Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Frea

Women

Frea last won the day on August 29

Frea had the most liked content!

Community Reputation

428 Wzorowa

6 Followers

About Frea

 • Rank
  Kapibara
 • Birthday 10/07/1999

Contact

 • Steam
  Pan Wołodyjowski

Informations

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Kobieta
 • Zainteresowania
  Biologia i pisarstwo
 • Nick
  Frea
 • Lokalizacja
  Pod kocykiem

Recent Profile Visitors

3062 profile views
 1. Przepraszam bardzo panów ministrów @Lemon. i @Vaniliovsky ja nie powiedziałam nigdzie, że się zwalniam z Zoomie więc prosiłabym żeby mnie szybciutko dodać spowrotem, odchodzę tylko ze stanowiska, nie powiedziałam że z firmy. 

  1. Lemon.

   Lemon.

   Przepraszam bardzo panią szanowną @Frea, żaden z nas Cię nie zwalniał, Lipazy tym bardziej nie, bo dopiero parę godzin temu otrzymał panel, a ostatnio aktywny był wczoraj w okolicach godziny 22.

  2. Frea

   Frea

   Nie mam rangi na discordzie, nie ma mnie w składzie firmy :E Wydawało mi się to raczej jednoznaczne

  3. Lemon.

   Lemon.

   To nie mam pojęcia kto mógł Cię zwolnić, bo na pewno nie my, ani zabrać rangę na dc :O

 2. Frea

  Witajcie raczki, niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy, a w tym wypadku niestety kończy się dość szybko. Jak pewnie słyszeliście jestem zmuszona zrezygnować ze stanowiska szefa naszej firmy, może i już, a może dla innych dopiero, po dwóch miesiącach. Wpłynęły na to różne czynniki, mam niestety coraz mniej czasu, który mogę poświęcić na grę na serwerze, w związku z chociażby zmianą miejsca mojego pobytu na czas studiów, a także z powodu samych studiów. Moje chęci do gry też już trochę zdążyły się skurczyć. Spędziłam w Zoomie łącznie, nie licząc krótkiej miesięcznej przerwy, ładne półtora roku i nigdy nie pomyślałabym, że kiedyś tyle czasu poświęce na grę w jednej firmie, najpierw jako zwykły szary pracownik, następnie przez dość długi okres czasu - Vice-szef i teraz przez chwilę jako szefowa :D. Chciałabym z tego miejsca podziękować ponownie mojemu poprzednikowi @Revzik* za zaufanie i powierzenie mi tej funkcji, @Petron oraz @Rysjo za wsparcie, pomoc, współpracę i wspólną grę oraz wszystkim pracownikom którzy przewineli się przez ten krótki czas przed firmę. Na dniach ministerstwo firm zdecyduje kto zastąpi moje miejsce. Mam nadzieję, że dokona właściwego wyboru i Zoomie będzie w dalszym ciągu rozwijało się jako jedna ze starszych firm na serwerze Mam nadzieję, że wszystko jakoś się wkrótce ułoży. To już wszystko co chciałam Wam powiedzieć, trzymajcie się cieplutko i do zobaczenia!
 3. Frea

  Nick: Frea Okres urlopu: 12.08-25.08 Nie ma mnie dla nikogo. Nie będę zaglądać również na forum, więc wszelkie sprawy zgłaszajcie w tym czasie do @Rysjo
 4. Frea

  Nick: Kasztan322 ID: 6130 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza. // Zwolniony o 15:24
 5. Frea

  Witajcie! Kolejny tydzień, jak i wypłaty za nami, a wrzesień zbliża się małymi kroczkami. Z zasilonymi portfelami i mam nadzieję uśmiechami na twarzach czas wkroczyć w nowy tydzień. Przyszedł również czas na awanse. A oto i one: @Lampard ->Doświadczony Zoomiarz @MELISSAA -> Doświadczony Zoomiarz @drftmn -> Doświadczony Zoomiarz @Wiciu -> Zoomiarz To już wszystko, życzę Wam miłego tygodnia i do zobaczenia w grze!
 6. Frea

  Nick: Alvin ID: 77069 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza. // Zwolniony o 0:22
 7. Frea

  Witajcie raczki! Widzę, że większość z Was dalej sobie leniuchuje W tym tygodniu nasze szeregi opuścił nasz Vice-szef @Petron. Chciałabym z tego miejsca podziękować mu za pomoc za prowadzenie firmy w ciągu ostatniego miesiąca, a także a owocną i długą współpracę podczas wspólnego Vice-szefowania :3 Mamy nadzieję, że mimo wszystko jeszcze kiedyś u nas zawitasz. A teraz czas na cotygodniowe awanse: @Kasztan322 -> Doświadczony Zoomiarz @TenZly -> Doświadczony Zoomiarz Byłoby ich więcej gdybyście się tak nie lenili A więc to wszystko na dziś, jak zawsze życzę Wam miłego weekendu i nadchodzącego nowego tygodnia!
 8. Frea

