Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Kasztan322

Gracze

Reputacja

72 Dobra

2 obserwujących

O Kasztan322

 • Tytuł
  Little Trucker
 • Urodziny 31 Marzec

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Motoryzacjaaa ;)
 • Nick
  Kasztan322
 • Lokalizacja
  Myszków, Śląskie

Ostatnie wizyty

283 wyświetleń profilu
 1. Kasztan322

  Nick: Kasztan322 ID: 6130 Powód: Brak czasu i chęci na grę. Fajna firma i spoko atmosfera, gdyby nie brak czasu, przypuszczam że przez długi okres nie zmieniłbym firmy. Frakcja godna polecenia! Pozdrawiam, trzymajcie się. Zwolniony 12:27
 2. Kasztan322

  Nick: Kasztan322 ID: 6130 Okres (od-do): 14.02.2019 - 18.02.2019 Powód (opcjonalnie): Brak czasu na grę, wyjazd.
 3. Kasztan322

  @Stalion pomyliły Ci się lata w Składzie Petrol chyba
 4. Kasztan322

  Nick: Kasztan322 ID: 6130 Okres (od-do): 3.01.2019 - 5.01.2019 Powód (opcjonalnie): Brak czasu na grę.
 5. Kasztan322

  Browarek musi być oczywiście!
 6. Kasztan322

  Nie ma to jak german style w cysternie
 7. Kasztan322

  Takie tam rowerowe fit
 8. Kasztan322

  Wg. mnie jest to bezpodstawne, ponieważ będąc na bazie mamy obowiązek wpuścić policjanta aby przeprowadził kontrolę. Tak więc dla owego policjanta nie jest to miejsce niedostępne. Mało sprecyzowane regulamin i przez to trzeba karę płacić. Śmieszne. A co w przypadku jak mam mało paliwa i mało hp i mam załadowane przeładowany towar albo przemyt? Nie pojadę na zwykłą stację bo za daleko i braknie paliwa? Też kara że chowam towar mimo że jestem na serwerze i siedzę w samochodzie?
 9. Kasztan322

  No i pora na mnie ^^ Trochę tutaj gram więc wypadałoby się pokazać Takie tam na lajtowym wypadzie w teren :D
 10. Kasztan322

 11. Kasztan322

  Dzisiejsze mycie
 12. Kasztan322

  Pisałem nie raz że nie widzę kolorów naczep przez podmianki. Jechałem oddać ale wdałem się w głupią gadkę i wpadłem zestawem do wody. Nie ukrywam frustracji Twoim zachowaniem ale ok spoko. Nie wiem jak jest teraz ale wcześniej jak ktoś zgubił naczepę firmową to była minimum nagana w firmie ;)
 13. Kasztan322

  Odnośnie tematu tak przyznaję się że wziąłem naczepę z BB. Ale jakoż iż mam podmianki nie mam kolorów naczepy i nie byłem w stanie stwierdzić że to naczepa frakcji. Miałem jechać oddać naczepę temu graczowi ale zauważyłem, że mu żyłka się napięła i podczas pisania z nim wpadłem całym zestawem do wody. Jeżeli chodzi o zgrywanie to nie robiłem tego. Cały przebieg rozmowy mam zapisany. wyciąg z logów: " * PW od Hubert: oddawaj ta naczepe napie Dozeji: naoy * PW od Hubert: bo cie zbanuje -> Hubert: jaką naczepę? * PW od Hubert: takze lepiej ja wróc tutaj * PW od Hubert: nie udawaj gamonia * PW od Hubert: dobra, skarga leci na ciebie * PW od Hubert: pozegnaj sie z gierką ;) * PW od Hubert: wyslij pozdrowienia -> Hubert: ale co zabrałem jakąś z bb voiceptt: This server does not have voice enabled * PW od Hubert: no i zabrales moja (TEAM) AMino: /AFK -> Hubert: tylko że mam mody i nie wiedziałem że to wasza... * PW od Hubert: na nie odpowiednia osobe trafiles Dozeji: Spadam w koncu :EEEEE bb, i nie zabijta sie * PW od Hubert: masz 2 minuty * PW od Hubert: by byla w Palomino cree RensTM: XD * Dozeji has left the game (Quit) Orzel: bb RensTM: spk * PW od Hubert: ree * PW od Hubert: creek* * PW od Hubert: albo masz po grze * PW od Hubert: dzieciaku Gracz Prezes114 zaraz wraca. -> Hubert: zastanów się do kogo mówisz... * PW od Hubert: jestes taki pewien? -> Hubert: ja kozaka nie gram... * PW od Hubert: no ja gram * PW od Hubert: bo mam 32 lata -> Hubert: boś noob * PW od Hubert: i jestem raczej troche starszy -> Hubert: ciekawe * PW od Hubert: i pakuje od 17 lat na silowni, mozesz przyjechac * PW od Hubert: smialo, adres podac? * PW od Hubert: naczepa ma tu byc za minute -> Hubert: ja nie działam jak magnez ta takich ludzi... -> Hubert: na* * PW od Hubert: dobra, leci skarga * PW od Hubert: jak wolisz -> Hubert: za takie zachowanie szukaj sobie * PW od Hubert: ooo w wodzie -> Hubert: już miałem jechać oddać michu24: Hubert gdzie macie baze ? Lampard: Nabór do firmy Military Logistics otwarty! Zapraszamy do składania podań! " Ogólnie nie toleruję takiego typu zachowań. Już się nie będę tłumaczyć bo skoro koleś nie umie zaopiekować się swoim pojazdem tylko porzuca je na mapie i później ma pretensje o to.
 14. Kasztan322

  Ja u siebie nie robiłem radziła akurat :) Jedynie poszły dystanse na kielichy no i amorki do tyłu od poloneza :) Jeszcze podkładki pod sprężyny i efektem jest prześwit 32cm. I daje sobie radę teraz w porównaniu do serii. Tylko minus jeden że mam longa no i ostre górki to idzie rama na szczytach :P
 15. Kasztan322

  Vitarka na Radziku?
×