Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Slayer

PTS Klub

Slayer last won the day on October 17

Slayer had the most liked content!

Community Reputation

1479 Doskonała

About Slayer

 • Rank
  Tytuł został zablokowany przez UFO
 • Birthday 03/22/1996

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Slayer
 • Lokalizacja
  Area 51

Recent Profile Visitors

6044 profile views
 1. Slayer

  W dniu dzisiejszym została zawiązana współpraca między projektem Technical Crew Bolesława a PTS Klubem. Mam nadzieje na owocną współpracę
 2. Slayer

  Głosem Elektorów PTS Klubu @kkubakkszostaje zakwalifikowany do dalszego etapu, napisz proszę do mnie PW na Discordzie. Reszta podań zostaje odrzucona.
 3. Slayer

  Z przykrością zawiadamiam ze na moje ręce spadła dziś rezygnacja ważnego członka jakim jest @Kapi0988. Dziękujemy mu za wszystkie trudy no i oczywiście sprawowanie pieczy nad PTS Klubem. Powodzenia!
 4. Slayer

  Nick z gry: [PTS]Slayer ID postaci: 30541 Imie i nazwisko: Stefan Siarzewski
 5. Slayer

  Regulamin został przebudowany. Polecam zapoznać się z nim jeszcze raz.
 6. Regulamin wyboru lidera PTS klubu Postanowienia Ogólne 1. Liderem określa się osobę wybraną przez członków klubu odpowiedzialną za jego działanie. 2. Lidera wybiera się na okres jednej kadencji. 3. Okres jednej kadencji trwa 3 miesiące 4. Na lidera nie może zostać wybrany moderator oraz administrator serwera. Kandydatura oraz Przebieg Wyborów 1. Wyborów dokonuje się w gronie członków klubu. 2. W czasie wyborów jeden z członków klubu pełni funkcję Skrutatora - wybiera się go spośród elektorów(którzy nie zostali zgłoszeni na kandydatów na lidera klubu) 3. Skrutator jest odpowiedzialny za utrzymanie porządku wyborów. 4. Skrutator nie może zostać kandydatem na stanowisko lidera klubu. 5. Lidera wybiera się spośród uprzednio powołanych kandydatów. 6. Każdy z członków może powołać swojego kandydata, aczkolwiek ten, nie musi się zgodzić na kandydaturę. 7. Ówczesny lider może zostać kandydatem jeżeli starą się o reelekcję. 8. Głosowanie na lidera jest tajne. 9. Kandydat może brać udział w głosowaniu, ale nie może głosować na samego siebie. 10. Każdy z członków musi oddać głos na jednego z kandydatów. 11. Członek oddaje głos w postaci prywatnej wiadomości do Skrutatora. Wyniki Głosowania 1. Na lidera zostaje wybrany kandydat, który otrzymał większość głosów. 2. W przypadku braku wyłonienia zwycięzcy, organizowana jest druga tura wyborów, w której biorą udział dwaj kandydaci z największą ilością głosów. 3. W przypadku braku możliwości wyłonienia nowego lidera, wybory są weryfikowane oraz powtarzane przez Skrutatora. 4. Oficjalnego zwycięzcę do wiadomości członków podaje Skrutator.
 7. Lider Klubu: [E]@Slayer | 30541 | Elektorzy: [P]@Angel | 46 | | Złota Rączka [P]@WiejskaPyra | 4866 | @Vaniliovsky | 70985 | [P]@CryKush | 98171 | [P]@Om_Ega | 90181 | [P][FP]@Zykfrydes | 67117| Nowicjusze: Opis Rang: Nowicjusz - osoba świeżo przyjęta do klubu, która zakończyła jakiekolwiek testy z wynikiem pozytywnym. Jest na tzw. okresie próbnym, nie ma prawa do żadnych głosów na nowych członków. Do awansu na elektora wymagany jest 4 tygodniowy staż w PTS Klubie oraz widoczne działanie na rzecz klubu oraz serwera. Elektor - osoba która po okresie próbnym na stopniu "Nowicjusz" zostaje stałym członkiem klubu z prawem do głosowania na nowych członków, przysługuje mu pojazd marki Dune oraz kilka innych przywilejów. Pojazd Dune przysługuje każdemu elektorowi, chyba, że ten stracił go z uzasadnionych powodów. Lider klubu - Głowa całego klubu która podejmuje wszelkie decyzje, wybiera osoby do poszczególnych tematów prowadzonych przez klub, akceptuje lub odrzuca propozycje członków oraz zwalnia i akceptuje nowe osoby. Prowadzi również rozmowy kwalifikacyjne na komunikatorze Discord oraz testy do klubu takie jak: Różnorakie budowle w Map Editorze i grafiki. Funkcje: [P] Projektant - osoby które pełnią funkcje w Map Editorze, niekiedy Lider daje im polecenie do zaprojektowania obiektu na event lub inną okazje. [E] Ekonom - osoba przydzielona przez Lidera klubu do pełnienia funkcji opiekuna "Konta eventowego graczy". Owy członek musi być bardzo odpowiedzialny za pieniądze które idą na eventy, quizy. [A] Artysta - osoba która pełni funkcje w programach graficznych, niekiedy Lider daje im polecenie do zrobienia grafiki na event lub inną okazje. Skrutator - osoba powoływana spośród elektorów nie będącymi kandydatami na lidera klubu. Odpowiedzialny jest za przeprowadzenie wyborów na lidera klubu i ogłoszenie wyniku głosowania. Dodatkowe oznaczenia: przy nicku oznacza osobę, która ma zezwolenie na zakup pojazdu specjalnego [FP] przy nicku oznacza osobę prowadzącą Fanpage Serwera. przy nicku oznacza osobę potrafiącą montować filmy
 8. Slayer

  Nick: Slayer ID: 30541 Score: 1702 Okres pracy: 4 tyg Powód na pw wiadomo Zwolniony o 9:20. Wróć do nas kiedyś :3. //Omega
 9. Slayer

  Niestety, ale @#Bolesław opuszcza klub na własną prośbę. Mimo tak krótkiego czasu zrobił więcej niż niejeden przez całą swoją karierę. Dziękujemy.
 10. Slayer

  Nie wyjdzie bo nikt tam nie rzucił praktycznie grzybkow ani nic, kazdy sie porozchodził do innych, zreszta sam aktualnie jestem w gildii z ReDem i Prawiczkiem
 11. Slayer

  Jest szansa ze ktos ma jeszcze tego newska i moze wrzucic?
 12. Slayer

  Nick: Slayer Id: 30541 Powód(opcjonalnie): Czas na cos nowego, jeszcze tu wróce, dzieki za gre misiaczki <3 Pozdrówki dla Stalina, Wentyla a Miszel to nap. Szkoda że tak krótko, wróć jak najszybciej do nas, będzie fajnie.
 13. Slayer

  A ja proponuje dodać limit jednorazowego AFKa we frakcjach. Przy zakupie domu czy cos limit to 10 minut ale poza tym o żadnym limicie nie jest nic wspomniane, a irytuje jak chce sie wezwać pracownika frakcji a on 30 minut na afku jest.
 14. Slayer

  Nick Slayerek
 15. Slayer

  Jakby była to bym nie pisał :/
×