Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pawelo

Administrator

Pawelo last won the day on August 13

Pawelo had the most liked content!

Community Reputation

4411 Doskonała

About Pawelo

 • Rank
  Ԁ∀N
 • Birthday December 25

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Pawelo

Recent Profile Visitors

18301 profile views

 1. Pawelo

  Nie wierzę już w ani jedno twoje słowo, no ale będziesz miał okazję pokazać czy jesteś słowny. Warunkowy unban za 30 dni, przypomnij się w tym temacie. PS: zaktualizuj adres email na forum, bo konto jest w kolejce do kasacji. Więcej info tutaj:
 2. Pawelo

  Ile dni tym razem planujesz wytrzymać zanim znowu ci sie trybik w glowie przekreci w zla strone?
 3. Pawelo

  Rocznej? Czyli od kwietnia do września minął rok? Ogólnie coś słabe to wytłumaczenie. Pochwal sie ladnie wszystkim ile juz otrzymales warunkowych unbanow i dlaczego zostales ponownie zbanowany. I nie zapomnij rozwinac historii tej pieknej listy banow na serwerze Discord:
 4. Pawelo

  @Zykfrydes i @drftmn będą w najbliższym czasie zdobywać kwalifikacje komornicze @inspektor zasila szeregi Ministerstwa Infrastruktury @Niventillod niedawna pomaga z obsługą Komisu Pojazdów, jest aktualnie najbardziej dostępny także jeśli coś potrzebujecie to go wołajcie na DC @Lemon. odchodzi na emeryturę. Dziękuję za Twój wkład w serwer przez cały okres naszej współpracy. Mimo kilku gorszych okresów i tak bardziej wspominam te przyjemne i cieszę się, że mogliśmy razem pracować. Powodzenia w życiu prywatnym, mam nadzieję, że jeszcze się zobaczymy i za jakiś czas wrócisz na serwer
 5. Pawelo

  Warunkowy unban przyznany. Dla pewności zapoznaj się jeszcze raz z zasadami warunkowych unbanów i się pilnuj.
 6. Pawelo

  Brak zainteresowania, odrzucam.
 7. Pawelo

  Nie widzę żebyś się sam z siebie zobowiązywał do poprawy więc pytanie pomocnicze: będziesz przykładnym graczem czy wulgarnym patusem? To że "nie ma gdzie grać" ani też to ile czasu minęło od bana nie ma dla mnie zbyt wielkiego znaczenia, liczy sie to czy wyciągnales jakieś wnioski i umiesz coś sobą reprezentować tu i teraz.
 8. Pawelo

  @Niventill dołącza do Ministerstwa Infrastruktury @drftmn i @Zykfrydes są już w Ekipie trochę czasu i zdążyli niejednokrotnie wykazać się w moich oczach sumienną pracą na rzecz serwera, dlatego awansują dzisiaj na stanowisko Administratora
 9. Pawelo

  No to grajcie
 10. Pawelo

  @givemebananaa podaj nicki kolegów, z którymi to będziesz jezdzil. Poręczą za ciebie i twoje zachowanie?
 11. Pawelo

  Ok dzięki za info a mnie mnie nikt nie zabijal dzis też mam screena elo
 12. Pawelo

  Była mowa o poprawianiu stref domów. Pierwszy post też jasno mówi, że chodzi o strefy domów. Komisariat nie jest domem. Oczywiscie teraz spodziewam sie komentarza "aha, więc sa rowni i rowniejsi", no ale nie dogodzimy wszysktim i mawet nie mamy zamiaru. Policjanta wystarczy upomnieć, żeby parkował przy swojej bazie jak należy i się posłucha. Upominanie właścicieli domków to z kolei walka z wiatrakami, bo "łapie mi freez to korzystam". Na tym polega różnica. Nie szukajmy proszę na siłę dziury w całym. Przekażemy wszystkim frakcjom info odnośnie parkowania, nie będą zahaczać o jezdnie bez wyraźnej potrzeby (a taka potrzeba chyba prawie nigdy nie występuje) i myślę że to wystarczy.
 13. Pawelo

  @#Bolesław odchodzi z Administracji, dzieki za współpracę i do zobaczenia
 14. Do Ekipy dołącza @Niventill, naczelny maruda serwera człowiek wielu talentów
 15. Nickow juz nie ma, kolorow tez nie. Beda dodane jeszcze dwie zmiany: zeby bylo widac kolor blipow kolegow z druzyny na f11, oraz modyfikacja panelu wzywania policji. Najblizsze tygodnie to czas na adaptacje do nowych realiow i wykrycie jeszcze jakichs problemow do rozwiazania. Praca w Policji zmienia sie diametralnie po tej zmianie, sciganie zgloszonych graczy bedzie wymagalo wiecej pomyslunku, poszukiwan, wypytywania graczy czy nie widzieli danej osoby itp., ale raczej nic takiego z czym nie mozna sobie poradzic majac troche checi i zapału. Pogotowie i PD rowniez moga odczuc zmiane troche bardziej niz reszta, wiec polecam zwiekszyc komunikacje na czacie druzynowym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines