Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jolek

Truckerzy

Community Reputation

24 Neutralna

1 Follower

About jolek

 • Rank
  Little Trucker

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jolek

  Witam szefa frakcji Zaahaina i jego zastępce Bobra Zauważyłem że rekrutacja do pogotowia ratunkowego jest otwarta, więc uznałem że spróbuje swoich sił. Na serwerze gram od roku z przerwami przez które mam tylko 80 score. Od jakiegoś czasu zacząłem grać "na poważnie". staram się wchodzić na serwer gdy tylko mam czas na to. Mam ID 95766 Potrafię pracować w grupie jak i osobno. Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
 2. jolek

  Dostałem w piątek bana
 3. jolek

  Lemon zgłaszam się po ukończeniu czasu
 4. jolek

  Dobra, innego wyjscia pewnie niema wiec przeczekam te 3 dni
 5. jolek

  Wiem że zachowałem się hamsko wobec tego gracza. A od początku stworzenia postaci zaczołem grać jak postać miała rok stażu nie pamiętam co ja pisałem rok temu ale z tego co pamiętam to zaczeło się chyba we wrześniu tevo roku i poszukiwałem kolegów na ts lub discord żeby se pogadać z kimś, słyszałem od ktoregos gracza że ludzie muszą mnie lepiej poznać i należy wpadać w kłótnie więc się głupio posłuchałem tej rady, więcej tego błedu nie zrobię.
 6. jolek

  Ja nie chce się kłócić może i masz rację, że 11 listopada zachowałem się nie w porządku ale co ja zrobiłem dzisiaj bo nie rozumiem zbytnio, a 11 listopada się napiłem piwa trochę odświętnie i chciałbym się zmienić i przepraszam za wszystkie wyrządzone szkody psychiczne osób które podobno obraziłem więcej postaram się nie obrażąć i nie stosować wulgaryzmów na serwerze
 7. jolek

  Nick: Jolek Serial: 8BCF8A0FE0ACC29A233F7BAB35CDD743 Zbanował mnie: Liverdi Powód blokady: wulgaryzmy Wytłumaczenie: Odrazu sie przyznam że na początku jak zaczynałem grać to nie zachowywałem się poprawnie bo nie wiedziałem z czym mam do czynienia i jak się zachowywać na tym serwerze, jest wiele serwerów MTA i na każdy jest wymagane od graczy co innego. Dostałem bana za wulgaryzmy mimo że od dłuższego czasu nie pisałem takich słów tylko woziłem towary z lolqiem a od 13 listopada nadrabiam sam scora. Chciałbym przeprosić za moje poprzednie zachowanie i proszę o unbana.
×