Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cumster

Gracze

Cumster last won the day on June 1

Cumster had the most liked content!

Community Reputation

695 Wzorowa

About Cumster

Contact

 • Steam
  Cumster
 • Skype
  rafixs98

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Cumster
 • Lokalizacja
  Poznań

Recent Profile Visitors

9510 profile views
 1. Cumster

  Nazwa pojazdu: Buritto Właściciel pojazdu: chillwagon Rejestracja: B3 Data znalezienia: 24.06.2019 ScreenShot:
 2. Cumster

  Zrobione
 3. Cumster

  Niewrak helki:
 4. Cumster

  @kaktus1 upomnienie za brak minimalnej normy
 5. Cumster

  Rozliczenie 15.06.2019 - 22.06.2019 Premie i zwroty do odebrania na serwerze !
 6. Cumster

  Przyszedł czas na ogłoszenie wyniku Zadecydowaliśmy że placem manewrowym, który będzie nam służył w celach szkoleniowych stworzył @Kapi0988 Gratuluję i dziękuję każdemu uczestnikowi konkursu za wzięcie udziału Doceniam wysiłek włożony w wasze prace, a dodatkowo wręczam wyróżnienie graczowi @Patro Obiekt pojawi sie już niedługo Do zobaczenia na drogach SA!
 7. Cumster

  Rozliczenie 08.06.2019 - 15.06.2019 Premie i zwroty do odebrania na serwerze !
 8. Cumster

  Na ten moment nikt się nie dostaje, Nabór otwarty.
 9. Cumster

  Przypominam o jutrzejszym terminie oddania prac Lepiej przypadkiem nie przegapić szansy na 3,8kk ;D (Za niezwykle hojny dar Volff'a oczywiście bardzo dziękujemy!)
 10. Cumster

  deszyfrując to szyfrem cezara (z przesunięciem=19) otrzymujemy oraz rozkład reflektora i rotorów do tego modelu szyfru nakładając je na otrzymujemy wiadomość brzmiącą tak:
 11. Cumster

  Rozliczenie 25.05.2019 - 01.06.2019 Premie i zwroty jak zawsze do odebrania u zarządu
 12. Cumster

  Rozliczenie 18.05.2019 - 25.05.2019 Premie i zwroty jak zawsze do odebrania u zarządu
 13. Cumster

  Pomoc Drogowa organizuje konkurs dla każdego kto chce się trochę pobawić w edytorze map. Obiektem do stworzenia jest plac manewrowy do szkoleń pracowników. Wymagania: - Plac musi się znajdować w oznaczonym miejscu - Wyjście z wody musi pozostać dostępne dla graczy, sposób dowolny (kładki, przejścia, etc..) -obiekt musi być ogrodzony (tj.wstęp tylko dla PD) -Wymagane są dwa tory: do cofania z holowanym zestawem oraz slalom dla holownika z zestawem Co do wyboru obiektów z których będzie sie składał sam tor, należy wziąć pod uwagę fakt automatycznie prostujących sie naczep dla osob poza kierownicą holownika (dla osoby patrzącej z boku w momencie pojawienia się naczepy po wyprostowaniu na np. pachołkach drogowych, po prostu znikają i nie ma możliwości ocenienia czy zostały najechane). Gotowe prace proszę wysyłać do mnie, @Pazdek i @NaimadSh w wiadomości prywatnej o temacie „Plac PD” wraz z jednym screenem podglądowym. Konkurs trwa do 10 Czerwca bieżącego roku. Jeśli żadna z prac nie sprosta oczekiwaniom, możliwe jest wydłużenie trwania konkursu. Nagroda to 1’800’000$ (3'800'000$) oraz miesiąc darmowych napraw. Osoby, których projekty zdobędą wyróżnienie, dostaną mniejsze nagrody.
 14. Mój błąd, nie dobrałem odpowiednio tego. Kara tak jak pierwotnie, pozostaje nad osobami aktualnie pracującymi w PD.
 15. Cumster

  Przebieg szkolenia PD Od 07.05.2019r. zaczyna obowiązywać jedna stała forma szkolenia, składająca się z 5 punktów: 5 pytań z regulaminu, wybierane losowo przez kursanta za pomocą liczb 1-15. (Aby zaliczyć tą część egzaminu należy odpowiedzieć poprawnie na min.3 z nich), Czas na zapoznanie się z komendami, blipami i bazą (hangar, itp.), Znajomość mapy i umiejętności jazdy. (Gracz otrzyma pojazd do zaholowania oraz opis gdzie musi dojechać i zaparkować holowan samochód. W trakcie jazdy do celu hol może zostać odczepiony tylko 1 raz, drugi zaś skutował będzie niezaliczeniem), Parkowanie zestawu za pomocą TowTrucka tyłem w wybranym przez egzaminatora miejscu (jednym lub dwóch zależnie od umiejętności kursanta), Wykonanie pełnoprawnego zlecenia wysłanego przez gracza (jeśli możliwe). Po pozytywnym zakończeniu ostatniego punktu wracamy na bazę, kursant wpisuje się na listę postaci. Od tego momentu osoba ta staje się pracownikiem Pomocy Drogowej. *W przypadku niezaliczenia egzaminu gracz ma prawo do drugiej próby, lecz nie szybciej niż 24h od pierwszego szkolenia (do tego czasu gracz nie ma prawa logować się na frakcję) Niezaliczenie 2 próby przez pracownika skutkuje zwolnieniem z frakcji. Eng. version:
×