Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

H.T.Simple

Truckerzy

H.T.Simple last won the day on January 31

H.T.Simple had the most liked content!

Community Reputation

629 Wzorowa

About H.T.Simple

 • Rank
  Dude
 • Birthday 05/27/1998

Contact

 • Strona WWW
  http://kamisado.tv
 • Discord
  H.T.Simple#9373
 • Steam
  H.T.Simple
 • Gadu-Gadu
  1819792

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  H.T.Simple
 • Lokalizacja
  Oświęcim

Recent Profile Visitors

6061 profile views
 1. H.T.Simple

  Awanse: @Om_Ega - St. Posterunkowy
 2. H.T.Simple

  Awanse: @Driv3r - St. Sierżant
 3. H.T.Simple

  Dzień dobry. Rekrutację zamykam bez przyjmowania nowych pracowników. Pozdrawiam.
 4. H.T.Simple

 5. H.T.Simple

  Awanse: @loleq123x3 - St. Sierżant @bushido - St. Sierżant
 6. H.T.Simple

  Nick: KoloxD (44598) Powód: Nieusprawiedliwiona nieobecność trwająca dłużej niż trzy dni Zwolniony 30.01.2020 23:42
 7. H.T.Simple

  Dzień dobry. Na podstawie dowodów przedstawionych przez Bushido i postu Zykfrydesa, uznaję zeznania gracza Amcia jako niewiarygodne. Nie słyszałem również o żadnej atmosferze terroru, jeżeli występuje to dlaczego wcześniej nie zostałem o tym poinformowany? Przechodząc do głównego tematu, Ad 1. Oprócz pierwszego, na screenshotach nie widać Bushido ani tego czy kontynuował jazdę na skróty. Same zdjęcia mają dość duży przedział czasowy, a moment wjazdu na trawnik pokrywa się z pomiarem prędkości. Nie zaprzeczam, że mógł być to zwykły przypadek podczas pomiaru. Ad 2. Faktycznie wystąpiło kampienie, z tym nie sposób się nie zgodzić. Co ciekawe jednak, po transformacji regulaminu policji w 2018 roku, zniknął punkt brzmiący Chciałbym też zauważyć, że obecny punkt II. t) regulaminu policji został nazbyt skompresowany podczas tej samej zmiany, a wcześniej wyglądał on następująco: i w sposób klarowny przedstawiał warunku postoju podczas uczestniczenia w rozgrywce. W tym przypadku, po zapoznaniu się z postami Bushido, widzę że doszło do sprzecznych interpretacji. Nie mogę zatem uznać, że było to działanie zamierzone. W (mam nadzieję) niedalekiej przyszłości, regulamin zostanie uproszczony tak, aby mógł być jednoznaczny w rozumieniu dla każdego gracza. TL;DR - Skargę odrzucam. Pozdrawiam.
 8. H.T.Simple

  Te wszystkie hostingi z kupowaniem slotów czy "bez limitu", specjalnie oferowane pod Minecraft, to padlina. Albo braknie przestrzeni na dane, albo procesor dostanie czkawki jak się nawrzuca dodatków. Zrzućcie się na VPS KVM, poza wstępną konfiguracją nie będzie nic wymagającego w porównaniu do gotowców. Internet jest pełen poradników. Pod Minecraft, byle to miało ze 2 wątki, 4GB RAMu i dysk SSD. Kilka razy podchodziłem do serwerów w Minecraft, z czego ostatni i największy stał na nazwa.pl. Jak kupowałem go w 2017r to była opcja z 2 wątkami Xeona 2.2 GHz, 8GB RAM i 50GB dysku. Po załadowaniu pluginów (20-30), texture packa, Multiverse z 5 mapami i zabawie skryptami z command blocków, taki serwer ciągnął na spokojnie ponad 30 graczy a na promocji dałem 16 zł z góry za cały rok Teraz widzę, że taka opcja z 4GB RAM kosztuje 36,90 brutto za 3 miesiące. Prostą kalkulacją, cena za miesiąc wynosi 12,30zł, podobnie jak ta padlina z Craftserve. Nawet jak przydzielicie 3GB na Minecraft i napchacie ficzerów, 20 osób to powinno bez problemu uciągnąć. Drugi hosting jaki mogę polecić to lvlup.pro. 4GB RAM FR ( 2 wątki, 25GB dysku) za 34,90 zł na miesiąc. Plus taki, że mają intuicyjny panel z podstawowymi funkcjami, dobry support i forum. Zamiast ciągać się po mapie jak spaghetti, ustalcie na jakim seedzie gracie i wygenerujcie wstępnie dany obszar, np. 20k bloków w każdą stronę od Spawna przy użyciu World Border. Serwer nie będzie musiał się zajmować generowaniem świata na bieżąco i z góry będzie wiadomo ile miejsca jest potrzebne na dysku.
 9. H.T.Simple

  Nick: H.T.Simple Okres czasu: 27.01 - 31.01 Powód: Egzaminy
 10. H.T.Simple

 11. H.T.Simple

  Nick: marley ID postaci: 7 Wysokość zaległego mandatu: 54.000$, 180 score (minus 90 VB * quit) Dowód: https://imgur.com/a/a41zAp1
 12. H.T.Simple

  Awanse: @Driv3r - Sierżant
 13. H.T.Simple

  Dzień dobry. Jako odwieczny miłośnik frakcji zapytam, co z frakcjami? O ile zwykły radiowóz pojazdem ciężarowym nie jest, karetka bywa (choć nie zawsze), tak TowTruck, Enforcer czy FBI Truck już ciężarówką powinien być nawet po samej nazwie wnioskując. Chciałbym również wnieść, aby w przypadku wprowadzenia pomysłu w życie, podpiąć mandaty za tachograf pod rozporządzenie inspektora. Nowi gracze gubią się w tym gdzie kupić ViaBox i by mieć doładowane impulsy, a gdzie tam mieliby jeszcze pilnować minut aby uchronić się przed mandatem... Pozdrawiam.
 14. H.T.Simple

  Ostrzeżenia: @ZwyklyMichal - Upomnienie za brak normy @loleq123x3 - Upomnienie za brak normy
 15. H.T.Simple

  Nick: H.T.Simple Okres czasu: 11.01 - 18.01 Powód:
×