Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wersjon

Truckerzy

Wersjon last won the day on October 13 2019

Wersjon had the most liked content!

Community Reputation

1610 Doskonała

About Wersjon

 • Rank
  Szef AS Logistic
 • Birthday 10/13/2001

Contact

 • Strona WWW
  http://wersjon.000webhostapp.com/
 • Discord
  Wersjon#9326
 • Steam
  wersjon

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  AS C++ JS PHP Lua PY
 • Nick
  Wersjon
 • Lokalizacja
  Bad Königsdorff-Jastrzemb | Sophienthal

Recent Profile Visitors

6019 profile views
 1. Wersjon

  @Frg_BR <3
 2. Wersjon

  Końcowo ktoś cię dodał? ja byłem poza hotelem niestety :c w razie w napisz do Frg na serwerku, on jest aktywny :p ( @CaverN )
 3. Wersjon

  Jak nie będę spał, i będę w hotelu mogę wejść na serwer
 4. Wersjon

  Co najwyżej w Lato, nie przewiduje szybciej.
 5. Wersjon

  Cześć i czołem szybkie ogłoszenie. Po pierwsze Archiwum Zleceń nie będzie już prowadzone a całość skasowana z oczu użytkowników z powodu błędu, który pokazuje nie zrealizowane zlecenie.
 6. Wersjon

  Mała poprawka usunięto: 4.2.4 - Wchodzenie na truckerkę może wiązać się zwolnieniem dyscyplinarnym(do wchodzenia na truckerkę zaliczamy wszelkie inne konta i postacie)(Nie dotyczy moderacji i wzwyż). Zmieniono: 4.2.11 - Nowi gracze w firmach do 300 score mogą zwolnić się bez żadnej kary bez względu na rangę. na 4.2.11 - Nowi gracze w firmach do 450 score mogą zwolnić się bez żadnej kary bez względu na rangę.
 7. Wersjon

  Cześć i czołem, dość ważne ogłoszenie dla każdego. Po pierwsze i najważniejsze mamy nowe logo wykonane przez @Grzan3k za co mu serdecznie dziękuje z mojego serduszka . Po drugie jak wiadomo wyjeżdżam do Włoch, nie znikam w 100% ale nie wiem jak będzie z aktywnością. Jeżeli będę miał okazje wbiję na PTS, po VB czy też trochę pojeździć. Po trzecie od dziś w składzie i wynagrodzenia jest coś w rodzaju "specjalnej rangi", która na ten moment jest tylko i wyłącznie kosmetyczna. Będzie można ją dostać za 6 miesięcy stażu(Weteran) lub zasługi dla AS; (Możliwe że będą małe bonusy w przyszłości albo cały pomysł zostanie usunięty; czekam na propozycje) Po Czwarte Edycje w regulaminie: więcej informacji: Po Piąte mała zmiana w urlopach. Od dziś nie wpisujecie dat, tylko okres rozliczeniowy w którym nie wyrobicie normy/ będziecie nieaktywni. Do zmiany pozostają graficzne nazwy tematów.
 8. Wersjon

  Zmiany w regulaminie 1.Przed: 4.2.5 - Nieobecność bez poinformowania zarządu przez okres 4 dni na serwerze wiąże się ze zwolnieniem dyscyplinarnym. 1.Po: 4.2.5 - Nieobecność bez poinformowania zarządu przez okres 7 dni na serwerze wiąże się ze zwolnieniem dyscyplinarnym. 2.Przed: 4.2.4 - Wchodzenie na truckerkę może wiązać się zwolnieniem dyscyplinarnym(do wchodzenia na truckerkę zaliczamy wszelkie inne konta i postacie) 2.Po: 4.2.4 - Wchodzenie na truckerkę może wiązać się zwolnieniem dyscyplinarnym(do wchodzenia na truckerkę zaliczamy wszelkie inne konta i postacie)(Nie dotyczy moderacji i wzwyż). 3.Przed: 4.2.11 - Narażenie firmy na kare może wiązać się z zwolnieniem dyscyplinarnym. 3.Po: 4.2.11 - Narażenie firmy na kare może wiązać się z zwolnieniem dyscyplinarnym (immunitet nie ochrania przed tą karą). Dodano 1.11 - W przypadku przyzwolenia szefa, jest możliwe uzyskanie "immunitetu" na dany zakaz/karę (tylko i wyłącznie w specjalnych przypadkach)
 9. Najlepszego Złomiarko :E

 10. Wersjon

  Nazwa firmy: AS Logistic. Nazwa szefa: Wersjon. Okres abonamentu: 8 tygodni. Ilość stacji: 1.
 11. Wersjon

  że nic się nie zmieniło
 12. Wersjon

  Degradowałbym
 13. Wersjon

  Pedek z serca
 14. Wersjon

  Nick: @Serix ID postaci: 66348. Okres pracy: 13.11.2019 >> 17.01.2020. Powód: Niewyrobienie normy od dłuższego czasu, nie obecność od ponad 4 dni. //Zwolniony dnia 17.01.2020, o godzinie 13:40, z karą 300sc /Wersjon
 15. Najlepszego tuptuś

×