KaKor

Truckers

KaKor last won the day on February 8 2011

KaKor had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutralna

About KaKor

 • Rank
  Little Trucker
 • Birthday 04/08/1997

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  CaptainBlecc
 • Lokalizacja
  Braniewo
 1. Anuluję podanie, przepraszam za kłopot.
 2. KaKor

  Jeśli mogę się wtrącić, to zgadzam się z Busterem. Przydałby się aktywniejszy szef firmy, proponuję aby to był v-ce szef tejże firmy. Z tego co widzę i tak Handlarz zajmuje się całą firmą.
 3. Gratuluję stanowiska! Buraku! :D

 4. KaKor

  10/10, to uzależnia! < 3
 5. KaKor

  2/10.
 6. KaKor

  :D
 7. KaKor

  Nie warte tyle. Jak konto by miało z 2k scora. To może wtedy ktoś by zapłacił. A po drugie lepiej samemu pozbierać niż kupować gotowce.
 8. KaKor

  Chciałbym przedstawić film mojej produkcji. Film dla prawdziwych detonatorów :E http://www.youtube.com/watch?v=70akLS0K_u8
 9. KaKor

  Przepraszam , ale naczepa pełna to chłodnia.... A kostkę brukową powinieneś wozić w wywrotce.
 10. KaKor

  Ja mogę coś nakręcić ale Ci wtedy w pięty pójdzie. A po drugie żeby coś kręcić trzeba też znać przepisy panujące na serwerze. Jeździłeś jak byś wypił piwo (co jest nie możliwe), a do tego nie miałeś zapalonych świateł. Tak mnie zainspirowałeś że nakręcę podobny filmik i podeślę go tutaj. Po trzecie przedstawiasz serwer, a nie serwerownie. Mam dla Ciebie takie zalecenia, naucz się jeździć, nie wciągaj więcej herbaty za mamy plecami, ściągnij sobie porządny program do montowania i przeczytaj regulamin serwera oraz panujące na tym serwerze przepisy..
 11. KaKor

  Nick: Dany[NBR] Moje IP: 37.8.198.182 Zbanował mnie: Auto-bot czy tam Auto-ban. Data i godzina zbanowania: 20:19 13.03.2012 Powód blokady: Wepon hack Wytłumaczenie: Wybuchła mi ciężarówka, a akurat był Exivy z pogotowia na serwerze. Podleciał po mnie heli, polecieliśmy nad bazę GDT, wyskoczyłem, dodało mi spadochron i poleciał automatycznie ban. Chęć poprawy: Nie sądze że mam się poprawiać. PS. Przepraszam że pisze jeszcze raz ale nie te IP dałem. Zapomniałem że zmieniłem dostawcę internetu.
 12. KaKor

  Nick: Dany[NBR] Moje IP: 81.15.131.113 Zbanował mnie: Auto-bot czy tam Auto-ban. Data i godzina zbanowania: 20:19 13.03.2012 Powód blokady: Wepon hack Wytłumaczenie: Wybuchła mi ciężarówka, a akurat był Exivy z pogotowia na serwerze. Podleciał po mnie heli, polecieliśmy nad bazę GDT, wyskoczyłem, dodało mi spadochron i poleciał automatycznie ban. Chęć poprawy: Nie sądze że mam się poprawiać.
 13. KaKor

  Dokładnie, na samym początku powinno się już zadziałać. Są dowody? są, są świadkowie? są, no to na krzesło elektryczne ;p
 14. KaKor

  Spoko, mam stronę, na której będziemy mogli się zmierzyć na głosy :). Postaram się dziś odpalić pierwszego wiecznego serwera dla SA:MP. Jak MTA będzie chciało dam też kanał dla MTA.
 15. KaKor

  Okey, jest 20 na tak i 6 na nie. Nie rozumiem tego, większość boi się wypowiedzieć że jest na tak?. To już zależy od zakładającego Team Speak'a. U mnie będzie czynny cały czas, oczywiście może być tak że raz na chwile będzie nie czynny. Trzeba trochę pomyśleć, bo osoby, które zakładały TS3 mówiły po tygodniu że nie będą płacić za TS'a, bo nikt na niego nie wchodzi. Otóż tutaj mamy taką społeczność, która jak coś ma to z tego nie korzysta, a jeśli tego nie ma to żałują że z tego nie korzystali. Jeśli np. mój serwer będzie cały czas dostępny, a w pewnym czasie odechce się większości wbijania na serwer to po miesiącu góra dwa miesiące zachce im się z powrotem. I znowu będą na serwerze i po, krótkiej chwili znowu im się odechce i tak w kółko.