Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Frea

Truckerzy

Everything posted by Frea

 1. Frea

  Nick z gry: Frea ID postaci: 72545 Imie i nazwisko: Sherlock Holmes
 2. Przepraszam bardzo panów ministrów @Lemon. i @Vaniliovsky ja nie powiedziałam nigdzie, że się zwalniam z Zoomie więc prosiłabym żeby mnie szybciutko dodać spowrotem, odchodzę tylko ze stanowiska, nie powiedziałam że z firmy. 

  1. Lemon.

   Lemon.

   Przepraszam bardzo panią szanowną @Frea, żaden z nas Cię nie zwalniał, Lipazy tym bardziej nie, bo dopiero parę godzin temu otrzymał panel, a ostatnio aktywny był wczoraj w okolicach godziny 22.

  2. Frea

   Frea

   Nie mam rangi na discordzie, nie ma mnie w składzie firmy :E Wydawało mi się to raczej jednoznaczne

  3. Lemon.

   Lemon.

   To nie mam pojęcia kto mógł Cię zwolnić, bo na pewno nie my, ani zabrać rangę na dc :O

 3. Frea

  Witajcie raczki, niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy, a w tym wypadku niestety kończy się dość szybko. Jak pewnie słyszeliście jestem zmuszona zrezygnować ze stanowiska szefa naszej firmy, może i już, a może dla innych dopiero, po dwóch miesiącach. Wpłynęły na to różne czynniki, mam niestety coraz mniej czasu, który mogę poświęcić na grę na serwerze, w związku z chociażby zmianą miejsca mojego pobytu na czas studiów, a także z powodu samych studiów. Moje chęci do gry też już trochę zdążyły się skurczyć. Spędziłam w Zoomie łącznie, nie licząc krótkiej miesięcznej przerwy, ładne półtora roku i nigdy nie pomyślałabym, że kiedyś tyle czasu poświęce na grę w jednej firmie, najpierw jako zwykły szary pracownik, następnie przez dość długi okres czasu - Vice-szef i teraz przez chwilę jako szefowa :D. Chciałabym z tego miejsca podziękować ponownie mojemu poprzednikowi @Revzik* za zaufanie i powierzenie mi tej funkcji, @Petron oraz @Rysjo za wsparcie, pomoc, współpracę i wspólną grę oraz wszystkim pracownikom którzy przewineli się przez ten krótki czas przed firmę. Na dniach ministerstwo firm zdecyduje kto zastąpi moje miejsce. Mam nadzieję, że dokona właściwego wyboru i Zoomie będzie w dalszym ciągu rozwijało się jako jedna ze starszych firm na serwerze Mam nadzieję, że wszystko jakoś się wkrótce ułoży. To już wszystko co chciałam Wam powiedzieć, trzymajcie się cieplutko i do zobaczenia!
 4. Frea

  Nick: Kasztan322 ID: 6130 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza. // Zwolniony o 15:24
 5. Frea

  Witajcie! Kolejny tydzień, jak i wypłaty za nami, a wrzesień zbliża się małymi kroczkami. Z zasilonymi portfelami i mam nadzieję uśmiechami na twarzach czas wkroczyć w nowy tydzień. Przyszedł również czas na awanse. A oto i one: @Lampard ->Doświadczony Zoomiarz @MELISSAA -> Doświadczony Zoomiarz @drftmn -> Doświadczony Zoomiarz @Wiciu -> Zoomiarz To już wszystko, życzę Wam miłego tygodnia i do zobaczenia w grze!
 6. Frea

  Nick: Alvin ID: 77069 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza. // Zwolniony o 0:22
 7. Frea

  Witajcie raczki! Widzę, że większość z Was dalej sobie leniuchuje W tym tygodniu nasze szeregi opuścił nasz Vice-szef @Petron. Chciałabym z tego miejsca podziękować mu za pomoc za prowadzenie firmy w ciągu ostatniego miesiąca, a także a owocną i długą współpracę podczas wspólnego Vice-szefowania :3 Mamy nadzieję, że mimo wszystko jeszcze kiedyś u nas zawitasz. A teraz czas na cotygodniowe awanse: @Kasztan322 -> Doświadczony Zoomiarz @TenZly -> Doświadczony Zoomiarz Byłoby ich więcej gdybyście się tak nie lenili A więc to wszystko na dziś, jak zawsze życzę Wam miłego weekendu i nadchodzącego nowego tygodnia!
 8. Frea

