Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Frea

Women

Frea last won the day on October 24 2018

Frea had the most liked content!

Community Reputation

283 Dobra

5 Followers

About Frea

 • Rank
  Kapibara
 • Birthday 10/07/1999

Contact

 • Steam
  Pan Wołodyjowski

Informations

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Kobieta
 • Zainteresowania
  Biologia i pisarstwo
 • Nick
  Frea
 • Lokalizacja
  Pod kocykiem

Recent Profile Visitors

2387 profile views
 1. Frea

  Nick: Milian ID: 106566 Powód: Długa nieobecność. Zwolniony bez kary score o 17.11
 2. Frea

  Nick: Orzeł ID: 421 Powód: Długa nieobecność. Zwolniony bez kary score - 0.02 Nick: Linshi ID: 50468 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza. Zwolniony bez kary score. Zwolniony o godzinie 0.05 Nick: Killerek ID: 8669 Powód: Działanie na szkodę firmy. (1.15 Bezwzględnie zakazuje się przetrzymywania przemytów oraz ładunków przeładowanych na bazie firmy. Złamanie tego punktu regulaminu skutkuje natychmiastowym zwolnieniem z karą -400 score.) Zwolniony z karą -400 score. Przykro nam, że tak się stało i że musimy to zrobić, ale jeśli będziesz chciał to wróc do nas kiedyś
 3. przepraszam+mam+pytanie+bo+ogólnie+patrzę+na+zlecenia+firmowe+i+chciałem+się+zapytać+czy+można+wziąść+przeterminowane+zlecenie+???+chodzi+o+to+że+jak+są+zlecenia+np.+do+zaplecze+biedronki+i+towar+to+tam+jest+czas+i+data+dowozu+czy+można+wziąść+towar+po+dacie? 

 4. Frea

  Nick: Evilia ID: 22596 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza. //Zwolniona 31.03.2019 o godzinie 23.10.
 5. Frea

  Ja Frea podpisuje pełny kontrakt z firmą Center-Trans na okres miesiąca i zobowiązuje się na przepracowanie go w pełni swoich możliwości 31.03.2019.
 6. Frea

  Najlepszego bananie jeden :E:urodzinki:

  Weź no zajrzyj do nas jeszcze kiedyś :D

 7. Spełnienia marzeń Orłą!  :birthday2:

 8. Frea

  Ja Frea podpisuje próbny kontrakt na okres 10 dni z firmą Center-Trans i zobowiązuje się do przepracowania go w pełni swoich możliwości21.03.2019.
 9. Frea

  Witam zarząd firmy Center Trans. Na imię mi Aleksadra i mam 19 lat. Obecnie studiuję Pedagogikę, ale jestem nawet więcej niż pewna, że swoją przyszłość powiążę jednak z moją ukochaną biologią. Jestem osobą dość pedantyczną i cierpliwą, co już nieraz przydało i ciągle przydaje mi się w życiu. Lubuję się w pracy twórczej, czasem rysując, rzadziej pisząc powieści i opowiadania, gdyż od blisko roku gdzieś uciekł mi mój dawny zapał do tego hobby (pracuję nad tym ). Interesuję się biologią, w szczególności ornitologią, a także astronomią. Lubię pływać i czytać książki, głównie science-fiction. W porządku, dość o mnie, czas na informacje dotyczące serwera. Na sampie tak samo jak na MTA gram pod nickiem Frea (UID 245). Od kiedy dołączyłam do serwera mniej więcej w połowie stycznia, uzbierałam do momentu pisania tego podania 90 score. Do pracy w firmie potrafię przyłożyć się dość mocno, co na platformie MTA pokazywałam już nie jeden raz. Na sampie również nie zamierzam lekceważyć swoich obowiązków. Zapoznałam sie z regulaminem. Dziękuję za przeczytanie mojego podania i liczę na jego pozytywne rozpatrzenie. Frą.
 10. Frea

  Nick: Rose ID: 105130 Powód: Gracz ten wielokrotnie włamywał się wczoraj na bazę Zoomie, z początku zapewnił, że wyjdzie z jej terenu, jednak tego nie zrobił. Starał się bezskutecznie wysadzić naszą stację benzynową podczas tankowania pracowników, kilka razy zabijał gracza @Petron a następnie zwrakował wszystkie pojazdy prywatne stojące na naszym firmowym parkingu. Po zgłoszeniu sytuacji do @Vaniliovsky, który w tamtym momencie wszedł na serwer i dostarczeniu dowodów, Rose został ukarany godziną więzienia z informacją, że jeśli jeszcze raz będzie zachowywał się w ten sposób, zostanie ukarany banem. Dziś w godzinach porannych zastaliśmy ponownie zwrakowane wszystkie pojazdy prywatne na naszej bazie. Wnoszę o ukaranie wyżej wymienionego gracza. Screenshoty: https://imgur.com/a/CGbntQh
 11. Frea

  Nick: Zykfrydes ID: 67117 Powód: Zwolnienie za porozumieniem stron bez kary score. Ogromne dzięki za wkład w rozwój firmy i czekamy na Twój powrót! Zwolniony o 12.30
 12. Frea

  Nick: Janiec ID: 58373 Powód: 3.1 Pracownik, który złoży podanie do innej frakcji bądź firmy, zostaje w trybie natychmiastowym zwolniony z firmy z karą -300 score. Zwolniony o godzinie 0.44 z karą -300 score.
 13. Frea

  Nick: KristopherPL ID postaci: 90739 Zwolniony o 12.32
×