Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RaveN+

Gracze

Community Reputation

6 Neutralna

About RaveN+

 • Rank
  Little Trucker

Recent Profile Visitors

207 profile views
 1. RaveN+

  Nick: RaveN Serial: 47977EFF4741F004EA0BBBF254AEC7E3 Zbanował mnie: Lipazy Powód blokady: Odwalanie, pajacerka, głupota. Wytłumaczenie: Wiem, że piszę apelację po raz kolejny i jestem świadomy, że większość graczy oraz administracji nie chce abym wrócił na serwer. W pełni ich rozumiem i zdaję sobie sprawę, że trudno jest zaufać osobie która znowu zawiodła. Minął rok, kiedy zrobiłem coś czego żałuję do dnia dzisiejszego. Chciałbym za wszelką cenę naprawić swoje błędy, siedzieć w cieniu, po prostu grać. I zgadzam się, że ktoś powie: nie jesteś dzieckiem i wiesz jakie są konsekwencje. To prawda, nie liczyłem się z konsekwencjami. Wszystko co robiłem i pisałem było pod wpływem emocji. Proszę zatem tą ostatnią apelacją o danie mi ostatniej szansy. Przepraszam całą administrację oraz graczy. Za swoje zachowanie jeszcze raz przepraszam. Okazuje skruchę i bardzo tego żałuję.
 2. RaveN+

  Nick: RaveN Serial: 47977EFF4741F004EA0BBBF254AEC7E3 Zbanował mnie: Lipazy Powód blokady: Odwalanie, pajacerka. Wytłumaczenie: Przepraszam za swoje zachowanie. Liczę tylko na to, że obecny H@ da mi szansę.
 3. RaveN+

  Nick: RaveN Serial: 47977EFF4741F004EA0BBBF254AEC7E3 Zbanował mnie: Lipazy Powód blokady: Głupota, pajacerka, odwalanie. Wytłumaczenie: Po tej akcji, którą odwaliłem minął prawie rok. Jednak zdaję sobie sprawę, że nie minął ślad. Uświadomiłem sobie, że nie ma sensu pisać co miesiąc apelacji, tylko zrobić to w takim momencie, który będzie odpowiedni dla mnie. Po zrobieniu tego konta, chciałem "być" w społeczności PTS i widzieć co się dzieje na forum. Dużo rzeczy się zmieniło. W dalszym jednak ciągu żałuję co zrobiłem i byłbym w stanie zrobić wszystko, abym mógł dostać szansę. Jeszcze raz przepraszam za swoje zachowanie i liczę, że będę jeszcze mógł pograć na najlepszym serwerze, którego tworzą ludzie i administracja.
×