sprawia mi już tak dużej przyjemności co kiedyś. Czy zostanę w administracji? Czy będę jeszcze grywał na serwerze? Tego nie wiem. Mam nadzieję, że znajdę trochę czasu, aby wejść i pograć trochę ze starymi znajomymi. Przechodząc do formalności: Z dniem dzisiejszym składam rezygnację z funkcji Głównego Administratora Serwera. Jak dobrze wiecie tymczasowo moje obowiązki przejął inspektor, któremu w tym miejscu bardzo dziękuję za wszelką pomoc i zrozumienie z jakimi spotkałem się z jego strony. Aczkolwiek na chwilę obecną jest szkolona osoba, która zgodziła się przejąć pod swoją opiekę zarządzanie serwerem. Jeżeli inspektor zdecyduję, to poznacie jej tożsamość o ile już jej nie znacie :). Trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję, że w trakcie swojej kadencji nie popełnisz tych samych błędów co ja. Do zobaczenia, trzymajcie się.
 13. Polniak

  Długo przesiedziałeś w po złej stronie mocy, więc dam Ci szansę. Nie zmarnuj jej. Apelację uznaję.
 14. Polniak

  Apelacja zostanie rozpatrzona po wyjaśnieniu pewnych niejasności w twojej sprawie.
×