Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Ravtis

Gracze

Reputacja

54 Dobra

4 obserwujących

O Ravtis

 • Tytuł
  Czlowiek o wielu twarzach

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Ravtis.

Ostatnie wizyty

519 wyświetleń profilu
 1. Ravtis

  Nick: Ravtis. Imię i nazwisko postaci: Rav Zimson ID: 93557
 2. Ravtis

  Nick: Ravtis. ID: 0 Data przyjęcia się do policji: 18.01.2019r Score: 112 Powód*:
 3. Ravtis

  Ciekawe jak wyrobić norme i na kim jak jest 3-4 poli na serwerze a w truckerce jest zaledwie 5.
 4. Ravtis

  Nie o ten zakręt mi chodzi. Zakręt LV niedaleko spawna. Tam była kontrola bez mandatów. I to była ostatnia moja kontrola w twoim kierunku.
 5. Ravtis

  Nie czekałem godziny specjalnie na Ciebie. Gdy miałeś zw kontrolowałem inne osoby które były. "No to jedziemy" było wiadomością że zaraz idę. Kierowałem się w stronę LV gdyż tamtędy chciałem przejechać i udać się w stronę bazy. Byłeś tam na afk, i podjechałem i poczekałem jakieś 4-5 minut aż wrócisz. Wróciłeś to przeprowadziłem kontrolę. @Stalion był jedną z osób które że mna ciągle ze mną prowadziły rozmowę. Nie mam czasu by czekać na Ciebie godzine, są też inni którzy muszą zostać skontrolowani. Ta sytuacja z kontrolą i musiałeś się prosić bylo na początku serwera, każdy popełniał błędy a ty wyszczególniasz mnie. Dan również był w tej samej sytuacji i jakoś nie ma mi tego za źle, początki serwera i pracy w policji były trudne. Sam muscu mówił na szkoleniu że będziemy popełniać błędy ponieważ jesteśmy nowi i dopiero serwer się rozkręca. Skoro piszesz już że to nie jest mój pierwszy raz że coś źle robię, pokaż rzetelny dowód. Chcę mieć czarno na białym a nie że ty sobie mówisz tylko. @Polak333 Nie miałem z Tobą kontrol zbyt dużo. Ostatnia owszem była gdy dostałeś mandat i przed tą kontrola nie miałem okazji Cię kontrolować a tym bardziej żerować fotek. Ostatnia nasza kontroli drogi Panie była w LV na zakręcie jeśli pamiętasz. Byłeś czysty więc Cię puściłem. Z mojej strony wszystko.
 6. Wszystkiego najlepszego! 

 7. Ravtis

  ID: 93557 Powód: Brak chęci, zmiana na coś aktywniejszego. 2 Raz w tej firmie mega bardzo dobrze wykorzystany czas. Cieszę się że przyjęliście mnie drugi raz. Życzę wam powodzenia i oby firma żyła jak najdłużej. zwolniony o godzinie 20.09, dziękujemy za ponowną współpracę i wkład! //Frea
 8. Ravtis

  Nick: Ravtis. Powód: Chęć gry z kumplami jako trucker. Nagle chęć do pogotowia pofruneła. Przyjmuję karę score. //Zwolniony o godzinie 11:08 z karą 25% score, powodzenia.
 9. Ravtis

  Nagle pojawiające się drzewa to miód malina. Helka 179 jest w salonie LS. Nie ma PD a ja idę spać. Zresoilem za 5k i trzeba zabrać na bazę. Essa.
 10. Ravtis

  I tu się zdziwisz, Dostałem pzowolenie od Thora który może się wypowiedzieć na ten temat. O moim zdanym egzaminie nic nie wiesz bo Ciebie wiecznie nie ma. Mam zdany egzamin, zdałem za drugim razem lecz czekam teraz przypisanie heli. Wszedł dziś na serwer Zaahain, sam był zdziwiony, gdy dowiedział się i uzyskał potwierdzenie od samego Thora, zmienił zdanie i po prostu się zgodził na lot helką. Jak miał tam wejść? Nijak, napisał bym zszedł, zszedłem. Więc dlaczego o tym się wspomina? Bronisz w każdej skardze swoich. Życie, nie znasz toku tamtej sytuacji wiec jakim prawem sie wypowiadasz o tym jak mnie olał? Tak sie składa że tamtego dnia, podleciałem do innego PDk'a by ten mnie naprawił.
 11. Ravtis

  Odpisywałem koleżko :> Nie wywołuj wilka z lasu, słowo przeciwko słowu. Zarzuć dowodem, po pisać bla bla bla też potrafię. Jeśli chodzi o "zlatywanie z dachu" to owszem, nie mam. Jeśli nie masz jak się dostać, możesz po prostu odmówic. Tak mówi twój regulamin. Nie płacz że ktoś zwraca Ci uwagę poprzez pisanie skargi, poczekajmy na kogoś wyżej bo nie chcę mi się już pisać słowo przeciwko słowu.
 12. Ravtis

  Rzuć dowodem na to że ściąłem Cię specjalnie. Zleciałem bez zadnego ale, gdy wezwę PD nie mam zadnego obowiazku zlatywać z dachu. Przyjechałes, napisałeś ladnie bym zleciał, zleciałem na dół kołysząc się na lewo prawo by Cie nie sciac ani nie uszkodzic Ci pojazdu. Nie udało mi się, scialem Cię, wstałeś na nogi, i piszesz o mnie "idiota" Nie interesuje mnie ile ma screen o odmowie, zrobiłes to celowo :> Jeśli wtrącasz mateusza w to, rzuć dowodem na to że uleczył Cię wheelman. Bawisz się /afk bo CI tak wygodnie. Nabijasz f4 by się tym pochwalić. W tamtym momencie widocznym na screenie, zrobiłeś to celowo. Ciao :>
 13. Ravtis

  Nie ma gotowego wzoru, piszę ręcznie. Nick: Ravtis. Nick oskarżonego: youngkoniur Data: 12.09.2018r koło godziny 23:00 Powód: Obraza Wyjaśnienia/opis: Wzywam PD by naprawił moja helkę i drugiego ratownika przy okazji, gdy mechanik każe nam zejść, zlatuję z dachu i przypadkowo scinam go z nóg smigłem. Automatycznie panel i uleczony. Kolega za wysoko się czuje, i powoli przegina, Nazwał mnie idiotą, może nie jest to poważna obraza. Ale nie życzę sobie takich odzywek w moim kierunku. Kolejno, kolega afczy bez AFK. Skarga od Zykfrydesa mówi wszystko. Nie będę tolerować takiego dziecinnego zachowania. Kolejna rzecz to olewanie zgłoszeń. Nie raz zdarza się że wezwę PD, akurat korniego - ten zamiast podjechać normalnie, zaczyna odwalać i nagle wrzucać /afk gdy potrzebuję pomocy z strony PD. Dowód: https://imgur.com/a/Frivtrp
 14. Ravtis

  Dodałem MTA do wyjątków, wyłączyłem antyvira. Śmigam jako pogo Mozna zamknąć. trzy pliki Bass dll niby zavirusowany.
 15. Ravtis

  Złapani na gorącym uczynku!
×