Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

WracamZaMiesiąc

Gracze

Zawartość dodana przez WracamZaMiesiąc

 1. WracamZaMiesiąc

  Nick: Cropek. Id: 61675 Powód(opcjonalnie): Brak czasu i chęci do gry od dłuższego czasu, zresztą jak widać. Zwolniony 18:35
 2. WracamZaMiesiąc

  Chciałbym odwołać się od bana, którego otrzymałem albo za to, że zgadłem kto jest nowym H@ (Engel na 100%), albo dlatego, że ktoś mnie nie lubi, proszę o unbana. Obiecuję, że będę grzeczny już.
 3. WracamZaMiesiąc

  Witam dziś dostałem bana bez powodu, raczej nic takiego nie napisałem, jeżeli tak to proszę mnie poprawić, pozdrawiam.
 4. WracamZaMiesiąc

  Nick: Cropek. ID: 61675 Okres (od-do): 01.02.2019-07.02.2019 Powód (opcjonalnie): Sprawy związane z prawem jazdy.
 5. WracamZaMiesiąc

  Nieaktualne, przepraszam za spam
 6. Stara dupa z cb, wszystkiego najlepszego :piwko:

 7. WracamZaMiesiąc

  Nick: Cropek. ID: 61675 Okres (od-do): 10.01.2019-17.01.2019 Powód (opcjonalnie): Półmetek, nowy komputerek, sprawy do ogarnięcia.
 8. WracamZaMiesiąc

  Hej nowy rok nowy PTS
 9. WracamZaMiesiąc

  Tutaj dodam tylko XD Tak po za tym teraz już AMD i Intel to to samo i nie ma dużych różnic, szanujmy się po co komu 5/10% lepszy procesor w ''wybranych'' gracz/programach skoro można znacznie zaoszczędzić a będzie to jak mówię 5/10% słabsze, ale nie zawsze. Od tego mamy benchmarki, forum i inne takie rzeczy, żeby to sprawdzić po prostu. Do sedna, jestem za AMD teraz, a dokładniej https://www.morele.net/inventory/info/77906be3/?utm_source=smda_conv&utm_medium=Convertiser&utm_campaign=IN_Convertiser A tutaj Intel, jak widać cena podobna, no ale cóż GTX 1070 vs GTX 1070ti. Od Ciebie zależy co wybierzesz. https://www.morele.net/inventory/info/f47ecbb6/?utm_source=smda_conv&utm_medium=Convertiser&utm_campaign=IN_Convertiser Polecam generalnie bardziej morele, a dlaczego to masz tutaj porównanie tych samych komputerów AMD: https://www.x-kom.pl/lista/qms4ailmi Intel: https://www.x-kom.pl/lista/sji85liym Pozdrawiam ;) Edit: Co do monitorów, to się zbytnio nie znam i nie interesuję, ale słyszałem, że BenQ robi dobre monitory do gier, chyba że chcesz zwykły monitor za 200zł to tutaj też polecam benchmarki, opinie itd. A jeżeli komputery za drogie, to wejdź na fanboy.pl tam masz zestawy dobrane ładnie, sam śledzę to i jeszcze Liptona stronka jest, ale Fanboy według mnie wygrywa. Pamiętaj, że możesz zaoszczędzić na obudowach i SSD jeżeli nie potrzebujesz, tylko bez dobrej obudowy będzie mogło się wydawać, ze grasz na kombajnie przez niechciane dźwięki spowodowane złym doborem obudowy.
 10. WracamZaMiesiąc

  Co będzie z Bimberami, czy nie zabierają slotu na firmę?
 11. WracamZaMiesiąc

  No do odstrzału jako drugi
 12. WracamZaMiesiąc

  Cumpel od degradów
 13. WracamZaMiesiąc

  .
 14. WracamZaMiesiąc

 15. WracamZaMiesiąc

  Nick: Cropek Powód: Koniec kariery na PTS?
  • Neee neeee Gabriel-san, wszystkiego najlepszego <3
 16. WracamZaMiesiąc

  Dobry prank z tą firmą, a na poważnie kiedy sprunki wracają???
 17. WracamZaMiesiąc

  Masz Engel żeby nie było
 18. WracamZaMiesiąc

  Ja zacznę
 19. WracamZaMiesiąc

  Esgarotha niedługo ma start, od siebie dodam, że osoba sponsorująca go to jest administrator Samii Hooltras. Samia jak wiadomo to aktualnie top1 serwer easy i dość długo się trzyma, także liczę na dobrą robotę przy Esgarotha ;)
 20. WracamZaMiesiąc

  Jakie ograniczenie XD, za taką cenę spokojnie pogra sobie w co tylko będzie chciał i wątpię żeby się rzucał na coś tak mocnego, że 6GB vramu mu potrzebne, chciał do 2500zł wyszedłem lekko poza i tak, a po za tym 1100zł za 6GB wersje jak nie lepiej to prawie połowa zestawu, a za ~800zł ma 3GB vramu. I jak wcześniej wspomniałem raczej nie rzuca się z takim komputerem na jakiegoś bardzo wymagające gry, pozdrawiam.
 21. WracamZaMiesiąc

  https://www.morele.net/inventory/info/7f5d04b5/?utm_source=smda_conv&amp;utm_medium=Convertiser&amp;utm_campaign=IN_Convertiser https://www.morele.net/inventory/info/df578f2a/?utm_source=smda_conv&amp;utm_medium=Convertiser&amp;utm_campaign=IN_Convertiser Polecam bardziej ryzena, cześć
 22. Najlepszego, to już kolejny rok bliżej śmierci! <3 :)

 23. WracamZaMiesiąc

  Myśle, że jakiś ADATA albo Samsung.
×