Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Frea

Truckerzy

Frea last won the day on April 10

Frea had the most liked content!

Community Reputation

511 Wzorowa

7 Followers

About Frea

 • Rank
  Kapibara
 • Birthday 10/07/1999

Contact

 • Steam
  Pan Wołodyjowski

Informations

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Kobieta
 • Zainteresowania
  Biologia i pisarstwo
 • Nick
  Frea
 • Lokalizacja
  Pod kocykiem

Recent Profile Visitors

4098 profile views
 1. Frea

  Taka akcja na ekranie logowania. W rolach głównych: @Lampard @Daria.
 2. Frea

  ID: 72545 Okres(od kiedy do kiedy): 18.05 - 24.05
 3. Frea

  Gracz NaimadSh zwracał się do mnie w sposób obraźliwy oraz w sposób seksistowski, a także w ten sam sposób odnosił się w stosunku do kobiet. Gra grą, ale wypadałoby żeby gracze nie obrażali siebie nawzajem w taki sposób, nawet jeśli uważają, że w stosunku do mniejszości na serwerze mogą to robić. Starałam się odpowiadać na te zaczepki żartem i się nie przejmować, ale jest mi naprawdę przykro, że zostałam potraktowana w ten sposób.
 4. Frea

  O ile dobrze pamiętam, w odpowiedzi na napisane przeze mnie wczoraj odwołanie Vaniliovsky sam przyznał się do tego, że zawrócił w tamtym miejscu. Myślę, że warto by zajrzeć do tego posta umieszczonego z tego co mi wiadomo przez inspektora w archiwum.
 5. Frea

  Poruszałam się Securicarem po autostradzie biegnącej od wyspy San Fierro w stronę wyspy Green Island, natomiast Vanilliovsky po przeciwnym pasie, w przeciwnym kierunku. Po zmierzeniu mi prędkości, funkcjonariusz włączył koguty w swoim Rancherze, puścił binda o zatrzymaniu i wykorzystał lukę w murku oddzielającym oba pasy do zawrócenia za mną w pościg, do czego wedle regulaminu nie miał prawa, gdyż nie przekroczyłam prędkości w czasie pomiaru. Przy zatrzymaniu dodam jeszcze, że najwyraźniej ogarnięty swoistą pychą z powodu złapania gracza z przemytem nie chciał podać mi powodu zatrzymania, a jedynie uparcie podawał wysokość mandatu i pytanie czy przyjmuję owy mandat. Kiedy zwracałam mu uwagę, że w celu mojego zatrzymania złamał regulamin, zaczął również kręcić, twierdząc że dał mi jakiś bliżej mi nie znany sygnał do zawrócenia. Nie mam jednak pojęcia co mógł mieć przez to na myśli, tym bardziej, że jechał zupełnie po innej stronie autostrady i w zupełnie innym kierunku. Jako dowód na to co napisał przytaczam w spoilerze logi z incydentu, z rozmowy wynika, że funkcjonariusz nie zaprzecza, iż zawrócił i twierdzi, że miał do tego prawo.
 6. main_co_robi_zwierzaki_w_zoo_kiedy_nie_ma_zwiedzaj_cych.jpg

  1. Frea

   Frea

   Skąd masz moje zdjęcie :E

 7. Frea

  Nick: Frea ID: 72545 Imię i nazwisko: Sherlock Holmes
 8. Frea

  Nick: Frea Id postaci: 72545 Powód zwolnienia: Brak akceptacji nowego regulaminu. Przejście na truckerke. Dzięki za cały ten wspólnie spędzony czas na serwerze pedekowe napy! Okres jaki został przepracowany: 4 miesiące i 2 dni Zwolniona o 8:45 bez kary score.
 9. Frea

  Jestem na nie, nowych graczy taki reset nie przyciągnie moim zdaniem, bo niby czemu by miała, jaka to dla nich różnica czy starzy wyjadacze mają więcej score czy mniej. Będzie ich się pojawiać w dalszym ciągu znikoma ilość tak jak dotychczas. Serwer straci za to prawie na pewno mnóstwo graczy stałych, bo na pewno pojawiłoby się wśród części z nich oburzenie lub brak chęci do zaczynania wszystkiego od nowa. Dlatego właśnie według mnie reset statystyk nie ma aktualnie zbytniego sensu.
 10. Najlepszego Kabiaren!

 11. Zdrówka i Spełnienia Marzeń! :):urodzinki:

 12. DarXe

  Wszystkiego najlepszego! 

 13. Najlepszego! :D

 14. Happy Birthday. :) 

 15. Dejv

  Wszystkiego najlepszego

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines