Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Frea

Truckerzy

Everything posted by Frea

 1. Frea

  ID: 72545 Okres(od kiedy do kiedy): 18.05 - 24.05
 2. Frea

  Gracz NaimadSh zwracał się do mnie w sposób obraźliwy oraz w sposób seksistowski, a także w ten sam sposób odnosił się w stosunku do kobiet. Gra grą, ale wypadałoby żeby gracze nie obrażali siebie nawzajem w taki sposób, nawet jeśli uważają, że w stosunku do mniejszości na serwerze mogą to robić. Starałam się odpowiadać na te zaczepki żartem i się nie przejmować, ale jest mi naprawdę przykro, że zostałam potraktowana w ten sposób.
 3. Frea

  O ile dobrze pamiętam, w odpowiedzi na napisane przeze mnie wczoraj odwołanie Vaniliovsky sam przyznał się do tego, że zawrócił w tamtym miejscu. Myślę, że warto by zajrzeć do tego posta umieszczonego z tego co mi wiadomo przez inspektora w archiwum.
 4. Frea

  Poruszałam się Securicarem po autostradzie biegnącej od wyspy San Fierro w stronę wyspy Green Island, natomiast Vanilliovsky po przeciwnym pasie, w przeciwnym kierunku. Po zmierzeniu mi prędkości, funkcjonariusz włączył koguty w swoim Rancherze, puścił binda o zatrzymaniu i wykorzystał lukę w murku oddzielającym oba pasy do zawrócenia za mną w pościg, do czego wedle regulaminu nie miał prawa, gdyż nie przekroczyłam prędkości w czasie pomiaru. Przy zatrzymaniu dodam jeszcze, że najwyraźniej ogarnięty swoistą pychą z powodu złapania gracza z przemytem nie chciał podać mi powodu zatrzymania, a jedynie uparcie podawał wysokość mandatu i pytanie czy przyjmuję owy mandat. Kiedy zwracałam mu uwagę, że w celu mojego zatrzymania złamał regulamin, zaczął również kręcić, twierdząc że dał mi jakiś bliżej mi nie znany sygnał do zawrócenia. Nie mam jednak pojęcia co mógł mieć przez to na myśli, tym bardziej, że jechał zupełnie po innej stronie autostrady i w zupełnie innym kierunku. Jako dowód na to co napisał przytaczam w spoilerze logi z incydentu, z rozmowy wynika, że funkcjonariusz nie zaprzecza, iż zawrócił i twierdzi, że miał do tego prawo.
 5. Frea

  Nick: Frea ID: 72545 Imię i nazwisko: Sherlock Holmes
 6. Frea

  Nick: Frea Id postaci: 72545 Powód zwolnienia: Brak akceptacji nowego regulaminu. Przejście na truckerke. Dzięki za cały ten wspólnie spędzony czas na serwerze pedekowe napy! Okres jaki został przepracowany: 4 miesiące i 2 dni Zwolniona o 8:45 bez kary score.
 7. Frea

  Jestem na nie, nowych graczy taki reset nie przyciągnie moim zdaniem, bo niby czemu by miała, jaka to dla nich różnica czy starzy wyjadacze mają więcej score czy mniej. Będzie ich się pojawiać w dalszym ciągu znikoma ilość tak jak dotychczas. Serwer straci za to prawie na pewno mnóstwo graczy stałych, bo na pewno pojawiłoby się wśród części z nich oburzenie lub brak chęci do zaczynania wszystkiego od nowa. Dlatego właśnie według mnie reset statystyk nie ma aktualnie zbytniego sensu.
 8. Przepraszam bardzo panów ministrów @Lemon. i @Vaniliovsky ja nie powiedziałam nigdzie, że się zwalniam z Zoomie więc prosiłabym żeby mnie szybciutko dodać spowrotem, odchodzę tylko ze stanowiska, nie powiedziałam że z firmy. 

  1. Lemon.

   Lemon.

   Przepraszam bardzo panią szanowną @Frea, żaden z nas Cię nie zwalniał, Lipazy tym bardziej nie, bo dopiero parę godzin temu otrzymał panel, a ostatnio aktywny był wczoraj w okolicach godziny 22.

  2. Frea

   Frea

   Nie mam rangi na discordzie, nie ma mnie w składzie firmy :E Wydawało mi się to raczej jednoznaczne

  3. Lemon.

   Lemon.

