Neige

Truckers

Community Reputation

109 Dobra

About Neige

 • Rank
  Big Trucker

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Neige
 • Lokalizacja
  Szczecin

Recent Profile Visitors

1313 profile views
 1. Neige

  Nick: Zalus ID: 103079 Powod: Na prośbę gracza. Zwolniony 18.01.2021, godz. 17:37.
 2. Neige

  @Sonny91 zostałeś przyjęty. Zgłoś się w celu dodaniando firmy. Nabór trwa dalej.
 3. Neige

  @ikszt3r zostałeś przyjęty. Zgłoś się do mnie lub DonQ w grze.
 4. Neige

  @AstralFLex zostałeś przyjęty. W celu dodania do firmy zgłoś się do mnie lub do DonQ. Nabór trwa dalej!
 5. Neige

  Niestety @Prawol, nie chcemy kolejnego skoczka w firmie, także muszę... Hehe, żartowniś ja, oczywiście jesteś przyjęty. Zgłoś się potem tam, żeby dodać do firmy. Nabór trwa dalej, zachęcam do składania podań.
 6. Neige

  Nick: MafixV1 ID: 102851 Powód: Na prośbę gracza. Zwolniony 04.01.2021, godz. 16:39.
 7. Neige

  Nick: JonSlim ID: 122162
 8. Neige

  Awans: @Rajzer
 9. Neige

  HoHoHo!!! Z okazji świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy złożyć życzenia: pogodnych, radosnych, spokojnych, spędzonych w gronie najbliższych świąt. Z tej też okazji pod choinkę chcielibyśmy Wam dać mały prezencik w wysokości 50 000$. Dodatkowo, każdy, który zarobi 10 000$ będzie zwolniony z normy w tym tygodniu. Zarząd Zoomie * po odbiór prezentu zgłaszamy się do Neige
 10. Neige

  Witam. Mam na imię Andrzej. Mam 23 lata oraz mieszkam w Szczecinie. Interesuję się piłką nożną przede wszystkim. Na co dzien pracuję. Chciałbym dołączyć do Waszej firmy, ponieważ chciałbym trochę pomóc. Jestem aktywnym graczem, dlatego też dużo nabijam kursów. Posiadam także ponad 5,5k score. W Zoomie byłem już, dlatego znam troszkę firmę. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
 11. Neige

  Nick: Neige ID: 71158 Powód: Tak jak już pisałem na priv. Przepraszam, że tak krótko. Zwolniony o 14:12 dnia 07.12.2020. Bez kary, ponieważ mimo krótkiego pobytu nie przyniosłeś firmie straty.
 12. Neige

  Witam. Piszę tutaj podanie, ponieważ chciałbym dołączyć do firmy Petrol. Jestem Neige, posiadam ponad 5,5k score. Posiadam ponad trzy letnie doświadczenie na serwerze. Woziłem przeróżne towary. Byłem w firmach takich jak Speeder Transport, Zoomie, Mecha Industries oraz u Was. Pracowałem także we frakcji Pomoc Drogowa. Jestem aktywnym graczem, który angażuje się w życie firmy. Nie jestem osobą konfliktową, czy osobą, która lubi z kimś się sprzeczać. ZAWSZE dbam o dobro firmy i nie wyobrażam sobie, żeby pracownik mógłby inaczej. Chciałbym do Was dołączyć, ponieważ życie na truckerce jest nudne, a życie firmowe jest o wiele ciekawsze grając na serwerze. Macie bardzo rozbudowaną firmę z filiami, paliwo macie za połowę ceny co jeszcze bardziej zachęca, aby dołączyć w Wasze szeregi. W dodatku pracuje u Was mój kolega z tego samego miasta, co pozwoli na początku zaaklimatyzować się w firmie. Z dodatkowych informacji to mam na imię Andrzej oraz mam 23 lata. Żyję w mieście Szczecin, nie tak blisko morza, jak duża część Polski uważa, bo aż 100 km od niego. Interesuję się piłką nożną. I to chyba tyle, bo nic ciekawego więcej nie ma. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone. Szerokości na drodze!