Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cropek.

Truckerzy

Cropek. last won the day on November 21

Cropek. had the most liked content!

Community Reputation

691 Wzorowa

5 Followers

About Cropek.

 • Rank
  Hej przystojniaku
 • Birthday 01/05/2001

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Cropek.

Recent Profile Visitors

4247 profile views
 1. Cropek.

  Robienie czegokolwiek na czymś darmowym (xD)
 2. Cropek.

  Nie sądziłem, że będę miał okazję się wypowiedzieć. Ja ciągle woziłem towary i nie przypominam sobie żebym wjeżdżał w kogoś celowo. Reszta nie wiem czy się bawiła, ale ja na pewno nie, Zykfrydes powinien potwierdzić. Z tego co pamiętam to jeździłem z Grzankiem razem w RT i afczyłem, bo zestaw miałem na respie w LS, a wcześniej tak jak mówię, woziłem towary. Edit: Z tego co pamiętam jeszcze to Polak z Goranem po prostu jeździli privami i się ścigali ze sobą.
 3. Cropek.

  Nick: Cropek. Serial: - Zbanował mnie: - Powód blokady: - Wytłumaczenie: Dostałem mute na 7 dni za ''Zapraszam na serwer AdiX'', zapomniałem że za tę formułkę jest mute.
 4. Cropek.

  Fajnie byłoby gdyby wróciła możliwość rangi dobroczyńca
 5. Cropek.

  Warto by dodać, że do żadnego administratora nie mam żadnej spiny ani nic takiego, ja patrzę tylko pod względem obowiązków i nie chcę żeby to zostało odebrane jako jakieś celowe i masowe hejty na administrację żeby odeszli, po prostu my jako gracze piszemy jak to z naszej strony medalu wygląda, fajnie też poznać co z waszej strony jest.
 6. Cropek.

  Mi głównie chodzi o nastawienie niektórych administratorów do obowiązków. Bycie na L4 przez cały czas i nic nie robić i ciągle w kółko tłumaczyć, że ma się problemy to troszkę słabe posunięcie, a jeżeli macie faktycznie mało czasu z jakiegokolwiek powodu przez dłuższy okres to po prostu przejdźcie na emeryturę, bo to na dłuższą metę nie ma sensu. To jest marnowanie slotu dla kogoś kto faktycznie pali się do roboty i chcę wspomóc serwer. Jako gracze nie oczekujemy jakichś potężnych zmian prócz tych co zostały obiecane i leżą na półce, chcemy mieć można powiedzieć wsparcie administratorów, powinniśmy się nawzajem wspierać na dobrą sprawę. Choć czasem to wygląda jak czepianie się i prowokowanie to robimy to żeby jakieś kroki zostały podjęte. Jak na razie stoją frakcje i firmy, infrastruktura się akurat super trzyma i nie ma co się czepiać. W skrócie kto jest MOIM zdaniem za długo na L4 i nie spełniają obowiązków jako administratorzy: -Angel, nie wiadomo czy żyje. -Iwan, tak samo jak kolega wyżej. -Naimad, chociaż tutaj tak 50/50, bo jeszcze jak był w policji to coś wchodził, grał oraz udzielał się. Reszta administratorów: -Lemon, wchodzi na serwerek, ogłoszenia daje i też do zrozumienia jest, że nie wszystkiego sam podoła. -Vanil, wchodził na serwer i grał aktywnie, ale teraz czasu nie ma, ale to trwa kilka dni dosłownie kiedy nie był na serwerze. -Volff, robi co trzeba, spełnia obowiązki i gra aktywnie. -Pyrson, na dobrą sprawę mało kto wie, że jeszcze Iwan powinien się zajmować komisem, a każdy do Pyrsona leci. Pyrson też gra aktywnie i robi co trzeba z komisem i nie mam tutaj zarzutów jako gracz. -Liq, odwala dobrą robotę z TechnicalCrew i są widoczne zmiany oraz aktualizacje pod względem infrastruktury. -inspektor, może nie gra aktywnie, ale udziela się i gdy trzeba robi co do niego należy, tutaj można chociażby podpiąć sprawę z przemytami, która swoją drogą nie jest rozwiązana w pełni. -Avenged, wchodzi na serwer i też jeżeli trzeba odzywa się.
 7. Cropek.

