Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vaniliovsky

Truckerzy

Vaniliovsky last won the day on June 16

Vaniliovsky had the most liked content!

Community Reputation

2361 Doskonała

About Vaniliovsky

 • Rank
  ✪ Biznesmen ✪
 • Birthday 05/06/1999

Contact

 • Gadu-Gadu
  59070864

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Vaniliovsky
 • Lokalizacja
  Lublin, Lubelskie, Polska

Recent Profile Visitors

10752 profile views

 1. Vaniliovsky

  Dzień dobry. Przy zatrzymaniu gracza Filmbo został podany powód zatrzymania i wysokość mandatu. Jeżeli dobrze wiem nie mam obowiązku pokazywania na życzenie gracza każdego jego wykroczenia czy pokazywanie paluszkiem o tu o tu zrobił Pan wykroczenie. Trudno było mi wytłumaczyć gdzie to wykroczenie zostało popełnione. Napisałem więc na górze Las Venturas obok dwóch załadunków. Rzeczywiście mogłem jeszcze dodać obok dawnej bazy ASL. Ale zaraz pewnie było by a gdzie była stara baza ASL? Tak to można bawić się w nieskończoność. W skrócie - Wychodząc z restauracji (mając 10%hp) zauważyłem jak gracz Filmbo jedzie na skróty. Później pod prąd. Gracz został zatrzymany. Przedstawiłem powód zatrzymania i wysokość mandatu. Po trzech prośbach o podanie decyzji wciąż nie mogłem się doczekać. Musiałem sam podjąć więc decyzję - brak przyjęcia mandatu. Myślę że gracz dobrze wiedział gdzie popełnił wykroczenie. Dawał tylko "czas" swoim kolegom na załadunek przemytu co wynika nawet z logów. Pozdrawiam.
 2. Vaniliovsky

  Fajny evencik. Polecam!
 3. Vaniliovsky

  Teraz Ty mi odpowiedz na pytanie czy obowiązuje tam taryfikator. Jeśli nie to nie ma żadnego złamania regulaminu. Jeśli tak to jest.
 4. Vaniliovsky

  Zawrócenie.
 5. Vaniliovsky

  Jeżeli na Green Island obowiązuje taryfikator to tak. Zawróciłem.
 6. Vaniliovsky

  Ja udokumentowałem wykroczenie gracza Frea. Jeżeli gracz ten twierdzi iż złamałem przepisy również poproszę o dowód. Każdy może sobie napisać że któryś policjant złamał przepisy i na podstawie tego ma być karany?
 7. Vaniliovsky

  Wystawiony.
 8. Vaniliovsky

  Szanowny generalny inspektorze @H.T.Simple. Widząc braki kadrowe we frakcji Policji postanowiłem złożyć podanie na stanowisko posterunkowego. Nazywam się Bartłomiej. Mam już 20 wiosenek. Obecnie mieszkam w małym mieście niedaleko Lublina a dokładniej w Bełżycach. Skończyłem szkołę - Technikum Informatyczne. Na dzień dzisiejszy pracuję w małej firmie. Praca nie przeszkadza mi na przyjemności. Mam czas aby spokojnie usiąść i pograć na naszym serwerze. Z normą nie będzie żadnego problemu Interesuję się sportami walki i boksem. Uważam, że spełniam wszelkie wymagania do objęcia stanowiska posterunkowego i jestem dobrym kandydatem na to stanowisko. Umiem działać sam a także pod presją. Ciężko jest mnie wytrącić z równowagi. Nie daję się ponosić emocjom. Mój nick na serwerze to Vaniliovsky a id mojej postaci to 70985. Uważam się za osobę kulturalną, miłą i pomocną. Bardzo lubię pracować w grupie, na co dowodem było członkostwo w PTS Klubie czy w administracji. Moją przygodę na serwerze PTS zacząłem w lutym w 2017 roku. Tak to już trzy lata tej przygody Leci Na serwerze miałem okazję pracować w wielu firmach i we wszystkich frakcjach, także w policji za czasów Raidena czy Naimada Było to coś około 7 miesięcy w policji Byłem też zarówno szefem jak i vice szefem różnych firm i frakcji na serwerze. Nie jestem osobą która zmienia firmy czy frakcje co miesiąc. Dlatego ze swojej strony mogę obiecać, iż jeżeli dostałbym szansę pracy w tej frakcji to nie zrezygnuję po miesiącu. Regulamin serwera, frakcji, przepisów drogowych czy taryfikator nie są mi obce. W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą na serwerowym discordzie Dobrego dnia Proszę o rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam Vanil
 9. Vaniliovsky

  @Wito-rop, @Boostnh, @Amcia, @VejdeR, @Ksiaze przypominam o wysłaniu ss do @Zykfrydes ze statystyk z F4 do godziny 1:00 w sobotę.
 10. Vaniliovsky

 11. Vaniliovsky

  Z przymrużeniem oka
 12. Vaniliovsky

  W związku z tym iż po skargach widać że funkcja administratora to nie dla mnie złożyłem na "ręce" Pawelo rezygnację. Wszystko dla dobra serwera Zadowoleni? Może ktoś "inny" będzie spełniał wasze zachcianki o każdej porze 7 dni w tygodniu przez 24/7. Czekanie miesiąc na warsztat ciekawe. No cóż. Trochę przykro. Maksymalnie trwało to może kilka dni przez mój brak czasu. Szkoda że ktoś nie docenia robienia zleceń. Jeśli wy myślicie że jest to pięć minut roboty to spoko. Administracji zaś życzę powodzenia
 13. Vaniliovsky

  Mój błąd. Przepraszam Timber i Mecha. W żaden sposób nie było to celowe działanie. Kasa oczywiście zostanie zwrócona na konta firm. Dobrze że wszystko się już wyjaśniło.
 14. Zapraszam Pana na serwerek

 15. elo, dawaj swojego fb na privie xD
  Nawet nie pamiętam czy mam VaniliaHajsPL

  1. Cropek.
  2. Vaniliovsky

   Vaniliovsky

   Wbijaj na DC i napisz co chcesz. Na samym dole masz zapro w linku.

    

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines