Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Frea

Truckerzy

Frea last won the day on August 29 2019

Frea had the most liked content!

Community Reputation

425 Wzorowa

6 Followers

About Frea

 • Rank
  Kapibara
 • Birthday 10/07/1999

Contact

 • Steam
  Pan Wołodyjowski

Informations

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Kobieta
 • Zainteresowania
  Biologia i pisarstwo
 • Nick
  Frea
 • Lokalizacja
  Pod kocykiem

Recent Profile Visitors

3577 profile views
 1. Frea

  Nick z gry: Frea ID postaci: 72545 Imie i nazwisko: Sherlock Holmes
 2. Najlepszego Kabiaren!

 3. Zdrówka i Spełnienia Marzeń! :):urodzinki:

 4. DarXe

  Wszystkiego najlepszego! 

 5. Happy Birthday. :) 

 6. Wszystkiego najlepszego

 7. Sto lat Freła!! :birthday2: :uszanowanko:

 8. Wszystkiego najlepszego Kapibaro! :E

 9. Przepraszam bardzo panów ministrów @Lemon. i @Vaniliovsky ja nie powiedziałam nigdzie, że się zwalniam z Zoomie więc prosiłabym żeby mnie szybciutko dodać spowrotem, odchodzę tylko ze stanowiska, nie powiedziałam że z firmy. 

  1. Lemon.

   Lemon.

   Przepraszam bardzo panią szanowną @Frea, żaden z nas Cię nie zwalniał, Lipazy tym bardziej nie, bo dopiero parę godzin temu otrzymał panel, a ostatnio aktywny był wczoraj w okolicach godziny 22.

  2. Frea

   Frea

   Nie mam rangi na discordzie, nie ma mnie w składzie firmy :E Wydawało mi się to raczej jednoznaczne

  3. Lemon.

   Lemon.

   To nie mam pojęcia kto mógł Cię zwolnić, bo na pewno nie my, ani zabrać rangę na dc :O

 10. Frea

  Witajcie raczki, niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy, a w tym wypadku niestety kończy się dość szybko. Jak pewnie słyszeliście jestem zmuszona zrezygnować ze stanowiska szefa naszej firmy, może i już, a może dla innych dopiero, po dwóch miesiącach. Wpłynęły na to różne czynniki, mam niestety coraz mniej czasu, który mogę poświęcić na grę na serwerze, w związku z chociażby zmianą miejsca mojego pobytu na czas studiów, a także z powodu samych studiów. Moje chęci do gry też już trochę zdążyły się skurczyć. Spędziłam w Zoomie łącznie, nie licząc krótkiej miesięcznej przerwy, ładne półtora roku i nigdy nie pomyślałabym, że kiedyś tyle czasu poświęce na grę w jednej firmie, najpierw jako zwykły szary pracownik, następnie przez dość długi okres czasu - Vice-szef i teraz przez chwilę jako szefowa :D. Chciałabym z tego miejsca podziękować ponownie mojemu poprzednikowi @Revzik* za zaufanie i powierzenie mi tej funkcji, @Petron oraz @Rysjo za wsparcie, pomoc, współpracę i wspólną grę oraz wszystkim pracownikom którzy przewineli się przez ten krótki czas przed firmę. Na dniach ministerstwo firm zdecyduje kto zastąpi moje miejsce. Mam nadzieję, że dokona właściwego wyboru i Zoomie będzie w dalszym ciągu rozwijało się jako jedna ze starszych firm na serwerze Mam nadzieję, że wszystko jakoś się wkrótce ułoży. To już wszystko co chciałam Wam powiedzieć, trzymajcie się cieplutko i do zobaczenia!
 11. Frea

  Nick: Kasztan322 ID: 6130 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza. // Zwolniony o 15:24
 12. Frea

  Witajcie! Kolejny tydzień, jak i wypłaty za nami, a wrzesień zbliża się małymi kroczkami. Z zasilonymi portfelami i mam nadzieję uśmiechami na twarzach czas wkroczyć w nowy tydzień. Przyszedł również czas na awanse. A oto i one: @Lampard ->Doświadczony Zoomiarz @MELISSAA -> Doświadczony Zoomiarz @drftmn -> Doświadczony Zoomiarz @Wiciu -> Zoomiarz To już wszystko, życzę Wam miłego tygodnia i do zobaczenia w grze!
 13. Frea

  Nick: Alvin ID: 77069 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza. // Zwolniony o 0:22
 14. Frea

  Witajcie raczki! Widzę, że większość z Was dalej sobie leniuchuje W tym tygodniu nasze szeregi opuścił nasz Vice-szef @Petron. Chciałabym z tego miejsca podziękować mu za pomoc za prowadzenie firmy w ciągu ostatniego miesiąca, a także a owocną i długą współpracę podczas wspólnego Vice-szefowania :3 Mamy nadzieję, że mimo wszystko jeszcze kiedyś u nas zawitasz. A teraz czas na cotygodniowe awanse: @Kasztan322 -> Doświadczony Zoomiarz @TenZly -> Doświadczony Zoomiarz Byłoby ich więcej gdybyście się tak nie lenili A więc to wszystko na dziś, jak zawsze życzę Wam miłego weekendu i nadchodzącego nowego tygodnia!
×