  Mem nie ma na celu nikogo obrazić lub urazić, treść jest wyreżyserowana, a ja jestem aktorem, nie należy pod żadnym pozorem naśladować mojego zachowania.
 8. Cropek.

  Co dalej z tematem i kiedy zostanie coś wyjaśnione. Bo to chyba nie wszystko, nie zamiatajmy tematu pod dywanik, bo nikt się nie interesuje, pewnie każdy czeka na dalszy ciąg spraw.
 9. Cropek.

  Witam bardzo serdecznie odkryłem tajemnicę z panelem. Wszedłem na serwer, załadowałem przemyt, wyszedłem z serwera i znów wszedłem. Parkerek usunął mi przemyt i go w panelu nie ma po usunięciu. A co do rozwalonych pojazdów po całej mapie to bawcie się sami w detektywów. Pozdrawiam z rodzinkom. EDIT: A co do Dixiego to widzę na tym SS, że za dużo miejsca na bazie nie macie i jeżeli tak były ustawione dziś naczepki to mogłoby być tak, że podczas sprawdzania naczep złapało mu naczepę bez przemytu kiedy ta obok mogła mieć przemyt.
 10. Cropek.

  Moim zdaniem nie są na tyle głupi żeby robić takie rzeczy tym bardziej, że Paweł ma do wszystkiego dostęp, nie po to się starali o administratorów i wkładali tyle żeby było jak najlepiej na serwerze żeby uwalić 2 firmy. Ale cóż jedynie Paweł może tutaj coś sprawdzić i udowodnić. A co do błędu, który występuje i nie pokazuje przemytów, to nie widzę sensu w tym żeby zawieszać sprawdzanie baz. Każdy gracz, który pracuje w firmie wie, że nie można przetrzymywać przemytów na bazie więc ten wątek z zawieszeniem jest bezsensu. To szefowie powinni dopilnować aby gracze nie przetrzymywali przemytów na bazie, a błąd panelu to żadna wymówka. Pozdrawiam z rodzinkom.
 11. Cropek.

  Te lagi mogą być przez to, że windows 7 już nie jest wspierany aktualizacjami, optymalizacjami itd. Pobierz windowsa tam skąd drftmn dał Ci linka i zrób format na windows 10. Jak będziesz chciał aktywację systemu taką nie do końca tiririri to daj znać na PW (najlepiej discord) to Ci powiem co i jak za D@RrM0o.
 12. Cropek.

  https://www.morele.net/inventory/info/fb8e811f/?utm_source=smda_conv&utm_medium=Convertiser&utm_campaign=IN_Convertiser https://www.morele.net/inventory/info/141c2d5f/?utm_source=smda_conv&utm_medium=Convertiser&utm_campaign=IN_Convertiser Masz wersję z ryżem i z intelem, wolę ryż ofc, dlatego sam mam. @RadjaDzban
 13. Cropek.

  https://www.morele.net/inventory/info/77f2b950/?utm_source=smda_conv&utm_medium=Convertiser&utm_campaign=IN_Convertiser https://www.morele.net/inventory/info/abc04a6b/?utm_source=smda_conv&utm_medium=Convertiser&utm_campaign=IN_Convertiser takie same zestawy jak wyżej, ale zamiast RTX 2080 super, są zwykłe RTX2080. Dodasz sobie 16gb ram+HDD i wyjdzie ci jakoś 6k w obu przypadkach.
 14. Cropek.

  https://www.morele.net/inventory/info/211b7dbe/?utm_source=smda_conv&utm_medium=Convertiser&utm_campaign=IN_Convertiser https://www.morele.net/inventory/info/2937664d/?utm_source=smda_conv&utm_medium=Convertiser&utm_campaign=IN_Convertiser Zamknij, bo na tę chwilę nic innego lepszego za tę cenę nie ma, pozdrawiam PS. na Morele za frikola składańsko robią. Edit: Osobiście wolę ryzena skoro jakieś tam photoshopy i inne takie chcesz odpalać. Tak w ogóle to jeżeli możesz to dokup HDD, bo SSD nie styknie jeżeli faktycznie dużo plików chcesz, SSD do gierek, które odpalasz często albo się wolno odpalają, do programów specjalistycznych + system wiadomo, a na HDD jakieś pliczki spokojnie będą się otwierać. A NAJWAŻNIEJSZE, OBUDOWA MA LEDY, GEJMINGOWA TAKA FAJNA WIESZ CO NIE.
×