Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Prawiczek

Truckerzy

Prawiczek last won the day on November 23

Prawiczek had the most liked content!

Community Reputation

-48 Słaba

4 Followers

About Prawiczek

 • Rank
  Little Trucker

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prawiczek

  To i ja dodam kilka dobrych i tych złych słów Engel Pyrson Iwanowicz Lemon Volf NaimadSh Liq Moje słowa, nie mają na celu nikogo obrazić, a wyrażenie swoich *uczuć* odnośnie relacji między danymi adminami/moderatorami
 2. Prawiczek

  Zrobiłem formacik, na nowo pobrałem, i tylko na MTA nie mogłem. Nikogo juz z adminow nie było o tej porze ale był @Sonny91, który chciał mi pomoc za wszelką cene a to to, a tamto, a to rozne pliki, zapory, masa rzeczy. I jestem mu wdzieczny bo działa mi juz <3. Post można zamkąć po głopocie.
 3. Prawiczek

 4. Prawiczek

  Robiłem reinstall mta, usuwałem plik z danymi i nic nie pomaga nie wiem co mam zrobić, może ktoś wie i pomoże?
 5. Prawiczek

  Zlecenie jest, dosłownie minutka i 3 napów jest @Sonny91@szczurek502@Prawiczek ♥ ♥ ♥ I ten tego no ...
 6. Prawiczek

  Nick : Prawiczek ID : 105238 Datą dołączenia : 03.011.2019
 7. Nick : Prawiczek Score : około 3,2k Powód : Byłem 4 okresy wypłat, i znudziło mi się tak siedzieć i afczyć itp, Miła atmosferka, fajnie się grało po raz 2, dzieki za 2 szansę, bede miło wspominał, ale wracam na stare dzieje <3 Zwolniony.
 8. Prawiczek

  Nick: Prawiczek ID: 105238 Score : 3026 Okres Pracy : bez 12 dni, 4 miechy :X Powód: Znudziło mi się monotonne jeżdżenie zestawem innym pojazdami uprzywilejowany do rozwożenia , kiedyś wrócę * Mecha w Serduszku * Było miło i się skończyło. Dzięki za świetną atmosferę na czacie i nasze wspólne jazdy <3 Wróć jeszcze kiedyś do nas. Zwolniony bez kary o 15:37//Sonny91
 9. Prawiczek

  I tu się zaczyna robić ciekawie, bo niby miałem wrak 3 dni temu wczoraj mandat to nwm jakim cudem, ale okej. Stało się, teraz będę ss robił, i tyle.
 10. Prawiczek

  Trochę to ciekawe, bo skoro od 3 dni miałem wraka tego zestawu na lotnisku i na 4 dzien mandat no to...
 11. Prawiczek

  Jakiś czas temu nwm, 3-4 dni. Robiłem normę i musiałem spadać, to załadowałem 100%, ponieważ była policją i postawiłem na parking bo musiałem wyjść a zawszę szybciej się dojedzie załadunek. Wróciłem po 23-24 mało osób nie ma pd patrze wrak no trudno. to idę sobię pojeździć privem był wtedy chyba parkerek, i wszystko git. Patrze jest 2 osoby z Pomocy Drogowej, no to wbiję i Kapi piszę, że mam zaległy. Ja wchodzę dobra niech piszę, to tylko grosze. Pojazd był odwrakowany+ zmienił miejsce parkowania . Trudno stało się tak, ale następnym razem jak będę wychodził i miał załadowany będę robił ss/time, i będę miał dowód, bo widzę ze bez dowodu to ja mogę sobie poopowiadać bajki, i tak bym aferę robił o jakie 5k i 10 scr.
 12. Prawiczek

  Nick: Prawiczek ID postaci: 105238 Wysokość zaległego mandatu: Przeładowanie - 5000$ i 10 score Dowód; Mandat został nadany, aczkolwiek 4 dni temu zwrakował mi ktoś na parkingu, dziś dowiaduję się, że mam mandat i zestaw jest gdzie indziej+naprawiony.
 13. Prawiczek

  Nocne jeżdżenie o 2 w nocy, Zestawem więcej wraków niż kursów z @Pracus ♥♥♥
 14. Prawiczek

  Takie tam
 15. Prawiczek

  Szybkie i efektowne leczenie w wykonaniu @Maluch
×