Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Frea

Women

Frea last won the day on July 6

Frea had the most liked content!

Community Reputation

362 Wzorowa

5 Followers

About Frea

 • Rank
  Kapibara
 • Birthday 10/07/1999

Contact

 • Steam
  Pan Wołodyjowski

Informations

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Kobieta
 • Zainteresowania
  Biologia i pisarstwo
 • Nick
  Frea
 • Lokalizacja
  Pod kocykiem

Recent Profile Visitors

2845 profile views
 1. Frea

  @TOFFIK wskakuj na pokład! Zgłoś się do mnie @Petron lub @Rysjo na serwerze w celu dodania do firmy Nabór trwa dalej, wciąż mamy jedno wolne miejsce.
 2. Frea

  Nazwa firmy: Zoomie Nick szefa: Frea Okres abonamentu: 8 tygodni Ilość stacji: 2
 3. Frea

  Witajcie raczki! Wypłaty rozdane, przyszedł więc czas na krótkie ogłoszenie i awanse Cieszy mnie, że tak wielu z was zaangażowało się w ostatnie zlecenie i mam nadzieję, że większa premia za kurs związana z jego większą wartością, miło zaskoczyła wasze portfele. A przechodząc do awansów... Okres próbny przechodzą: @Lampard @MELISSAA @drftmn Awans natomiast otrzymuje: @Grubcio -> Zoomiarz To wszystko na dziś, życzę wam miłego weekendu i tygodnia Do zobaczenia w grze!
 4. Frea

  Nick: Dratwoo ID: 36010 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza //zwolniony o 19.30, wróć do nas jeszcze
 5. Frea

  Zlecenie #1025 Firma Wiwang zleca przewóz 2400t Routery (398) z Hurtownia wielobranżowa (85) do Komisariat (10). Szczegóły kontraktu: Ilość towaru: 2400t Czas: do 18.07.2019 godzina 20:00 Wynagrodzenie: 120.000$ Kara: 180.000$
 6. Frea

  Witajcie raczki! Pierwszy tydzień pod moim szefowaniem już za nami i Zoomie nadal stoi W tym tygodniu naprawdę sporo nas przybyło, co niezmiernie mnie cieszy, gdyż nie spodziewałam się takiego obrotu spraw :3 Nowa filia z wyznaczoną strefą hotelową już stoi i funkcjonuje, a z tego co widziałam cieszy się nawet dużym powodzeniem w użytkowaniu. Myślę, że @Revzik* należą się ponownie ogromne podziękowania. Odwaliłeś kawał dobrej roboty Lekko zmodyfikowany został również nasz tabor pojazdów ogólnodostępnych. Sprzedane zostały 3 pojazdy typu DFT-30, a na ich miejsce zakupione zostały 2 pojazdy typu Benson oraz 1 Rumpo. Dbajcie o nie i nie topcie za często A teraz czas na upragnione awanse :3 W tym tygodniu okres próbny przechodzą: @Kasztan322 @Iwanowicz @TenZly @Snajperos Awans dostaje natomiast: @Lipazy -> Doświadczony Zoomiarz To wszystko na dziś, szerokości!
 7. Frea

  Nick: YungNut ID: 108909 Reason: Long unpresence Dismissed at 21:06
 8. Frea

  Na okres wakacji zmienione zostają następujące punkty regulaminu: 1.7 Każdej osobie zatrudnionej w firmie przysługuje 12 dni urlopu na miesiąc. Zarząd dopuszcza wyjątki (wcześniej zatwierdzone przez prywatną wiadomość). Urlop nie przysługuje pracownikom na okresie próbnym. 4.1 Każdy pracownik musi wyrobić normę tygodniową w wysokości 25 000$ zarobionych pieniędzy. English version:
 9. Frea

  Witam całą naszą złomiastą ekipkę! Na początku mojego pierwszego ogłoszenia chciałabym bardzo mocno podziękować @Revzik* za zaufanie jakim obdarzył nie tylko mnie, ale i @Petron oraz @Rysjo, a także za to, że prowadził naszą firmę przez tak długi czas, w tak owocny sposób. Za Twojej kadencji Zoomie rozkwitło i na nowo osiągnęło czasy świetności. Byłeś wspaniałym szefem i będzie nam Cię brakowało na tym stanowisku Mam nadzieję, że nikt nie czuje się mocno urażony tym, że przypadło mi poprowadzić Zoomie dalej Będę dzielnie kontynuowała dzieło mojego poprzednika i starała się nie doprowadzić do jego upadku Do zarządu, tak jak wspomniał @Revzik* dołączył dziś @Rysjo. Jeśli macie jakąś sprawę, a ja lub @Petron będziemy nieobecni, możecie zwracać się również do Niego. Już bardzo niedługo możecie się też spodziewać odbioru zaprojektowanej przez @Revzik* nowej, przestronniejszej filli Mamy też wraz z zarządem dla Was małą niespodziankę. Już od tego tygodnia norma zostaje zmniejszona do 25k na tydzień, na okres całych wakacji! Będzie Wam przysługiwał również dłuższy okres urlopu, który wynosić będzie 12 dni na miesiąc. Mam nadzieję, że wiatr zmian przyniósł dla Was same dobre wieści i będzie się nam wszystkim miło współpracowało Szerokości i do zobaczenia na drogach San Andreas! English version:
 10. Frea

  Nick: Frea ID postaci: 72545 Nazwa firmy: Zoomie ID firmy: 12 Data przejęcia szefa: 29.06.2019 Sposób przejęcia*: z rąk do rąk
 11. Frea

  Nick: Milian ID: 106566 Powód: Długa nieobecność. Zwolniony bez kary score o 17.11
 12. Frea

  Nick: Orzeł ID: 421 Powód: Długa nieobecność. Zwolniony bez kary score - 0.02 Nick: Linshi ID: 50468 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza. Zwolniony bez kary score. Zwolniony o godzinie 0.05 Nick: Killerek ID: 8669 Powód: Działanie na szkodę firmy. (1.15 Bezwzględnie zakazuje się przetrzymywania przemytów oraz ładunków przeładowanych na bazie firmy. Złamanie tego punktu regulaminu skutkuje natychmiastowym zwolnieniem z karą -400 score.) Zwolniony z karą -400 score. Przykro nam, że tak się stało i że musimy to zrobić, ale jeśli będziesz chciał to wróc do nas kiedyś
×