  Nick: Toffik ID: 32841 Powód: Długa nieobecność, nie przejście okresu próbnego. // Zwolniony o 13.06 Nick: Revzik ID: 38931 Powód: Dwa lata u nas Ci już zdecydowanie wystarczą. (to on kazał mi tak napisać ) //Zwolniony o 13:04, dzięki za wszystko co dla nas zrobiłeś szefie i za późniejszą pomoc i bycie mentorem w ogarnianiu szefowania :3
 9. Frea

  Witajcie! Kolejny tydzień za nami. Tym razem widzę, że najwyraźniej większość z Was korzysta sobie z wakacji, czego efektem są trochę mniejsze zarobki niż zwykle Nie mniej jednak nadszedł czas zasłużonych awansów, a troszkę ich się nazbierało. Wyglądają one następująco: @Lampard ->Zoomiarz @MELISSAA ->Zoomiarz @drftmn -> Zoomiarz @Grubcio -> Doświadczony Zoomiarz @Lipazy -> Zoomiacha Okres próbny przechodzą natomiast: @dam1aneq @Wiciu To już wszystko, życzę Wam miłego tygodnia i do zobaczenia w grze!
 10. Frea

  Hej Wam! Zlecenie goni zlecenie, tydzień leci za tygodniem. Nie zapomniałam o ogłoszeniu i z uwagi na późną porę, szybciutko przedstawiam Wam wyczekiwane przez Was awanse @Kasztan322 -> Zoomiarz @Iwanowicz -> Zoomiarz @TenZly -> Zoomiarz @Snajperos -> Zoomiarz No, to już wszystko na dziś Życzę Wam miłego tygodnia i do zobaczenia w grze!
 11. Frea

  Witajcie raczki! Wypłaty rozdane, przyszedł więc czas na krótkie ogłoszenie i awanse Cieszy mnie, że tak wielu z was zaangażowało się w ostatnie zlecenie i mam nadzieję, że większa premia za kurs związana z jego większą wartością, miło zaskoczyła wasze portfele. A przechodząc do awansów... Okres próbny przechodzą: @Lampard @MELISSAA @drftmn Awans natomiast otrzymuje: @Grubcio -> Zoomiarz To wszystko na dziś, życzę wam miłego weekendu i tygodnia Do zobaczenia w grze!
 12. Frea

  Nick: Dratwoo ID: 36010 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza //zwolniony o 19.30, wróć do nas jeszcze
 13. Frea

  Witajcie raczki! Pierwszy tydzień pod moim szefowaniem już za nami i Zoomie nadal stoi W tym tygodniu naprawdę sporo nas przybyło, co niezmiernie mnie cieszy, gdyż nie spodziewałam się takiego obrotu spraw :3 Nowa filia z wyznaczoną strefą hotelową już stoi i funkcjonuje, a z tego co widziałam cieszy się nawet dużym powodzeniem w użytkowaniu. Myślę, że @Revzik* należą się ponownie ogromne podziękowania. Odwaliłeś kawał dobrej roboty Lekko zmodyfikowany został również nasz tabor pojazdów ogólnodostępnych. Sprzedane zostały 3 pojazdy typu DFT-30, a na ich miejsce zakupione zostały 2 pojazdy typu Benson oraz 1 Rumpo. Dbajcie o nie i nie topcie za często A teraz czas na upragnione awanse :3 W tym tygodniu okres próbny przechodzą: @Kasztan322 @Iwanowicz @TenZly @Snajperos Awans dostaje natomiast: @Lipazy -> Doświadczony Zoomiarz To wszystko na dziś, szerokości!
 14. Frea

  Nick: YungNut ID: 108909 Reason: Long unpresence Dismissed at 21:06
 15. Frea

  Na okres wakacji zmienione zostają następujące punkty regulaminu: 1.7 Każdej osobie zatrudnionej w firmie przysługuje 12 dni urlopu na miesiąc. Zarząd dopuszcza wyjątki (wcześniej zatwierdzone przez prywatną wiadomość). Urlop nie przysługuje pracownikom na okresie próbnym. 4.1 Każdy pracownik musi wyrobić normę tygodniową w wysokości 25 000$ zarobionych pieniędzy. English version:
 16. Frea

