Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RedDragon

Gracze

Community Reputation

5 Neutralna

1 Follower

About RedDragon

 • Rank
  Little Trucker
 • Birthday 12/08/1997

Contact

 • Steam
  kazuyapl1945

Informations

 • Gram na
  SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  RedDragon
 • Lokalizacja
  Szczecinek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. RedDragon

  Nick oraz ID: RedDragon / 509 Data zatrudnienia: 21.02.2019 Data odejścia z pracy: 03.03.2019 *Powód: Przejście do innej frakcji, bądź wolny strzelec. Powodzenia w dalszej frakcji.
 2. RedDragon

 3. RedDragon

  @Xr95 spokojnie już nie musisz Colossus już normalnie wchodzi na serwer. Temat do przeniesienia.
 4. RedDragon

  mhm czyli mamy biegać po całej mapie i szukać barów? bary powinny być codziennie doładowywane w ciągu dnia i w nocy też. postaw się na miejscu innych jak siedzą na PD czy BC i muszą coś szybko zjeść to biegną do najbliższego baru a nie szukają..
 5. RedDragon

  Nick, UID : RedDragon, 509 Data dołączenia: 21.02.2019
 6. RedDragon

  Ja, RedDragon informuję zarząd iż opuszczam szeregi GoodTrans z dniem 21.02.2019 z powodu spiny. 21.02.2019 RedDragon // Zwolniony.
 7. RedDragon

  łał w końcu bary pełne ... po takim okresie czasu wrócili do gry ... i co procentowy do się? da się nawet we dwóch ... wiec mi nie wkręcaj bajek ze jest Was 2 a czas pochlania .. i tak ja razem z @xCoreM52 naładowaliśmy większość barów a Wy to tylko je dopełniliście
 8. RedDragon

  Mnie nic nie boli ... Po prostu piszę prawdę jaka jest .. Wziąłeś odpowiedzialność za bary to wykonuj to i dobieraj tak ludzi aby wszystko było okej i żeby nikt nie wyklinał Was na serwerze bo bary puste.. Nikt Was nie widział od jakiegoś tygodnia na serwerze zero odzewu nawet w tej sprawie.
 9. RedDragon

  Widać, że prawda w oczy kole ;)
 10. RedDragon

  Dla mnie to teraz jakieś jaja ... Owszem Twoja firma @Procentowy ale ludzie od tygodnia narzekają, że bary puste. @xCoreM52 dał mi range vice bo nikogo z Was nie widać na serwerze przez długi czas a teraz nagle po oznaczeniu Cie w poście przez Xcor'a Ty wchodzisz i nagle pretensje. Piszesz, że z Arstestem gracie po nocach ale rezultatów nie widać. Skoro macie zamiar tylko grać w nocy to odpuście sobie gre w sampa, albo oddajcie pałeczke komuś innemu. W ciągu dnia ktoś z zarządu musi być aktywny. Ja się nie chce wpie.... , ale moim zdaniem tak to powinno wyglądać. Bo to, że przyjmiecie kogoś kto wejdzie raz na ruski rok a Wy będziecie z niego zadowoleni to pestka. Bary codziennie powinny być obsługiwane, a nie tylko w nocy. A co w weekendy robicie? Pisałeś również , że jest Was tylko dwóch. To dlaczego nie napiszesz do Administracji z prośbą o to aby na serwie pisali, że jest zapotrzebowanie bo Wy po nocach tylko gracie?
 11. RedDragon

  Nick: RedDragon UID Postaci: 509 Data dołączenia do firmy: 20.02.2019
 12. RedDragon

  Nick oraz ID: RedDragon/509 Data zatrudnienia: 30.01.2019 Data odejścia: 20.02.2019 *Powód: Przejście do firmy GoodTrans. Dziękuje za danie mi szansy bardzo miło sie pracowało z Wami, ale niestety bary puste nikogo nie ma a jeść trzeba. Powodzenia.
 13. RedDragon

  Dejvid Ambulance podstawiony na baze.
 14. RedDragon

  Nick oraz UID: RedDragon/509 Data dołączenia: 30.01.2019
 15. RedDragon

  Witajcie. Mam pewien problem. Otóż ostatnio wchodziłem na serwer i było wszystko okej dziś chce wejść to mi strasznie laguje. Wiadomości wysyłane z opóźnieniem, /v lista wgl mi nie wchodzi jakby nie bylo takiej komendy. Internet ciągne po kablu, FPS jak i ping w normie tyle ile powinno. Czy ktoś miał podobny problem i go rozwiązał i chciałby się nim podzielić? Z góry dziękuję. Pozdrawiam
×