KuBBsoNii

Truckers

Community Reputation

80 Neutralna

3 Followers

About KuBBsoNii

 • Rank
  Przyszły producent narkotyków lub lekarz ❤
 • Birthday 01/12/2004

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Chemia,biologia,an..
 • Nick
  KuBsoN/ (potas, uran, bar)
 • Lokalizacja
  Liceum, biol-chem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.


 1. KuBBsoNii

  Nick: KuBsoN/ ID: 90851 Score: 3389 Okres pracy: 02.02.2019-13.08.2019 Powód: Powodem jest błąd ludzki, każdemu się zdarza nawet najlepszym. Może i dobrze że tak wyszło i tak miałem się zwolnić po wypłacie z powodu zbliżającego się roku szkolnego a zwolniono mnie trochę wcześniej :E. Nikogo nie winię za to i też tak chcę aby zostało. Po owocnej i długiej współpracy z Mecha Industries czas odejść wszystko co dobre ma też i swój koniec. Sporo się przeżyło w "Meszkach", kocham tą firmę i jej pracowników tych wszystkich napów którzy tworzą tak piękną atmosferę. Życzę firmie aby dalej się tak dobrze rozwijała i dążyła na szczyt i została kiedyś "top1". Już z tego miejsca mogę powiedzieć że wrócę kiedyś do "Mecha" ale na razie czas na frakcje. Do zobaczenia na drogach SA. *przydział już przejęła osoba z zarządu i się nim zaopiekowała* Mecha na zawsze w serduszku <3 Dzięki za ten długi czas spędzony razem z nami. Powodzenia w dalszej karierze i liczę że wrócisz tu kiedyś :3. Zwolniony zostałeś we wtorek o 14:41. //Omega
 2. KuBBsoNii

  Nick: KuBsoN/ Nick przeciwnika: Maluch
 3. 100 lat, naucz się jeździć, mniej mandatów, więcej udanych przemytów i taki standard wszystkiego najlepszego napie :banan:

  3wJGMIT.png

  nFHqXof.jpg

   

   

  1. Kamyk/

   Kamyk/

   Dziękuję :blush:

 4. KuBBsoNii

  Nick: KuBsoN/ ID: 90851 Score: 2305 +/- Staż: Rok i niecałe 3 miesiące Dlaczego chcesz spróbować (1-2 zdania): Pierwszym powodem jest zainteresowanie tą Frakcją od początku mojej przygody z PTS-em, pytając byłego szefa Policji którego bardzo miło wspominam i pozdrawiam pana @Chlebek95 wiedziałby o co chodzi. Drugim zaś powodem jest ciekawość zobaczenia jak ta praca wygląda czy słusznie jest oceniana jako nudna, monotonna, prowadząca do konfliktów z innymi graczami. Napewno w czasie dwóch godzin nie uzyskam pełnego obrazu tej pracy ale zobaczę chociaż jej część. Trzecim i ostatnim powodem jest myśląc przyszłościowo chęć dołączenia do tej oto Frakcji w najbliższych miesiącach; najprawdopodobniej pod koniec sierpnia. (Sorki że tak długo)
 5. KuBBsoNii

  Z powodu braku czasu, rezygnuje.
 6. KuBBsoNii

  Czy trzeba gdzieś się zapisać aby w tym uczestniczyć?
 7. Wszystkiego najlepszego i 100 lat były szefuńciu :)

 8. Wszystkiego najlepszego mordeczko :D

 9. Sto lat!

  1. KuBBsoNii

   KuBBsoNii

   Dzięki, postaram się dożyć tych 100 lat c:

 10. Wszystkiego najlepszego!

  1. KuBBsoNii

   KuBBsoNii

   Dzięki mordo :)

 11. KuBBsoNii

  I wesołego i udanego sylwestra
 12. KuBBsoNii

  Sekretarka
 13. KuBBsoNii

  Drzewo