Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Scjargh

Truckerzy

Scjargh last won the day on June 5

Scjargh had the most liked content!

Community Reputation

542 Wzorowa

About Scjargh

 • Rank
  Lubi kulki 5.56mm NATO
 • Birthday 10/23/2001

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Scjargh aka Scjardż

Recent Profile Visitors

2562 profile views
 1. Najlepszego nubek

 2. Wszystkiego  Najlepszego!! :piwko: :urodzinki:  :birthday2:

 3. Najlepszego Skjargś :urodzinki:

 4. Najlepszego! :D

 5. Sto lat kasztanowcu! :D

 6. Wszystkiego najlepszego Szymek !! uwu owo

  1. Scjargh

   Scjargh

   UuwWwuU
   Dziengi Szalona zielona skapretko <3

 7. Scjargh

  @Pawelo sorki za głos w sprawie nie związanej ze mną. To jest bug. Korzystasz z czarnego motywu, tymczasem Cudak korzysta z białego Tak jest już od jakiegoś czasu... Od początku chyba nawet #EDIT Chociaż jak teraz przełączyłem to tego nie ma... ciekawe (na lapku sprawdzam) Może to bug związany z używaniem wersji mobilnej? Co jak przełączysz na tryb komputerowy w przeglądarce mobilnej?
 8. Scjargh

  Karta sieciowa "Ethernet" nie ma poprawnej konfiguracji protokołu IP Witam mam problem mianowicie internet po kablu mi nie działa. Laptop widzi, że jest podłączony do sieci, której nie może zidentyfikować. Usuwałem sterowniki karty sieciowej, próbowałem je zaktualizować ale nic nie zadziałało. System również formatowałem i problem pozostał. DHCP jest włączone, adres IP uzyskuje automatycznie, po wpisaniu adresu IP (brama i maska) ręcznie problem dalej występuje Dodatkowo router nie dostaje informacji że mój laptop "próbuje nawiązać z nim kontakt" na ubuntu Internet śmiga @EDIT: Po połęczeniu komputerka z wifi i porównaniem informacji pod ipconfig/all zauważyłem, że mimo dla ethernethu DHCP jest włączone to nie dostaje on ,,Default Gateway"a https://imgur.com/yFovgU1 EDIIIT: Problem rozwiązany switch nawalił i trzeba było go zresetować
 9. Nick: Scjargh Score: ciężko sprawdzić z telefonu Powód: Cóż... Z bólem to piszę bo nie spodziewałem się nagłej zmiany planów. Zaatakował mnie brak czasu i nawet nie mam za bardzo kiedy wejść na komputer. Szykowało się z 1.5 miesiąca siedzenia przy pc a wyszło iż prawie nie mam kiedy na 10 min siąść Zaah i Bober dziękuję za szanse ii no ogarneliście zgrany zespół z którym się przyjemnie gra i współpracuje jak na razie pewnie znikam z peteesika :C Do zobaczenia i czekamy na powrót, obyś wrócił do nas bo się obrazimy (to nei groźba) Zwolniony o 18:29:19 dnia 20.07.2019r. //B.
 10. Scjargh

  @Cumster Jesteś wielGi
 11. Scjargh

  wrak helki: https://imgur.com/Jnm3L3K
×