grimmy

Truckers

grimmy last won the day on May 3 2020

grimmy had the most liked content!

Community Reputation

217 Dobra

2 Followers

About grimmy

 • Rank
  Spopielacz
 • Birthday 05/01/1999

Contact

 • Discord
  grimmy#8316

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  grimmy
 • Lokalizacja
  WX/TOS

Recent Profile Visitors

2631 profile views

 1. grimmy

  Dzięki wszystkim.
 2. Najlepszego trzcinko

  1. grimmy

   grimmy

   o, hej, dzięki luk

 3. grimmy

  grimmy 277 coś ponad 3000 nie pamietam od kiedy pracowalem, ale jak jeszcze mnie nie zwolniliscie, to sie zwalniam, bo nie wyrabiam, bylo fajnie znowu sobie posmigac tym swirem securicarem i pozdrawiam gorąco szefostwo, hej! Zwolniony o 19:23 z karą -150 score (§4 pkt 11). Dzięki za gierkę // Tejmez
 4. grimmy

  277 w sumie nie wiem, max ile może być No to na razie niech będzie do 04.10 xd /Tejmez
 5. grimmy

  nick: grimmy id: 277 imię i nazwisko postaci: thomas shelby
 6. timberki [*]

 7. grimmy

  Siema, mam 14 lat i na PTS gram od 2010 roku. Mam chyba coś ponad 3000 score, jestem prawie nieaktywny, ale obiecuję robić 5 score dziennie i zawsze przemycać ku chwale firmy i dyktatora. Kiedyś tu pracowałem i było fajnie, to może mnie zatrudnicie znowu. Lubię Securicary i zniosę nawet to, że to Tejmez jest tym dyktatorem. Bez odbioru. ID: 277
 8. grimmy

  potężny, 9/10
 9. grimmy

  nick: grimmy id: 277 okres pracy: nie pamiętam, tak wprawdzie to nie pracowałem prawie wcale Zwolniony 09.07.2020 11:37 //dzikakorea
 10. grimmy

  Siemka, z tej strony grim. Chciałbym wstąpić w szeregi Pańskiej firmy. Wydaje mi się, że jest to odpowiednia robótka dla mnie. Niedawno odszedłem ze stanowiska zastępcy szefa Policji dlatego, że w związku z wykonywaną przeze mnie służbą nie posiadam wystarczająco dużo czasu na to, by w poczet obowiązków włączyć zarządzanie frakcją, zwłaszcza tak prężnie rozwiniętą i niezbędną na serwerze. Oil-Trax to nowa firma, która niedawno przebojem wdarła się na paliwowy rynek PTS, stale rozwijająca się - w związku z czym chciałbym dołożyć swoją niewielką cegiełkę do rozwoju tego przedsięwzięcia. Myślę, że mimo niezbyt wielkiej aktywności norma tygodniowa nie będzie stanowić dla mnie jakiegoś wielkiego problemu. Co do spraw bardziej prywatnych, to od 1999 roku wszyscy wołają na mnie Kacper i jak rok urodzenia wskazuje mam 21 lat, jestem strażakiem, betonem, zdegenerowanym przez regulaminy służbistą (nie no, żart, jestem fajny spoko gość). Na serwerze udało mi się zdobyć nieco ponad 3000 score, a legitymuję się ID o dosyć niskim numerku - 277. Chęć pracy motywuję także tym, że Korea jest dzika, macie fajny (yyy) koniakowy kolorek i posiadacie takiego dzbanioka Lemona i brazylijską score-machine w składzie, a to fajne osóbki są. Myślę, że sprawdziłbym się jako kierman zestawu z cysterną i dorzucił jakiś drobny wkład w rozwój firemki. Dzięki za możliwość przedstawienia się i złożenia podanka. Ściskam, całuski, z wyrazami szacunku. grimmy.
 11. grimmy

  Po dokładnym sprawdzeniu dowodów przedstawionych przez funkcjonariusza @Vaniliovsky skargę odrzucam. Wykroczenie zostało zarejestrowane, a dowody wskazują miejsce, w którym czyn został popełniony. Porozmawiam z Vanilem oraz z pozostałymi funkcjonariuszami na temat zachowań podczas kontroli (okazywanie dowodów, etc..) i myślę, że wówczas osiągniemy ten konsensus o jakim marzymy.
 12. grimmy

  Cześć, jako osoba uprawniona do rozpatrzenia skargi powiem tyle, że w czynnościach służbowych nie widzę jakiegoś wielkiego odbiegnięcia od norm wykonywania ich. Przedstawił Ci przewinienie, kwotę mandatu, faktycznie mógł pokazać Ci dowód, lub zwyczajnie powiedzieć, w którym miejscu wykroczenie zostało zarejestrowane. Jednakże co do komunikacji na linii funkcjonariusz-gracz jestem strasznie zawiedziony i zszokowany nieco stylem tej rozmowy. Cóż mogę tutaj więcej powiedzieć? No, niezbyt wiele, dlatego, że żadne dowody, które mogłyby ujawnić więcej szczegółów w kwestii zatrzymania Ciebie nie zostały tutaj przedstawione (poza logami oczywiście). @Vaniliovsky, jeżeli masz screenshot z procesu zatrzymania Flimbo, wrzuć go tutaj, opisz jak to wyglądało z Twojej perspektywy. Póki co, rozpatrywanie skargi jest w toku. Gwarantuję jednak, że popracujemy z funkcjonariuszami nad stylem przeprowadzania kontroli oraz komunikacją z Wami. Zrobimy wszystko, by żyło nam się wszystkim komfortowo. Abstrahując do tematu polskiej Policji, to obecnie wygląda to podobnie do tej organizacji na "G", którą wymieniłeś, no ale pewnie wszyscy wiemy dlaczego.. PS. Do niebieskich Panów szacuneczek mimo to, koledzy z resortu muszą się wspierać. @Flimbo @Vaniliovsky, zapraszam do dalszej rozmowy. Dogadamy się z pewnością. Pozdrawiam.
 13. grimmy

  Tak, możesz tak napisać, bo nie zabrania Ci tego ani regulamin serwera, ani frakcji, ani firm, ani nawet ja Ci nie zabraniam, nawet nie miałbym zamiaru, bo do pewnych spraw ma się dystans. Niepotrzebne? Oczywiście, że są potrzebne, bo sprawa niejako dotyczy mnie oraz frakcji, którą współzarządzam, więc do czego teraz pijesz to nie mam pojęcia. Więcej nie mam do dodania, odpowiem jedynie po wywołaniu mnie przez osoby kompetentne do rozpatrzenia skargi. Dziękuję.
 14. grimmy

  O, widzę, że moja osoba została wspomniana w tych śmiesznych wypocinach, których nawet nie da się zrozumieć ze względu na stylistykę, ale to pominę, stosując się do Waszych skrótów myślowych i wychwytywania czegoś z kontekstu całego zdania, więc wyrwę sobie i ja kilka pojedynczych zdań. Po pierwsze, to istnieje coś takiego jak ironia, z której pojęciem proponuję się zapoznać, wówczas zacznij płakać o cokolwiek. Po co miałbym Ci zamykać firmę? Człowieku, opanuj zapędy i przestań mazgaić się o takie niedorzeczności. Ilekroć razy choćby ktoś z Administracji pisał "Zamkniemy XXX, bo cośtam", wtedy wszyscy siedzieli cicho. Po drugie, fakt, nie pilnujesz swoich pracowników, co potwierdzą scysje z moimi pracownikami. Adamesko, Amigo vs. Bambosz. @Bambosz może się śmiało wypowiedzieć co do ich zachowania. Nie rób na siłę niewinnych z Waszych pracowników i nie wiń bez potrzeby Nas o to, że wykonujemy pracę, którą Twoi podwładni skutecznie nam utrudniają. Coś jeszcze mam dodawać? Aa, zapomniałbym #Na zawsze w sercu MECHA, nie odchodzę z serwera.
 15. grimmy

  PTSowy guru inżynierii przestrzennej.