  Witam całą naszą złomiastą ekipkę! Na początku mojego pierwszego ogłoszenia chciałabym bardzo mocno podziękować @Revzik* za zaufanie jakim obdarzył nie tylko mnie, ale i @Petron oraz @Rysjo, a także za to, że prowadził naszą firmę przez tak długi czas, w tak owocny sposób. Za Twojej kadencji Zoomie rozkwitło i na nowo osiągnęło czasy świetności. Byłeś wspaniałym szefem i będzie nam Cię brakowało na tym stanowisku Mam nadzieję, że nikt nie czuje się mocno urażony tym, że przypadło mi poprowadzić Zoomie dalej Będę dzielnie kontynuowała dzieło mojego poprzednika i starała się nie doprowadzić do jego upadku Do zarządu, tak jak wspomniał @Revzik* dołączył dziś @Rysjo. Jeśli macie jakąś sprawę, a ja lub @Petron będziemy nieobecni, możecie zwracać się również do Niego. Już bardzo niedługo możecie się też spodziewać odbioru zaprojektowanej przez @Revzik* nowej, przestronniejszej filli Mamy też wraz z zarządem dla Was małą niespodziankę. Już od tego tygodnia norma zostaje zmniejszona do 25k na tydzień, na okres całych wakacji! Będzie Wam przysługiwał również dłuższy okres urlopu, który wynosić będzie 12 dni na miesiąc. Mam nadzieję, że wiatr zmian przyniósł dla Was same dobre wieści i będzie się nam wszystkim miło współpracowało Szerokości i do zobaczenia na drogach San Andreas! English version:
 17. Frea

  Nick: Milian ID: 106566 Powód: Długa nieobecność. Zwolniony bez kary score o 17.11
 18. Frea

  Nick: Orzeł ID: 421 Powód: Długa nieobecność. Zwolniony bez kary score - 0.02 Nick: Linshi ID: 50468 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza. Zwolniony bez kary score. Zwolniony o godzinie 0.05 Nick: Killerek ID: 8669 Powód: Działanie na szkodę firmy. (1.15 Bezwzględnie zakazuje się przetrzymywania przemytów oraz ładunków przeładowanych na bazie firmy. Złamanie tego punktu regulaminu skutkuje natychmiastowym zwolnieniem z karą -400 score.) Zwolniony z karą -400 score. Przykro nam, że tak się stało i że musimy to zrobić, ale jeśli będziesz chciał to wróc do nas kiedyś
 19. Frea

  Nick: Evilia ID: 22596 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza. //Zwolniona 31.03.2019 o godzinie 23.10.
 20. Frea

  Najlepszego bananie jeden :E:urodzinki:

  Weź no zajrzyj do nas jeszcze kiedyś :D

 21. Spełnienia marzeń Orłą!  :birthday2:

 22. Frea

  Nick: Rose ID: 105130 Powód: Gracz ten wielokrotnie włamywał się wczoraj na bazę Zoomie, z początku zapewnił, że wyjdzie z jej terenu, jednak tego nie zrobił. Starał się bezskutecznie wysadzić naszą stację benzynową podczas tankowania pracowników, kilka razy zabijał gracza @Petron a następnie zwrakował wszystkie pojazdy prywatne stojące na naszym firmowym parkingu. Po zgłoszeniu sytuacji do @Vaniliovsky, który w tamtym momencie wszedł na serwer i dostarczeniu dowodów, Rose został ukarany godziną więzienia z informacją, że jeśli jeszcze raz będzie zachowywał się w ten sposób, zostanie ukarany banem. Dziś w godzinach porannych zastaliśmy ponownie zwrakowane wszystkie pojazdy prywatne na naszej bazie. Wnoszę o ukaranie wyżej wymienionego gracza. Screenshoty: https://imgur.com/a/CGbntQh
 23. Frea

  Nick: Zykfrydes ID: 67117 Powód: Zwolnienie za porozumieniem stron bez kary score. Ogromne dzięki za wkład w rozwój firmy i czekamy na Twój powrót! Zwolniony o 12.30
 24. Frea

  Nick: Janiec ID: 58373 Powód: 3.1 Pracownik, który złoży podanie do innej frakcji bądź firmy, zostaje w trybie natychmiastowym zwolniony z firmy z karą -300 score. Zwolniony o godzinie 0.44 z karą -300 score.
 25. Frea

  Nick: KristopherPL ID postaci: 90739 Zwolniony o 12.32
×