Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Frea

Truckerzy

Frea last won the day on March 4

Frea had the most liked content!

Community Reputation

447 Wzorowa

6 Followers

About Frea

 • Rank
  Kapibara
 • Birthday 10/07/1999

Contact

 • Steam
  Pan Wołodyjowski

Informations

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Kobieta
 • Zainteresowania
  Biologia i pisarstwo
 • Nick
  Frea
 • Lokalizacja
  Pod kocykiem

Recent Profile Visitors

3774 profile views
 1. Frea

  Nick: Frea ID: 72545 Imię i nazwisko: Sherlock Holmes
 2. Frea

  Witam szanowny zarząd firmy Arche&Telos. Na imię mi Aleksandra i mam 20 lat. Obecnie nie studiuję, gdyż zrezygnowałam z dotychczas obranego kierunku i myślę o podjęciu studiów na kierunku Zootechnika wraz z początkiem października. Interesuję się biologią, głównie ornitologią, a także astronomią. Uwielbiam czytać książki, co często skutkuje tym, że znoszę ich do domu więcej niż jestem w stanie przeczytać i zmieścić na półkach :E Ale to bynajmniej nie przeszkadza mi w kupowaniu kolejnych serii. Lubię czasem posłuchać muzyki, lecz jestem w tej kwestii dość wybredną osobą i nie słucham ściśle tylko jednego gatunku. Jednakże nie lejąc dłużej wody, każdy kto mnie zna wie, że najchętniej przepierdzielam mnóstwo swojego czasu na granie w przeróżne gry I to właśnie to mnie tu sprowadza. Na PTS-ie zaczęłam grać już ładne 3 lata temu i można mnie tam spotkać pod nickiem Frea. Przez ten czas udało mi się nazbierać ponad 8k score i pracować w wielu firmach i frakcjach takich jak Pol-Trans, Sprunk-Trans, Petrol, Zoomie, Policja czy Pomoc Drogowa, gdzie można było zobaczyć mnie ostatnimi czasy. Czyim pracownikiem byłam, ten wie, że raz przyjęta do firmy spędzam w niej wiele miesięcy i raczej przez ten czas nie próżnuję :E Zawsze chciałam pojeździć Secu, lecz chęć tą zwykle odkładałam na później, dlatego pomyślałam, że może wreszcie nadszedł czas aby spróbować. Mam nadzieję że szanowny zarząd pozwoli mi spełnić moje marzenie i pozytywnie rozpatrzy moje podanie Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia!
 3. Frea

  Nick: Frea Id postaci: 72545 Powód zwolnienia: Brak akceptacji nowego regulaminu. Przejście na truckerke. Dzięki za cały ten wspólnie spędzony czas na serwerze pedekowe napy! Okres jaki został przepracowany: 4 miesiące i 2 dni Zwolniona o 8:45 bez kary score.
 4. Frea

  Jestem na nie, nowych graczy taki reset nie przyciągnie moim zdaniem, bo niby czemu by miała, jaka to dla nich różnica czy starzy wyjadacze mają więcej score czy mniej. Będzie ich się pojawiać w dalszym ciągu znikoma ilość tak jak dotychczas. Serwer straci za to prawie na pewno mnóstwo graczy stałych, bo na pewno pojawiłoby się wśród części z nich oburzenie lub brak chęci do zaczynania wszystkiego od nowa. Dlatego właśnie według mnie reset statystyk nie ma aktualnie zbytniego sensu.
 5. Najlepszego Kabiaren!

 6. Zdrówka i Spełnienia Marzeń! :):urodzinki:

 7. DarXe

  Wszystkiego najlepszego! 

 8. Happy Birthday. :) 

 9. Wszystkiego najlepszego

 10. Sto lat Freła!! :birthday2: :uszanowanko:

 11. Wszystkiego najlepszego Kapibaro! :E

 12. Przepraszam bardzo panów ministrów @Lemon. i @Vaniliovsky ja nie powiedziałam nigdzie, że się zwalniam z Zoomie więc prosiłabym żeby mnie szybciutko dodać spowrotem, odchodzę tylko ze stanowiska, nie powiedziałam że z firmy. 

  1. Lemon.

   Lemon.

   Przepraszam bardzo panią szanowną @Frea, żaden z nas Cię nie zwalniał, Lipazy tym bardziej nie, bo dopiero parę godzin temu otrzymał panel, a ostatnio aktywny był wczoraj w okolicach godziny 22.

  2. Frea

   Frea

   Nie mam rangi na discordzie, nie ma mnie w składzie firmy :E Wydawało mi się to raczej jednoznaczne

  3. Lemon.

   Lemon.

   To nie mam pojęcia kto mógł Cię zwolnić, bo na pewno nie my, ani zabrać rangę na dc :O

 13. Frea

  Witajcie raczki, niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy, a w tym wypadku niestety kończy się dość szybko. Jak pewnie słyszeliście jestem zmuszona zrezygnować ze stanowiska szefa naszej firmy, może i już, a może dla innych dopiero, po dwóch miesiącach. Wpłynęły na to różne czynniki, mam niestety coraz mniej czasu, który mogę poświęcić na grę na serwerze, w związku z chociażby zmianą miejsca mojego pobytu na czas studiów, a także z powodu samych studiów. Moje chęci do gry też już trochę zdążyły się skurczyć. Spędziłam w Zoomie łącznie, nie licząc krótkiej miesięcznej przerwy, ładne półtora roku i nigdy nie pomyślałabym, że kiedyś tyle czasu poświęce na grę w jednej firmie, najpierw jako zwykły szary pracownik, następnie przez dość długi okres czasu - Vice-szef i teraz przez chwilę jako szefowa :D. Chciałabym z tego miejsca podziękować ponownie mojemu poprzednikowi @Revzik* za zaufanie i powierzenie mi tej funkcji, @Petron oraz @Rysjo za wsparcie, pomoc, współpracę i wspólną grę oraz wszystkim pracownikom którzy przewineli się przez ten krótki czas przed firmę. Na dniach ministerstwo firm zdecyduje kto zastąpi moje miejsce. Mam nadzieję, że dokona właściwego wyboru i Zoomie będzie w dalszym ciągu rozwijało się jako jedna ze starszych firm na serwerze Mam nadzieję, że wszystko jakoś się wkrótce ułoży. To już wszystko co chciałam Wam powiedzieć, trzymajcie się cieplutko i do zobaczenia!
 14. Frea

  Nick: Kasztan322 ID: 6130 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza. // Zwolniony o 15:24
×