Ostry

Truckers

Ostry last won the day on April 5 2011

Ostry had the most liked content!

Community Reputation

12 Neutralna

About Ostry

 • Rank
  Little Trucker
 • Birthday 08/06/1995

Informations

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kielce/Anglia
 1. Ostry

  No i co że w CT są cysterny..., czasami zwykły trucker też chciałby sobie pojeździć z cysterną...
 2. Ostry

  Na serwerze nie ma ani jednej naczepy petrotr na głównych bazach z ciężarówkami/naczepami... To nie jest bug. | Mikon
 3. Ostry

  A kiedy możemy spodziewać sie tej ''Nowej'' mapy ? <_< Cały czas trwają prace nad ową mapą. //Zwc
 4. Ostry

  3/10 4/10 Bo nawija po Polsku... nie wiem co chcesz zrozumieć przez Elda teksty bo w większości nut śpiewa o ''dupie marynie'', ale ma też dobre kawałki :P http://www.youtube.com/watch?v=wqSeULN5Pqo
 5. Ostry

  2/10
 6. Ostry

  2/10 Razem Ponad Kilo! http://www.youtube.com/watch?v=DqKNjbngZog
 7. Ostry

  Można sie dowiedzieć na jakiej wersji Minecrafta gracie ? :pilot:
 8. Ostry

  Coś sie dzieje z tym serwerem czy nie ? Serwer jakoś miał być włączony przedwczoraj, ale nie widze żeby coś chodziło, nie może kto inny włączyć tego serwera prócz keram ?
 9. Ostry

  Noo chociaż żeby serwer otworzyli :D wiesz o co chodzi :D.

 10. Ostry

  Daj odpowiedniej osobie tą mapę i niech coś się ruszy wkońcu ;D.

 11. Ostry

  Tu chodzi o samo włączenie serwera...
 12. Ostry

  :mellow: Ciekawi mnie co mu możesz zrobić. Dałeś mape na szybko komuś, a teraz masz efekty..., rusz głową troche, zresztą nie wiem jak was, ale mnie po tylu miesiącach czekania na mape już nawet odinstalowałem GTA.. . Co z tego że będziemy mieć fajną dobrą mape, jeżeli tylko cząstka graczy pozostanie. Pamiętam, jak tobie Bambosz było śpieszno do oddania baz, stworzenia nowych firm[ :facepalm: ]... i teraz nawet z tego nie mamy nic. Moim zdaniem, za czasów Semira było lepiej i nawet pare osób, ważnych na serwerze SAMP przyznało mi rację, chociaż nie robił takiego błota z serwera SAMP, było jak było, ale o wiele lepiej. Litek, przecież piszemy w rozmowie ogólnej :unsure: chyba każdy ma prawo do udzielenia swojego głosu na temat serwera, chyba że tak nie jest, to ja sie wam nie dziwie czemu tracicie graczy, kilka zdań szczerej prawdy o serwerze nawet nie wolno napisać.. . Półtora roku temu mógł bym przyznać że ten serwer jest jeszcze normalny, ale teraz ? Nawet szkoda słów. Ależ wolno. Ja się nie dziwie, ze "tracimy graczy", bo nas to nie dotyczy. Że administracja SAMP tak podchodzi do sprawy, to nie nasza wina. Rozmowa ogólna, hydepark. Na temat jakiego serwa? Jeden się spytał, kiedy będzie, dostaliście odpowiedź. Chyba następne próby, są zbędne. Tak jak pisałem, na temat SAMPa mozecie pisać wszystko, bo mnie to tyle interesuje co... Tylko egzekwuje regulamin forum i to wszystko. Tak, czy tak czekam na SENSOWNĄ wreszcie wypowiedź szanownego pana [email protected] Bambosza, bo jak narazie widać, to cały czas owija graczy samp w bawełne, i myśli że wszystko będzie OK. Możecie zamykać ten temat, dawać warny chodź nie wiem co to wam da.
 13. Ostry

  5/10 http://www.youtube.com/watch?v=q3Ydmt49PMY Nie lubie za bardzo tego typu muzyke ale to jakoś mi wpadło w ucho :L .