Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

misio98

Gracze

misio98 last won the day on January 23 2012

misio98 had the most liked content!

Community Reputation

16 Neutralna

About misio98

 • Rank
  Pan nołlajfów
 • Birthday 04/20/1998

Informations

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  misio98
 • Lokalizacja
  Jarocin
 1. misio98

  Laww, inne koła, spec na 80, wstaw na nowo szybę i w teksturze wpisz [spec,trans], niżej daj enable i ustaw na średnią wartość, a z prawej strony pod drzwiami masz double poly. Musisz dać lewy kwadrat z góry dać select>zaznaczyć ten element opcją separated klikając ppm na część>zaznaczyć selected mode> modify>submesh>dettach, usunąć ten kawałek który zdettachowałeś i masz ładne volvo ;)
 2. misio98

  9/10 http://www.youtube.com/watch?v=16bRiH5zfOY
 3. misio98

  Empe, właśnie po to jest ten pliczek.
 4. misio98

  Tak lepiej?
 5. misio98

  Witam. Dziś przejeżdżając obok kopalni zauważyłem, że coś tam pusto, a także na mapie jest mało ciekawych miejsc gdzie można by było odpocząć. WIęc połączyłem te fakty i postanowiłem wybudować małą stację. Wgrywamy?
 6. misio98

  Aktualnie po 5 reinstalu i wszystkich możliwych próbach samo zadziałało. Czyli jest dobrze. Temat można zamknąć i do kosza. :)
 7. misio98

  Witam, więc mój problem polega na tym, że gdy wejdę na jakikolwiek serwer to wszystko jest ok, ale gdy wcisnę ESC i wrócę do gry to nie działa mi myszka, a jak jeszcze raz wcisnę ESC i wrócę do gry to ścin na czarnym ekranie. Gdy już mam ścina to muszę zrestartować komputer lub wyłączyć grę menadżerem zadań.
 8. misio98

  Nowy nabytek.
 9. misio98

  Nick na serwerze: misio98 Nick na forum: misio98 Wiek:13 lat Staż: 14 miesięcy Obecna ilość score: 302 Numer GG: 28191160 Czy byłeś/aś karany kickem/banem na serwerze? (Jeżeli tak, wytłumacz o co chodzi) Nie Znajomość mapy: (W skali od 1-10) 9 Nick poprzedniego pracodawcy: (Jeżeli jest to Twoja pierwsza Firma - nie piszesz nic) Młody[WR], Hubus KILKA ZDAŃ o sobie: Mam na imię Alan, mam 13 lat i pochodzę z Jarocina. Na codzień uczęszczam do Społecznego gimnazjum w Jarocinie. Interesuję się muzyką, sportem oraz motoryzacją. Moim hobby jest składanie modeli samochodów. Na PTS gram od Listopada 2010 roku. Staram się być miłą i pomocną osobą. Dlaczego chcesz u Nas pracować?: Jest to bardzo ciekawa firma. Od samego początku gry na serwerze chciałem właśnie tu rozpocząć PTS'ową karierę, lecz nie udało się. WIęc teraz po 14 miesiącach ponawiam swoją próbę dostania się do tej firmy. FB ma miłych i najlepszych pracowników, a także ciekawą bazę i tabor. Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem Firmy?: Tak Odmowa. Zapraszamy przy kolejnym naborze.
 10. misio98

  Dam Ci radę, wyłącz widescreen, zainstaluj mod na brak ramki aparatu i rób ssy F8. ;)
 11. misio98

 12. misio98

  Nick na serwerze: misio98 Nick na forum: misio98 Wiek: 13 lat Staż: 13 miesięcy Obecna ilość score: 220 Numer GG: 28191160 Czy byłeś/aś karany kickem/banem na serwerze? (Jeżeli tak, wytłumacz o co chodzi) Nie byłem karany. Znajomość mapy: (W skali od 1-10) 9 Nick poprzedniego pracodawcy: (Jeżeli jest to Twoja pierwsza Firma - nie piszesz nic) Młody[WR](Patronex), Zabujca(Good Trans), Hubus(Good trans) KILKA ZDAŃ o sobie: Mam na imię Alan, mam 13 lat i mieszkam w Jarocinie. Interesuję się motoryzacją, sportem oraz muzyką. W wolnym czasie lubię grać w SAMP i uprawiać trochę sportu. Choć jestem bardzo młodym człowiekiem to swoje obowiązki wykonuję sumiennie. Myślę, że na serwerze jestem lubianym przez innych graczem. Jestem bardzo aktywnym graczem, na serwerze spędzam po kilka godzin dziennie oraz staram się pomagać nowym graczom. Jestem spokojną i koleżeńską osobą. Dlaczego chcesz u Nas pracować?: Od samego początku gry na PTS Samp zaciekawiła mnie ta firma, lecz nie udało mi się do niej dostać. FB to firma, która ma wielu miłych pracowników i wiele możliwości. Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem Firmy?: Tak/Nie Proszę o pozytywne rozpatrzenie mego podania, z poważaniem misio98. Odmowa. Zapraszamy przy kolejnym naborze.
 13. misio98

  Nick na serwerze: misio98 Nick na forum: misio98 Wiek: 13 lat Staż: 13 miesięcy Obecna ilość score: 105 Numer GG: 28191160 Czy byłeś/aś karany kickem/banem na serwerze? (Jeżeli tak, wytłumacz o co chodzi) Nie byłem karany. Znajomość mapy: (W skali od 1-10) 9 Nick poprzedniego pracodawcy: (Jeżeli jest to Twoja pierwsza Firma - nie piszesz nic) Młody[WR](Patronex), Zabujca(Good Trans), Hubus(Good trans) KILKA ZDAŃ o sobie: Mam na imię Alan, mam 13 lat i mieszkam w Jarocinie. Interesuję się motoryzacją, sportem oraz muzyką. W wolnym czasie lubię grać w SAMP, jeździć na rowerze i konwertować mody z ETS do Gta. Choć jestem bardzo młodym człowiekiem to swoje obowiązki wykonuję sumiennie i z zaufaniem. Myślę, że na serwerze jestem lubianym przez innych graczem. Dlaczego chcesz u Nas pracować?: Ponieważ lubię robić objazdy, jest to dobra firma i jest tu dużo miłych ludzi. Praca w firmie taka jak FB to czysta przyjemność. Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem Firmy?: Tak/Nie Z poważaniem misio98.
 14. Nick oskarżonego:Janusz_Chrystus, RobiszTobieLoda, RYJ Opis sytuacji:Wulgarne słownictwo, czity, kradzieże samochodów, DM i kłótnie z innymi graczami. Jeden z oskarżonych poprzez czity teleportował się do mnie klika razy. Na ss widać jak oskarżeni jadą kradzionym samochodem. Mam na nich świadków, dzisiaj Kempesik wsadzał jednego z nich do więzienia właśnie za kradzieże samochodów. Screen: (obowiązkowe) http://www.flickr.com/photos/70367202@N08/6419348969/lightbox/ Proponowana kara: :ban:
×