Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MichaS

Truckerzy

MichaS last won the day on March 19

MichaS had the most liked content!

Community Reputation

2684 Doskonała

7 Followers

About MichaS

 • Rank
  Rosja-Moskwa
 • Birthday 10/31/1996

Contact

 • Gadu-Gadu
  22314698

Informations

 • Gram na
  MTA:SA i SA:MP
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  MichaS
 • Lokalizacja
  Bydgoszcz

Recent Profile Visitors

11359 profile views
 1. MichaS

  Już nie przesadzajmy. Kiedyś wgl nie było wag i policja zawsze widziała ile jest towaru i serwer funkcjonował. Ponadto to co już napisał @Cropek. finansowa różnica między 100 a 110 jest niewielka.
 2. MichaS

  Niby fajny pomysł, o którym też myślałem, ale na tak długi czas to może doprowadzić do zniszczenia gospodarki serwera. Bardziej wprowadziłbym jakąś godzinę(losową) codziennie do 11 kwietnia kiedy nagle pojawia się na 30min/1h, właśnie zwiększonego score i ksay. To "wymusiłoby" na graczach bycie na serwerze jak najdłużej żeby trafić na tzw. "Happy hour"
 3. Na "TS-ach" na wyspie GI nie działają strefy hoteli
 4. MichaS

 5. MichaS

  Tomb raider 2013 za darmo na STEAM do 24.03.2020r https://store.steampowered.com/app/203160/Tomb_Raider/
 6. MichaS

  Magazyny starego lotniska zaopatrzone są w Trumny! #TimberTrades
 7. Witam, Postanowiłem odciążyć niektórych członków administracji/moderacji serwera, którzy nadmiernie spędzają czas na WEBie i zamiast robić coś pożytecznego co już dawno należało zrobić dla serwera, zajmują się wewnętrznymi rozmowami między pracownikami firm... I tak oto zaktualizowałem mapę ograniczeń prędkości o nową wersję wyspy. Wersja DL: https://www.4shared.com/rar/kpA7FmV5ea/wid_mapa.html Starałem się przygotować ograniczenia w najbardziej realistyczny sposób. Mam nadzieję, że @Pawelo jak i ewentualne ministerstwo(?) zaakceptuje przygotowany koncept.
 8. MichaS

  Hotel na północy LS

  Proponuję wprowadzić w tym miejscu hotel
 9. MichaS

 10. MichaS

  Patent z łódką w miarę ale reszta kiepskiej jakości. Jestem na NIE!
 11. MichaS

  Do kupienia przez najbliższe 21 dni. Wszystkie tytuły w formie kluczy Steam. Tier 1: WRC 7 FIA World Rally Championship MXGP - The Official Motocross Videogame MotoGP15 Tier 2 - aktualnie €6.31 (ok. 27.13 PLN): Road Redemption Project CARS Project CARS - Limited Edition Upgrade DiRT 4 Tier 3 od €12 (ok. 51.6 PLN): NASCAR Heat 4 Project CARS 2 Project CARS 2 Japanese Cars Bonus Pack Assetto Corsa Assetto Corsa - Dream Pack 1 Assetto Corsa - Dream Pack 2 Assetto Corsa - Dream Pack 3 https://www.humblebundle.com/games/just-drive?hmb_source=humble_home&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_1_layout_type_twos_tile_index_1_c_justdrive_bundle
 12. MichaS

 13. MichaS

  Gdzieś w Chorwacji
×