Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

okozgon124

Gracze

Community Reputation

38 Neutralna

3 Followers

About okozgon124

 • Rank
  Lis Tirowiec
 • Birthday 05/04/2004

Contact

 • Discord
  okozgon124

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Okozgon124

Recent Profile Visitors

700 profile views
 1. okozgon124

  Dzień dobry! Z racji tego że jest otwarty nabór do firmy Petrol chciałbym zgłosić swoja kandydaturę. Nazywam się Dawid i mam 15 lat. Aktualnie mieszkam w Wejherowie w województwie Pomorskim. Jak skończą się wakacje będę uczęszczać do Cosinusa w Gdyni Głównej. Jestem aktywną osobą na serwerze choć miałem małą przerwę. Teraz staram się być bardziej aktywny i nie robić przerw. Chciałbym dołączyć do waszej firmy ponieważ wyrobienie normy to dla mnie żadna przeszkoda. Będę odpowiedzialny z wszystko co będzie mnie dotyczyło. Pracowałem jeszcze w AS Logistic choć praca tam nie poszła mi zbyt najlepiej. Myślę że w tej firmie będzie o wiele lepiej mi się pracowało z pozdrowieniami i uszanowankiem okozgon124 pozdrawiam całą firmę Petrol staż: ok. 3, 4 miesiące score: ok. 350 ostatni pracodawca: AS Logistic nick: okozgon124
 2. okozgon124

  Nick: okozgon124 ID: 106127 score: ~ 300 Staż: ~ 3 miesiące Dlaczego chcesz spróbować(1,2 zdania): Chciałbym spróbować na 2 godziny jak to jest być policjantem. Po za tym nie którzy gracze proponują mi żebym był na 2 godziny w policji.
 3. okozgon124

  Karawan
 4. okozgon124

  nick: Okozgon124 imię i nazwisko: Aleksander Lisowski ID: 106127
 5. okozgon124

  z dniem dzisiejszym gracz Amigo z firmy Agro Gramal chciał zniszczyć mój samochód dostawczy i przeszkadza w rozgrywce. Przysłał mi wiadomość że ma moje zdięcia jak jechałem pod prąd choć to nie prawda. Jeszcze ma moje zdięcie jeszcze jedno jak wjechałem w niego chociaż to było przez przypadek i on specjalnie mi to zrobił to on jechał pod prąd. Bardzo bym prosił o rozpatrzenie sprawy.
 6. okozgon124

  witam
 7. przepraszam+mam+pytanie+bo+ogólnie+patrzę+na+zlecenia+firmowe+i+chciałem+się+zapytać+czy+można+wziąść+przeterminowane+zlecenie+???+chodzi+o+to+że+jak+są+zlecenia+np.+do+zaplecze+biedronki+i+towar+to+tam+jest+czas+i+data+dowozu+czy+można+wziąść+towar+po+dacie? 

 8. moge jeszcze raz napisać podanie do Agro Gramala ?

 9. ziomek sprawdzisz  moje podanie?

  1. Show previous comments  4 more
  2. CryKush

   CryKush

   śmiechlem xD

  3. Iwanowicz

   Iwanowicz

   /mute Fabio s300 za kłamstwa! :E

  4. DarXe

   DarXe

   ziomek jutro matury nie mogę

×