Cropek.

Truckers

Cropek. last won the day on November 3 2020

Cropek. had the most liked content!

Community Reputation

1070 Doskonała

7 Followers

About Cropek.

 • Rank
  ファビアン
 • Birthday 01/05/2001

Contact

 • Discord
  Cropek.#8584

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Cropek.

Recent Profile Visitors

6686 profile views
 1. Hejka
  Przepraszam że cię obraziłem

 2. Cropek.

  Nick: Cropek.#0531 Powód: Ego pewnego gościa tak o poszybowało do góry i nie można mieć przez to swojego zdania :3
 3. Happy birthday, 100 years:truck:🎂

 4. Fabiiiiś ❤️ 

  1. Niventill

   Niventill

   emeryty się klepią po pleckach 

  2. Fabio

   Fabio

   @Niventill Dobrze, że tylko po pleckach.

  3. Loontik

   Loontik

   sieeeemka!

 5. Cropek.

  Jak będziecie grali to ja też chcę
 6. Cropek.

  Minecraft na modach, proszę....
 7. Pierwsza sprawa to jaki jest twój budżet. Druga sprawa to zazwyczaj gracze z topki w OSU używają wacomów.
 8. Cropek.

  Mecha Industries po raz kolejny zostaje ukarana, tym razem jest to kara $500.000 oraz degradacja poziomu firmy o dwa stopnie.
 9. Cropek.

  Chciałbym opublikować sprostowanie sytuacji. @zultrizin w prywatnej wiadomości oznajmił, że @Frg_BR został szefem Oil-Trax. Jednakże z nieznanych przyczyn nie ogłosił tego publicznie ani nie zakomunikował tego jasno i wyraźnie samemu FRG_BR, który do tej pory myślał, że jest jedynie zastępcą.
 10. Cropek.

  Myślę że Thor miał na myśli to, że zarząd firmy by ustalał z pracownikami ile będzie wynosić ich norma. Ogólnie fajny pomysł chociażby jak wspomniałeś o większym zaangażowaniu zarządu firmy. Moim zdaniem obecny system jest dość słaby i firmy często tracą biorąc pracowników, którzy nic nie robią i odchodzą bez kar, bo niefajnie karać ludzi, a co dopiero kiedy jest to znajomy. @Thor69 pomyślałem też o umowach na okres próbny, bądź umowę o zlecenie, czyli tak jak napisałeś gracz ''podpisuje'' umowę i jest zobowiązany wykonać zlecenia np. przez trzy tygodnie będzie musiał przewieźć 75 pełnych kursów (czyli takich gdzie ładuje co najmniej 100% towaru i nie mniej) jeżeli pracownik tego nie wykona zostanie nałożona na niego odpowiednia kara. Druga umowa byłaby na stałe (co najmniej 3 miesiące), czyli gracz ma też do wyrobienia normę, ale jest ona brana pod uwagę przez większy okres czasu np. trzy miesiące na wykonanie odpowiedniej ilości kursów, którą ustali z zarządem. Różnica między tymi dwoma umowami polega na tym, że okres próbny/umowa o zlecenie muszą zostać wykonane z tygodnia na tydzień podczas gdy pracownik z umową na stałe może nie robić normy przez tydzień czy dwa byleby pod koniec miesiąca miał wyrobioną normę. Stawki i odpowiednie bonusy w postaci zwrotów za paliwo czy darmowe viaboxy byłyby też ustalane z zarządem firmy. Jak na razie tylko tyle mi się udało wyciułać z moich myśli po pracy :3
 11. Cropek.

  Potężne zlecenia nie zostały zapomniane, musicie nam zaufać i czekać spokojnie :3
 12. Cropek.

  Zleconka wrócą w odpowiednim czasie, spokojnie
 13. Cropek.

  Szybkie info do osób, które posiadają domek z garażem. Proszę wysyłać mi screeny z lokalizacją domku oraz ID waszej postaci w temacie TUTAJ, dzięki temu wasze garaże zostaną naprawione. Pozdrawiam serdecznie.
 14. Cropek.

  Potężna skarga uznana, przy najbliżej okazji gracz(e) zostaną ukarani. Pozdrawiamy Ekipa Administracyjna.
 15. Cropek.

  Potężny administrator @Grzan3k już nie pełni dawnej funkcji (psycha siadła). Pan Paweł ( @Pawelo ) zajmie się tym osobiście, szykuj wazelinkę.