Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MackGore

Gracze

Community Reputation

14 Neutralna

About MackGore

 • Rank
  Little Trucker

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

60 profile views
 1. MackGore

  Ahhh, ta późna godzina Przepraszam najmocniej x)
 2. MackGore

  Nie wiem czy mogę również tutaj napisać, więc jeżeli nie to proszę usunąć wiadomość. Bardzo chciałem podziękować za nieocenioną pomoc @Pablos, kiedy byliśmy sami na serwerze. Mianowicie pomógł mi wydostać samochód z brzegu. Mam nadzieję, że więcej takich osób się znajdzie, które bezinteresownie pomogą, w dodatku takich rzeczach, które nie dotyczą stricte danej frakcji. Pozdrawiam!
 3. MackGore

  Nie wiem czy mogę również tutaj napisać, więc jeżeli nie to proszę usunąć wiadomość. Bardzo chciałem podziękować za nieocenioną pomoc @Pablos, kiedy byliśmy sami na serwerze. Mianowicie pomógł mi wydostać samochód z brzegu. Mam nadzieję, że więcej takich osób się znajdzie, które bezinteresownie pomogą, w dodatku takich rzeczach, które nie dotyczą stricte danej frakcji. Pozdrawiam
 4. MackGore

  @NaimadSh - Proszę bardzo. Linki trzeba skopiować i wkleić do wyszukiwarki. Na pierwszym screenie pokazane jest gdzie stałem - https://zapodaj.net/70c71ef774503.png.html Na drugim jak przemieszczałem się po terenie - https://zapodaj.net/a240bc03de2e4.png.html
 5. MackGore

  @NaimadSh - Owszem, odsiedziałem karę 30 minutową i zostały zabrane mi punkty score. Cóż nie wjechałem drogą na pierwszym SS'ie to prawda, a to tylko dlatego, że wjechałem na 'piasek', który jest terenem załadunków/rozładunków. Mianowicie, stałem obok garaży w SF (naprzeciwko dworca kolejowego), uznając, że mam taką możliwość wjazdu i będąc już na terenie to uznałem, że nie było żadnego wykroczenia. Fakt, wjechałem kołami na chodnik, ale nie było to celowe podejście. Jaka jest ostateczna decyzja?
 6. MackGore

  Owszem, przyznaję się, że jechałem Buritto oraz tym, że byłem w szpitalu, jednak zatrzymałem się naprzeciwko dworca (dokładnie obok garaży), po chwili wjechałem na plac rozładunku. Pokazywałem nawet w którym miejscu dokładnie wjechałem i funkcjonariusz Maluch nawet nie zaprotestował. W tym temacie nie będę się więcej wypowiadał, ponieważ trzymam się wersji, która jest PRAWDZIWA i nie chcę brnąć w dalszą dyskusję.. Poza tym screen'y, które zostały zrobione przez Malucha moim zdaniem są 'wyjęte spod kapelusza', a nie w momencie przestępstwa.
 7. MackGore

  Twój nick: MackGore Nick funkcjonariusza: Maluch Data otrzymania mandatu: 20.05.2019 Powód nałożenia mandatu: Przejechanie przez skróty Kwota: 0$ i 10 pkt. (tylko dlatego, że nie zgodziłem się na nałożenie mandatu, dlatego jestem w jail'u i zostały zabrane punkty) Dowody (screenshot/y): Dowody mogą być wywnioskowane przez rozmowę. https://zapodaj.net/db9ce9f96dd51.png.html https://zapodaj.net/6aec479534d2e.png.html https://zapodaj.net/572ac0ad27e1e.png.html Twoje wytłumaczenie: Zgłaszam skargę na zachowanie waszego funkcjonariusza, ponieważ nie był mi w stanie sam udowodnić przewinienia, które zrobiłem, a raczej nie zrobiłem. Poza tym na 'rozładunku' wasz kolega postanowił mnie zatrzymać do kontroli, mało tego nawet nie było mnie w samochodzie w tym czasie, wtedy kiedy kazał mi się zatrzymać. Z rozmowy wynika, że nie przejechałem poprzez pas zieleni. Jedynie o co można byłoby się przyczepić to chodnik, jednak jestem w 100 procentach pewny, że nie może mi tego udowodnić, ponieważ nikt za mną nie jechał, poza tym nie przejechałem również po nim w sposób bezczelny, ponieważ byłem wtedy obok tego garażu białego i nie miałem innej możliwości wjechać na plac. Straszył mnie również tym (wszystko jest w rozmowie), że nie nałożył na mnie kary mandatu za prędkość i powinienem się cieszyć, że taki jest mandat. Ciekaw jestem gdzie mogłem się rozpędzić na tak krótkim odcinku. Jak dla mnie to próba szantażu i nałożenie kary jest w zupełności nietrafne, biorąc pod uwagę sam fakt, że zostałem zatrzymany na terenie rozładunku, a wiadomo, że na tych strefach zasady ruchu drogowego nie są obowiązkowe. Proszę o przywrócenie punktów i stosowne ukaranie funkcjonariusza Malucha za nadużywanie władzy. Pozdrawiam.
 8. MackGore

  Nick: MackGore ID postaci: 107677 Imię i nazwisko postaci: Mack Goldberg
×