Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

karools

Truckerzy

Community Reputation

15 Neutralna

3 Followers

About karools

Contact

 • Discord
  karools

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Kobieta
 • Nick
  Karoolcia

Recent Profile Visitors

277 profile views
 1. karools

  @Ebon$ zapraszam do Nas. Zgłoś się na serwerku do mnie, albo Tejmezika, jak tylko minie Ci blokada. Nabór nadal otwarty. Poszukujemy 4 aktywnych pracowników.
 2. Wszystkiego najlepszego!!

   

  1. karools

   karools

   Dziękuję! 🙂 

    

 3. karools

  @SantY Your application is accepted. Please contact me or Tejmez on server to add you.
 4. karools

  Chodź @Eddy911, im nas więcej, tym weselej. Zgłoś się na serwerku do mnie, albo Tejmezika, w celu dodania.
 5. karools

  Im więcej do ewentualnego odstrzelania, tym weselej. @CaverN zgłoś się do mnie, albo Tejmezika na serwerze. Nabór nadal otwarty.
 6. karools

  Nick: Karoolcia ID postaci: 117234 Imię i nazwisko postaci: Dzony Walker
 7. karools

  Hej, nazywam się Karolina, we wrześniu skończę 24 lata i jestem ze Szczecina. Na co dzień studiuję administrację, aczkolwiek przez zaistniałą sytuację cierpię na nadmiar wolnego czasu. Na serwerze jestem krótko, bo zaledwie od 3 tygodni, jednak w miarę sprawnie idzie mi poznawanie PTSowego świata. Na ten moment moje score wynosi 510, jednak sukcesywnie rośnie. W związku ze swoim krótkim stażem nie pracowałam jeszcze w żadnej firmie, jednak mogę być wartościowym pracownikiem, dlatego że angażuję się w swoje obowiązki, a poza tym gra przynosi mi dużo przyjemności. Na serwerze gram pod nickiem Karoolcia, ID 117234. Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojego podania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines