Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JulekXJanusz

Gracze

Community Reputation

32 Neutralna

About JulekXJanusz

 • Rank
  Little Trucker
 • Birthday October 14

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  JulekXJanusz

Recent Profile Visitors

505 profile views
 1. JulekXJanusz

  Nick: JulekXJanusz ID: 72571 Powód: Dziękuje za danie mi szansy w tak zacnej firmie ale mój komputer przestał działać, nie wiem kiedy go naprawię więc żeby nie zajmować miejsca muszę się zwolnić. Życzę dalszych sukcesów w rozwijaniu firmy i pozdrawiam :uszanowanie:
 2. JulekXJanusz

  Dzień Dobry! W związku z otwartym naborem zgłaszam kandydaturę na taksówkarza w firmie Express Taxi. Mam 14 lat i nazywam się Julian mieszkam w Gdańsku-Świbnie i uczęszczam do gimnazjum nr 32 im. Daniela Gabriela Fahrenhieta. Moje zaintersowania to: motoryzacja,granie w gry, sport ,czynnie uczęszczam do OSP Świbno . Nie popadam w konflikty,umiem dogadywać się z pracownikami frakcji/firmy i nie używam wulgaryzmów.Na serwerze gram dosyć długo lecz miałem krótką przerwę .Jestem zawzięty i nie pozwolę by ktoś przeszkadzał mi w pracy.Szybko się uczę i nie mam problemów z wyrabianiem normy. Nick: JulekXJanusz ID: 72571 Score: 387 Poprzednio pracowałem w : AS Logistic , Petrol , Pomoc Drogowa Serdecznie pozdrawiam Julek :)
 3. JulekXJanusz

  Nick: JulekXJanusz Powód (opcjonalne): Brak chęci do gry i brak czasu , dziękuje ekipie za miłą atmosferę we frakcji :) Zwolniony 25.12.2017 o godzinie 16:54. Dzięki za czas spędzony we frakcji. Życzę powodzenia w dalszej karierze. //Vaniliovsky
 4. Wszystkiego najlepszego! :D

 5. JulekXJanusz

  Oto i dzisiejszy konwój :) Dzięki Wszystkim za Uczestnictwo i pomoc Pomocy Drogowej oraz naszego pilota pozdrawiam :uszanowanie:
×