Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MackGore

Gracze

Community Reputation

25 Neutralna

About MackGore

 • Rank
  Little Trucker

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

755 profile views
 1. MackGore

  Cześć! Postanowiłem wejść na moment sobie na serwer i sprawdzić, jak temat wygląda rzeczywiście w "Truckerach". Co prawda działałem tylko do 100 score'a jako 'zielony' i teraz mając przeszło 800 nie widzę dużej różnicy pod względem kasy. Nie polecam, wszyscy do A&T i na Securicary! :D
 2. MackGore

  Często AFK'ował swego czasu i w sumie to nie wiadomo dlaczego XD
 3. MackGore

  Twój nick: MackGore Nick oskarżonego: Texasengineer // ID postaci 107397 Powód skargi i dowody: https://zapodaj.net/5ff4f201909b6.png.html https://zapodaj.net/9ec2f03b7416e.png.html Koleś cały czas zastawiał mi drogę, taranował w każdy możliwy sposób, a podczas ładowania również wjeżdżał z całej siły we mnie. Napisałem również podczas gry /report, jednak najwidoczniej w tym czasie nikogo nie było, żeby uspokoić tego gracza. Proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy.
 4. MackGore

  Nie wiem czy mogę również tutaj napisać, więc jeżeli nie to proszę usunąć wiadomość. Bardzo chciałem podziękować za nieocenioną pomoc @Pablos, kiedy byliśmy sami na serwerze. Mianowicie pomógł mi wydostać samochód z brzegu. Mam nadzieję, że więcej takich osób się znajdzie, które bezinteresownie pomogą, w dodatku takich rzeczach, które nie dotyczą stricte danej frakcji. Pozdrawiam!
×