Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

grimmy

Gracze

Community Reputation

78 Dobra

1 Follower

About grimmy

 • Rank
  CLAVIS AD FUTURA
 • Birthday May 7

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  grimmy
 • Lokalizacja
  100Lica

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. grimmy

  ten jest okej, ale wygrał buffalo na przekręcie
 2. grimmy

  Kurnia gramy! Grało się na S3, to teraz musowo odświeżyć pamięć! Nick: grimmy
 3. grimmy

  @Bobr Ok.
 4. grimmy

  @Wersjon Dlaczego @MERO został tak o wykolejony?
 5. grimmy

  @Bobr Jak już się tak skrzętnie zająłeś uprzątaniem tych tematów, to weź odśwież raz jeszcze te ostrzeżenia, bo w Pogotowiu już nie pracuję, to tak znowu jakoś nieaktualnymi wieściami zawiało. I gratuluję wzięcia się za temat z przydziałami. +1 dla Ciebie. #edit: Listę postaci też możesz jeszcze ogarnąć. ^^
 6. grimmy

  Nick: grimmy ID postaci: 277 Imię i nazwisko postaci: Mike Wheeler
 7. grimmy

 8. grimmy

  Siema ełkaesiaki! Od dzisiaj se tutaj będę niegrzeczniuszkował. @CryKush Gratulacje bobku, będzie fajnie. :*
 9. Nick: grimmy Powód: R04 i A13 zatankowane, naprawione i odstawione na bazę. Dzięki za wspólne chwile, całkiem fajnie było, ale pogo chyba nie potrzebuje niegrzecznych ludzi. Peace. Zwolniony 13:30 4.08.19r.
 10. grimmy

  @Zaahain @Bobr Szefunie, z racji tego, że numerki nam wróciły na bazę i w ogóle, to może warto tam tak odnotować fakt posiadania przydziału w temacie do tego przeznaczonym, bo to trochę przedawnione już jest chyba.. (tak tylko skromnie zwracam uwagę, a będzie na pewno estetyczniej). I temat z ostrzeżeniami też się przedawnił chyba ciut..
 11. grimmy

  brawurowo i pusto.
 12. grimmy

  @Avenged Tak naprawdę to były halucynacje z niedożywienia i śmierć. To był kamień, nie motorki, a my jak głupi Łotysze się rzuciliśmy na nie i w konsekwencji poskręcaliśmy karki i umarliśmy. @Zaahain Ja nie wiem co Ty zrobiłeś, ale tłumy się do nas zgłaszają..
 13. Ja pragnę przeprosić za nieobecność i jednocześnie podziękować @Virtual'owi za zastąpienie mnie w obstawianiu, ale niestety w związku z burzami nad moim powiatem, musiałem interweniować wraz z jednostką OSP (aż 11 razy i to chyba nadal nie koniec). Raz jeszcze przepraszam i jeżeli mam ponieść jakieś konsekwencje z tym związane, to poniosę. Co do eventu, jeżeli się dobrze bawiliście, to super. Serwerowa społeczność zawsze docenia takie imprezy - w mniejszym lub większym stopniu. Czapki z głów przed Wami - organizatorami, bo jak wspomnieliście sami, zorganizowaliście to we trzech. A kwestia PTS Klubu, no, @Zykfrydes jednak chyba ten tag jest dla lansiku, dune i wygrywania krzywych licytacji (hehe, keep distance).
 14. grimmy

  antynarodowosocjalistyczne
 15. grimmy

  @Niventill Pogo ma motorki, a Ty jeszcze narzekasz.. Przestań, bo nam zabiorą i koniec frajdy..
×