Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

1_okzseiM

Truckerzy

Community Reputation

4 Neutralna

About 1_okzseiM

 • Rank
  Little Trucker
 • Birthday 08/11/1999

Contact

 • Steam
  PolonezMR_89

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Wszyscy wiedzą. :)
 • Nick
  1_okzseiM
 • Lokalizacja
  Lublin, Lubelskie, Polska/ Menslage,Dolna Saksonia, Niemcy.

Recent Profile Visitors

435 profile views
 1. Oferuję na sprzedaż rączkę, uchwyt drzwi do Volvo S60 Lift (do przed lifta też pasuje) lub V70 II, strona pasażera (prawa). Kontakt ze mną na forum lub na FB po wpisaniu "Uchwyt volvo" i lokalizacja "Lublin" w wyszukiwaniu na Marketplace. Cena jaka mnie interesuje to 70zł. Część bardzo trudno dostępna w większości nie osiągalna.
 2. 1_okzseiM

  Oferuję na sprzedaż tunel środkowy do Volvo S60 I lub V70 II. Stan dobry jedynie pęknięta osłona "space ball'a"(trudno dostępna). Kontakt ze mną na forum lub na FB po wpisaniu "Tunel volvo" i lokalizacja "Lublin" w wyszukiwaniu na Marketplace. Cena jaka mnie interesuje to 150zł (tyle chodzą używane nawet w gorszym stanie). Jeśli jesteś zainteresowany/na daj znać a wyślę Ci więcej zdjęć opisanego przedmiotu.
 3. 1_okzseiM

  Do zarządu Mecha Industries. Wiem że nie chcecie mnie tutaj widzieć ale piszę ten wpis ponieważ dowiedziałem się o tym fakcie od mojego przyjaciela z którym kiedyś grałem na serwerze. Przechodząc do meritum sprawy proszę upomnieć jednego ze swoich pracowników aby nie podszywał się pod moją osobę. Jestem przekonany, że on sam nie chciałby aby zupełnie obca osoba grała pod jego imieniem i nazwiskiem. Mam nadzieję, że ów gracz poniesie konsekwencję. Zamieszam zrzut ekranu jako dowód (dany gracz zaznaczony na czerwono). Pozdrawiam.
 4. Witam wszystkich graczy, szanowne grono Administratorów, członków PTS Klubu i Ciebie inspektorze.

  Długo obnosiłem się z napisaniem tych oto słów ale sumienie nie dawało mi spokoju. Wyrządziłem wam wiele złego
  na co nie mam i nie mogę mieć usprawiedliwienia. Choroba jaką jest alkoholizm w którą wdałem się będąc jeszcze zwykłym
  graczem serwera wcale nie pomagała, problemy narastały przez co uciekłem w narkotyki. Dopiero osoba którą poznałem
  będąc na odwyku pomogła mi wyjść na prostą. Jeszcze w ośrodku postanowiliśmy, że zostaniemy ze sobą do końca życia. Nie chcę się tłumaczyć bo nie o to chodzi. Jedyne co chcę zobić to wybaczyć Wam wszystkim mówiąc Przepraszam ale wiem, że dla niektórych nadal będę "Persona non grata". Pogodziłem się z tym faktem, że nie mogę wrócić na drogi serwera. Żałuję swoich czynów i słów, które ranią bardziej niż najostrzejsze ostrze świata. Żałuję i proszę was jedynie o wybaczenie. Jeszcze raz z całego serca Przepraszam.

  Mieszko_1
   

  1. Show previous comments  1 more
  2. Fabio

   Fabio

   Wzruszające.

  3. Cropek.

   Cropek.

   Unban, kupił laptopa z banem pewnie znów. 

  4. 1_okzseiM

   1_okzseiM

   Nie tym razem jest to na poważnie, nie ściemniam i nie chce ściemniać nikomu potraktujcie mnie jak chcecie. Przepraszam, że nie wymieniłem Pawła ponieważ nie wiedziałem, że został H@.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines