Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pawelo

Administrator

Pawelo last won the day on August 17

Pawelo had the most liked content!

Community Reputation

3967 Doskonała

About Pawelo

 • Rank
  Ԁ∀N
 • Birthday 12/25/1970

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Pawelo

Recent Profile Visitors

14880 profile views

 1. Pawelo

  Przez ostatnie miesiące miałem na głowie bardzo wiele jeśli chodzi o PTS. Zostałem z zaskoczenia wrzucony na głęboką wodę, na stanowisko Głównego Administratora, ale postanowiłem podjąć wyzwanie i przy okazji pokazać niektórym, że wiele rzeczy mówionych na mój temat jest kłamstwem i że nie poddaję się bez walki. Ogarnięcie się ze wszystkim było dość trudnym i czasochłonnym procesem, na drodze było wiele wyzwań, dlatego przez początkowy okres nawet nie publikowałem żadnych informacji czy ogłoszeń. Minęło kilka miesięcy zanim na dobre wbiłem się w rytm i odkopałem z wielu spraw (na szczęście i tak trwało to dużo krócej niż pierwotnie zakładałem). Teraz odkopuję się z kolejnej, jednej z najistotniejszych. Początkowo myślałem, że będę w stanie zawsze uporać się ze wszystkimi sprawami obyczajowymi i równolegle pchać do przodu inne plany i cele, ale rzeczywistość pokazała, że głównie za sprawą Was - Graczy - problemów zawsze więcej przybywa niż ubywa Proste kalkulacje jasno mówią, że masę czasu który chciałbym spożytkować na realizację ważniejszych celów serwerowych muszę marnować na nieustający strumień niespodziewanych problemów i dram... To nie im chcę poświęcać ciągle całą uwage, a często bywa że nie mam innego wyjścia. Administracja nie bez powodu składa się z wielu członków. Każdy ma swoją rolę, swoje zadania, dzięki temu obowiązki są odpowiednio rozdystrybuowane i nikt nie jest przeciążony. Nikt z wyjątkiem mnie. Dlatego też postanowiłem to zmienić i oddelegować w ręce zaufanej osoby część moich własnych obowiązków, które najbardziej obciążają moje barki, tak żebym mógł skupić się w spokoju na rzeczach bardziej dla mnie istotnych i żeby zminimalizować ryzyko zaniedbywania czegokolwiek. W związku z tym w dniu dzisiejszym powstaje w naszej Ekipie stanowisko o przydługiej nazwie: Administrator do spraw porządkowych i organizacyjnych. Do sprawowania tej nowo powstałej roli powołany zostaje @inspektor, czyli ktoś kto jest związany z PTS chyba najdłużej z nas wszystkich i kto zawsze stawia dobro serwera na pierwszym miejscu. Wielu z was go pewnie nie lubi... Ale na szczęście jego zadaniem nie jest bycie lubianą maskotką serwera, tylko działanie zawsze tam gdzie jest potrzebny i wtedy gdy jest potrzebny. Jestem z nim w bezpośrednim kontakcie i wszystkie sprawy którymi będzie się zajmował będą ostatecznie zawsze konsultowane ze mną jako Głównym Administratorem. Będzie pomagał mi w ogólnych kwestiach porządkowych dotyczących rozgrywki i graczy, a także przy analogicznych sprawach na zapleczu administracyjnym. W niedalekiej przyszłości (ale raczej po sezonie urlopowym) możecie spodziewać się kolejnych ciekawych nowin. Stay tuned! PS Stopniowo rosnąca liczba graczy zdecydowanie motywuje nas wszystkich w Administracji do działania. Wierzę, że prędzej czy później uda nam się powrócić do dawnego poziomu aktywności. Byłoby fajnie, gdybyście trochę pomogli w realizacji tego celu i zachęcali nowe osoby do gry u nas jeśli oczywiście sami uważacie, że warto
 2. Pawelo

  Do Administracji powołany zostaje @inspektor Więcej informacji tutaj:
 3. Pawelo

  Rozumiem, ze jestes dumny ze swoich poczynan i nie masz nic wiecej do powiedzenia? Warunkowy unban to nie transakcja pay2play. Apelacja od bana ma byc czyms wiecej niz tylko wypisaniem suchych danych ktore i tak widzimy na liscie banów. Sprobuj jeszcze raz, to cos odrzucam. PS Z kolei z tego co ja pamietam, to wystepkow masz duzo wiecej na swoim koncie i lepiej zebys uwzglednil je wszystkie.
 4. Pawelo

  What I meant is that there is actually no such issue on mobile version but chrome for desktop and all of its clones (which brave is most likely one of too) are known to be memory hogs It might be unnoticeable for you of course because it depends on your individual usage scenarios. If it works for you just the way you want then good for you, there is nothing wrong with that
 5. Pawelo

