Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hubo97

Gracze

Hubo97 last won the day on February 8 2012

Hubo97 had the most liked content!

Community Reputation

47 Neutralna

About Hubo97

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 02/13/1994

Informations

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Hubus
 • Lokalizacja
  Czarnków
 1. Hubo97

  Nie grać w World of Tanks. :E
 2. Hubo97

  Ile jest haseł w wykreślance?
 3. Hubo97

  A jednak nie ma mnie w gazecie, a miałem być! :( :E
 4. Hubo97

  Anuluję, sorki za kłopot. Można usunąć. :E
 5. Hubo97

  Brama w domu na komendę, Wam to już się w dupach przewraca i to ooooostro. Niedługo może jeszcze będziecie chcieć bota szofera a'la Pan Ludwik kolejarz?
 6. Hubo97

  Nick: Hubus IP: 87.204.162.154 UB || Jacek
 7. Hubo97

  Skagi na policję, to chyba w dziale policji, co nie?
 8. Hubo97

  Cześć. Mam na imię Hubert, w lutym skończę 19 lat. Mieszkam w Czarnkowie. Interesuję się transportem. Cóż mógłbym o sobie powiedzieć, hm... Większość ludzi mnie tutaj zna, jestem ambitny, pracowity. Chciałbym pracować w Center - Trans, ponieważ zamierzam powrócić na PTS a w CT jeszcze nie pracowałem.. :E Wiem, że na serwie nie ma mnie prawie, że wcale, na chwilę obecną posiadam 0 score lecz to się zmieni wkrótce zmieni. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Z poważaniem, Hubus.
 9. Hubo97

  Diablo, łżesz, ja bardziej łagodniejszy byłem. :E KaczorE, spoko jest. Dobrze się zachowuje, lubił pożartować z Hubusem jak jeszcze grał. :L
 10. Hubo97

  Nie gram już ale pozwolę sobie się wypowiedzieć. Znam Szachę i KaczorE na tyle dobrze, że wiem że oni bez powodu nie wyzywają ani nie krzyczą. Grałem nie raz z nimi i po prostu wiem, że się tak nie zachowują normalnie więc w czym rzecz? Osobiście proponował bym po ostrzeżeniu słownym od administratora lub coś w tym stylu, bo ban jak dla mnie słuszny by nie był.
 11. Odszedłem. Dziękuje tym, którzy się ode mnie nie odwrócili.

 12. Hubo97

  Jedyne co mi wpadło w oko to słabe napisy.
 13. Hubo97

  Jakie multikonto? :E Gruby to mój brat, niektórzy wiedzą, niektórzy nie. :L Raiden, jestem jaki jestem, jestem plotkarz, przyznaję się bez bicia. Ale niektóre rzeczy mówiłem Ci w tajemnicy, a Ty ich używasz przeciwko mnie.
×