Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MichaS

Gracze

MichaS last won the day on June 21 2018

MichaS had the most liked content!

Community Reputation

2681 Doskonała

6 Followers

About MichaS

 • Rank
  Rosja-Moskwa
 • Birthday 10/31/1996

Contact

 • Gadu-Gadu
  22314698

Informations

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  MichaS
 • Lokalizacja
  Bydgoszcz

Recent Profile Visitors

9908 profile views
 1. MichaS

  Rozładunek
 2. MichaS

  Chwila odpoczynku
 3. Witam! Proponuję wprowadzić "zjawisko" przebijania się opon w wyniku jeżdżenia po "nieutwardzonych" nawierzchniach. Jeśli jedziemy po asfalcie lub po drodze gruntowej(te brązowe na mapie) to opony nam się nie przebijają, ale jeżdżąc po polach, na skróty już tak(losowo). UWAGA! NIE DOTYCZY POJAZDÓW FRAKCJI!
 4. MichaS

  Grid Grid 2
 5. MichaS

  Grid 2 za free https://www.humblebundle.com/store/grid2-spa-bathurst#checkout-section
 6. MichaS

  Z meblami tera!
 7. MichaS

  Informacje o stacji radiowej

  Witam! Nie wiem czy tracker jest teraz zupełnie od początku prowadzony czy tamte propozycje są nadal "w pamięci" ale jeśli to "duplikat" to proszę usunąć temat. Proponuję wprowadzić informacje o stacji radiowej. Chodzi tu o informacje, które dostarcza samo radio jak: Nazwa, miejscowość, aktualna nutka itp itd. coś takiego co jest np. na serwerze samp gdzie w dolnym lewym rogu pojawiają się ww. informacje.
 8. Witam! Nie wiem czy tracker jest teraz zupełnie od początku prowadzony czy tamte propozycje są nadal "w pamięci" ale jeśli to "duplikat" to proszę usunąć temat. Proponuje wprowadzić możliwość otwierania maski i bagażnika w pojazdach Dlaczego? Jest to mało istotne z punktu widzenia rozgrywki. Natomiast w przypadku chęci zabawy w odgrywanie jakiś akcji RP bądź robienia zdjęć "tematycznych" które mają pomóc w promowania eventów a co za tym idzie całego serwera może okazać się przydatne.
 9. Witam! Nie wiem czy tracker jest teraz zupełnie od początku prowadzony czy tamte propozycje są nadal "w pamięci" ale jeśli to "duplikat" to proszę usunąć temat. Proponuję wprowadzić możliwość zakupu viatolla w automatach(TT) na koszt firmy. To znacznie poprawi komfort rozgrywki gdyż pracownik nigdy nie będzie miał problemu z brakiem impulsów w razie nieobecności osoby uprawnionej do doładowania(panel firmy)
 10. Witam! Nie wiem czy tracker jest teraz zupełnie od początku prowadzony czy tamte propozycje są nadal "w pamięci" ale jeśli to "duplikat" to proszę usunąć temat. Proponuję wprowadzić możliwość spania pod domkiem w samochodzie lub możliwość spania w interiorze domku. Jest to spore ułatwienie bowiem po skończonej "trasie" można zniwelować "zmęczenie" dzięki czemu przy kolejnym wejściu na serwer możemy pracować pełną parą od początku.
 11. Zdjęcia w większych rozmiarach!
 12. Witam! Proponuję przywrócenie starego rozmiaru skalowania zdjęć, które było zaimplementowane na starej wersji forum. Obecnie skalowanie jest ustawione na 929px szerokości zdjęcia. Dowody z obecnego forum: Proponuje przywrócić skalowanie na maksymalną szerokość na 600px. Dowody ze starego forum: Uważam, że obecny rozmiar tj. 929px szerokości jest za duży i lepiej przeglądałoby się forum gdyby było to zmniejszone do starej wartości.
×