Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamyk/

Truckerzy

Kamyk/ last won the day on June 21

Kamyk/ had the most liked content!

Community Reputation

193 Dobra

About Kamyk/

 • Rank
  #
 • Birthday June 14

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Motoryzacja,
 • Nick
  Kamyk/
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

3998 profile views
 1. Kamyk/

  Nick: Kamyk Imię i nazwisko: Kali Santos ID: 90961
 2. Witam... Jestem Dawid, na serwerze Kamyk/. Mam 14 lat i jak na swój wiek jestem bardzo odpowiedzialny, miły i ciekawski. Moje zainteresowania które zaraz wymienię będą to zainteresowania które chciałbym robić kiedyś w swoim życiu a są to. Motoryzacja i programowanie. Na serwerze gram od marca 2018 roku i do tej pory udało mi się uzbierać nie małą sumę score a dokładnie 2050, na początku mojej kariery z PTS'em wylosowało mi ID postaci które wynosi 90961. Byłem również w kilku firmach i frakcjach takich jak. AS Logistic, Sprunk Trans Inc. Petrol i Mecha Industries oraz Pomoc drogowa i Pogotowie, w tych wszystkich wymienionych pracach nie przepracowałem nawet 4 miesiące, ale to może się zmienić. W firmie AS Logistic byłem dwa razy, pierwszy raz za kadencji Cudaka a drugi raz za Wersjona(aktualny szef). Dlaczego AS Logistic? Ponieważ macie bardzo fajny skład, norma z którą nie powinienem mieć żadnego problemu oraz miła i przyjemna atmosfera. Myślę że moje podanie będzie dobrze rozpatrzone przez szefa jak i zarząd. Pozdrawiam.
 3. Wszystkiego najlepszego!

  1. Wersjon

   Wersjon

   Dzięki napku

 4. Kamyk/

  Jednak nie będę miał wystarczająco czasu na grę, przepraszam za zamieszanie.
 5. Nick: Kamyk/ Powód: Kompletny brak czasu. Dzięki, kara na okresie próbnym = 30% obecnego score +5% za nie podanie ilości punktów, gdzie jest to wymagane (wszystko w pierwszym poście). Zwolniony o 18:59 15.09.19r.
 6. Wszystkiego Najlepszego! 100lat

 7. Kamyk/

  Podróż do Kopenhagi
 8. Kamyk/

  Nektarynka
 9. Wszystkiego najlepszego! 

  1. #Iwanowicz

   #Iwanowicz

   Dziękuję! :) 

 10. Kamyk/

  Oddał mi Tahome
 11. Kamyk/

  Nick: Kamyk/ ID: 90961 Score: ok. 2000 Okres pracy: 22.07.2019 - 17.08.2019 Powód: Pierwszym powodem jest zbliżająca się szkoła, podobnie jak u KuBsoN'a muszę się wziąć w garść, poprawić oceny i nie mieć żadnych zagrożeń oraz zdać egzamin ósmoklasisty. Drugim powodem jest chęć pojeżdżenia holownikiem, karetką lub radiowozem. Dziękuję Omega za danie mi kolejnej szansy przepracowania w waszej firmie i życzę dalszych sukcesów. P.S. Zestaw odstawiony na bazie. Dzięki za grę , szkoda że tak krótko no ale cóż. Zwolniony bez kary o godzinie 12:01. //Omega
 12. Kamyk/

  Znaleziony
 13. Kamyk/

  #Ogłoszenie Dzień dobry, wczoraj 21 lipca w godzinach wieczornych została mi przydzielona "PTS-Krzyżówka" abym mógł ją dalej kontynuować. Dziękuje byłemu prowadzącemu @Iwanowiczza cenne rady. W następnym tygodniu możecie się spodziewać w tym temacie krzyżówki, zapraszam do zabawy i życzę miłego dnia, do widzenia.
 14. Kamyk/

  Nick: [PTS]Kamyk Powód(opcjonalne): Szef wszystko wie... Dziękuję Ci Cumster za danie mi kolejnej szansy. Zwolniony bez kary 18.07.2019r. o godz. 19:55 Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze //Cumster
 15. Kamyk/

  Załadunek 72

  Oto mój skończony załadunek 72, myślę że się spodoba
×