Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wersjon

Moderatorzy serwera

Wersjon last won the day on May 14

Wersjon had the most liked content!

Community Reputation

1773 Doskonała

About Wersjon

 • Rank
  Szef AS Logistic
 • Birthday 10/13/2001

Contact

 • Strona WWW
  http://wersjon.000webhostapp.com/
 • Discord
  Wersjon#9326
 • Steam
  wersjon

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  AS C++ Lua WEB
 • Nick
  Wersjon
 • Lokalizacja
  Bad Königsdorff-Jastrzemb | Sophienthal

Recent Profile Visitors

6904 profile views
 1. @tlaktolek zostajesz przyjęty, zgłoś się do mnie / @SebGre / @DarXe na serwerze / forum / discordzie
 2. @givemebananaa oraz @Sajmon wasze podania są odrzucone z powodu "nagannej" opinii, aktualnie żaden z członków zarządu was nie chcę / nie ręczy za was. Best of luck in your future endeavors
 3. Rekrutacja otwarta
 4. Wersjon

  Było pare zmian w regulaminie, aktualnie całość działa tak: Zwalnia firma - nie dając wypłaty. Jeżeli osoba zwolniona miała coś na F4, ministerstwo samo daje mu należną wypłatę w następną sobotę.
 5. Wersjon

  @SebGre zostaje wraz z DarXe moim zastępcą gratki napku
 6. Wersjon

  Zwolnienia w piątek mogą zostać przesunięte na "po wypłacie" (w przypadku dużej ilości pod F4) Zarabiać można grając tylko w firmie (możliwe błędy w naliczaniu podatku w .xml)
 7. W dniu dzisiejszym nabór do firemki otwieram. Widzisz siebie jako niebieski nap? to zapraszam
 8. Wersjon

  Nazwa drużyny: AS Logistic Nick w grze: Wersjon Rodzaj: zawarcie umowy Ilość stacji: 1 Plan abonamentowy*: 8 tygodni, $50 000 za każdą stację paliwową
 9. Nabór otwieram!
 10. Zaryzykuję, zapraszam do firmy. Poproszę tylko potwierdzenie na discord lub pw na forum (tam umówimy datę spotkania) Jako iż jesteś nowym graczem informuję, iż utrzymujemy w firmie pełną kulturkę (brak przekleństw i obrażanka) i resztę informacji poznasz w firmie.
 11. w związku ze zwolnieniem gracza, nabór otwieram
 12. Wersjon

  Nick: Cartwrighter. ID postaci: 103003. Okres pracy: 20.03.2020 > 08.05.2020. Powód: Zwolnienie na prośbę gracza. // Dzięki za granie z nami :D, powróć kiedyś - Zwolniony 08.05.2020 o godzinie 14:14 przez Wersjon.
 13. Wersjon

  Zmiany w regulaminie: Usunięto: 1.2 - Najważniejszym wymogiem jest wpisanie się na listę postaci, gracz wpisując się na nią akceptuje regulamin firmy i zostaje oficjalnie przyjęty. Zmieniono: 4.2.11 - Nowi gracze w firmach do 450 score mogą zwolnić się bez żadnej kary bez względu na rangę. --- 1.2 - Pensje są wypłacane w każdą sobotę. na 4.2.11 - Wożenie towarów na Trukerce grozi zwolnieniem dyscyplinarnym. (na Truckerce można się logować) 4.2.12 - Nowi gracze w firmach do 450 score mogą zwolnić się bez żadnej kary bez względu na rangę. --- 1.2 - Pensje są wypłacane w każdy poniedziałek.
 14. Najlepszego  napku ❤️

 15. Najlepszego michel ❤️

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines