Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

MichaS

Gracze

Zawartość dodana przez MichaS

 1. MichaS

  Wyjątkowe okazje W tym temacie możemy informować pozostałych użytkowników o specjalnych okazjach, darmowych keyach, betach itp. dotyczących gier!
 2. MichaS

  Grid Grid 2
 3. MichaS

  Grid 2 za free https://www.humblebundle.com/store/grid2-spa-bathurst#checkout-section
 4. Witam! Nie wiem czy tracker jest teraz zupełnie od początku prowadzony czy tamte propozycje są nadal "w pamięci" ale jeśli to "duplikat" to proszę usunąć temat. Proponuję wprowadzić możliwość spania pod domkiem w samochodzie lub możliwość spania w interiorze domku. Jest to spore ułatwienie bowiem po skończonej "trasie" można zniwelować "zmęczenie" dzięki czemu przy kolejnym wejściu na serwer możemy pracować pełną parą od początku.
 5. Witam! Nie wiem czy tracker jest teraz zupełnie od początku prowadzony czy tamte propozycje są nadal "w pamięci" ale jeśli to "duplikat" to proszę usunąć temat. Proponuje wprowadzić możliwość otwierania maski i bagażnika w pojazdach Dlaczego? Jest to mało istotne z punktu widzenia rozgrywki. Natomiast w przypadku chęci zabawy w odgrywanie jakiś akcji RP bądź robienia zdjęć "tematycznych" które mają pomóc w promowania eventów a co za tym idzie całego serwera może okazać się przydatne.
 6. Witam! Proponuję przywrócenie starego rozmiaru skalowania zdjęć, które było zaimplementowane na starej wersji forum. Obecnie skalowanie jest ustawione na 929px szerokości zdjęcia. Dowody z obecnego forum: Proponuje przywrócić skalowanie na maksymalną szerokość na 600px. Dowody ze starego forum: Uważam, że obecny rozmiar tj. 929px szerokości jest za duży i lepiej przeglądałoby się forum gdyby było to zmniejszone do starej wartości.
 7. MichaS

  Z meblami tera!
 8. MichaS

  Informacje o stacji radiowej

  Witam! Nie wiem czy tracker jest teraz zupełnie od początku prowadzony czy tamte propozycje są nadal "w pamięci" ale jeśli to "duplikat" to proszę usunąć temat. Proponuję wprowadzić informacje o stacji radiowej. Chodzi tu o informacje, które dostarcza samo radio jak: Nazwa, miejscowość, aktualna nutka itp itd. coś takiego co jest np. na serwerze samp gdzie w dolnym lewym rogu pojawiają się ww. informacje.
 9. Witam! Nie wiem czy tracker jest teraz zupełnie od początku prowadzony czy tamte propozycje są nadal "w pamięci" ale jeśli to "duplikat" to proszę usunąć temat. Proponuję wprowadzić możliwość zakupu viatolla w automatach(TT) na koszt firmy. To znacznie poprawi komfort rozgrywki gdyż pracownik nigdy nie będzie miał problemu z brakiem impulsów w razie nieobecności osoby uprawnionej do doładowania(panel firmy)
 10. MichaS

  Zdjęcia w większych rozmiarach!
 11. MichaS

 12. MichaS

  Jakby ktoś szukał starego loga Good Trans
 13. MichaS

  Siema! Gdyby ktoś chciał zakupić nowe DLC Bałtycki Szlak w edycji pudełkowej to zaprszam na muve: https://muve.pl/sklep/pc/dodatki/euro-truck-simulator-2-baltycki-szlak-pc-pl,660658. Cena z dostawą: - INPOST(1-2dni robocze) to 65,98zł - paczka w ruchu (1-4 dni robocze) to 59,99zł - wysłka darmowa Wysyłka prawdopodobnie w środę 28.11.2018.
 14. MichaS

  Lista pojazdów transportowych Znajdziesz tu wszystkie ważne informacje techniczne na temat pojazdów jakimi możliwe jest przewożenie ładunków różnej maści. Ciągniki siodłowe Graficzne przedstawienie pojazdów Pojazdy dostawcze Graficzne przedstawienie pojazdów Autobusy Graficzne przedstawienie pojazdów
 15. MichaS

  Praca od rana do nocy uff...
 16. MichaS

  https://youtu.be/ALmK4MkWGyE Własne naczepy i wiele innych!
 17. MichaS

  Wyprzedaż steam - uzupełniamy dlc :E
 18. MichaS

  WYPRZEDAŻ STEAM Od dziś do 5 lipca letnia wyprzedaż na steam
 19. MichaS

 20. Nie wiesz ile towaru wejdzie do Twojego furgona? Sprawdź to!: http://truckers.com.pl/topic/22282-lista-pojazdów-transportowych/

  1. [SiK]CaverN

   [SiK]CaverN

   W sumie i tak ilość (kg) nie ma znaczenia :v

  2. ReD

   ReD

   Bardzo przydatne! :)

 21. MichaS

  Przypadkowo ustrzelone dwie generacje Golfa w tym samym kolorze. #tylewygrać
 22. MichaS

  No mam nadzieję, że tak bo napalilem sie jak Reksio na szynke. Naprawdę świetna sprawa! Pytanie tylko ile osób będzie mogło na raz grać w takim ko-opie
×