Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Zykfrydes

Gracze

Reputacja

171 Dobra

3 obserwujących

O Zykfrydes

 • Tytuł
  Starszy Posterunkowy
 • Urodziny 2003.09.13

Kontakt

 • Skype
  kolo545454

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Zykfrydes
 • Lokalizacja
  Rawicz

Ostatnie wizyty

425 wyświetleń profilu
 1. Zykfrydes

  Moją propozycją jest zmniejszenie normy tygodniowej do 3 godzin, przy obecnych lagach i wywalaniu ciężko wbić jest 5 godzin. Dzięki i pozdrawiam!
 2. Zykfrydes

  Kiedy planujecie ogarnąć to, że z dupy dostaje sie bana ? Jadę sobie przez SF, wyrzuca mnie, pojazd znika i szukaj teraz wiatru w polu. Jest to uciążliwe i uniemożliwia grę.
 3. Zykfrydes

  @Wersjon wybieram cię
 4. Zykfrydes

  Siemka! Jak obiecałem tak zrobiłem - czyli wracam! (Wiem , że się cieszycie!) Na imię mi Bartosz, urodziłem się w 2003 roku. Mieszkam w niewielkiej.....bla bla bla to już znacie. Obecnie posiadam 2040 score, więc to się zmieniło :> Chcę wrócić bo was kocham zoomiaczki wy moje <3
 5. Zykfrydes

  Nick: Zykfrydes Powód (opcjonalne): Po wielu dłuższych przemyśleniach za i przeciw stwierdzam iż nie pasuję tutaj. Nie chcę stwarzać problemów więc odchodzę, tak będzie lepiej. Dzięki @NaimadSh za danie szansy i życzę powodzenia w dalszej karierze jako lider tejże frakcji. Śmiało mogę ją polecić tym co się wahają! (Naimad wcale nie jest taki zły) Do zobaczenia niebiescy!
 6. Zykfrydes

 7. Zykfrydes

  Nick oraz ID : Zykfrydes | 211 Okres nieobecności: 20-24.03.2019 Powód : Do rozpoczęcia sezonu żużlowego coraz bliżej, a powierzone mi na ten sezon obowiązki sprawiają iż gra na 2 serwery jest dość trudna
 8. Zykfrydes

  Nick: jolek ID postaci: 95766 Wysokość zaległego mandatu: Przekroczenie prędkości o 21km/h - 2500$ oraz 3 score Dowód:
 9. Zykfrydes

  Rok 2019, niekoloryzowane
 10. Zykfrydes

  Nie, nic nie wyskoczyło. Po prostu zniknęła opcja ponownego edytowania (Przycisku "edytuj")
 11. Zykfrydes

  ekspansja
 12. Zykfrydes

  CaverNie, skąd możesz wiedzieć jakim policjantem jestem skoro po raz pierwszy no może drugi spotykasz mnie na serwerze. A co do psa to niestety go nie mam, więc nie wyciągaj niepotrzebnych brudów, które nie mają nic związanego ze skargą.
 13. Zykfrydes

  Nick: AxiomaticDeckchair44 ID postaci: 105720 Wysokość zaległego mandatu: Niszczenie mienia - 5000$ i 10 score Dowód : https://imgur.com/a/EQsQxK3
 14. Zykfrydes

  Drezyna
 15. Zykfrydes

  Jeśli chodzi o jazdę spokojna na autostradzie to kliknąłem tempomat na 120 bo musiałem odebrać ważny telefon, brak sygnałów był spowodowany przypadkowym naciśnięciem capslocka. Co do wezwania pd, to wezwania dokonałem po wyjściu CaverNa z serwera.
×