Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

daw3dEk6

Truckerzy

Community Reputation

234 Dobra

7 Followers

About daw3dEk6

 • Rank
  Big Trucker
 • Birthday 05/09/2001

Contact

 • Strona WWW
  http://truckers.com.pl/monitoring/mta

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Piłka nożna

Recent Profile Visitors

3181 profile views
 1. daw3dEk6

  Nick:daw3dEk6 ID postaci:57914 Imię i nazwisko postaci:Cytrus Cytrusowy
 2. daw3dEk6

  Witam mam na imię Dawid. Na serwerze gram ponad 3 lata i wracam po dłuższej przerwie z myślą rozgrywki dla przyjemności w wolnych chwilach. Na Serwerze gram pod nickiem daw3dEk6 i posiadam prawie 8k score. W firmie zoomie byłem bardzo długo i miło wspominam ten czas. Krótko lecz treściwie liczę na pozytywne rozpatrzenie podania.
 3. daw3dEk6

  Jako, iż podły wirus sieje zament to proponuję by na czas złagodzenia rozprzestrzeniania się wirusa zaprzestać pobierania podatku firmowego, ponieważ aktualna sytuacja jest bardzo ciężka :).
 4. daw3dEk6

  Witam witam i o zdrowie pytam myślę, że w składzie Pomocy Drogowej zawitam. Na serwerze gram pod nickiem daw3dEk6 i udało mi się zdobyć prawie 8k score a owe konto posiada nie wysokie ID czyli 57914. Mam na imię Dawid i mam 19 lat. Szkołę skończyłem więc problemu z normą nie będzie. Moimi zainteresowaniami jest piłka nożna i ogólnie w każdym stopniu sport. Na serwer zawitałem w 2016 roku i od tamtej pory gram i ciągle nabywam nowych kompetencji bo jak wiadomo człowiek uczy się całe życie. W Pomocy Drogowej miałem już okazję pracować za panowania Cumstera więc wiem co z czym się je. Ostatnim moim miejscem pracy była firma zoomie w której bardzo dużo nolifilem i byłem w niej spory czas. Dlaczego Pomoc Drogowa? O tuż praca w firmach transportowych zwyczajnie znudziła mi się, a w tejże frakcji zawsze jest coś innego więc najzwyczajniej człowiek nie nudzi się. Na ogół jestem osobą bardzo pomocną i życzliwa więc problemów z zachowanie zimnej krwi nie będzie problemu. Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania. Do zobaczenia.
 5. Witam zarząd budowlany firmy AS Logistics. Jestem już tu bardzo dobrze znany i przez Werjsona lubiany ale mimo to mam na imię Dawid i miałem okazję pracować już z całym zarządem, wracam po bardzo dłuższej przerwie od pracy w tejże firmie, ponieważ pracowałem na rzecz Zoomie jestem dużym nerdem więc problemu z normą nie będzie. Doświadczenie mam już dostatnie więc wiem co z czym się je i co się wozi w Asikach. Na serwerze gram pod Nickiem daw3dEk6 który kryje się pod 57914 ID i 7500+ score. Interesuję się sportem i muzyką poza tym w wolnym czasie lubię czytać książki Stephena Kinga. Jak wiadomo jestem osobą pogodną i bardzo pomocną. W dodatku po pozytywnym rozpatrzeniu podania @Wersjon będzie miał codziennie ciepłą kawusie ze śmietanką. La migliore compagnia. Dziękuję za przeczytanie i liczę na pozytywne rozpatrzenie, do zobaczenia
 6. daw3dEk6

  3/10 nie moje klimaty @SynMłynarza @Zykfrydes
 7. daw3dEk6

  Takie mocne 8,5/10
 8. daw3dEk6

  daw3dEk6 57914
 9. daw3dEk6

  jaaaa
 10. daw3dEk6

  Chętnie pogram jg lub topa
 11. daw3dEk6

  Watch dog za darmo na epic games
 12. daw3dEk6

  Zlecenie róbcie napy xD
 13. daw3dEk6

  @Zykfrydes mi musisz przecież sam policzyć bo f4 mi wyzerowalo
 14. daw3dEk6

  Nick: daw3dek6 ID postaci : 57914 Imię i nazwisko: Cytrus Cytrusowy
 15. daw3dEk6

  Zapomniałeś dodać, że nie tylko Administracja istnieje ale i też Moderatorzy Serwera oni też posiadają niejakie opcje którymi mogą nam pomóc ale niestety ich aktywność jest zerowa @#Iwanowicz widziany na serwerze prze zemnie był koło miesiąca temu a jak wbił to na chwilę. Nie, że mam do niego jakiś problem no ale niestety takie są realia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines