Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WMFroK

Gracze

Community Reputation

1 Neutralna

About WMFroK

 • Rank
  Little Trucker
 • Birthday 08/31/2001

Contact

 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198397244646/

Informations

 • Gram na
  SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  WMFroK
 • Lokalizacja
  Krokowa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. WMFroK

  Dzięki Xr95 i życzę powodzenia. A nóż Rambo wybierze właśnie Ciebie.
 2. WMFroK

  Jakieś informacje odnośnie serwera SAMP? Bo mam cichą nadzieję że zostanie otwarty przynajmniej do końca czerwca
 3. WMFroK

  A wyobrażasz sobie ile osób by straciło na tym? Tysiące godzin pracy, setki a nawet tysiące punktów. Pojazdy, posiadłości. Naprawdę tego właśnie chcemy? Zyskać kilku nowych graczy i stracić kilkunastu dobrych znajomych?
 4. WMFroK

  Nick: WMFroK -UID: 357 - Wiek: 17 - Kilka słów o sobie: Witam! Mam na imię Wojciech. Uczę się Powiatowym Zespole Szkół nr.4 "Samochodówka" w Wejherowie w woj. Pomorskim jako mechanik oraz uczęszczam na praktyki na warsztat samochodowy. Na innym serwerze pracowałem w Pomocy Drogowej jednak ta praca mi nie podpadła do gustu. Mam nadzieję że sprawdzę się w tej branży. Jeśli chodzi o pracę w grupie to idzie mi to dość dobrze, rzadko kiedy dochodziło do niewielkich spinek w poprzedniej pracy jednak szybko poprawiałem swoje błędy. Interesuję się tuningiem oraz dużo gram w różne gry. Po za tym dużo czytam, oraz oglądam różne anime. Wiem że do 18 lat jeszcze mi trochę brakuje (pięć miesięcy) jednak bardzo bym chciał dołączyć do tejże firmy, ponieważ szukam pracy która nie jest nudna i nie ma w niej monotonni oraz chciałbym budować objazdy i inne tego typu obiekty. Z regulaminem zapoznałem się kilkukrotnie. Pozdrawiam szefa firmy oraz mam nadzieje, że moje podanie będzie rozważone pozytywnie Pozdrawiam wszystkich czytających to podanie - WMFroK
 5. Mam problem odnośnie rozładunku na Missionary Hill (id:96). Za każdym razem jak mam rozładunek tam to po podjechaniu wyskakuje że mam jechać do punktu rozładunku. Zróbcie coś z tym proszę. Inne ustawienie pojazdu nie pomaga. Możliwe że to tylko ja popełniam jakiś błąd ale nie pierwszy raz mi się to stało i może wam też to nie działa?
×