Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

grimmy

Truckerzy

grimmy last won the day on May 3

grimmy had the most liked content!

Community Reputation

212 Dobra

2 Followers

About grimmy

 • Rank
  Spopielacz
 • Birthday 05/01/1999

Contact

 • Discord
  grimmy#8316

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  grimmy
 • Lokalizacja
  WX/TOS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.


 1. grimmy

  nick: grimmy id: 277 okres pracy: nie pamiętam, tak wprawdzie to nie pracowałem prawie wcale Zwolniony 09.07.2020 11:37 //dzikakorea
 2. grimmy

  Bardzo fajne wywiadziątko. Pozdrawiam kolegę z resortu @Bambosz.
 3. grimmy

  Tak się zainspiruję @Karotową wypowiedzią z innego wywiadu i znikam. xD
 4. grimmy

  Po dokładnym sprawdzeniu dowodów przedstawionych przez funkcjonariusza @Vaniliovsky skargę odrzucam. Wykroczenie zostało zarejestrowane, a dowody wskazują miejsce, w którym czyn został popełniony. Porozmawiam z Vanilem oraz z pozostałymi funkcjonariuszami na temat zachowań podczas kontroli (okazywanie dowodów, etc..) i myślę, że wówczas osiągniemy ten konsensus o jakim marzymy.
 5. grimmy

  Cześć, jako osoba uprawniona do rozpatrzenia skargi powiem tyle, że w czynnościach służbowych nie widzę jakiegoś wielkiego odbiegnięcia od norm wykonywania ich. Przedstawił Ci przewinienie, kwotę mandatu, faktycznie mógł pokazać Ci dowód, lub zwyczajnie powiedzieć, w którym miejscu wykroczenie zostało zarejestrowane. Jednakże co do komunikacji na linii funkcjonariusz-gracz jestem strasznie zawiedziony i zszokowany nieco stylem tej rozmowy. Cóż mogę tutaj więcej powiedzieć? No, niezbyt wiele, dlatego, że żadne dowody, które mogłyby ujawnić więcej szczegółów w kwestii zatrzymania Ciebie nie zostały tutaj przedstawione (poza logami oczywiście). @Vaniliovsky, jeżeli masz screenshot z procesu zatrzymania Flimbo, wrzuć go tutaj, opisz jak to wyglądało z Twojej perspektywy. Póki co, rozpatrywanie skargi jest w toku. Gwarantuję jednak, że popracujemy z funkcjonariuszami nad stylem przeprowadzania kontroli oraz komunikacją z Wami. Zrobimy wszystko, by żyło nam się wszystkim komfortowo. Abstrahując do tematu polskiej Policji, to obecnie wygląda to podobnie do tej organizacji na "G", którą wymieniłeś, no ale pewnie wszyscy wiemy dlaczego.. PS. Do niebieskich Panów szacuneczek mimo to, koledzy z resortu muszą się wspierać. @Flimbo @Vaniliovsky, zapraszam do dalszej rozmowy. Dogadamy się z pewnością. Pozdrawiam.
 6. grimmy

  Tak, możesz tak napisać, bo nie zabrania Ci tego ani regulamin serwera, ani frakcji, ani firm, ani nawet ja Ci nie zabraniam, nawet nie miałbym zamiaru, bo do pewnych spraw ma się dystans. Niepotrzebne? Oczywiście, że są potrzebne, bo sprawa niejako dotyczy mnie oraz frakcji, którą współzarządzam, więc do czego teraz pijesz to nie mam pojęcia. Więcej nie mam do dodania, odpowiem jedynie po wywołaniu mnie przez osoby kompetentne do rozpatrzenia skargi. Dziękuję.
 7. grimmy

  O, widzę, że moja osoba została wspomniana w tych śmiesznych wypocinach, których nawet nie da się zrozumieć ze względu na stylistykę, ale to pominę, stosując się do Waszych skrótów myślowych i wychwytywania czegoś z kontekstu całego zdania, więc wyrwę sobie i ja kilka pojedynczych zdań. Po pierwsze, to istnieje coś takiego jak ironia, z której pojęciem proponuję się zapoznać, wówczas zacznij płakać o cokolwiek. Po co miałbym Ci zamykać firmę? Człowieku, opanuj zapędy i przestań mazgaić się o takie niedorzeczności. Ilekroć razy choćby ktoś z Administracji pisał "Zamkniemy XXX, bo cośtam", wtedy wszyscy siedzieli cicho. Po drugie, fakt, nie pilnujesz swoich pracowników, co potwierdzą scysje z moimi pracownikami. Adamesko, Amigo vs. Bambosz. @Bambosz może się śmiało wypowiedzieć co do ich zachowania. Nie rób na siłę niewinnych z Waszych pracowników i nie wiń bez potrzeby Nas o to, że wykonujemy pracę, którą Twoi podwładni skutecznie nam utrudniają. Coś jeszcze mam dodawać? Aa, zapomniałbym #Na zawsze w sercu MECHA, nie odchodzę z serwera.
 8. grimmy

  Awanse: @Marley, @Bambosz, @Om_Ega, @Hycello, @grimmy
 9. grimmy

  PTSowy guru inżynierii przestrzennej.
 10. grimmy

  Za akcję to dam tę dychę, a poza tym, to nie wypowiem się.
 11. grimmy

  Rosenbauer na głowie, się powodzi.
 12. Happy Birthday My Bro 😉 🎉

  1. grimmy

   grimmy

   Thanks!

 13. Widzę fajna data urodzenia, sety! 😄

  1. grimmy

   grimmy

   A jakże! Dzięki!

 14. Happy Birthday🎂🎊👮‍♂️

  1. grimmy

   grimmy

   Thank you score-machine! 😄

 15. Sto lat, uważaj tam na wściekły ogień 🧑‍🚒

  1. grimmy

   grimmy

   Dziękóweczka! Cały czas uważam!

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines