karools

Truckers

karools last won the day on April 10

karools had the most liked content!

Community Reputation

139 Dobra

3 Followers

About karools

 • Rank
  Little Trucker
 • Birthday September 4

Contact

 • Discord
  karools

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Kobieta
 • Nick
  Karoolcia

Recent Profile Visitors

926 profile views
 1. karools

  Pewnie, że jesteś godny kandydatury, ale my chyba nie jesteśmy godni mieć takiego pracownika. Żeby Tejmezik nie stracił Twojego szacunku, ja to napisze. Niestety @Polakusie, Twoje podanie zostaje odrzucone. Nabór nadal pozostaje otwarty, dwa securicary czekają niecierpliwie na swoich kierowców. Zapraszamy do składania podań.
 2. karools

  Dobry dzień. Wczorajszego pięknego kwietniowego wieczoru odbył się wyżej wspomniany konwój firmowy. Grupa trzynastu jubilerów przemierzała drogi San Andreas, by każdego zaopatrzyć w kamyczki. Konwój trwał od godziny 20:00 do 1:30, a podczas niego wykonaliśmy 23 kursy. Dziękujemy @Hakus oraz @Grubcio za zaangażowanie się z własnej woli i pomoc w każdym momencie oraz za wspólną zabawę. Jednak nie samą jazdą człowiek żyje, dlatego podczas konwoju odbyło się wręczenie nagród za zabawę wielkanocną. Dziękujemy za zaangażowanie i mamy nadzieję, że taka forma urozmaicenia gry przypadła Wam do gustu i w kolejnych zabawach tak samo chętnie weźmiecie udział. Nie obyło się również bez niespodzianek. Podczas ładowania towaru w Las Venturas, znikąd spadł na nas samolot. Cóż… chyba taka niefortunna data. Na szczęście żaden z pracowników nie ucierpiał, dzięki czemu jakoś jeszcze przez najbliższe dwa miesiące się utrzymamy. #takłatwosięnasniepozbędziecie Wszystkim pracownikom dziękujemy za udział i dobrą zabawę!
 3. karools

  NABÓR OTWARTY W związku ze zwolnieniem się miejsca w firmie, poszukujemy jednego aktywnego pracownika. Zachęcamy do składania podań i życzymy powodzenia.
 4. karools

  NABÓR OTWARTY W związku ze zwolnieniem się miejsca w firmie, poszukujemy jednego aktywnego pracownika. Zachęcamy do składania podań i życzymy powodzenia.
 5. karools

  @Jokerhd zapraszam do firemki. Zgłoś się na dc/serwerze do mnie albo Tejmezika w celu dodania. Nabór pozostaje otwarty, poszukujemy jednego aktywnego pracownika.
 6. karools

  @Macho# zapraszam do naszego jubilerskiego grona. Zgłoś się na dc/serwerze do mnie albo Tejmezika w celu dodania Nabór pozostaje otwarty, poszukujemy dwóch aktywnych pracowników.
 7. karools

  NABÓR OTWARTY W związku ze zwolnieniem się miejsca w firmie, poszukujemy jednego aktywnego pracownika. Zachęcamy do składania podań i życzymy powodzenia.
 8. karools

  Chyba czas zacząć sadzić
 9. karools

  Dobły wieczór. W pierwszej kolejności lekko spóźnione i krótkie podsumowanko Noworcznego Konwoju. Dziękujemy wszystkim za wspólną jazdę i dobrą zabawę, która trwała ponad 4 godziny. Wasza aktywność kolejny raz była na bardzo wysokim poziomie, co pokazuje nam, że warto robić więcej takich wydarzeń w przyszłości. Miłych wiadomości ciąg dalszy, w związku z bardzo dobrą aktywnością pracowników mogliśmy zrobić kolejny krok w rozwoju firmy. W dniu dzisiejszym na serwerze pojawiła się filia firmowa autorstwa @#Liq. Filia znajduje się w Los Santos (poniżej mapka w którym miejscu dokładnie), a na jej terenie dla pracowników dostępna jest stacja benzynowa, pay’n’spray, automat oraz 13 miejsc parkingowych. Koszt filii to 1 400 000$. Mamy nadzieję, że nasza inwestycja będzie Wam dobrze służyć!
 10. karools

  @#Carrillo. Your application is accepted. Please contact me or Tejmez on server to add you. Nabór pozostaje otwarty, poszukujemy 2 aktywnych kierowców.
 11. karools

  Dzień Dobry Wieczór. W ostatnim dniu tego roku, chcielibyśmy razem z Tejmezikiem złożyć wszystkim pracownikom życzenia. Niech nadchodzący rok 2021 będzie lepszy od obecnego, żeby każdy z Was był zdrowy, pełen uśmiechu, szczęścia i miłości. Oczywiście życzymy Wam, a może Nam, dużej aktywności i jak największej ilości kursów. Korzystając z okazji do świętowania, oraz tego że 6.01 jest dniem wolnym, chcielibyśmy zaprosić wszystkich pracowników do wzięcia udziału w Noworocznym Konwoju Firmowym, który odbędzie się 5.01.2021 o godzinie 21. Naszą wspólną jazdę rozpoczniemy na bazie i będziemy wspólnie przemierzać drogi San Andreas. Ponadto jak mogliście już zauważyć, na naszej bazie pojawiły się 3 nowiutkie pojazdy Buritto, które pozwoliły nam na zdobycie 8 poziomu firmowego. Dziękujemy wszystkim pracownikom za zaangażowanie i współpracę, dzięki któremu możemy stale rozwijać naszą firmę.
 12. karools

  @Torrcik, zapraszam do firemki. Zgłoś się do mnie albo Tejmezika na serwerze. Nabór pozostaje otwarty! Poszukujemy 2 aktywnych kierowców.
 13. karools

  @exo, zapraszam do firemki. Zgłoś się do mnie albo Tejmezika na serwerze. Nabór nadal pozostaje otwarty.
 14. karools

  @guzik226, zapraszamy do Nas :) Zgłoś się do mnie albo Tejmezika na serwerku. Nabór pozostaje otwarty.
 15. karools

  Chodź @Marek, znajdzie się wolne secu i dla Ciebie. Zgłoś się na serwerku do mnie albo Tejmezika. Nabór pozostaje otwarty.