   To nie mam pojęcia kto mógł Cię zwolnić, bo na pewno nie my, ani zabrać rangę na dc :O

 9. Frea

  Witajcie raczki, niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy, a w tym wypadku niestety kończy się dość szybko. Jak pewnie słyszeliście jestem zmuszona zrezygnować ze stanowiska szefa naszej firmy, może i już, a może dla innych dopiero, po dwóch miesiącach. Wpłynęły na to różne czynniki, mam niestety coraz mniej czasu, który mogę poświęcić na grę na serwerze, w związku z chociażby zmianą miejsca mojego pobytu na czas studiów, a także z powodu samych studiów. Moje chęci do gry też już trochę zdążyły się skurczyć. Spędziłam w Zoomie łącznie, nie licząc krótkiej miesięcznej przerwy, ładne półtora roku i nigdy nie pomyślałabym, że kiedyś tyle czasu poświęce na grę w jednej firmie, najpierw jako zwykły szary pracownik, następnie przez dość długi okres czasu - Vice-szef i teraz przez chwilę jako szefowa :D. Chciałabym z tego miejsca podziękować ponownie mojemu poprzednikowi @Revzik* za zaufanie i powierzenie mi tej funkcji, @Petron oraz @Rysjo za wsparcie, pomoc, współpracę i wspólną grę oraz wszystkim pracownikom którzy przewineli się przez ten krótki czas przed firmę. Na dniach ministerstwo firm zdecyduje kto zastąpi moje miejsce. Mam nadzieję, że dokona właściwego wyboru i Zoomie będzie w dalszym ciągu rozwijało się jako jedna ze starszych firm na serwerze Mam nadzieję, że wszystko jakoś się wkrótce ułoży. To już wszystko co chciałam Wam powiedzieć, trzymajcie się cieplutko i do zobaczenia!
 10. Frea

  Nick: Kasztan322 ID: 6130 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza. // Zwolniony o 15:24
 11. Frea

  Witajcie! Kolejny tydzień, jak i wypłaty za nami, a wrzesień zbliża się małymi kroczkami. Z zasilonymi portfelami i mam nadzieję uśmiechami na twarzach czas wkroczyć w nowy tydzień. Przyszedł również czas na awanse. A oto i one: @Lampard ->Doświadczony Zoomiarz @MELISSAA -> Doświadczony Zoomiarz @drftmn -> Doświadczony Zoomiarz @Wiciu -> Zoomiarz To już wszystko, życzę Wam miłego tygodnia i do zobaczenia w grze!
 12. Frea

  Nick: Alvin ID: 77069 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza. // Zwolniony o 0:22
 13. Frea

  Witajcie raczki! Widzę, że większość z Was dalej sobie leniuchuje W tym tygodniu nasze szeregi opuścił nasz Vice-szef @Petron. Chciałabym z tego miejsca podziękować mu za pomoc za prowadzenie firmy w ciągu ostatniego miesiąca, a także a owocną i długą współpracę podczas wspólnego Vice-szefowania :3 Mamy nadzieję, że mimo wszystko jeszcze kiedyś u nas zawitasz. A teraz czas na cotygodniowe awanse: @Kasztan322 -> Doświadczony Zoomiarz @TenZly -> Doświadczony Zoomiarz Byłoby ich więcej gdybyście się tak nie lenili A więc to wszystko na dziś, jak zawsze życzę Wam miłego weekendu i nadchodzącego nowego tygodnia!
 14. Frea

  Nick: Toffik ID: 32841 Powód: Długa nieobecność, nie przejście okresu próbnego. // Zwolniony o 13.06 Nick: Revzik ID: 38931 Powód: Dwa lata u nas Ci już zdecydowanie wystarczą. (to on kazał mi tak napisać ) //Zwolniony o 13:04, dzięki za wszystko co dla nas zrobiłeś szefie i za późniejszą pomoc i bycie mentorem w ogarnianiu szefowania :3
 15. Frea

  Witajcie! Kolejny tydzień za nami. Tym razem widzę, że najwyraźniej większość z Was korzysta sobie z wakacji, czego efektem są trochę mniejsze zarobki niż zwykle Nie mniej jednak nadszedł czas zasłużonych awansów, a troszkę ich się nazbierało. Wyglądają one następująco: @Lampard ->Zoomiarz @MELISSAA ->Zoomiarz @drftmn -> Zoomiarz @Grubcio -> Doświadczony Zoomiarz @Lipazy -> Zoomiacha Okres próbny przechodzą natomiast: @dam1aneq @Wiciu To już wszystko, życzę Wam miłego tygodnia i do zobaczenia w grze!
 16. Frea

  Hej Wam! Zlecenie goni zlecenie, tydzień leci za tygodniem. Nie zapomniałam o ogłoszeniu i z uwagi na późną porę, szybciutko przedstawiam Wam wyczekiwane przez Was awanse @Kasztan322 -> Zoomiarz @Iwanowicz -> Zoomiarz @TenZly -> Zoomiarz @Snajperos -> Zoomiarz No, to już wszystko na dziś Życzę Wam miłego tygodnia i do zobaczenia w grze!
 17. Frea

