Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

MichaS

Gracze

Ostatnia wygrana MichaS w dniu 21 Czerwiec 2018

Użytkownicy przyznają MichaS punkty reputacji!

Reputacja

2 654 Doskonała

4 obserwujących

O MichaS

 • Tytuł
  Rosja-Moskwa
 • Urodziny 1996.10.31

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  22314698

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  MichaS
 • Lokalizacja
  Bydgoszcz

Ostatnie wizyty

9 691 wyświetleń profilu
 1. MichaS

  Grid Grid 2
 2. MichaS

  Grid 2 za free https://www.humblebundle.com/store/grid2-spa-bathurst#checkout-section
 3. MichaS

  Z meblami tera!
 4. MichaS

  Informacje o stacji radiowej

  Witam! Nie wiem czy tracker jest teraz zupełnie od początku prowadzony czy tamte propozycje są nadal "w pamięci" ale jeśli to "duplikat" to proszę usunąć temat. Proponuję wprowadzić informacje o stacji radiowej. Chodzi tu o informacje, które dostarcza samo radio jak: Nazwa, miejscowość, aktualna nutka itp itd. coś takiego co jest np. na serwerze samp gdzie w dolnym lewym rogu pojawiają się ww. informacje.
 5. Witam! Nie wiem czy tracker jest teraz zupełnie od początku prowadzony czy tamte propozycje są nadal "w pamięci" ale jeśli to "duplikat" to proszę usunąć temat. Proponuje wprowadzić możliwość otwierania maski i bagażnika w pojazdach Dlaczego? Jest to mało istotne z punktu widzenia rozgrywki. Natomiast w przypadku chęci zabawy w odgrywanie jakiś akcji RP bądź robienia zdjęć "tematycznych" które mają pomóc w promowania eventów a co za tym idzie całego serwera może okazać się przydatne.
 6. Witam! Nie wiem czy tracker jest teraz zupełnie od początku prowadzony czy tamte propozycje są nadal "w pamięci" ale jeśli to "duplikat" to proszę usunąć temat. Proponuję wprowadzić możliwość zakupu viatolla w automatach(TT) na koszt firmy. To znacznie poprawi komfort rozgrywki gdyż pracownik nigdy nie będzie miał problemu z brakiem impulsów w razie nieobecności osoby uprawnionej do doładowania(panel firmy)
 7. Witam! Nie wiem czy tracker jest teraz zupełnie od początku prowadzony czy tamte propozycje są nadal "w pamięci" ale jeśli to "duplikat" to proszę usunąć temat. Proponuję wprowadzić możliwość spania pod domkiem w samochodzie lub możliwość spania w interiorze domku. Jest to spore ułatwienie bowiem po skończonej "trasie" można zniwelować "zmęczenie" dzięki czemu przy kolejnym wejściu na serwer możemy pracować pełną parą od początku.
 8. MichaS

  Zdjęcia w większych rozmiarach!
 9. Witam! Proponuję przywrócenie starego rozmiaru skalowania zdjęć, które było zaimplementowane na starej wersji forum. Obecnie skalowanie jest ustawione na 929px szerokości zdjęcia. Dowody z obecnego forum: Proponuje przywrócić skalowanie na maksymalną szerokość na 600px. Dowody ze starego forum: Uważam, że obecny rozmiar tj. 929px szerokości jest za duży i lepiej przeglądałoby się forum gdyby było to zmniejszone do starej wartości.
 10. MichaS

 11. MichaS

  Jakby ktoś szukał starego loga Good Trans
 12. MichaS

  Siema! Gdyby ktoś chciał zakupić nowe DLC Bałtycki Szlak w edycji pudełkowej to zaprszam na muve: https://muve.pl/sklep/pc/dodatki/euro-truck-simulator-2-baltycki-szlak-pc-pl,660658. Cena z dostawą: - INPOST(1-2dni robocze) to 65,98zł - paczka w ruchu (1-4 dni robocze) to 59,99zł - wysłka darmowa Wysyłka prawdopodobnie w środę 28.11.2018.
 13. Wszystkiego Najlepszego. :urodzinki:

 14. Wszystkiego naj! :D

   

×