Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fresh

Gracze

Community Reputation

49 Neutralna

About Fresh

 • Rank
  Szukasz przygody?
 • Birthday 02/10/1995

Contact

 • Discord
  ShiQQ

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Fresz
 • Lokalizacja
  Opole

Recent Profile Visitors

3998 profile views
 1. Fresh

  Nick: Fresz Okres czasu (od/do): 25 - 28 kwiecień Powód: remont w domu. Proszę wybaczyć, że nie zrobiłem tego wcześniej, ale zupełnie nie miałem do tego głowy.
 2. Fresh

  Nick: Fresz Powód (opcjonalne): Kompletny brak czasu na gre. Dziękuje i pozdrawiam. Zwolniony bez kary 10.04.2019r. o godz. 14:56 Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze //Cumster
 3. Zastanawiam sie czy w takiej sytuacji mam brac to na hangar czy nie. ss: https://imgur.com/a/moBzF2Y
 4. Fresh

  Moim zdaniem opcja hamulca ręcznego powinna być dostępna dla pojazdów prywatnych, frakcyjnych oraz firmowych.
 5. Fresh

  Ja bym proponował helikopter z magnesem dla PD do wykonywania zleceń holowania lub oczyszczania dróg lub terenów gdzie ciężko się dostać lądem.
 6. @Cumster weź daty zmieniaj w rozliczeniach a nie kopiuj wklej na chama
 7. Fresh

  Witam! Chciałbym uprzejmie zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko kierowcy w Express Taxi. Mój nick na serwerze to Fresz. Aktualnie posiadam 300 score. Mam na imię Kamil, mieszkam pod Opolem już 23 lata. Interesuje się elektroniką oraz nowinkami technicznymi, głównie z powodu obranych studiów itp. Na serwerze cechuje się tym, że nie rażę w oczy epitetami oraz za bardzo się nie wychylam, sumiennie wykonując to, co do mnie należy. W życiu staram się obronić na Politechnice Opolskiej oraz wziąć się w końcu do roboty. Mój staż na serwerze jest różny i nie pamiętam już dokładnie etapów oraz nazw firm, bo ostatni raz regularnie grałem jakieś 3 lata temu, jednakże od 8 lat znam realia serwera. Przez ten czas miałem okazję pracować w różnorakich firmach i Frakcjach takich jak: Taxi, Policja, Pomoc Drogowa, Pogotowie, Petrol, reszta poszła w zapomnienie. Chciałbym rozpocząć przygodę z Waszą firmą, ponieważ zawsze miałem sentyment do taksówek na PTS oraz ciekawi mnie bardzo jak to wszystko funkcjonuje jako Firma, a nie Frakcja. Regulamin poznałem i jestem świadom konsekwencji. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam, Fresz.
 8. Fresh

  podanie kopiuj wklej mógł chociaż trochę zmienić CO ty pleciesz! Dać mu szanse!
 9. Fresh

  Nie podlizuj się ziomeczku, i tak nie będzisz v-liderem :v Łał, aleś ty błyskotliwy! Się sarkazmu nie rozumie, się nie pisze!
 10. Fresh

  Awans sam sie nie dostanie :D
 11. Fresh

  Radze się tak nie dopytywać co 5 min, bo Szanowny, piękny i wspaniały nasz Ave, duma narodu i całego Pogotowia, nie lubi pośpieszania ani zbędnych pytań.
 12. Fresh

  Ja od biedy mogę wejść na ten konwój.
 13. Fresh

  Pssst, to 2011. Nawet ja się załapałem do zdjęcia. :E Ale w PD. Stare dobre czasy!
 14. Fresh

  No i co teraz z tym trafem zrobisz? :)
 15. Fresh

  Jednak przed oczyma Tajniaka dalej został obraz nagiego Łysego z Brazzers i powrócił po dalszą dawkę rozkoszy.
×