Pobaw się flagami! Zapraszamy.

https://truckers.com.pl/topic/23366-capture-the-flag-z-okazji-dnia-dziecka/?tab=comments#comment-376978

Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cropek.

Administratorzy serwera

Cropek. last won the day on May 17

Cropek. had the most liked content!

Community Reputation

1009 Doskonała

7 Followers

About Cropek.

 • Rank
  ファビアン
 • Birthday 01/05/2001

Contact

 • Discord
  Cropek.#8584

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Cropek.

Recent Profile Visitors

5335 profile views
 1. Cropek.

  Kontrola komornicza dnia 30.05.2020 Nieuregulowane opłaty administracyjne (czynsz), można uiścić u administratora zajmującego się nieruchomościami- @Cropek.
 2. Cropek.

  Zabronić wozić towary
 3. Cropek.

  Może wrócimy do jeszcze starszych czasów gdzie jak pracowałeś we frakcji to nie mogłeś w ogóle wozić towarków. PS. w tym dziale możesz pisać takie rzeczy.
 4. Dobra panowie i panie, skoro już dla mnie propozycje z jedzeniem daliście to teraz pora na jakieś propozycje dań, które będę pasować na kolacyjkę z dziewczyną. 😞 

 5. Siema zna ktoś dobry przepis na jakieś jedzonko dobre? 😕

  1. Show previous comments  4 more
  2. Lukee

   Lukee

   Tosty z serem z simsów

  3. Bobr

   Bobr

   Na YT "Policzona Szama" - korzystam. Niebo w twarzy.

  4. Cropek.

   Cropek.

   Dziękuję panowie, tosty z serem kosior, jajecznika też. 

 6. Cropek.

  To są propozycje zmian firmowych, a nie dyskusje na temat firm.
 7. Cropek.

  Z dniem dzisiejszym oferta agencji nieruchomości powiększyła się o parę domków. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z nową ofertą.
 8. Cropek.

  Uwaga dla 10 osób zniżka w postaci 30% na $ oraz score.
 9. Cropek.

  Hejka w tym temacie wysyłajcie screeny domów wraz z ich pozycją. Domki, które mają zbyt dużą strefę freeza tzn. kiedy pojazd jest sfreezowany na drodze, chodniku itd.
 10. Cropek.

  Proszę przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, tym razem ze zrozumieniem.
 11. Cropek.

  Hejka mam nadzieję, że rosołek smakował wam wszystkim :3 Kara 500k została nałożona za odwalanie i niestosowne zachowanie w stosunku do funkcjonariusza policji. Dostaliśmy zgłoszenie i po namyśleniu podjęliśmy decyzję o ukaraniu was. Jesteście jedną drużyną, tak jak w klasie Pani kara całą grupę za zachowanie jednej osoby, tak samo my to robimy. Nie jesteście dziećmi i nie gracie tutaj paru godzin żeby was wiecznie upominać, jesteście w większości dorośli i macie swój mózg. Ty jako szef powinieneś dbać i rozwój firmy i jej nienaganną opinię, nie my.
 12. Cropek.

  Mecha Industries w krótkim obrębie czasu ponownie zostaje ukarana, tym razem kwotą $300.000 do tego dochodzi również degradacja z siódmego poziomu na szósty.
 13. Cropek.

  Hej jak się nazywasz, skąd jesteś, opowiedz parę słów o sobie. To jest szablon na wywiady tutaj, jak będzie coś ciekawego to czemu nie.
 14. Cześć małe ogłoszenie. Od dziś udostępniamy możliwość modernizacji działek waszych domków. Urządzenie działki można wykonać na własną rękę lub zgłaszając się do TC, których prace należy będzie opłacić. Warunkiem koniecznym jest aby dodawane obiekty komponowały się z otoczeniem. Gracz, który po modernizacji działki nie będzie aktywny w grze przez miesiąc musi liczyć się z utratą zakupionej usługi. Wymagania: - Posiadanie 1500 score. Cennik : - Wielkość modernizowanej działki od $50.000 do $300.000. - Pozwolenie od $75.000 do $125.000. - Cena za jeden obiekt od $10.000. - Cena za jeden usunięty obiekt od $5.000. - Opłata od 10 score do 100 score. Zainteresowanych graczy prosimy o wysyłanie wiadomości do @#Liq uwzględniając plik, lokalizację działki oraz jej zdjęcia. Po akceptacji należy zgłosić się do @Cropek. po wycenę.
 15. Cropek.

  Pomysł mi się podoba, można zrobić właśnie coś w stylu tych potężnych zleceń co były. Towary myślę, że by się znalazły z tych co są dostępne na serwerze. Przylatywanie to niby fajne urozmaicenie, ale jednak ograniczyłbym się do wgrania mapy z samolotem i ewentualnie parę dupereli w szpitalach można by postawić. Co do pozycji to myślę, że stare lotnisko jest lepszą pozycją, chociaż kto jak woli lub codziennie inne lotnisko po prostu. Ogólnie sam pomysł fajny i ciesze się, że wyszedłeś z inicjatywą .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines