Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pawelo

Administrator

Pawelo last won the day on June 9

Pawelo had the most liked content!

Community Reputation

3518 Doskonała

About Pawelo

 • Rank
  Ԁ∀N
 • Birthday 12/25/1970

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Pawelo

Recent Profile Visitors

14535 profile views

 1. Pawelo

  @Grubcio "Kolejny raz zbugowales na mnie suszarke" - nie zbugował, po prostu tak działa "nawet mnie nie widziales a zmierzyles, nie fajne to" - zgadzam się w pełni, że to niefajne. Odwołanie od mandatu odrzucam ze względu na to, że zasady takie jakie są w aktualnej formie nie zostały nagięte, ALE rozmawialem juz z Naimadem i wprowadzimy takie zmiany, żeby bylo bardziej fair dla wszystkich graczy i zeby Policja nie nakladala juz mandatow w przyszlosci w takich sytuacjach. W tym przypadku kwota i score nie są jakieś strasznie wysokie, więc liczę, że cię to nie zaboli finansowo i zadowoli Cie fakt, ze zwrociles moja uwage na problem (za co dziekuje) i zainicjowales pewne zmiany.
 2. Pawelo

  Jak już kilka osób zdążyło zaobserwować, jakoś początkiem tego tygodnia przestały wychodzić z naszego forum jakiekolwiek wiadomości e-mail. Problem został właśnie rozwiązany, a wszystkie krytyczne wiadomości (rejestracja kont, resetowanie hasła, logowania), które utknęły w kolejce zostały wypchnięte. Niektórzy mogą z tego powodu dostać po kilka zaległych wiadomości naraz - nie należy się tym przejmować, a w przypadku otrzymania zduplikowanych wiadomości wystarczy zapooznać się tylko z najnowszą. Od teraz wszystko powinno już działać poprawnie, w tym powiadomienia o nowych treściach na forum i PW.
 3. Pawelo

  Nope. Postanowiłem, że póki tu jestem, póty będę pilnował, żeby "ostatnia szansa" trzymała się książkowej definicji, a nie była nic nieznaczącym frazesem i przepustką do nadużyć w nieskończoność. Ostatnia szansa jest jedna i dobrze radzę na przyszłość wszystkim mądrze takową wykorzystywać.
 4. Pawelo

  Na zasłużoną PTSową emeryturę odchodzi @Maksymo. Dzięki za Twój wkład w serwer i mam nadzieję do zobaczenia ponownie w grze jak będziesz miał więcej czasu
 5. Pawelo

  Do teamu powraca @Tajniak. Obejmie m.in. stanowisko w Ministerstwie Propagandy jako... nazwijmy to roboczo Opiekun Społeczności. Bedzie niejako nowym otwartym punktem kontaktu Graczy z Administracją. Pomoże nam w aktywizowaniu i poprawianiu działania niektórych (miejscami obumarłych) aspektów funkcjonowania serwera, ze szczegolnym naciskiem na aspekty które bezpośrednio wpływają na naszą społeczność i relacje, a także w miarę możliwości pomoże poszerzyć fronty działania.
 6. Pawelo

  Skoro nie jestes zainteresowany to odrzucam.
 7. Pawelo

  Nie ma racjonalnych powodow na podjecie innej decyzji - wszelkie limity juz wyczerpales, kolejnego unbana nie bedzie.
 8. Pawelo

  Podaj serial starego komputera, a jesli nie masz go nigdzie zapisanego to jakies inne dane ktore go pozwola namierzyc, np dane postaci przypisanej do konta, nazwa konta, nicki pod ktorymi grales itp.
 9. Pawelo

  2 grudnia 2017 tez obiecywales poprawe. Unbana nie bedzie i nie pisz kolejnej apelacji predzej niz za rok, bo beda odrzucane bez zadnej odpowiedzi.
 10. Pawelo

  Sam modelowałes całość? Dla mnie bomba, jeździłbym
 11. Pawelo

  I teraz liczysz na unbana z jakiegos konkretnego powodu? Nastapila jakas wielka przemiana,, czy po prostu piszesz apelacje dla sportu? Chce zebys wiedzial, ze znam twoja historie dosc dobrze i wielokrotnie sam cie bronilem w gronie administracyjnym, ale potem zaczales juz za bardzo przeginac. Dostawales kolejne szanse juz bez zadnej mojej inicjatywy, z dobroci serca innych administratorow ktorzy jeszcze widzieli jakis cien nadziei. Biorac pod uwage caly twoj dotychczasowy dorobek, a nie tylko powod ostatniego bana, obawiam sie ze ciezko ci bedzie mnie albo w ogole kogokolwiek przekonac, ze odpokutowales i ze warto cie przywrocic do naszego grona. Jako ze ty siebie sam znasz lepiej niz ktokolwiek inny, to odpowiedz sobie szczerze na pytanie czy w ogole ty sam widzisz w tym jakis sens, czy sam bys siebie odbanowal na naszym miejscu?
 12. Pawelo

  Ile to juz szans miales i zaprzepasciles? Tylko dobrze policz
 13. Pawelo

  Zmieniono Status na Zrealizowano
 14. Pawelo

  Prawoklik -> kopiuj adres obrazka -> wklejasz tutaj Ctrl + F5 probowales? Co z innymi przegladarkami albo trybem incognito, to samo? Na innym komputerze / telefonie to samo?
×