  Nick: Toffik ID: 32841 Powód: Długa nieobecność, nie przejście okresu próbnego. // Zwolniony o 13.06 Nick: Revzik ID: 38931 Powód: Dwa lata u nas Ci już zdecydowanie wystarczą. (to on kazał mi tak napisać ) //Zwolniony o 13:04, dzięki za wszystko co dla nas zrobiłeś szefie i za późniejszą pomoc i bycie mentorem w ogarnianiu szefowania :3
 9. Frea

  Witajcie! Kolejny tydzień za nami. Tym razem widzę, że najwyraźniej większość z Was korzysta sobie z wakacji, czego efektem są trochę mniejsze zarobki niż zwykle Nie mniej jednak nadszedł czas zasłużonych awansów, a troszkę ich się nazbierało. Wyglądają one następująco: @Lampard ->Zoomiarz @MELISSAA ->Zoomiarz @drftmn -> Zoomiarz @Grubcio -> Doświadczony Zoomiarz @Lipazy -> Zoomiacha Okres próbny przechodzą natomiast: @dam1aneq @Wiciu To już wszystko, życzę Wam miłego tygodnia i do zobaczenia w grze!
 10. Frea

  Hej Wam! Zlecenie goni zlecenie, tydzień leci za tygodniem. Nie zapomniałam o ogłoszeniu i z uwagi na późną porę, szybciutko przedstawiam Wam wyczekiwane przez Was awanse @Kasztan322 -> Zoomiarz @Iwanowicz -> Zoomiarz @TenZly -> Zoomiarz @Snajperos -> Zoomiarz No, to już wszystko na dziś Życzę Wam miłego tygodnia i do zobaczenia w grze!
 11. Frea

  Witajcie raczki! Wypłaty rozdane, przyszedł więc czas na krótkie ogłoszenie i awanse Cieszy mnie, że tak wielu z was zaangażowało się w ostatnie zlecenie i mam nadzieję, że większa premia za kurs związana z jego większą wartością, miło zaskoczyła wasze portfele. A przechodząc do awansów... Okres próbny przechodzą: @Lampard @MELISSAA @drftmn Awans natomiast otrzymuje: @Grubcio -> Zoomiarz To wszystko na dziś, życzę wam miłego weekendu i tygodnia Do zobaczenia w grze!
 12. Frea

  Nick: Dratwoo ID: 36010 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza //zwolniony o 19.30, wróć do nas jeszcze
 13. Frea

  Witajcie raczki! Pierwszy tydzień pod moim szefowaniem już za nami i Zoomie nadal stoi W tym tygodniu naprawdę sporo nas przybyło, co niezmiernie mnie cieszy, gdyż nie spodziewałam się takiego obrotu spraw :3 Nowa filia z wyznaczoną strefą hotelową już stoi i funkcjonuje, a z tego co widziałam cieszy się nawet dużym powodzeniem w użytkowaniu. Myślę, że @Revzik* należą się ponownie ogromne podziękowania. Odwaliłeś kawał dobrej roboty Lekko zmodyfikowany został również nasz tabor pojazdów ogólnodostępnych. Sprzedane zostały 3 pojazdy typu DFT-30, a na ich miejsce zakupione zostały 2 pojazdy typu Benson oraz 1 Rumpo. Dbajcie o nie i nie topcie za często A teraz czas na upragnione awanse :3 W tym tygodniu okres próbny przechodzą: @Kasztan322 @Iwanowicz @TenZly @Snajperos Awans dostaje natomiast: @Lipazy -> Doświadczony Zoomiarz To wszystko na dziś, szerokości!
 14. Frea

  Nick: YungNut ID: 108909 Reason: Long unpresence Dismissed at 21:06
 15. Frea

  Na okres wakacji zmienione zostają następujące punkty regulaminu: 1.7 Każdej osobie zatrudnionej w firmie przysługuje 12 dni urlopu na miesiąc. Zarząd dopuszcza wyjątki (wcześniej zatwierdzone przez prywatną wiadomość). Urlop nie przysługuje pracownikom na okresie próbnym. 4.1 Każdy pracownik musi wyrobić normę tygodniową w wysokości 25 000$ zarobionych pieniędzy. English version:
×