  Witajcie raczki! Wypłaty rozdane, przyszedł więc czas na krótkie ogłoszenie i awanse Cieszy mnie, że tak wielu z was zaangażowało się w ostatnie zlecenie i mam nadzieję, że większa premia za kurs związana z jego większą wartością, miło zaskoczyła wasze portfele. A przechodząc do awansów... Okres próbny przechodzą: @Lampard @MELISSAA @drftmn Awans natomiast otrzymuje: @Grubcio -> Zoomiarz To wszystko na dziś, życzę wam miłego weekendu i tygodnia Do zobaczenia w grze!
 18. Frea

  Nick: Dratwoo ID: 36010 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza //zwolniony o 19.30, wróć do nas jeszcze
 19. Frea

  Witajcie raczki! Pierwszy tydzień pod moim szefowaniem już za nami i Zoomie nadal stoi W tym tygodniu naprawdę sporo nas przybyło, co niezmiernie mnie cieszy, gdyż nie spodziewałam się takiego obrotu spraw :3 Nowa filia z wyznaczoną strefą hotelową już stoi i funkcjonuje, a z tego co widziałam cieszy się nawet dużym powodzeniem w użytkowaniu. Myślę, że @Revzik* należą się ponownie ogromne podziękowania. Odwaliłeś kawał dobrej roboty Lekko zmodyfikowany został również nasz tabor pojazdów ogólnodostępnych. Sprzedane zostały 3 pojazdy typu DFT-30, a na ich miejsce zakupione zostały 2 pojazdy typu Benson oraz 1 Rumpo. Dbajcie o nie i nie topcie za często A teraz czas na upragnione awanse :3 W tym tygodniu okres próbny przechodzą: @Kasztan322 @Iwanowicz @TenZly @Snajperos Awans dostaje natomiast: @Lipazy -> Doświadczony Zoomiarz To wszystko na dziś, szerokości!
 20. Frea

  Nick: YungNut ID: 108909 Reason: Long unpresence Dismissed at 21:06
 21. Frea

  Witam całą naszą złomiastą ekipkę! Na początku mojego pierwszego ogłoszenia chciałabym bardzo mocno podziękować @Revzik* za zaufanie jakim obdarzył nie tylko mnie, ale i @Petron oraz @Rysjo, a także za to, że prowadził naszą firmę przez tak długi czas, w tak owocny sposób. Za Twojej kadencji Zoomie rozkwitło i na nowo osiągnęło czasy świetności. Byłeś wspaniałym szefem i będzie nam Cię brakowało na tym stanowisku Mam nadzieję, że nikt nie czuje się mocno urażony tym, że przypadło mi poprowadzić Zoomie dalej Będę dzielnie kontynuowała dzieło mojego poprzednika i starała się nie doprowadzić do jego upadku Do zarządu, tak jak wspomniał @Revzik* dołączył dziś @Rysjo. Jeśli macie jakąś sprawę, a ja lub @Petron będziemy nieobecni, możecie zwracać się również do Niego. Już bardzo niedługo możecie się też spodziewać odbioru zaprojektowanej przez @Revzik* nowej, przestronniejszej filli Mamy też wraz z zarządem dla Was małą niespodziankę. Już od tego tygodnia norma zostaje zmniejszona do 25k na tydzień, na okres całych wakacji! Będzie Wam przysługiwał również dłuższy okres urlopu, który wynosić będzie 12 dni na miesiąc. Mam nadzieję, że wiatr zmian przyniósł dla Was same dobre wieści i będzie się nam wszystkim miło współpracowało Szerokości i do zobaczenia na drogach San Andreas! English version:
 22. Frea

  Nick: Milian ID: 106566 Powód: Długa nieobecność. Zwolniony bez kary score o 17.11
 23. Frea

  Nick: Orzeł ID: 421 Powód: Długa nieobecność. Zwolniony bez kary score - 0.02 Nick: Linshi ID: 50468 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza. Zwolniony bez kary score. Zwolniony o godzinie 0.05 Nick: Killerek ID: 8669 Powód: Działanie na szkodę firmy. (1.15 Bezwzględnie zakazuje się przetrzymywania przemytów oraz ładunków przeładowanych na bazie firmy. Złamanie tego punktu regulaminu skutkuje natychmiastowym zwolnieniem z karą -400 score.) Zwolniony z karą -400 score. Przykro nam, że tak się stało i że musimy to zrobić, ale jeśli będziesz chciał to wróc do nas kiedyś
 24. Frea

  Nick: Evilia ID: 22596 Powód: Zwolnienie na prośbę gracza. //Zwolniona 31.03.2019 o godzinie 23.10.
 25. Frea

  Najlepszego bananie jeden :E:urodzinki:

  Weź no zajrzyj do nas jeszcze kiedyś :D

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines