Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Polniak

Emeryci

Polniak last won the day on February 7

Polniak had the most liked content!

Community Reputation

1856 Doskonała

About Polniak

 • Rank
  Ja
 • Birthday 07/14/1993

Contact

 • Steam
  Poln!ak
 • Gadu-Gadu
  2429090

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Polniak
 • Lokalizacja
  Legionowo

Recent Profile Visitors

14218 profile views
 1. Artur, zawsze będę pamiętał Cię takiego jak podczas naszej ostatniej rozmowy. Twoja świeczka zgasła zdecydowanie za szybko. Spoczywaj w Pokoju [*].

  1. [SiK]CaverN

   [SiK]CaverN

   Zdecydowanie za szybko [*]

 2. Polniak

  Monitoring SAMP

  Monitoring serwera samp cały czas pokazuje tą samą ilośc graczy, a dane są podawane cały czas z dnia 16 sierpnia 2015 roku. Pozdrawiam
 3. Polniak

  Nadszedł czas, kiedy w końcu zebrałem się do napisania tego ogłoszenia. Nie przychodzi mi to z łatwością, ale pomimo usilnych starań jestem zmuszony zrobić coś czego nigdy nie chciałem. Liczyłem na to, że ten moment nigdy nie będzie musiał nadejść. Zapewne część z Was się ucieszy, a część będzie czuło żal. Mam cichą nadzieję, że więcej będzie tych drugich. Obejmując kilka miesięcy temu urząd Głównego Administratora Serwera, postawiłem sobie za cel prowadzenie serwera ku jego lepszej przyszłości i świetności. Miałem w głowie ogrom pomysłów, które pozwoliłyby mi i całemu społeczeństwu serwera osiągnąć coś czego żadnemu innemu serwerowi się nie udało. Chciałem wynieść go na wyżyny popularności i osiągnąć szczyt jego grywalności. Chciałem, aby wizja funkcjonowania serwera, którą od wielu lat grania na tym serwerze układałem sobie w głowie w końcu ujrzała światło dzienne i stała się rzeczywistością, Chciałem, aby nasz serwer w końcu stał się serwerem z prawdziwego zdarzenia. Wiele osób rzucało mi kłody pod nogi, co było dla mnie sporym ciosem, gdyż wierzyłem, że jesteśmy jednością, która ma się wspierać a nie sobie wzajemnie wchodzić w drogę. Ale mimo to uparcie dążyłem do zrealizowania tego co było dla mnie najważniejsze. Zapytacie więc, dlaczego to wszystko poszło w zapomnienie? W moim życiu pojawiły się pewne nieoczekiwane okoliczności, które zmusiły mnie do podjęcia takiej a nie innej decyzji. Nie będę się tu zagłębiał w szczegóły. Powiem tylko, że jest to długofalowy problem, którego rozwiązanie może nastąpić jutro, za miesiąc lub za rok. Dodam również, że po niespełna 9 latach uczestniczenia w życiu serwera, wypaliłem się i granie nie sprawia mi już tak dużej przyjemności co kiedyś. Czy zostanę w administracji? Czy będę jeszcze grywał na serwerze? Tego nie wiem. Mam nadzieję, że znajdę trochę czasu, aby wejść i pograć trochę ze starymi znajomymi. Przechodząc do formalności: Z dniem dzisiejszym składam rezygnację z funkcji Głównego Administratora Serwera. Jak dobrze wiecie tymczasowo moje obowiązki przejął inspektor, któremu w tym miejscu bardzo dziękuję za wszelką pomoc i zrozumienie z jakimi spotkałem się z jego strony. Aczkolwiek na chwilę obecną jest szkolona osoba, która zgodziła się przejąć pod swoją opiekę zarządzanie serwerem. Jeżeli inspektor zdecyduję, to poznacie jej tożsamość o ile już jej nie znacie :). Trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję, że w trakcie swojej kadencji nie popełnisz tych samych błędów co ja. Do zobaczenia, trzymajcie się.
 4. Polniak

  Długo przesiedziałeś w po złej stronie mocy, więc dam Ci szansę. Nie zmarnuj jej. Apelację uznaję.
 5. Polniak

  Apelacja zostanie rozpatrzona po wyjaśnieniu pewnych niejasności w twojej sprawie.
 6. Polniak

  @Shot. oraz @Volff pomyślnie przechodzą rozmowy i tym samym zasilają szeregi administracji. Gratuluję.
 7. Polniak

  Na rozmowę w tej świątecznej atmosferze zapraszam @Volff oraz @Shot..
 8. Polniak

  Drodzy Gracze, Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego administracja Polskiego Truckerskiego Serwera chciałaby życzyć Wam Zdrowych i Wesołych Świąt. Niech przyniosą Wam wiele radości, miłości i refleksji nad wszelkimi sprawami życia codziennego. Niech ten okres będzie dla Was czasem pojednania i wzajemnego zrozumienia. Wykorzystajcie ten czas na rozważanie nad swoim życiem oraz nad samym sobą. Życzymy Wam abyście zjednoczyli się w dobru oraz wzajemnym szacunku i wytrwali w tym zjednoczeniu przez resztę swojego życia. Pamiętajmy, że Boże Narodzenie jest to czas, w którym spotykamy się z bliskimi przy jednym stole zapominając o starych żalach i wzajemnych urazach. Mamy nadzieję, że tak samo jak przy stole, będziecie spędzać czas na serwerze z czystym sercem, które jest wolne od niesnasek czy wzajemnych konfliktów, gdyż tylko w ten sposób uda nam się wspólnie dążyć do lepszej przyszłości i osiągać nasze cele. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy, Administracja Polskiego Truckerskiego Serwera.
 9. Polniak

  Osobiście niejednokrotnie byłem świadkiem twojego niekulturalnego i lekceważącego zachowania. Na naszym serwerze nie tolerujemy chamstwa i prostactwa. Naucz się obcować z ludźmi i wtedy zapraszam z ponowną apelacją.
 10. Polniak

  Nie można mieć w nieskończoność "drugich szans". Nie pisz więcej apelacji, bo każda kolejna decyzja będzie taka sama. Odrzucam apelację.
 11. Polniak

  Nie czas jeszcze na Ciebie. Napisz apelację jak dorośniesz.
 12. Polniak

  Jak to mówią, nadgorliwość gorsza od faszyzmu. Skoro jesteś świadomy tego, że napisałeś apelację za szybko to kolejną napisz nie wcześniej niż 1 Lutego. Apelacja odrzucona.
 13. Polniak

  Spróbuj ponownie w Nowym Roku, a ja przez ten czas zastanowię się głęboko nad Tobą i twoim zachowaniem. Na tą chwilę apelację odrzucam.
 14. Polniak

  Ogłaszam wszem i wobec, iż po ciężkich bojach, które stoczyliśmy przez tak długi okres, udało nam się znaleźć odpowiedniego programistę i nawiązać z nim współpracę. Jest nim @Pantera#. Umowa została właśnie podpisana i w najbliższym czasie ruszamy z kopyta do przodu ku lepszej przyszłości serwera. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna i długofalowa, a jej efekty będą widoczne i zadowalające dla Nas wszystkich :). Z mniejszych, ale równie ważnych ogłoszeń, z żalem żegnamy się z @Lipazy, który dobrowolnie zrezygnował z pełnienia funkcji administratora. Dziękuję mu za cały poświęcony czas. Tym samym pieczę nad ministerstwem Frakcji przejmuje @Fabio, który jednocześnie wskakuje na stanowisko administratora, a jego prawą ręką zostaje @Vaniliovsky. Gratuluję serdecznie. Pozdrawiam, Główny administrator serwera.
 15. Polniak

  Krótko i na temat. Z powodu problemów prywatnych, które nieco komplikuja mi życie nie jestem w stanie poświęcić jakiegokolwiek czasu na zarządzanie serwerem. Na czas nieokreślony pałeczkę przejmuje inspektor. Wszelkie sprawy załatwiacie z nim.
×