  I'm using it on mobile because it's simply chrome with privacy protections and adblocker built-in and that's basically all I ever need when browsing on the phone. No experience with desktop version but I believe it's almost the same (chrome / chromium clone), and unlike the mobile version I don't like the desktop one because it is eating all my precious RAM
 6. Zgodnie z obietnicą na serwerze pojawiła się w końcu długo wyczekiwana poprawka chyba najbardziej kontrowersyjnej kategorii towarów w historii PTS - Części tuningowane. Zarobki powinny być już wyrównane i nie odstawać od reszty (biorąc oczywiście poprawkę na to, że wynagrodzenia w tej kategorii dedykowanej dla dostawczaków są celowo dopasowane do zarobków na zestawach dla innych kategorii). Najlepszą niezależną weryfikacją czy wszystko się zgadza będzie projekt prowadzony przez @DarXe . Warto za tydzień zajrzeć w jego temat w rozmowie ogólnej, gdzie pewnie jak co tydzień pojawi się aktualizacja (nie, wyniki nie będą sponsorowane :p). Jeśli pojawiłyby się kolejne znaczne rozbieżności w jedną albo drugą stronę, to będziemy korygować dalej. Bezpośrednio z tą poprawką powiązana jest również korekta zarobków w kategorii Towary PTS, aczkolwiek jest to bardzo minimalna zmiana (na plus). Inne kategorie też mogą pójść pod nóż. Działania związane z cofnięciem / minimalizacją szkód, które już i tak powstały przez cały ten okres podejmiemy później. Chciałem szerzej opisać całe to zamieszanie, gdzie leżał problem, dlaczego trwało to tyle czasu itp. ale tym razem nie zdążę. Na ten moment napiszę tylko, że nigdy nie sądziłem, że powstanie z tego taka sensacja i że zrodzi w ludziach tyle negatywnych emocji, żalu, złości, czasem wręcz agresji i nienawiści. Przykro mi, że do tego doszło i winię tylko i wyłącznie siebie za zaistniałą sytuację. Apeluję o zaprzestanie w tym momencie dalszych prowokacji i wojenek między sobą nawzajem i między firmami.
 7. Pawelo

  Idz w totka zagraj. Trafic na jakies jedno z nielicznych zbanowanych IP to trzeba miec farta
 8. Pawelo

  Odbanowany. Polecam odświeżyć sobie jeszcze zasady działania warunkowego unbana i trzymac sie daleko od klopotow.
 9. Pawelo

  Dlaczego pytasz "kiedy" a nie "czy"? Nie obiecywałem nigdy nikomu żadnych motorków. Tym akcentem chciałbym oficjalnie zakończyć przedsięwzięcie pt. "Zadaj Pytanie Administracji". Nie wnosi ono moim zdaniem już nic sensownego i wcale nie zmniejsza napływu tych samych pytań innymi kanałami (pw, discord, gra), a forma w jakiej jest prowadzone mocno ogranicza możliwości wygodnej dyskusji. Nie zawsze jest jasne kto powinien się wypowiadać na jakiś temat, czas odpowiedzi nie jest gwarantowany i z oczywistych względów bywa przeróżny, a zakres tematyczny pytań jest absurdalnie szeroki - od kompletnych głupot, które nic nie wnoszą oprócz zaspokojenia czyjejś ciekawości, po tematy bardzo ważne, o których warto czasem szerzej porozmawiać a nie tylko sprowadzać do zdawkowych odpowiedzi. Dziękuję wszystkim za aktywność do tej pory. Za jakis czas uruchomimy inny projekt, ktory co prawda nie będzie stricte alternatywą dla ZPA, ale uzupełni w wystarczającym stopniu jego rolę w trochę innej, wygodniejszej, bardziej bezposredniej i bardziej zorganizowanej formie.
 10. Pawelo

  @Lampard i @Liq z dniem dzisiejszym otrzymują w pełni zasłużony awans do rangi Administratora Serwera.
 11. Pawelo

  Kazda proba ominiecia tej kary bedzie sie konczyla jej podwojeniem. Zastanow sie, czy na pewno ci sie kalkuluja te multikonta.
 12. Pawelo

  Odbanowany
 13. Pawelo

  Grajac na serwerze akceptujesz jego regulamin. A teraz wlasnie potwierdziles, ze w pelni swiadomie go lamales skoro potrafisz powiedziec, ze dokladnie 12 score wbiles "na czysto". Mozemy zamienic ta kare na permanentnego bana skoro aktualna ci sie nie podoba. Zglos sie na PW i zalatwione.
 14. Pawelo

  Dokładną godzinę podaj
 15. Pawelo

  Czesc, to ja wyczyscilem twoje konto, bo duza czesc zarobiles w absurdalnie krotkim czasie wykorzystujac buga. Takie coś się kwalifikuje pod bana, ale w drodze wyjatku postanowilem Cie ukarac w inny sposob. Twoje score na minusie odzwierciedla ilość cheaterskich rozładunków, tak więc w ramach pokuty odrób sobie to i nie buguj więcej.
×