SebGre

Truckers

SebGre last won the day on February 25

SebGre had the most liked content!

Community Reputation

40 Neutralna

2 Followers

About SebGre

 • Rank
  AS Logistic's Vice Leader

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Seb

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. SebGre

  Nick: Nacho ID postaci: 124654 Okres pracy: Miesiąc Powód: Uzgodniony na priv z zarządem. // Zwolniony 28.03.2021 o godzinie 16:52 bez kary score.
 2. SebGre

  @Polakus Ostrzeżenie 1 stopnia. Nieszarmanckie zachowanie słowne wobec współpracownicy.
 3. Wszystkie osoby, które zwodowały swoje pojazdy, są do nich przypisane i przy następnym logowaniu mogą je odwodować z panelu F4 @PiotrMagnum@Gizmo52155@rouch2
 4. SebGre

  Witam, Chciałbym zgłosić, że w jednym z tych domków na nowym osiedlu Avispa Country Club na północy LV jest niedociągnięta strefa freez. Jako tako udało mi się ją oznaczyć. Jeśli to nie problem, to prosiłbym o dodanie tej strefy(tam, gdzie stoi Savannah na zdjęciu). Z góry dzięki!
 5. SebGre

  Co do funkcjonowania Policji może zbyt żyje realnym życiem, ponieważ po przedstawionym dowodzie powyżej wciąż nie widać żadnego mojego wykroczenia. A bardziej jest pokazane, że mogłem jechać normalnie prosto tą drogą z ostatniego zakrętu na dole. Nawet mój wóz w prawidłowej pozycji do jazdy widziany tam na dole na to wskazuje. No ale co ja tam drobny pionek mogę więcej na to poradzić..
 6. SebGre

  Twój nick: SebGre Nick funkcjonariusza: NaimadSh Data otrzymania mandatu: 10.01.2019 Powód nałożenia mandatu: Jazda na skróty. Kwota: 3000$ i 10 score. Dowody (screenshot/y): n/a Twoje wytłumaczenie: Witam, sytuacja miała miejsce w okolicach Flint Country, niedaleko tej "zygzakowej" drogi z Whetsone w strone centrum mapy. Generalny Inspektor NaimadSh zatrzymał mnie dopiero jakiś kilometr od rzekomego miejsca wykroczenia, stwierdzając, że pokonałem tą zygzakową drogę na skróty. Według mnie, pomijając fakt, czy tego faktycznie dokonałem, czy nie, sytuacja powinna być klarowna, czarno na białym i przedstawiciel prawa powinien fizycznie te rzekome wykroczenie widzieć. Bo takie, domniemywając, spojrzenie na F11 i później dogonienie mnie za kilkanaście sekund nie powinno mieć prawa mocy żadnego wyroku. A skoro tam fizycznie był, to czemu w chwili dokonywania mojego wykroczenia nie ruszył swoim uprzywilejowanym, masywnym Rancherem w pogoń za mną? Gdzie faktycznie wtedy był Generalny Inspektor i czy umiałby udowodnić swój mandat wobec mnie? Bo według mnie, był on trochę na siłę wystawiony. Proszę o obiektywne rozpatrzenie odwołania się od tego mandatu. Pozdrawiam