Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Brico

Truckerzy

Community Reputation

22 Neutralna

About Brico

 • Rank
  Little Trucker
 • Birthday 03/06/2000

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Manchaster

Recent Profile Visitors

949 profile views
 1. Brico

  Witam. Pytanie do Grzan3ka. Czy zamierza zrobić coś z administratorami którzy na serwerze nie byli od dobrych kilku miesięcy? Wyjątek stanowi forum, bo tu wejdą od czasu do czasu. Moim zdaniem szkoda trzymać takich na siłę, którzy już nic nie wnoszą od siebie dla serwera. Szkoda tylko zajmować miejsce, bo może ktoś nowy okaże się bardziej aktywny, wniesie nowe pomysły i przede wszystkim wprowadzi od siebie jakieś nowości na serwer. Pozdrawiam.
 2. Brico

  Pytanie do nowego administratora. Myślę że to pytanie zainteresuje wszystkich. Obecnie mamy 0 moderatorów serwera. Czy w związku z tym można składać podania na moderatora? A jeśli tak to gdzie. Dziękuję.
 3. Brico

  Zgadza się. Byłem świadkiem tej sytuacji ponieważ grałem na serwerze. Gdy tylko Almer wszedł od razu przejechał pół mapy nie kontrolując po drodze nikogo od razu do LS do Szymka. Zajęło mu to jakieś ja wiem 2 minuty. Co więcej chyba w dwie minuty przepisowo nie da sie przjechac pol mapy. Wiec mamy tez byc moze tutaj do czynienia z przekraczaniem predkosci. Po drugie jak widac na logach w zaden sposob policjant nie przedstawia powodu zatrzymania czy to w przypadku Cumstera czy Szymka tylko od razu mandat i kwote. Widac sprawia mu to przyjemnosc.... Almer dwa razy przejechal kolo mnie zarowno w AP na zaladunku jak i w LS na rozladunku i wgl mnie nie skontrolowal tylko od razu do szymka. Potem przjechal znow pol mapy nikogo nie kontrolujac aby pojechac na Gi i do szymka. To jest polowanie na gracza. Moze czas zaczac porzadnie szkolic bo co nowi policjanci to czuja sie jak bog wie kto bo maja wladze i moga odbierac score. Wiadomo Ci starsi policjanci ze stazem graja ok. Ale Ci nowi uwazaja sie za bogow
×