karools

Truckers

karools last won the day on January 10

karools had the most liked content!

Community Reputation

83 Neutralna

3 Followers

About karools

Contact

 • Discord
  karools

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Kobieta
 • Nick
  Karoolcia

Recent Profile Visitors

663 profile views
 1. karools

  Dobły wieczór. W pierwszej kolejności lekko spóźnione i krótkie podsumowanko Noworcznego Konwoju. Dziękujemy wszystkim za wspólną jazdę i dobrą zabawę, która trwała ponad 4 godziny. Wasza aktywność kolejny raz była na bardzo wysokim poziomie, co pokazuje nam, że warto robić więcej takich wydarzeń w przyszłości. Miłych wiadomości ciąg dalszy, w związku z bardzo dobrą aktywnością pracowników mogliśmy zrobić kolejny krok w rozwoju firmy. W dniu dzisiejszym na serwerze pojawiła się filia firmowa autorstwa @#Liq. Filia znajduje się w Los Santos (poniżej mapka w którym miejscu dokładnie), a na jej terenie dla pracowników dostępna jest stacja benzynowa, pay’n’spray, automat oraz 13 miejsc parkingowych. Koszt filii to 1 400 000$. Mamy nadzieję, że nasza inwestycja będzie Wam dobrze służyć!
 2. karools

  @#Carrillo. Your application is accepted. Please contact me or Tejmez on server to add you. Nabór pozostaje otwarty, poszukujemy 2 aktywnych kierowców.
 3. karools

  Dzień Dobry Wieczór. W ostatnim dniu tego roku, chcielibyśmy razem z Tejmezikiem złożyć wszystkim pracownikom życzenia. Niech nadchodzący rok 2021 będzie lepszy od obecnego, żeby każdy z Was był zdrowy, pełen uśmiechu, szczęścia i miłości. Oczywiście życzymy Wam, a może Nam, dużej aktywności i jak największej ilości kursów. Korzystając z okazji do świętowania, oraz tego że 6.01 jest dniem wolnym, chcielibyśmy zaprosić wszystkich pracowników do wzięcia udziału w Noworocznym Konwoju Firmowym, który odbędzie się 5.01.2021 o godzinie 21. Naszą wspólną jazdę rozpoczniemy na bazie i będziemy wspólnie przemierzać drogi San Andreas. Ponadto jak mogliście już zauważyć, na naszej bazie pojawiły się 3 nowiutkie pojazdy Buritto, które pozwoliły nam na zdobycie 8 poziomu firmowego. Dziękujemy wszystkim pracownikom za zaangażowanie i współpracę, dzięki któremu możemy stale rozwijać naszą firmę.
 4. karools

  @Torrcik, zapraszam do firemki. Zgłoś się do mnie albo Tejmezika na serwerze. Nabór pozostaje otwarty! Poszukujemy 2 aktywnych kierowców.
 5. karools

  @exo, zapraszam do firemki. Zgłoś się do mnie albo Tejmezika na serwerze. Nabór nadal pozostaje otwarty.
 6. karools

  @guzik226, zapraszamy do Nas :) Zgłoś się do mnie albo Tejmezika na serwerku. Nabór pozostaje otwarty.
 7. karools

  Chodź @Marek, znajdzie się wolne secu i dla Ciebie. Zgłoś się na serwerku do mnie albo Tejmezika. Nabór pozostaje otwarty.
 8. karools

  @Pablos otrzymuje drugie ostrzeżenie za brak wyrobionej normy.
 9. karools

  @Wiola, @tesi, zapraszam do firemki. Zgłoście się na serwerze do mnie albo Tejmezika. Nabór pozostaje otwarty.
 10. karools

  Choodź, @AdiX1234, im nas więcej, tym weselej. Zgłoś się na serwerze do mnie albo Tejmezika. Nabór pozostaje otwarty.
 11. karools

  Nie do końca rozumiem dlaczego moja rozmowa z Liqiem się tu znalazła, ale skoro tak się stało, chciałabym się do tego odnieść. Używanie czyjejś rozmowy, nie wiedząc jak wygląda sama kontrola, w jakich okolicznościach, czy co się działo w trakcie/po, bądź jak wygląda kontakt pomiędzy osobami, których rozmowa jest przytoczona, jest czymś wyrwanym z konktekstu. To co napisał Liq, nie sprawiło, że poczułam się urażona, nie spędzało mi snu z powiek przez kilka następnych nocy. Dlaczego? Podejrzewam, że to przez fakt, że rozmowa ta była prowadzona w żartach i ja, jako główna zainteresowana podczas tej kontroli, zdawałam sobie z tego sprawę i sama doprowadziłam do sytuacji, w której użył takich a nie innych słów. Rozumiem, że nie każdy musi mieć podobne poczucie humoru, ale może po prostu, jak coś nie jest skierowane bezpośrednio w naszą stronę, to to olejmy, bo można coś źle odebrać? W moim odczuciu jest to szukanie problemu na siłę, dlatego prosiłabym o nie przytaczanie moich słów, bądź sytuacji z moim udziałem w tej skardze, bo 90% z nich może być odebrana w niewłaściwy sposób.
 12. karools

  No hejka. W związku ze zmianą systemu rozliczeń, który wchodzi w życie od 19 października, zmienia się też norma obowiązująca wszystkich pracowników. Od najbliższego okresu rozliczeniowego, tj. od dnia 19 października, norma dla każdego pracownika wynosi 27 score. Towar wozimy na losowo wybrany załadunek, ze względu na większą ilość punktów, które w takim przypadku za niego dostaniemy. Udanego i pracowitego tygodnia
 13. karools

  Zmieniono §2 pkt. 3 oraz dodano do §3 pkt. 5.
 14. karools

  @Pablos zapraszam do firemki. Zgłoś się na serwerze do mnie albo Tejmezika w celu dodania. Nabór pozostaje otwarty.
 15. karools

  ID: 117234 Okres: 15.10-18.10.