Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

H.T.Simple

Truckerzy

H.T.Simple last won the day on October 11 2018

H.T.Simple had the most liked content!

Community Reputation

464 Wzorowa

About H.T.Simple

Contact

 • Strona WWW
  http://kamisado.tv
 • Discord
  H.T.Simple#9373
 • Steam
  H.T.Simple
 • Gadu-Gadu
  1819792

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  H.T.Simple
 • Lokalizacja
  Oświęcim

Recent Profile Visitors

5613 profile views
 1. H.T.Simple

  @Cysiekotrzymuje ostrzeżenie za brak normy.
 2. H.T.Simple

  Awanse: @Kapi0988 na st. Sierżanta.
 3. H.T.Simple

  Tak średnio to wygląda bym powiedział
 4. H.T.Simple

  Nick: H.T.Simple Okres czasu (od/do): 30.09 - 6.10 Powód:
 5. H.T.Simple

  Nick: DrearyCastanets87 ID postaci: 93748 Wysokość zaległego mandatu: 9000$, 30 score, 15 minut (Przekroczenie prędkości o 57km/h + ucieczka przed kontrolą) Dowód: https://imgur.com/a/6pb38tl
 6. H.T.Simple

  5 lat temu @Tajniak
 7. H.T.Simple

  Dzień dobry. W dzisiejszym odcinku szybkie Canneloni z mięsem zmielonym i kapustą kuszoną, w sosie pomidorowym i poserzone do pakietu. Całość przygotowania, podczas zerkania na Netflix, zajmuje jakieś 90 minut. Zaczynamy od składników: - Makaron Canelloni - Mięso mielone - Kapusta kiszona - Sos pomidorowy w proszku, sztuk dwa lub trzy - Ser - Jakieś przyprawy (ta do kurczaka pasuje do wszystkiego) Kapustę grzejemy w wodzie do zagotowania, żeby zbyt dużo kwasu nie było. Odsączamy porządnie, wycisk do pakietu koniecznie bo inaczej soki puści. Jak już nam zostanie mała kuleczka, kroimy na drobne kawałki i mieszamy z mięsem doprawiając tym co akurat pod ręką było. Powstałą mieszanką napychamy ciasno surowy makaron. Przygotowujemy blaszkę / naczynie żaroodporne, i układamy nasze naboje ( jeśli nie chcemy by się scaliły ze sobą, to w odstępach +/- centymetra do dwóch). Całość zalewamy gorącym sosem tak by całkowicie zakryć makaron (jak nie zakryje to się może zrobić wiór). Sos może być bardziej na rzadko niż na gęsto, część wody pójdzie w straty w wyniku parowania i stanie się odpowiedni. Przykrywamy folią ameliniową (matową stroną na wierzch), robimy odpowietrzniki wykałaczką i wsadzamy do pieca. W żarze piekieł stopni 200 przez 30-40 minut. Następnie wyjmujemy, odkrywamy folię (unikając poparzenia parą) i pospujemy serem. Wsadzamy do pieca na kilka minut bez przykrycia aż ser się stopi i zacznie zapiekać. Efekt końcowy (smakuje o niebo lepiej niż wygląda na zdjęciach )
 8. H.T.Simple

  Nick: H.T.Simple Okres czasu: 24.08 - 2.09 Powód: Wyjazd
 9. H.T.Simple

 10. H.T.Simple

  Jeśli sieci nie było na kilku urządzeniach, wina była routera. Dopóki działa to się nie przejmuj, może jakiś błąd sprzętowy albo oprogramowania się objawił. Router w dobrze wentylowanym miejscu, czy wciśnięty w szafkę?
 11. H.T.Simple

  Nick: H.T.Simple Okres czasu (od/do): 20.07 - 27.07 Powód: Tydzień przerwy od MTA
 12. H.T.Simple

  Spróbuj downgrade na niższe wersje, od dawna na 1.3 było mniej serwerów.
 13. H.T.Simple

  Dżem dobry. Jeśli jeszcze można, wnoszę o dodanie http://www.batesfm.com/itunes/jamz.pls Bates FM - 104.3 JAMZ
 14. H.T.Simple

  Ach, jeśli wciąż masz ten problem, kojarzę, że były (chyba) dwie wersje DirectX do wyboru przy odpalaniu COD2. Nie wiem czy jako odrębny skrót czy gdzieś w configu się to zmieniało. Dzwoni mi, że na DX9 hulało bez obawień; wersja pudełkowa.
 15. H.T.Simple

  Długo czekałeś z tym czarnym ekranem? Lata temu chyba miałem taki problem bo pamiętam że przełączałem między multi a singlem aż w końcu ruszyło. Może wystarczy zostawić na kilka minut aż przetrawi.
×