Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Slayer

PTS Klub

Slayer last won the day on November 27

Slayer had the most liked content!

Community Reputation

1321 Doskonała

About Slayer

 • Rank
  Tytuł został zablokowany przez UFO
 • Birthday 03/22/1996

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Slayer
 • Lokalizacja
  Area 51

Recent Profile Visitors

6166 profile views
 1. Slayer

  Żaden z panów nie uzyskał wymaganej liczby głosów.
 2. Slayer

  Nikt nic nie dodaje, dodam nowy nabytek. Przyjechal do mnie w zeszły poniedziałek Fiat bravo, rocznik 2011 rejestracja 2012, silniczek 1.4 t-Jet 120 kunia, benzynka. Z wyposażenia: ABS, el szyby przód, klima, wspomaganie City, klimatyzowany schowek, doświetlanie zakrętów, Follow me home, centralny zamek, el lusterka, podgrzewane, isofix. Skrzynkia biegów- 6 biegowa co ciekawe :D. Póki co jezdzi sie fajnie, mam nadzieje ze żadne ciekawe kwiatki z niego nie wyjdą. Blacharka w stanie perfekcyjnym, na lakierze nie ma ani jednej ryski. Seicento juz odjechało
 3. Slayer

  Dzisiaj na własne życzenie odchodzi od nas @Vaniliovsky. Dziękuje za czas poświecony klubowi, życzę powodzenia w dalszej karierze.
 4. Slayer

  Slayer Znudziłem się juz, czas wrócić spowrotem na towary, coś powozić i wogole. Dzięki za możliwość pracowania tutaj, poza tym zatrudniłeś samych gałganów jak Nadwagesko, Miszel i wogole :D. Pozdrówki Zwolniony o godz. 12:36, bez kary score. Ale masz lipę teraz. Wróć jeszcze kiedyś.
 5. Z tego co pamietam to hangar chyba nigdy nie miał freeza, gdyby był to nie mógłbyś odholować spowrotem pojazdu.
 6. Slayer

  @Om_Ega i @Zykfrydes odrobili swoje winy na dzisiejszym evencie i w nagrodę odzyskują przywilej posiadania Dune.
 7. Slayer

  PTS Klub postanowił po raz kolejny dać szansę @#Bolesław. Nie zmarnuj tego.
 8. Slayer

  Lista wpłat i wypłat od 1.11.2019r: kkubakks -240000- PTS Jaka to melodia? - 1.11.2019r [PTS]Vanilinovsky +1000000- dobrowolna wpłata- 6.11.2019 [PTS]Omega -900000- Event 11 listopada [PTS]kkubakks +230000 Zwrot z eventu 16.11.19 [PTS]Pyrson +500000- Przegrał zakład 8.12.19
 9. Slayer

  Dziś postanowił odejść od nas ten, który wiecznie ustawiał wyniki lotto, najgorszy skrutator na świecie- @CryKush. Dziękuje mu za wkład włożony w rozwój PTS Klubu.
 10. Slayer

  W dniu dzisiejszym została zawiązana współpraca między projektem Technical Crew Bolesława a PTS Klubem. Mam nadzieje na owocną współpracę
 11. Slayer

  Głosem Elektorów PTS Klubu @kkubakkszostaje zakwalifikowany do dalszego etapu, napisz proszę do mnie PW na Discordzie. Reszta podań zostaje odrzucona.
 12. Slayer

  Z przykrością zawiadamiam ze na moje ręce spadła dziś rezygnacja ważnego członka jakim jest @Kapi0988. Dziękujemy mu za wszystkie trudy no i oczywiście sprawowanie pieczy nad PTS Klubem. Powodzenia!
 13. Slayer

  Nick z gry: [PTS]Slayer ID postaci: 30541 Imie i nazwisko: Stefan Siarzewski
 14. Slayer

  Regulamin został przebudowany. Polecam zapoznać się z nim jeszcze raz.
 15. Regulamin wyboru lidera PTS klubu Postanowienia Ogólne 1. Liderem określa się osobę wybraną przez członków klubu odpowiedzialną za jego działanie. 2. Lidera wybiera się na okres jednej kadencji. 3. Okres jednej kadencji trwa 3 miesiące 4. Na lidera nie może zostać wybrany moderator oraz administrator serwera. Kandydatura oraz Przebieg Wyborów 1. Wyborów dokonuje się w gronie członków klubu. 2. W czasie wyborów jeden z członków klubu pełni funkcję Skrutatora - wybiera się go spośród elektorów(którzy nie zostali zgłoszeni na kandydatów na lidera klubu) 3. Skrutator jest odpowiedzialny za utrzymanie porządku wyborów. 4. Skrutator nie może zostać kandydatem na stanowisko lidera klubu. 5. Lidera wybiera się spośród uprzednio powołanych kandydatów. 6. Każdy z członków może powołać swojego kandydata, aczkolwiek ten, nie musi się zgodzić na kandydaturę. 7. Ówczesny lider może zostać kandydatem jeżeli starą się o reelekcję. 8. Głosowanie na lidera jest tajne. 9. Kandydat może brać udział w głosowaniu, ale nie może głosować na samego siebie. 10. Każdy z członków musi oddać głos na jednego z kandydatów. 11. Członek oddaje głos w postaci prywatnej wiadomości do Skrutatora. Wyniki Głosowania 1. Na lidera zostaje wybrany kandydat, który otrzymał większość głosów. 2. W przypadku braku wyłonienia zwycięzcy, organizowana jest druga tura wyborów, w której biorą udział dwaj kandydaci z największą ilością głosów. 3. W przypadku braku możliwości wyłonienia nowego lidera, wybory są weryfikowane oraz powtarzane przez Skrutatora. 4. Oficjalnego zwycięzcę do wiadomości członków podaje Skrutator.
×