Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MichaS

Truckerzy

MichaS last won the day on September 24

MichaS had the most liked content!

Community Reputation

2768 Doskonała

7 Followers

About MichaS

 • Rank
  Rosja-Moskwa
 • Birthday 10/31/1996

Contact

 • Gadu-Gadu
  22314698

Informations

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  MichaS
 • Lokalizacja
  Bydgoszcz

Recent Profile Visitors

10180 profile views
 1. MichaS

  PETYCJA/WNIOSEK/PROPOZYCJA Dodatkowe dowody przemytów na bazach W związku z ostatnimi wydarzeniami - "aferą przemytową" składam propozycję, której wprowadzenie powinno uniemożliwić powstanie wątpliwości przy wydawaniu kolejnych kar za przetrzymywanie przemytów na bazie. Obecnie z tego co zauważyłem ministerstwo swe dowody opiera tylko na podstawie komendy /towar oraz /wlasciciel. Do tej pory jak widać to wystarczało, ale moim zdaniem po doświadczeniach ostatnich dni należy dowody te wzbogacić również o screeny z panelu firmy(rozumiem że ministerstwo ma dostęp do paneli wszystkich firm) gdzie ewidentnie widać załadowany ładunek i brak jego rozładunku. To rozwiązanie pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości związane z wystawioną karą, uspokoi to zarówno pracowników(oskarżonych) oraz szefów firm. Ponadto uważam, że dowody powinny być jawne - dodawane do ogłoszeń o karach dla firmy. Dlaczego? Zarówno osoba oskarżona jak i szef firmy mają możliwość podejrzenia w każdej chwili czego dokładnie dotyczy kara. Również inne firmy mają wgląd w to co "dzieje" się w innych przedsiębiorstwach oraz czego można spodziewać się po pracownikach(jeśli kilka razy firma dostaje karę za jednego pracownika - pracownik wysokiego ryzyka). Apeluje do szefów firm, aby zapoznali się z powyższą propozycją. Tu chodzi o spokój w naszych firmach, rozwianie wszelkich wątpliwości oraz wykluczenie oskarżeń w kierunku ministerstwa o brak stronności. Petrol - @Niventill Arche & Telos - @Lukee Zoomie - @Lipazy AS Logistic - @Wersjon TimberTrades - @Gondi Mecha Industries - @Om_Ega Mam nadzieję, że propozycja zostanie rozpatrzona pozytywnie zarówno przez ministerstwo @Lemon., @Vaniliovsky jak i @Pawelo, któremu ministerstwo bądź co bądź jest podległe. Naprawdę wierzę w to że wprowadzenie tego rozwiązania pozwoli uspokoić firmową społeczność naszego serwera. Pamiętajmy, że jest to gra, pamiętajmy że na serwerze mamy się zrelaksować. Kary(uczciwe), konkurencyjność rynku jest fajna, ale takie sytuacje jak ta w ostatnich dniach spowodowała pewnego rodzaju stres, zdezorientowanie i zdenerwowanie u osób, które zostały niesłusznie oskarżone.
 2. Głosujemy! 

   

  1. NexuS

   NexuS

   głosować

    

 3. MichaS

  Czyli mamy naocznego świadka w postaci @dixiklo., który twierdzi że nie było przemytu, mnie jako "oskarżonego" o załadunek tego towaru choć nie wszedłem od około 1. w nocy w sobotę(kontrola dixiklo wykazałaby że jest przemyt i to ja go załadowałem) na serwer oraz "buga"(niedoskonałość skryptu), który umożliwia załadowanie komukolwiek przemytu, zrobienie screena i usunięcie przemytu bez żadnego śladu w panelu. Liczę, że są dodatkowe "zabezpieczenia" serwera, które wykażą jaka jest prawda.
 4. MichaS

  @Pawelo, odkładam emocje na bok A wytłumacz nam jeszcze może po stronie technicznej bardziej... Jak to możliwe, że jeżeli nikt z nas nie wchodzi na serwer od jakiegoś czasu i nagle zestawy/pojazdy pracowników, które stały pod domkami na GS(Grove Street) są rozrzucone po całym LS, z bazy po LV, a na samej bazie wszystkie zestawy zniszczone? Po tej sytuacji wszystko sprzątamy(obiór z hangaru i naprawa przez PD), a ja wchodzę następnego dnia na serwer i widzę to co zobaczyłem na screenie: Przecież to wszystko ma freezy, przecież to wszystko jeszcze 10-24h temu było dopiero co naprawione i co się stało? Albo musimy mieć jakiegoś pracownika, który nam niszczy interes (bardzo mało prawdopodobne szczególnie, że wszyscy się znamy i nikt nawet nie ma czasu na takie zabawy), albo jakiś błąd czy może ktoś z uprawnieniami(?) nam "pomaga"? Jak to wytłumaczyć?
 5. MichaS

  Osobiście powiem jedno: Nawet jeśli administracja świń nie podkłada, a wynika to z bugu to gratulacje, że pomimo znanego błędu nadal kary są rozdawane. Ponadto ministerstwo opiera swoje "dowody" tylko na komendzie /wlasciciel gdy w panelu nie ma zadnej informacji na temat załadunku w tym aucie.
 6. MichaS

  W związku z kolejną karą za przetrzymywanie przemytu na naszej bazie składam skargę na całe ministerstwo firm! Zarówno ta kara jak i poprzednia są bezpodstawne! W przypadku pierwszej kary nikt z naszych pracowników (co wynika z panelu) nie ładował przemytu od około 2 miesięcy, a zostałem o niego oskarżony ja bowiem dzień wcześniej znalazłem pojazd(w LV - bez ładunku) i odstawiłem go na bazę. Sprawa miała zostać wyjaśniona o czym poinformował nas @Lemon. jednak do tego nie doszło do tej pory. Tutaj mam logi związane z tym, że prawdopodobnie to administarator wstawił 1 przemyt na bazę. Dziś dostajemy kolejną karę za przemyt na bazie i według ministerstwa to ja go załadowałem choć nie było mnie na serwerze od soboty(1:00). Na nieszczęście Ministerstwa rano baza była sprawdzana przez jednego z policjantów i żadnego przemytu nie wykazał. Ponadto w ostatnim czasie nasze zestawy były porozrzucane po całym stanie San Andreas, a co kilka dni zdarza się, że na bazie znajdują się całkowicie zwrakowane. Ostatnia sytuacja z naszymi pojazdami na hangarze Takie zachowanie ze strony administracji działa na niekorzyść serwera. Zniechęcają do grania kolejne osoby, a zamknięcie nawet firmy TimberTrades i otwarcie kolejnej nie pomoże w podniesieniu liczby graczy. Mam nadzieję, że tą sprawą zajmie się @Pawelo Ps. Karma wraca
 7. MichaS

  No to kosz
 8. MichaS

  Panel ten nadal jest zbugowany
 9. MichaS

  Więcej TT na mapie

  Proponuję wprowadzić więcej punktów zakupu Viatoll na mapie.
 10. MichaS

  Profesjonalny transport roweru PS. Z SF do domu udało się go tak przetransportować bez żadnego przykrego incydentu.
 11. Najlepszego! :D 

×