Chciałbyś zostać szefem nowej firmy? Zgłoś się tutaj!

https://truckers.com.pl/topic/23233-przetarg-na-twoją-firmę-paliwową/

Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vaniliovsky

Truckerzy

Vaniliovsky last won the day on July 12 2019

Vaniliovsky had the most liked content!

Community Reputation

2363 Doskonała

About Vaniliovsky

 • Rank
  ✪ Biznesmen ✪
 • Birthday 05/06/1999

Contact

 • Gadu-Gadu
  59070864

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Vaniliovsky
 • Lokalizacja
  Lublin, Lubelskie, Polska

Recent Profile Visitors

9979 profile views

 1. Vaniliovsky

  @Wito-rop, @Boostnh, @Amcia, @VejdeR, @Ksiaze przypominam o wysłaniu ss do @Zykfrydes ze statystyk z F4 do godziny 1:00 w sobotę.
 2. Vaniliovsky

 3. Vaniliovsky

  Z przymrużeniem oka
 4. Vaniliovsky

  W związku z tym iż po skargach widać że funkcja administratora to nie dla mnie złożyłem na "ręce" Pawelo rezygnację. Wszystko dla dobra serwera Zadowoleni? Może ktoś "inny" będzie spełniał wasze zachcianki o każdej porze 7 dni w tygodniu przez 24/7. Czekanie miesiąc na warsztat ciekawe. No cóż. Trochę przykro. Maksymalnie trwało to może kilka dni przez mój brak czasu. Szkoda że ktoś nie docenia robienia zleceń. Jeśli wy myślicie że jest to pięć minut roboty to spoko. Administracji zaś życzę powodzenia
 5. Vaniliovsky

  Nick: Vaniliovsky Id: 70985 Powód (opcjonalnie): - Dzięki za czas spędzony w firmie (jeśli się nie mylę od lutego). Nowa praca = brak czasu. Tworzycie piękną historię tej firmy. Trzymajcie się i powodzenia. @Niventillnapie Tobie również powodzenia xd Dzięki i papa, mimo początkowego zgrzytu między nami dziękuję ci za wkład w firmę. PS. Mogłeś odstawić zestaw na bazę. Zwolniony o 21:15
 6. Vaniliovsky

  Mój błąd. Przepraszam Timber i Mecha. W żaden sposób nie było to celowe działanie. Kasa oczywiście zostanie zwrócona na konta firm. Dobrze że wszystko się już wyjaśniło.
 7. Zapraszam Pana na serwerek

 8. elo, dawaj swojego fb na privie xD
  Nawet nie pamiętam czy mam VaniliaHajsPL

  1. Cropek.
  2. Vaniliovsky

   Vaniliovsky

   Wbijaj na DC i napisz co chcesz. Na samym dole masz zapro w linku.

    

 9. Vaniliovsky

  Ktoś chętny jutro wieczorkiem pograć trochę? Jeśli tak pisać na DC. Podam ip
 10. Vaniliovsky

  Proszę o głosy. Dziękuję. Ankieta trwa do piątku do godziny 23:59. Jeżeli będzie zainteresowanie to już być może w niedzielę zagramy "testowo"
 11. Vaniliovsky

  Pamiętaj o swoim zachowaniu. Nie ważne czy jest dzień czy noc regulamin serwera obowiązuje cały czas. Nie zawiedź mnie. UB.
 12. Vaniliovsky

  Licytacja przebiegła pomyślnie i została zakończona w niemal 40 sekund. Licytację wygrywa @Paker który podał najwyższą cenę spośród wszystkich - 6.000.000$. Gratulacje!
 13. Vaniliovsky

  Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Przypominam o dzisiejszej licytacji.
 14. Vaniliovsky

  Ten admin już od dawna nie jest administratorem. Ban został rzeczywiście nadany bardzo dawno. Oczekuj decyzji od @Pawelo
 15. Vaniliovsky

  Wzór do zgłoszenia uczestnictwa w licytacji: Nick: Imię i nazwisko postaci: ID postaci: ID konta*: Pełny identyfikator z discorda**: Czy akceptujesz regulamin licytacji? Tak/Nie: * sprawdzamy je pod F4, nie mylić z ID postaci ** nick#0000 (np. Bartek#2894)
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines