Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Prawiczek

Gracze

Prawiczek last won the day on August 7

Prawiczek had the most liked content!

Community Reputation

146 Dobra

2 Followers

About Prawiczek

 • Rank
  Little Trucker

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prawiczek

  Nick : Prawiczek Imię i nazwisko postaci : Prawiczek Analny ID postaci : 105238
 2. Prawiczek

  Nick: Prawiczek ID: 105238 Score : 3026 Okres Pracy : bez 12 dni, 4 miechy :X Powód: Znudziło mi się monotonne jeżdżenie zestawem innym pojazdami uprzywilejowany do rozwożenia , kiedyś wrócę * Mecha w Serduszku * Było miło i się skończyło. Dzięki za świetną atmosferę na czacie i nasze wspólne jazdy <3 Wróć jeszcze kiedyś do nas. Zwolniony bez kary o 15:37//Sonny91
 3. Prawiczek

  I tu się zaczyna robić ciekawie, bo niby miałem wrak 3 dni temu wczoraj mandat to nwm jakim cudem, ale okej. Stało się, teraz będę ss robił, i tyle.
 4. Prawiczek

  Trochę to ciekawe, bo skoro od 3 dni miałem wraka tego zestawu na lotnisku i na 4 dzien mandat no to...
 5. Prawiczek

  Jakiś czas temu nwm, 3-4 dni. Robiłem normę i musiałem spadać, to załadowałem 100%, ponieważ była policją i postawiłem na parking bo musiałem wyjść a zawszę szybciej się dojedzie załadunek. Wróciłem po 23-24 mało osób nie ma pd patrze wrak no trudno. to idę sobię pojeździć privem był wtedy chyba parkerek, i wszystko git. Patrze jest 2 osoby z Pomocy Drogowej, no to wbiję i Kapi piszę, że mam zaległy. Ja wchodzę dobra niech piszę, to tylko grosze. Pojazd był odwrakowany+ zmienił miejsce parkowania . Trudno stało się tak, ale następnym razem jak będę wychodził i miał załadowany będę robił ss/time, i będę miał dowód, bo widzę ze bez dowodu to ja mogę sobie poopowiadać bajki, i tak bym aferę robił o jakie 5k i 10 scr.
 6. Prawiczek

  Nick: Prawiczek ID postaci: 105238 Wysokość zaległego mandatu: Przeładowanie - 5000$ i 10 score Dowód; Mandat został nadany, aczkolwiek 4 dni temu zwrakował mi ktoś na parkingu, dziś dowiaduję się, że mam mandat i zestaw jest gdzie indziej+naprawiony.
 7. Prawiczek

  Nocne jeżdżenie o 2 w nocy, Zestawem więcej wraków niż kursów z @Pracus ♥♥♥
 8. Prawiczek

  Takie tam
 9. Prawiczek

  Szybkie i efektowne leczenie w wykonaniu @Maluch
 10. Prawiczek

  Chwila przerwy, na nocne skoki z @DarXe 102 Metry
 11. Prawiczek

  Nocne Zleconko z @Sonny91 Aww ♥ ♥ ♥
 12. Prawiczek

  https://imgur.com/a/nT7I3vD Dzien 2 tak samo sie zachowuje nikt nic nie zrobił z nim.
 13. Poszedłem sobie na /zw odchodzę od komputera a gracz o nicku puniogaming wjechał we mnie flatbetem spowodował wypadek i niszczył mi pojazd i zwrakował go Dowod:
 14. Prawiczek

  A czemu maja niby byc zmniejszone? Red postanowil zrobic specke dla dostawczkow i teraz omega placi kase, zeby ją rozwinac. Tirem zarabiamy grosze po 1k+ czyli nic. A ze wasza firma, postanowila za kase firmowa wybudowac filie, stacje, naprawe na bazie itd. To juz wasz problem.
 15. Prawiczek

  Tak, ciężko pracuję po 24 @Grubcio
×