Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cropek.

Administratorzy serwera

Cropek. last won the day on March 11

Cropek. had the most liked content!

Community Reputation

830 Wzorowa

5 Followers

About Cropek.

 • Rank
  ファビアン
 • Birthday 01/05/2001

Contact

 • Discord
  Cropek.#1801

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Cropek.

Recent Profile Visitors

4854 profile views
 1. Cropek.

  Szanowni szefowie firm, Pragniemy przypomnieć, że zlecenia nie są i nie będą robione na czyjeś życzenie. Ich system odwzorowuje popyt na konkretne towary przedsiębiorców stanu. Zlecenia nie są obowiązkowe, więc to w waszej kwestii jest decyzja o ich opłacalności. Nie są również formą rekompensaty tylko dobrowolną możliwością otrzymania dodatkowej gotówki za ich wykonanie. Dziękujemy za uwagę i życzymy szerokości na drogach San Andreas.
 2. Cropek.

  Zlecenie #1154 Ministerstwo Firm zleca przewóz 1600t przewóz Filtry stożkowe(737) z Wytwórnia wag(239) do Sprzęt IKEA(117). Szczegóły kontraktu: Ilość towaru: 1600t Czas: do 2.04.2020 22:00 Wynagrodzenie: 100.000$ Kara: 150.000$ Aby pobrać zlecenie należy je skopiować do odpowiedniego tematu np. ''Zlecenia firmowe''.
 3. Cropek.

  3/10 Najlepsza muzyka, jeszcze jest 2JZ...
 4. Cropek.

  Jestem bardziej za tym co Michas napisał. Coś w stylu ''happy hour'', ale tylko dotyczyłoby to pieniędzy za dany towar, score bym nie ruszał.
 5. Cropek.

  Witam serdecznie, dziś szybkie info dotyczące pojazdów. Jeżeli ktoś z was ma jakieś pojazdy wykraczające poza limit to podajcie mi wasze nicki i ID z serwera. Osoby które się zgłoszą będą musiały albo sprzedać pojazd lub ewentualnie kupić dom żeby wasze auta mogły być bezpieczne. Zaś osoby które się nie zgłoszą niestety ale po okresie 14 dni zostaną im zabrane pojazdy zgodnie z regulaminem dostępnym tutaj. Przypomnę też że dużo z osób, które w dalszym ciągu grają ma właśnie pojazdy wykraczające poza dozwolony limit. Pozdrawiam cieplutko.
 6. Cropek.

  Zmieniono Status na Zrealizowano Zmieniono Istotność na Istotność: niska
 7. Cropek.

  Nowa oferta agencji nieruchomości dostępna od wczoraj. Polecam sprawdzić jakie nowości zostały dodane tutaj.
 8. Cropek.

  Ciągle ukrywają żeby nie siać paniki, starsze osoby umierają, bo nie mają takiej odporności. Mówią ciągle że osoby, które zginęły i były zarażone tym wirusem miały zespoły innych chorób. Umierają głównie dlatego, że wirus powoduje trudności w oddychaniu.
 9. Cropek.

  Kontrola komornicza dnia 23.03.2020 Nieuregulowane opłaty administracyjne (czynsz), można uiścić u administratora zajmującego się nieruchomościami- @Cropek.
 10. Cropek.

  Czilera w domu i mycie rączek
 11. Cropek.

 12. Cropek.

  Szybka niedzielna informacja do rosołku. Od dnia dzisiejszego moim pomocnikiem w sprawie agencji nieruchomości zostaje @Zykfrydes, możecie się do niego zgłaszać w sprawie kupna lub sprzedaży domków. Pozdrawiam serdecznie, smacznego rosołku.
 13. Cropek.

  Z racji tego że dołączył do nas @drftmn jego też proszę uwzględnić w konwersacji.
 14. Cropek.

  Przypominam że powoli zbliża się okres egzekucji komorniczej. Dnia 23.03.2020 zostaną bezpowrotnie skonfiskowane domy oraz pojazdy, a ich listę znajdziecie tutaj.
×